%)aim of@tUtam ideeën voor in om het huis êaSkiSc >»Jöi H|| warn wam k INFORMATIEBON f 9 april Verlichting in de schijnwerpers bij Straluma Zitten als een vorst. Moderne spinverlichting Serie Coppelia. Design uit Florence. Een klasse bank. Carera Maxara van Jan des Bouvrie. Tweede Paasdag maakt Poppeliers er een gigantische voordeelshow van! Exotische woonaccessoires. Albast. STIJLMEUBELEN Lekker er tus senuit. De tijd rondom Pasen is hier ideaal voor. De eerste zonnestraaltjes hebben we alweer opgepikt, en de wintersport is weer geschiedenis voor de meesten onder ons. De temperatuur stijgt naar een aangename hoogte die onze natuurlijke inspirator is tot het maken van plannen. Wordt het een terrassenweekend, een korte break naar de camping, een weekend-arrangement of naar die altijd gezellige Paasshows. Alle nieuwtjes zijn te zien en wij namen alvast een voorproefje met deze iD&... wonen met internationale allure Ideeën voor in ©om het huls BD HD Naam: HO 13 Verlichting is erkend als de sfeermaker in de woning. Verlichting bepaalt namelijk 60% van de sfeer, wordt door de binnenhuisarchitecten beweerd. De moeilijkheid om het bepalen wat er nodig was is nooit het geval geweest, maar wel waar kun je het vinden. Verlichting moetje in al haar variaties en variëteiten overzichtelijk kunnen zien. Nu er in Nederland een échte toonzaal van maar liefst 2500 meter2 met maar liefst 35.000 verlichtings artikelen in alle mogelijk denkbare stijlen en prijsklassen te zien is, krijgt verlichting de plaats die zij verdient. De toonzaal van Straluma, Nederlands grootste en overzichtelijkste, zet verlichting in de schijnwerpers. Zeemanstraat 17, Barendrecht (bedrijventerrein Reijerwaard) Tel. 010 - 292 10 22. BARENDRECHT - ROTTERDAM IJSSELMONDE Route A15, afslag 20, IJsselmonde - Barendrecht Openingstijden: Maandag 12.30 - 17.30 uur. Dinsdag t/m donderdag van 9.00 - 17.30 uur. Vrijdag 9.00 - 21.00 uur. Zaterdag 9.00 - 17.00 uur. Tweede paasdag geopend van 11.00 uur tot 17.00 uur. 4/ Dit stijlvolle bankstel met gecapitonneerde rug, tevens gecapitonneerde zit met ingeschuimde interieurvering dit alles bekleed met met originele Schotse handwish rundleder in diverse kleuren en maten leverbaar. 3 2 zits Stratford, normaal f 13.850,- Nu f 6.995,- Hoorn 170, Alphen a/d Rijn. Gehele week geopend, zondags gesloten. Tweede paasdag geopend! Diverse modellen en maten. Afgebeeld model f 630,- U heeft alle keuze bij Straluma. Een decoratieve verlichting vervaardigd in roestbruin met kristal. Te verkrijgen in vele variaties zoals hang-, vloerlamp en plafonnière. Vanaf f 759,- Afgebeeld model f 969,- U heeft alle keuze bij Straluma. Zeer mooie plafonnière ontworpen door Alex Banci. Deze halogeen verlichting is voorzien van witte glaskelkjes in combinatie met blauwe kristallen pegels, hangend aan een grijs metalen frame. Een zeer exclusieve verlichting, f 1395,- U heeft alle keuze bij Straluma. Royaal van maat, 230 br. 100 d. 90 hoog. Perfect zitcomfort met losse zit- en rugkussens. De zeer luxe stof heeft iets eigentijds, de prijs is ouderwets. Speciaal voor de lovers. Normaal f 2495,- nu voor f 1995,- Tweede paasdag geopend. Woonboulevard Capelle a/d IJssel, Schinkelsebaan 3, Telefoon 010 - 450 01 22 Deze zeer fraaie vloerlamp is een onderdeel van een serie. In de kleur roestbruin met glas. Afgebeeld model f1198,- U heeft alle keuze bij Straluma. De nieuwste serie ontworpen door Jan des Bouvrie. Vervaardigd van zijden stof in combinatie met aluminium of brons. Vanaf f 1395,- Een zeer aparte verlichting die bij u niet mag ontbreken. U heeft alle keuze bij Straluma. Tweede Paasdag is dit jaar niet alleen een SUPER-VOORDEELDAG bij Poppeliers in Culemborg, maar ook een SUPER-PRIMEURDAG! Alle topmerken vleugels, piano's, silent piano's, digitale piano's, synthesizers, keyboards en gitaren stelen de show. Met exclusieve Europese primeurs en paasaanbiedingen naast spectaculaire live optredens in ons grote SHOW THEATER en op diverse locaties in ons 8000 m2 Muziek Metropool. Meer weten? Bel ons of kijk vrijdag a.s. in de belangrijkste landelijke dagbladen. Mis het niet! n een spiksplinternieuw pand aan de Stieltjesstraat/ Kop van Zuid vindt u Beckjorindo, een winkel vol exotische woonaccessoires. Wij hebben de grootste collectie Mexicaans aardewerk in de regio van het merk SOL Y YO in huis. Aardewerk voor binnen en buiten, zonnekandelaars, plantenpotten, terraskachels, kortom te veel om op te noemen. Verder unieke oude, zowel als nieuwe Indonesische meubelen, maskers en ander houtsnijwerk van het eiland Bali. Alles in onze winkel is handgemaakt, dus niets is hetzelfde! Beckjorindo/Sol Y Yo Stieltjesstraat 154, Kop van Zuid, tel. 010-2907885 Ttoèede paasdag geopend. MUZIEKMETROPOOL Hoofdvestiging: Culemborg, Plantijnweg 29, Industrieterrein Pavijen, tel. 0345 - 520999. Tweede Paasdag geopend van 10.00 tot 17.00 uur! Een greep uit onze kollektie albast Wandlamp leverbaar in de kleuren amber en crème. Afgebeeld model f 339,- U heeft alle keuze bij Straluma. 1 Stuur mij meer informatie over de volgende artikelen: (kruis aan) Adres: Postcode:. Plaats: Inzenden aan: De Havenloods, t.a.v. de heer J. de Bruijn, Postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam. iD& is een uitgave van Wegener Sijthoff Weekbladen B.V. De volgende pagina verschijnt op 28 mei 1998 in een oplage van 733.000 exemplaren. Reserveren vóór 15 mei bij de Advertentie Afdeling, vragen naar Dhr. Tefrère 010-1699313. Concept vormgeving: Van Stralen Media Service B.V., Rotterdam. a/ j 4 - -v'

Het Nieuwe Stadsblad | 1998 | | pagina 32