15% voordeel op alle fauteuils van vrijdag 4 t/m donderdag 10 juli as London Bianca Kendall Bogart Amadeus Relaxfauteuils Thomas Salmone WEEK 27 Wingchair, uitgevoerd in een sfeervolle streepstof. Ook leverbaar in vele andere stoffen Dié zit! Een robuuste en tijdloze fauteuil van schapenleder. Exclusieve fauteuil van Valenti Valenti, hét topontwerp uit Spanje, is echt het neusje van de zalm. Straluma biedt de grootste keus in deze bijzonder fraaie meubelen. In de showroom vindt u wandmeubels, vitrinekasten, salonkasten, eethoeken en zitmeubelen. f Oorfauteuil naar Engels model. Vervaardigd uit oersterk schapenleder. Een stijlvolle fauteuil met een 'hoge' zit, dus ook prima geschikt voor senioren. «rMéifr Straluma heeft een collectie zitmeubelen om eens even bij stil te staan. Van vrijdag 4 tot en met donderdag 10 juli a.s. is het themaweek 'Fauteuils'. In deze periode geeft Straluma op alle fauteuils liefst 15% voordeel. Dat wordt nog moei lijk kiezen want in de showroom staan er honderden te pronken in stof of leer. Wie er straks als een vorst bij wil zitten, stapt nu bij Straluma binnen. Comfortabel fauteuil in stof, afgewerkt met leder. Verkrijgbaar in diverse kleuren. Een echte klassieker is deze elegante fauteuil van schapenleder. Een elegant lederen bankstel met binnenvereniging, dat zowel in een klassiek als in een modern interieur past. Uitgerust met kersenhouten pootjes. Leverbaar in verschillende kleuren leder. Als 3-2-zits combinatie nu Vorstelijke fauteuil in I echt leder. Smaakvol I afgewerkt met noten f of kersenhout. Ontspannen in alle standen, dat is mogelijk in deze handmatig of electrisch verstelbare fauteuils. Straluma heeft zo'n 20 verschillende relaxfauteuils in leder en stof. Er is keus uit tal van kleuren. De sfeer van weleer, gecombineerd met eigen tijds comfort. Die vindt u in onze nieuwe col lectie klassieke en romantische meubelen Smaakvol vormgegeven en leverbaar in de mooiste hout soorten zoals (wortel)noten, kersen en mahonie. 1 Prachtig van design is deze comfortabele lede ren fauteuil. Om zo in weg te dromen. Zeemanstraat 17 2991 XR Barendrecht (bedrijventerrein Reijerwaard) Tel. 010 - 292 10 26 Meubelen Tel. 010 - 292 10 22 Verlichting via Al 5 afslag Barendrecht/IJsselmonde OPENINGSTIJDEN OPENBAAR VERVOER bijpassende poef maandag van 12.30 tot 17.30 uur dinsdag t/m donderdag van 9.00 tot uur vrijdag van 9.00 tot 21.00 uur zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur Vanaf het Zuidplein met bus 142 van ZWN

Het Nieuwe Stadsblad | 1997 | | pagina 5