Nieuw Mazda 626 Try Route 626 bij H. Pennings. Autobedrijf H. Pennings Mazda 626 Hatchback (afgebeeld) leverbaar vanaf f 38.995,- Mazda 626 Sedan vanaf f 38.295,- Sla nu een compleet nieuwe weg in. Ontdek dat met de nieuwe Mazda 626 Hatchback en Sedan meer comfort, ruimte, veiligheid en flexibiliteit dan ooit op de weg wordt gezet. En bovendien vooral betaal baar, want de Mazda 626 houdt voor u ook graag andere wegen open. En wij dragen met onze hoge inruilprijzen en gunstige financieringsmogelijkheden een extra steentje bij. Maak een proefrit en vraag gelijk naar het wedstrijdformulier. Daarmee maakt u ook nog 'ns kans op een droomreis van 17 dagen op de Route 66 in Amerika. Neem de kortste weg en kom nu langs bij H. Pennings. Noordmolenstraat 17-3111 PD Schiedam - Telefoon 010-2464222 - Fax 010-2464229 Openingstijden: maandag t/m vrijdag 9.00-18.00 uur, donderdag koopavond tot 21.00 uur, zaterdag 9.00-17.00 uur. Sinds kort is Daihatsu-dealer Auto Beumer niet meer te vinden op het bekende adres. Ook de werkplaats zit niet meer waar u die gewend was te bezoeken. Zo Auto Beumer dan...? Nee hoor, maakt u zich maar niet ongerust. Het gaat beter dan ooit met Auto Beumer, reden waarom het bedrijf de showroom en de werkplaats geïntegreerd heeft op het nieuwe adres: Nieuwe Haven 233 in Schiedam. De heer K. Beumer vertelt dat de nieuwe vestiging zo'n 1.600 m2 beslaat. "Een grondop pervlak dat wij hard nodig heb ben", aldus Beumer. "De afgelo pen periode heeft Daihatsu twee nieuwe modellen gebracht die enorm goed zijn aangeslagen. Dat zijn de Move en de Gran Move. Het meest recente model van Daihatsu, de gloednieuwe Terios, staat nu ook al in de showroom. Ook deze auto belooft een ver koopsucces te worden. We moes ten dus wel naar een grotere behuizing." Alles onder een dak Voor Auto Beumer heeft de ver huizing naar het nieuwe pand als voordeel, dat alle activiteiten onder een dak zijn ondergebracht. De klant vindt de disciplines ver koop nieuwe Daihatsu's en gebruikte auto's, alsmede onder houd en reparaties nu heel gemak kelijk aan de Nieuwe Haven 233. "Een situatie die zowel voor ons als voor onze klanten aansluit bij de professionele aanpak die wij voor ogen hebben", zegt K. Beumer. Als Daihatsu-dealer sco ren we enorm goed. We gaan de afdeling occasions flink uitbrei den, omdat we veel nieuwe Daihatsu's verkopen en veel vreemd merk-auto's binnen krij gen." Hij gaat enthousiast verder: "Daihatsu noteerde het afgelopen jaar zelfs een verkoopstijging van 26%, mede dankzij de Move en de Gran Move. En de rek is er nog niet uit. De Terios is nu te bewonderen in onze showroom en volgend jaar zullen nog enkele nieuwe model len aan het gamma worden toege voegd. Die toekomstverwachtin gen hebben ons doen besluiten te Beumer besluit: "In de eerste investeren in het nieuwe pand." Open Huis: 1 8, 19 en 20 september Om de consument kennis te laten maken met de nieuwe vestiging, houdt Auto Beumer Open Huis Dagen 18, 19 en 20 september. K. plaats is er de nieuwe Terios te zien en te rijden. Verder hebben we enkele speciale actiemodellen, zoals de Cuore Marathon en de Charade Sport. Iedereen is van harte welkom om met ons kennis te komen maken. Het adres: 'Nieuwe Haven 233 in Schiedam. Graag tot ziens. 3 jaar algemene garantie tot een maximum van 100.000 kilometer, 3 jaar lakgarantie, 6 jaar garantie tegen doorroesten van m - bb binnenuit, 3 jaar Mazda Euro Service vooreen snelle en persoonlijke service-verlening bij pech in Europa. /MÏIclZIlig lfl3ZCI3a Auto Beumer qp nieuw

Het Nieuwe Stadsblad | 1997 | | pagina 29