De bijzondere kracht van edelstenen Kinder Countrydorp RB ALLERHANDE SLAGROOMTAART 7^95 NÜ 6,- Baat het niet dan schaadt het niet 250 GRAM 3,10 NÜ 500 GR f4,95 Pt Aanbieding alleen geldig in Schiedam op zondag 14 september PASSACEPOST PAGINA 13 ibi" Alternatieve geneeswijzen mogen zich verheugen in een toenemende populariteit, menen meneer en mevrouw Singh. SCHIEDAM Bij ziekte gaan de meeste mensen in eerste instantie naar de huisarts. Aldaar krijgt de patiënt een middeltje tegen de ge noemde kwaal. In ernstige gevallen volgt een doorver wijzing naar de specialist. Naast deze traditionele ge neeswijze bestaat een scala van alternatieve en aanvul lende manieren ter stimu lering van een goede ge zondheid. Een relatief onbekende aan vulling op de traditionele ge neeswijze vormt de bijzonde re kracht die aan edelstenen wordt toegeschreven. In de loop van de eeuwen is een uitgebreide beschrijving ontwikkeld van de werking van allerlei soorten stenen. In diverse boekwerken staat be schreven welke stenen een goede uitwerking hebben op een bepaalde lichamelijke kwaal. Volgens deze theorie heeft agaat een kalmerende werking, verkleurt turkoois bij ziekte en gevaar en helpt jade bij nierkwalen. Winkels als Sharbat Gems hebben een uitgebreide keuze op het ge bied van dergelijke gezond heidsstenen. In de loop van de jaren heb ben de heer en mevrouw Singh veel kennis opgedaan over de geneeskrachtige wer king van de stenen. „De mees te klanten vertellen over hun lichamelijke kwaal en vragen informatie over een steen die kan bijdragen de ziekte te ge nezen", aldus mevrouw Singh. „Het is de bedoeling dat deze mensen niet meer dan drie verschillende soor ten stenen bij zich dragen. Meer stenen belemmeren juist weer de geneeskrachtige werking. De kracht van de ver schillende stenen gaat dan te gen elkaar in werken", ver volgt zij. De stenen kunnen het li chaam helpen storingen te overwinnen. Ze worden op de huid vastgeplakt met een pleister, in de kleding genaaid of als hanger gedragen. De sceptici die Sharbat Gems be zoeken nemen vaak de proef op de som onder het mom 'Baat het niet, dan schaadt het ook niet'. Maar de meeste klanten zijn overtuigd van de positieve uitwerking van de stenen. Voor de ongelovigen zijn de stenen altijd nog een prachtig sieraad voor aan een hanger of armband. SCHIEDAM - Stap het Kinder Countrydorp binnen en waan je in het Wilde Westen. Als de kinderen eenmaal door de grote toegangs poort zijn gelopen, be geven ze zich in een le vensecht countrydorp. Avontuurlijke kids kunnen vrijdag 12 (van 13.00 tot 17.30 uur), zaterdag 13 (van 11.00 tot 16.30 uur) en zondag 14 sep tember (van 12.00 tot 17.00 uur) het Kinder Countrydorp bezoeken. Ze kunnen een ritje maken in de Santé Fe trein, waarmee een reuze tunnel wordt gereden. Ook zijn er verschillende origi nele Westernspelen waar de kinderen zich op kunnen uitle ven. Zo is er een levensechte schiettent voor de echt stoere cowboys. Natuurlijk ontbreekt het hoefijzergooien en het spij kerslaan niet. Schiedamse cow boys in de dop moeten dan ook zeker de Versstraat bezoeken waar het dorp is opgesteld. HEMA écht lekker!

Het Nieuwe Stadsblad | 1997 | | pagina 45