135. 1! m n OMDAT KWALITEIT HET BESTE RECEPT vmwf 895,- ruim 50 keukenopstellingen f259,- :zw£( w v°"°f695,- ™"°f995- LIESV=LD De flessen „Vin de Pays de Gasgogne" met speciaal Liesveld-etiket staan gereed. In de stand op het Liesveld, beneden bij de Bloementrappen, kunnen zaterdag 25 oktober tussen 11.00 - 16.00 uur deze unieke flessen wijn worden opgehaald door: HOME SUN oil HL* A. verpleegkundigen m/v B. ziekenverzorgenden m/v ■TflMfli iff it m «Spa Bezöëköor j/anafJJJJ Afgifte: alleen boven de 18 jaar met legitimatie! i De Algemene Stichting voor Huisvesting en Verzorging van Bejaarden 4 weken voor 210. - Kennisgeving ontwerp-beschikking saneringsplan JU—1.5 1 onze tegelafdeling keukens, fad kamers, tegels, montage bod- en keukencentrum R. van Alphen, Y. van Alphen, C. d'Arnault, A. Baauw, J. Bergman, M. v.d. Bie, M. v.d. Blink, fam. Blokland, H. Blouw, S. W. Boender, M. v.d. Bogerd, H. Bokkers, H. Bolken, fam. Bos, fam. Bravenboer, J. Brederveld, J. Brinkman, fam. Ter Brugge, M. de Bruijn, B. Bijlsma-Brand, Y. D. Cast, V. J. Collignon, C. Delhez, R. Dessens, R. van Diggele, A. Don, J. A. van Dorp, M. A. van Dorp, P. van Dorp, A. Droppert, J. Douw, W. Dubbeld, fam. Duller, H. J. van Dijk, T. van Dijk, S. Edward, G. Eigenraam, G. van Emden, fam. Eijer, I. van Eijk, J. Frederik, A. M. Gast, mw. Van Gelderen, E. van Gijn-Hartog, N. van Hal, Y. J. van der Harg, K. v.d. Have, fam. Van Hees, J. v.d. Heide, fam. Hekkema, B. Hiestand, H. Hofbauer, H. v.d. Hoff, J. P. Hoffius, D. Hofman, D. C. Hoogwerf, M. Huis in 't Veld, M. Hunnersen, R. Hunnersen, fam. Hijnen, B. A. Jansen, T. Janssen, L. Jenst, C. de Jong, M. N. H. van Kalken, N. van Kalken, M. van Katwijk, fam. Van Keulen, S. Keynemans, H. J. van der Kleijheeg, M. v.d. Knoop, W. Kobus, B. de Koning, R. Kooyman, M. de Krieger, fam. Krikke, M. Kusters, J. de Lange, T. Lange, M. van der Lee, C. Leerdam, M. A. van der Lely, M. van Liere, C. H. van Lith, Th. van Lith, J. J. M. Luiten, E. Lupescu, mw. Lupker, fam. Lijnkamp, H. Maas, fam. v.d. Mark, T. v. Maurik, fam. v.d. Meeberg, W. v.d. Meer-Vroom, W. Meidersma, G. Mertens, R. Mertens, M. H. Meijer, E. Meijer, fam. Meijer, fam. Mietes, A. J. van Mil, R. v. Minnes, J. Mooren, I. Muis, M. L. Mijnhardt, A. Mijnhardt, N. C. Olivier, L. van 't Oor, C. Oosterom, fam. Osterholt, M. Pelikaan, mw. Plugge, C. v.d. Poel, B. Poot-van Willigen, P. Post, R. Priele, M. M. Putter, fam. Quist, S. van Ree, M. L. Reinair, M. Rook-Mertens, A. van Roon, fam. Roijes, R. Schaar, M. v.d. Schaft, B. van Schaik, M. van Schaik, S. van Schaik, C. S. v.d. Schee, M. Schepen de Ruiter, M. C. W. Schepen, B. C. Scholte, fam. v.d. Sluijs, A. C. Schouten, J. Schouten, B. Slingerland, B. J. Slingerland, R. Slingerland, J. Sluijten, fam. Soesbergen, J. Sprengeman, N. Spruit, M. P. van Staveren, J. A. Steenbergen, J. Stins, fam. Storm, J. Storms, S. Tettelaar, M. Tettelaar, A. van Tielen, P. Toet, C. v.d. Vaart, N. van Veen, fam. Vellekoop, fam. Verbiest, G. D. Verheugen, C. Verhoorn, Y. Verkade, S. A. Vermeer, B. J. Vermeulen, M. A. van der Vlis, I. Visser, P. Visser, J. P. van de Voort, T. C. Voorwinden, P. W. de Vries, A. Warnaar, J. van Wasbeek, mw. Way, M. Weber, A. Weimar, M. Willard, P.v.d. Windt, mw. Wijher, P. Zagwijn, G. Zegwaard, M. Zonneveld. DONDERDAG 23 OKTOBER 1997 43-480 is een dynamische organisatie met de doelstelling: het bieden van woonruimte aan ouderen, het verzorgen en verplegen van ouderen en het beheren van wooncomplexen bestemd voor de huisvesting van ouderen binnen de grenzen van de gemeente Vlaar- dingen. In het kader van de Aanvullende Verpleeghuiszorg werkt de Algemene Stichting voor Huisvesting en Verzorging van Bejaarden samen met het verpleeghuis en reactiverings centrum Het Zonnehuis-Vlaardingen en in de eerste lijn met de Thuiszorg Nieuwe Waterweg Noord. Wij zoeken voor de versterking van onze teams enthousiaste: - voor de nachtdienst gemiddeld 24 of 32 uur per week - voor de avonddienst gemiddeld 10 of 15 uur per week - 20 of 32 uur per week Algemene functie-informatie: - onder leiding van het afdelingshoofd worden plm. 45 bewoners verzorgd op een verzorgingsafdeling; - het beleid binnen de dienst zorg is gericht op de individuele zorgvraag van de bewoners en van de medewerkenden wordt gevraagd hieraan een actieve bijdrage te leveren. Specifieke functie-informatie: - u verricht werkzaamheden gericht op de verzorging van de bewoners; - u observeert en rapporteert; - u stimuleert de zelfzorg en eventueel de recreatieve bezigheden. Functie-eisen: - bij voorkeur ervaring in een verpleeg- en/of verzorgingshuis; - bij voorkeur ervaring in het omgaan met ouderen met een psychogeriatrische aandoening; - een collegiale en coöperatieve instelling; - een goed werkinzicht; - in teamverband kunnen werken; - u toont initiatief, u heeft doorzettingsvermogen en u heeft gevoel voor humor; - diploma verpleegkundige (functie A); - diploma ziekenverzorgende (functie B). Wij bieden: - een aantrekkelijke werkkring in een dynamische organisatie; - aanstelling en arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Verzorgingshuizen; - opname in het PGGM-Pensioenfonds. Salariëring functie A: - maximaal te bereiken salaris op fulltime basis 3817.- bruto per maand, schaal 7; functie B: - maximaal te bereiken salaris op fulltime basis 3528.- bruto per maand, schaal 6. Inlichtingen: - bij de heer J. C. M. Delhez, hoofd zorg, telefonisch te bereiken op nummer 010-4741311 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan: Stafdienst Personeelszaken ASHVB t.a.v. mevrouw C. A. de Jong, personeelsfunctionaris Dillenburgsingel 5 3136 EA VLAARDINGEN Nu het met de zomer is gedaan kan de zonnehemel weer staan 'S-GRAVENZANDE levert u 14 dagen lang uw eigen HAPRO zonnehemel voor slechts Thuisbezorgd en weer opgehaald. Voor meer informatie: 0174-420235 Tevens hebben wij Delight Superbruiner Crème. Provincie Zuid-Holland Wet bodembescherming Onderwerp Op grond van artikel 28 juncto 39, lid 2, Wet bodembescherming hebben Gedepu teerde Staten van Zuid-Holland een saneringsplan voor een deel van de locatie Fokkerstraat 496 in de gemeente Schiedam, kadastraal bekend onder sectie P, nummer 3041 ontvangen. Gedeputeerde Staten vafl Zuid-Holland zijn voornemens het deelsaneringsplan goed te keuren en te besluiten dat: - op de onderzoekslocatie sprake is van een geval van ernstige verontreiniging als bedoeld in artikel 29 Wet bodembescherming; - gezien de resultaten van het onderzoek naar actuele risico's voor mens en milieu sprake is van urgentie als bedoeld in artikel 37 Wet bodembescherming; - de voorgenomen herinrichting sanerende maatregelen noodzakelijk maakt en een deelsanering uitgevoerd mag worden, waarmee de aanvrager na in werking treden van de beschikking een aanvang kan maken; - met de sanering van het overige deel van de voormalige stortlocatie dient te worden gestart voor 1 januari 2015 of eerder in geval van herinrichting, bestemmingswijziging of bij geconstateerde verslechtering van de veront reinigingssituatie. Inzage U kunt de ontwerp-beschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 24 oktober 1997 gedurende vier weken op de volgende plaatsen inzien: - het kantoor van de Dienst Milieu van de gemeente Schiedam, Emmastraat 1 te Schiedam; - het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. De stukken kunnen gedurende deze periode ook buiten werkuren worden ingezien in het kantoor van de DCMR na telefonische afspraak (010) 2 468 402). Inspraak Op grond van artikel 6.1 van de Provinciale milieuverordening en afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht, kunnen belanghebbenden gedurende de boven genoemde termijn hun zienswijze over de ontwerp-beschikking kenbaar maken aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, p/a DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw E. Tripp van bureau Bodem Rijnmond (telefoon (010) 2 468 368). Projectnummer 941004/840 Wbb-code ZH 507/0004/840 Trendy MDF keuken kompleet met koel kast, gaskookplaat, schouwkap, combi magnetron, kraan spoelbak en verlich ting. Afmeting 280 cm. Leverbaar in meerdere kleuren. T-, --"SBi m KoelvrieskombinatÉ^B||^B^® vanafQM. :aa Kombimagnetrons Luxe landhuisstijl-keuken. Hoge bovenkasten. Kompleet met koel/vrieskombinatie, gaskook plaat, kombimagnetron, schouw, kraan, spoelbak, werkblad, licht- en kranslijsten. Afm. 270x220 cm. Leverbaar in camee en wit-hout nerf. a Jfc flÜ Gas electrokombinatie 8995 Gaskookplaat Vanaf 9W. Keramische kookplaat Afwasautomaten VLAARDINGEN (KEUKENS BADKAMERS), GEORGE STEPHENSONWEG17 (T.O.STATION WEST) 010-435 95 66 DORDRECHT (ALLEEN KEUKENS) EDIS0NSTRAAT 7 TELEFOON 078-614 78 64 (PRAXIS) SPIJKENISSE (KEUKENS BADKAMERS) THEEMSWEG11 TELEFOON 0181-610113 <0ktoberntaanb ï^ijnmaattb De wijnkelder is open!!

Het Nieuwe Stadsblad | 1997 | | pagina 2