A.v.o.H O ST AUTOSCHADE- EIV CARROSSERIEBEDRIJF A. VA/V OER HORST Autoschade- en Carrosseriebedrijf A. van der Horst B.V in Vlaardingen is in de loop van zijn ruim 70-jarige bestaan uitgegroeid tot een vakkundig carrosseriebouwer en een groot professioneel FOCWA-erkend garantie- bedrijf. Door de jarenlange ervaring die het bedrijf heeft, worden de klanten altijd op een deskundige en vlotte manier geholpen. Het bedrijf is vele specialiteiten rijk waarover we u graag meer vertellen. H beeld stoelen of kasten, alles naar maat en wens, is voor het Vlaardingse bedrijf kinderspel. Als FOCWA Garantiebedrijf heeft Van der Horst de eind mei door FOCWA ingevoerde 'Eurogarant- erkenning' behaald. Deze erken ning wordt alleen onder strenge voorwaarden verleend. Zo moet het bedrijf een kwaliteitszorgcerti ficaat hebben en er worden zware eisen gesteld aan een representa tieve uitstraling en een professio nele service aan de klanten. Van der Horst voldoet aan al deze eisen en is daarnaast een door de ANWB erkend autoschadeherstel- bedrijf. Het bedrijf werkt zowel in opdracht van particulieren als van de meeste grote autoverzekeraars, leasemaatschappijen, fleetowners en dealerbedrijven. 24 uur per dag beschikbaar v.d. Horst rond De firma Van der Horst houdt zich zowel met carrosserie- bouw (voor opdrachtge vers uit de transportsector) als met het schadeherstel van perso nenauto's bezig. Zowel bedrijven als particulieren kunnen bij de Vlaardingse firma terecht. Daarnaast is het bedrijf specialist op het gebied van herstel, onder houd en keuringen van caravans en campers. Een vierde specialis me is het compleet restaureren van oudere auto's en klassiekers. Een laatste professionaliteit is de complete interieurbouw, naar maat en wens, van bedrijfsauto's. Groei "Wij zijn al vanaf het allereerste begin lid van de FOCWA", vertelt directeur Aat van der Horst. "Dat was in 1994 toe de FOCWA werd opgericht voor ondernemers die actief waren in de carrosserie- en wagenbouw en aanverwante bedrijven. Wij hebben in de loop der jaren zowel groei, als moderni sering meegemaakt en beschikken nu over een modern geoutilleerde bedrijfsruimte van in totaal 2400 vierkante meter en er zijn 11 medewerkers in dienst." Van der Horst heeft zich in het bij zonder gespecialiseerd in de pro ductie van cabines, met name cabines voor vorkheftrucks die worden ingezet in koel- en vries huizen. De cabines voor deze vork heftrucks moeten vanwege de kou en Arbo-wetgeving voldoen aan speciale eisen voor verwarming en ventilatie. Van der Horst is het enige Nederlandse bedrijf dat der gelijke cabines levert. Daarnaast is het bedrijf gespecialiseerd in de bouw van carrosserieën voor bedrijfswagens in de categorie van het B-E rijbewijs. Ook de inrichting van bedrijfswagens met bijvoor- v.d. Horst anno 1997 der Horst: "Heeft u een klein deuk je, bijvoorbeeld ontstaan door hagel, dan hanteren wij een kos tenbesparende moderne techniek. Met dit 'uitdeuken-zonder-spuiten' kunnen wij kleine schades veel sneller, en dus veel goedkoper, repareren. Daarnaast kunnen onze monteurs ook uitstekend uit de voeten met een beschadigde auto ruit. Reparatie of vervanging, alles is bij ons mogelijk. Wij zijn overi gens 24 uur per etmaal, ook in het weekend, bereikbaar. Dat wij goede kwaliteit leveren als het gaat om schadeherstel wordt uiteraard gegarandeerd door mid del van het welbekende FOCWA Garantiebewijs." Van der Horst heeft door de jaren heen tevens een uitstekende repu tatie opgebouwd in de reparatie, het onderhoud en keuringen van caravans en campers. Het bedrijf is niet voor niets lid van de spe ciale FOCWA-vakgroep 'caravan- en camperservicebedrijven'. Deze vakgroep heeft nog niet zo lang geleden een officiële caravankeu ring (de FOCWA Caravan Controle, kortweg FCC genoemd) geïntrodu ceerd naar het voorbeeld van de APK in het autobedrijf. Op het ter rein van de restauratie van oudere auto's en klassiekers is Van der Horst altijd al een gerenommeerde specialist geweest. Dit is vooral te danken aan het feit dat Van der Horst, anders dan de meeste FOCWA bedrijven, zowel carrosse- riebouw als schadeherstel in huis heeft en zich dus vanouds richt op Speciaal gemaakt voor Hoogerwerf door v.d. Horst 'complete carrosserieverzorging'. Aat van der Horst: "Juist die com binatie van specialistische kennis biedt bij restauratiewerk unieke voordelen. In ons hart repareren we een carrosserie eigenlijk liever, dan dat wij de beschadigde onder delen door nieuwe vervangen. Maar je moet natuurlijk vanuit de klant gezien goed afwegen, wat in een bepaald geval de beste of voordeligste keus is!" Meer informatie over Autoschade- en Carrosseriebedrijf A. van der Horst B.V. is te verkrijgen op tele foonnummer 010-4344155 of aan de Nettenboetsterstraat 5 (indus trieterrein Vettenoordspolder) in Vlaardingen. Het autoschade- en carrosseriebe drijf heeft kwalitatief uitstekend schadeherstel, in combinatie met efficiënt en kostenbewust werken, hoog in het vaandel staan. Aat van Aan de Nettenboetsterstraat 5 in Vlaardingen is al sinds jaar en dag de firma A. van der Horst gevestigd. De letter A in de naam van het Autoschade- en Carrosseriebedrijf staat voor Aat. Van der Horst B.V. is de voortzetting van een in 1924 opgerichte wagen- en rijtuigmakerij. Oprichter was indertijd Arie van der Horst Sr. (de vader van de huidige directeur). Hij begon, na de overname van een wagenmakerij in Vlaardingen, zijn eigen onderneming. Arie Sr. leerde het carrosserievak bij zijn vader in Katwijk a/d Rijn. Dit vak zat overigens al langer in de familie. De grootvader van Arie Sr. had zich rond 1870 al gevestigd als wagen- en rijtuigmaker. De huidige directeur, Aat van der Horst (61is daarmee alweer de vierde generatie van een familie van wagen- en rijtuigmakers. Nettenboetsterstraat 5, VLAARDINGEN, telefoon: 010-4344155 - fax: 010-4603930 v) HORST Complete canosierKvernraiiM toot professionals 0 J "3E Historie Garantiebedrijf Door de verzekeringen geselekteerd schadebedrijf voor alle automerken. 7x24 uur bereikbaar onder nr. 06-53404175 Ook voor uitdeuken zonder spuiten.

Het Nieuwe Stadsblad | 1997 | | pagina 22