toont cffcctipvp afslankmethode I l^JL W \^y *- Mj 1 k 7 I 111 I li I m t ;|J II j redactionele verantwoording: press-partners-postbus 262-3740 ag baarn IGZ9801 verrassende resultaten Een natuurlijke en gezonde nachtrust Succesvol afslanken na de feestdagen met Slankufit Gewoon eten en toch afvallen? Ja dat kan! Goede voornemens? Stoppen met roken! K Alles over afslanken nü op GezondheidsNet Last van uw gewrichten? Chitosan: de vetmagneet De verzorging van lipblaasjes bij griep Dé homeopathische oplossing Zwarte kummel, nieuw middel tegen allergieën Stop nagelbijten en duimzuigen Steeds meer mensen zoeken oplossing voor roos 1005 www.gezondheidsnet.nl deAnti-Rooskrant Nieuw WEEK 4 Deense wetenschappers hebben een nieuwe zeer effec tieve afslankmethode ontwikkeld: de afslanktape. Uitgebreid onderzoek in diverse landen, waaronder Nederland, heeft aangetoond dat de gebruikers afvielen èn zich lekkerder gingen voelen, terwijl men normaal bleef eten. Deze nieuwe afslanktapes zijn nu ook in Nederland verkrijgbaar onder de naam Slim Form. De afslanktape is een kleine tape die u op uw lichaam plakt en welke o.a. een zeer bijzon der zee-algen extract bevat. Dit natuurlijke extract wordt heel langzaam in het lichaam opge nomen. Daar stimuleert het de stofwisseling en activeert de vetverbranding. Na 3 dagen is de tape uitgewerkt en plakt u een nieuwe op het lichaam, bij voorkeur op de heupen. De gewichtsafname is geleide lijk en varieert van 2-4 kg per maand. Geen dieet, geen pillen Het voordeel van deze nieuwe afslankmethode is dat men normaal kan blijven eten en toch geleidelijk vele kilo's af valt. Het slikken van afslank pillen of volgen van een dieet is dus niet nodig. Onderzoek, onder begeleiding van een arts, toonde bovendien dat het gewichtsverlies gelijkmatig over het lichaam verdeeld was en het vetgehalte duidelijk ver minderde. Het geleidelijk af vallen voorkomt het zoge naamde jojo-effect. 100% Natuurlijk De samenstelling van de Slim Form afslanktapes is 100% na tuurlijk. Een kuur (14 tapes) is voldoende voor 6 weken en kost 95,-. Deze nieuwe Slim Form afslanktapes zijn uitslui tend schriftelijk of telefonisch rechtstreeks te bestellen. Bij uw bestelling ontvangt u gratis een speciale nieuwsbrief met informatie en tips over overgewicht, afvallen en Slim Form. Eenvoudig en snel bestellen Slim Form afslanktapes kunt u bestellen door 95,- over te maken op girorek.nr. 2336963 t.n.v. Slim Form, o.v.v. uw naam, adres en woonplaats. Telefonisch bestellen gaat nog sneller, bel: Slim Form, tel. 0900-2025559. Binnen een week krijgt u de Slim Form af slanktapes zonder verdere kos ten via de post thuis bezorgd. Slim Form afslanktape: afvallen en toch normaal eten Lipblaasjes hebben de vervelende eigenschap de kop op te steken op momenten dat we ze niet kunnen gebruiken. Ze ontstaan door vermoeidheid, stress-situaties of door plotselinge overgang naar veel zon. Ongeveer één op de vijf Nederlanders heeft regelmatig last van lipblaasjes. Om lipblaasjes te verzorgen moet de huid worden gezui verd en het herstellend vermo gen van de huid ondersteund. Akolip, met zink-ionen, geeft deze optimale verzorging. De verkoelende en heldere gel wordt in een dik laagje aange bracht. Vraag er speciaal naar bij uw apotheker of drogist. Voor meer informatie: Kosme Farma Didam, tel. (0316) 227076. AKOLIP '^WÉP^' ££N SNEt HERSTEL van upbuasjö AKOur Bij de eerste ver schijnselen van griep (rillerig heid, koorts, spierpijn, hoofd pijn) kan men de lichaamseigen afweer uit stekend mobiliseren door het gebruik van de homeo pathische zuigtabletjes van Gripp-Heel. Het lichaam zelf bestrijdt met behulp van de uitsluitend na tuurlijke bestanddelen de griep op een effectieve en snel le manier. U voelt zich snel een anti-goe-p tabletten bk'Urn stuk beter en uw eigen afweer doet de rest. De Gripp- Heel zuigtabletjes (prijs 11,50) zijn handig in gebruik en geschikt voor kinderen en vol wassenen. Ook diabetici en zwangere vrouwen mogen de tabletjes gebruiken in combi natie met andere geneesmidde len. Ze zijn vrij verkrijgbaar (of te bestellen) bij apotheek, drogisterij of reformhuis. Lees voor gebruik de bijsluiter. Voor meer informatie: Heel Biologische Geneesmiddelen B.V., tel.: (0115) 563200. Slaap is een natuurlijke behoefte van de mens en is net zo nodig als eten en drinken. In wezen is slaap zelfs belangrijker, want men kan het langer zon der eten dan zonder slaap stellen. Voldoende nach trust komt ons welzijn en onze gezondheid ten goede. Hoewel iedereen voldoende slaap nodig heeft, betekent dat niet, dat iedereen even lang slaapt. Kinderen, zeker pasge boren baby's, hebben veel meer slaap nodig dan volwassenen, die meestal kunnen volstaan met zeven tot acht uur slaap per dag. Normale slaap Slapen betekent niet, dat men constant in een diepe slaaptoe stand verkeert. De normale slaap kent verschillende fasen, die een aantal keren per slaap periode optreden. Gedurende de slaap, worden drie tot vijf keer stadia van diepe, vaste slaap afgewisseld met fasen van lichte slaap. In de loop van de slaapperiode wordt de diepe slaap, welke aanvankelijk lan ger dan een uur duurt, steeds korter. De lichte slaap daarentegen duurt langer. Deze fase van oppervlakkige slaap wordt gekenmerkt door aktiviteit van de hersengolven, dromen en snelle bewegingen van de ogen. Men noemt deze Als men de lijst van toe passingsmogelijkheden van zwarte kummel in de verschillende vormen (olie, zaad, capsules) ziet, schudt men in eer ste instantie misschien ongelovig het hoofd en zegt: 'Dat bestaat toch niet!" Maar de veelzij digheid van zwarte kum mel berust op het feit dat deze het immuunsys teem versterkt en stabi liseert. Het helpt bij de meest uiteen lopende ziekten en klachten die allen tot een verstoring van het immuunsysteem te herleiden zijn. Lees er alles over in het boekje: Zwarte kummel. Voor de behande ling van allergieën en aan doeningen van huid en luchtwegen èn het immuun systeem. Verkrijgbaar bij drogist en reformzaak. Voor informatie: Cumiron B.V., tel. (035) 6240256. Knieën, nek, schouders, rug en heupen zijn beruchte plekken als het gaat om gewrichtspijn. Deze pijn ont staat vaak door de afnemende kwaliteit van het kraak been of door het 'slijten' van de gewrichten. Het gevolg is dat men zich steeds minder soepel kan bewegen en dat lopen of opstaan zelfs als pijnlijk worden ervaren. Een groot aantal mensen heeft last van pijnlijke gewrichten, vooral in de winter. Het gaat hier bij niet alleen om ouderen, maar ook om sportbeoefenaars, zoals hardlopers, trimmers, voetballers en tennissers, die de slijtage van bepaalde gewrichten versnellen door overbelasting. Gewrichtsgelatine Speciaal voor de opbouw en het herstel van kraakbeen, maar ook voor bindweefsel en gewrichts banden, is er Gewrichtsgelatine. Dit is een poeder, neutraal van smaak en makkelijk in te nemen, dat een bijzondere combinatie van aminozuren bevat. Tienduizenden mensen gebruiken het al en velen merken snel dat ze zich soepeler kunnen bewegen. Dat komt met name doordat dit middel er voor zorgt dat het slij tageproces afneemt. Gratis nieuwsbrief Alles over gewrichtsproblemen, slijtage en Gewrichtsgelatine vindt u in een speciale nieuwsbrief. Deze kunt u gratis aarivragen bij Liberty Health Care, tel. (035) 5480548 of fax (035) 5430007. Ook voor bestellingen kunt u hier terecht. Gezond kraakbeen Slijtage, vermindering kraakbeen fase ook wel de REM periode (Rapid Eye Movements). Lusteloos en vermoeid Een goede nachtrust is onont beerlijk wil men de volgende morgen uitgerust zijn. Lawaai, zwaar en te laat eten of te veel koffie kunnen storende elemen ten zijn. Wie niet van zijn nachtrust kan genieten, voelt zich al snel lusteloos en ver moeid. Zeker wanneer dit re gelmatig voorkomt, kan dit zijn weerslag hebben op het hu meur en op de prestaties die overdag moeten worden ver richt. Wapiti Nachtrust Hoewel er talloze huismiddeltjes zijn, kan er toch behoefte zijn aan een middel om lekker te sla pen. In zo'n geval kunt u nu ge bruik maken van een natuurlijk middel, Wapiti Nachtrust dra gees. Deze zijn samengesteld uit natuurlijke kruidenextracten. Wapiti Nachtrust dragees heb ben een gunstige werking op de slaapfunctie. Ze zijn verkrijg baar bij drogist, apotheek en re- formhuis. Voor meer informatie: Emonta BV, tel.: (0512) 518085. De feestdagen zitten er weer op. De meeste mensen hebben genoten van een paar vrije dagen in het gezelschap van familie of vrienden. Wat rest zijn de goede herinneringen en ....een paar pondjes teveel. Om deze op een simpele en doeltreffende manier kwijt te raken is er Slankufit. Als je merkt dat je kleding sinds kort wel heel erg krap zit, is het hoog tijd om eens aan Slankufit te denken. De natuurlijke combinatie met Guanan zorgt ervoor dat je op een verantwoorde wijze van een gewichtig probleem verlost kan worden. Met 2 a 3 Slankufit dagen in de week zit u binnen de kortste tijd weer op uw streef ge wicht. Voordelen van Slankufit Wat maakt Slankufit tot zo'n doeltreffend en verantwoord afslankmiddel? Kort even de voordelen op een rijtje: Slankufit stilt het honger gevoel. Het bevat Guanan uit de guarboon. Dit is ca loriearm en verbindt zich in de maag met vloeistof, waardoor het 22 keer haar eigen volume inneemt. Het hongergevoel vermindert hierdoor on- middellijk waardoor men minder behoefte heeft aan eten. Behoud van energie. Aminozuren in Slankufit zorgen er o.a. voor dat uw spieren optimaal worden voorzien van brandstof, waardoor de lichamelijke energie behouden blijft en u zich niet slap voelt. Optimale stofwisseling. Slankufit bevat vitaminen uit de B-groep, zoals vitami ne BI. B2, B6 en Niacine. Zij zorgen voor een doelma tig zuurstoftransport naar de cellen en organen. Hierdoor wordt uw stofwis selingsproces gestimuleerd en valt u verantwoord en doeltreffend af. Gratis: prachtige hit-CD Met Slankufit ga je vol ener gie en swingend het nieuwe jaar in. Daarom is er nu een malig de Slankufit Speciaalverpakking met een gratis hit- CD. Lisa Stansfield, Take That, London Beat en De Dijk zijn maar een paar van de vele nationale en in ternationale artiesten die op deze originele CD te vinden zijn. De Slankufit Speciaalverpakking met CD is te vinden bij de meeste dro gisten en reformhuizen. Voor meer informatie, bel: 08 000 20 20 20 (gratis). Als kind kon u alles eten wat u wilde, zonder ook maar één gram aan te komen. Dat kwam doordat uw hypofyse nog HGM - Human Growth Hormone - produceerde. Helaas stopt na uw dertigste de productie van groeihor monen. Met als resultaat: een tragere stofwisseling. Een specifiek aminozuur prikkelt echter de hypofyse tot hernieuwde aanmaak van HGM. Vooral komkommers blijken zeer rijk te zijn aan dit aminozuur Arginine. Een tablet Komkommerslank bevat een zelfde hoeveelheid Arginine als maar liefst vijf verse komkommers. Dit ami nozuur is verantwoordelijk voor de slankmakende wer king van komkommers. Arginine verjongt als het wa re de stofwisseling, waardoor overtollige lichaams- vetten beter kunnen worden afgebroken. Natuurlijk Daarnaast bevat Komkommerslank nog een reeks van andere natuurlijke stoffen, die dit effect van Arginine op uw overgewicht nog eens verder verster ken. Zoals Guar Gum. Een plantaardige vezel die in staat is om uw hongerge voel weg te nemen, zonder dat het extra calorieën oplevert. Een ander belangrijk ingre diënt van Komkommerslank is Senna. Dit kruid reinigt de dar men grondig van achtergeble ven voedingsresten, waardoor de spijsvertering beter zal gaan tenten verlopen. Het extract van Grapefruit is belangrijk voor een goede stofwisseling en de verbranding van overtollige voedingsvetten. Tenslotte bevat Komkommerslank als extra on dersteuning bij het afslanken ook Guarana, Zeewierextract, Lecithine en Boldo-blad. Duurzaam Komkommerslank zorgt voor een duurzaam resultaat. Deze kuur pakt immers de structu rele vetten aan, die u in uw li chaam heeft opgebouwd. Alleen als deze hardnekkige vetten worden afgevoerd, kan je spreken van een duurzaam resultaat. Met Komkommerslank bent u de afgeslankte kilo's dus ook voorgoed kwijt. Komkommer slank is verkrijgbaar in een 10 dagen kuur (tot 8 kilo gewichtsverlies) en een 30 dagen kuur (tot 20 kilo gewichts verlies). Te koop bij apo theek, drogist en re formwinkel. Om te kunnen stoppen met roken is voornamelijk wils kracht nodig. Gemiddeld doen 900.000 Nederlanders per jaar een poging om van de sigaretten af te komen, slechts 100.000 mensen lukt dat ook daadwerkelijk. De pleisters en de kauwgom van Nicorette geven een extra steuntje in de rug om werkelijk te kunnen stoppen met roken. De meeste rokers zijn nicotine afhankelijk (verslaafd) en kun nen bij het stoppen met roken onthoudingsverschijnselen krijgen zoals: concentratiepro blemen, slapeloosheid, hoofd pijn, rusteloosheid, nervositeit, geïrriteerdheid, obsti patie, buikpijn, hon ger. Bij het kauwen van Nicorette kauwgom krijgt u nicotine bin nen. Minder dan bij het roken, maar voldoen de om onthoudingsverschijn selen te onderdrukken. U kunt zo de drang naar nicotine in drie maanden afbouwen. Nicorette kauwgom De kauwgom van Nicorette is er in de smaken Classic, Mint en Citrus en in twee sterkten; 2 mg voor mensen die minder dan 20 sigaretten per dag ro ken en 4 mg kauwgom voor hen die er meer dan 20 per dag roken. Nicorette pleisters Nicorette pleisters brengen ni cotine door de huid heen in het bloed. Een kleine hoeveelheid die voldoende is om de drang NICORETTE 40 wntiwft mm' naar een sigaret te verminderen. Het gebruik is eenvoudig. Elke ochtend plakt u een pleister op onder uw kleding en aan het eind van de dag kunt u de pleister weer verwijderen. Na- 16 uur is de pleister vrijwel- uitgewerkt. U krijgt 's nachts* dus geen nicotine binnen. En dat is ook precies de bedoeling. Nicorette pleisters zijn ver krijgbaar in drie sterkten; 15 mg, 10 mg en 5 mg. Daarmee - kunt u uw nicotine behoefte in de loop van drie maanden af bouwen. Niet te gebruiken bij maag-, huid- en hartklachten of bij zwangerschap/borstvoe ding. Verkrijgbaar bij drogist en apotheek. Voor meer infor matie: Pharmacia Upjohn, tel.: (0348) 494871. Nagelbijten of duimzuigen is behalve een nare gewoon te, ook schadelijk. Het verhoogt de kans op infecties omdat bacteriën en vuil direct in de mond komen. Bij kinderen kan het gebitsafwijkingen veroorzaken door de druk op tanden en kiezen. Bovendien zien afgekloven na gels er onverzorgd uit. Onzichtbaar en effectief Een dun laagje Byte-x wordt dagelijks op de nagels aangebracht. Wil men on bewust of uit gewoonte op de nagels bij- ten of duimzuigen, dan wordt dit direct ge stopt door de onaangename smaak van Byte-x. Dit maakt Byte-x een onzichtbare, maar bijzonder effectieve hulp bij het stoppen met nagelbijten en duimzuigen. Verkrijgbaar bij de drogist. Voor meer informatie: Ttendem B.V., tel. (038) 421 77 47. Een groeiend aantal men sen dat last heeft van roos, zoekt naar een blijvende oplossing, zo blijkt uit de anti-roos consumententest in Nederland. Opvallend is dat men veelal ontevreden is over de midde len die men tot op heden gebruikte. Om roos te verwij deren zijn er 'gewo ne' en medicinale anti-roosmiddelen Een speciaal ge neesmiddel tegen hoofdhuidschilfe- Verbl uliendc resultaten anti-roos eonsuinentenlest - ring is Selsun. Maar liefst drie kwart van de deelnemers aan de anti-roos consumententest ontdekte dat ze met de Selsun kuur binnen twee weken roos- vrij waren. Selsun is uitslui tend verkrijgbaar bij drogist en apotheker. Lees voor gebruik eerst de bijsluiter. Voor uitgebreide infor matie over de be strijding van roos is er de gratis Anti- Rooskrant bij uw drogist of bij Abbott (Selsun), tel. (023) 5544597. Nu is het mogelijk om lekker te eten en toch af te val len of op gewicht te blijven. Dit kan met Chitosan, een 100% natuurlijk vezelproduct, dat als een soort mag neet het vet tijdens de spijsvertering aan zich bindt. Chitosan wordt gewonnen uit de schalen van schaaldieren (kreeft, krab) en is hèt grote succes in Amerika. Het bindt bij na de helft meer vet dan andere vezelproducten en werkt al binnen enkele minuten. Het gebruik is eenvoudig en veilig: 2-3 capsules vlak voor of na de maaltijd innemen. De voordelen: binnen enkele dagen gaat u al gewicht verliezen, het ontregelt niet de stofwis seling en het werkt bij iedereen. Chitosan is verkrijgbaar in potten met 180 cap sules. Voor meer informa tie of bestelling: Liberty Health Care Products, tel. (035) 5480548.

Het Nieuwe Stadsblad | 1998 | | pagina 31