Josephine op de reservebank! mÊmm üt 3495.- 2295; Kleinschalig kantoor vergroot bereikbaarheid voor MKB-ondernemers Grand Café Vlees, vis en seizoenspecialiteiten Het grootste terras aan de haven Duizenden bankstellen in verschillende modellen en diverse kleuren leverbaar Grand Hotel Central kennen we niet ZIJN NIET DE ENIGE KLEUREN BIJ POPPELIERSI Moret Ondernemersservice in Spaanse Polder geïntroduceerd, geeft de Ondernemer precies wat hij of zij nodig heeft Begin dit jaar is de eerste vestiging van Moret Ondernemersservice geopend. Deze op het MKB gerichte vorm van dienstverlening is ondergebracht in de Spaanse Kubus, net voormalige pand van Termeulen Postorderbedrijf in de Spaanse Polder. Het gebouw wordt momenteel compleet gerenoveerd en getrans formeerd tot bedrijfsverzamelgebouw. Die ingreep zal in september worden afgerond. De kleinschalige vestiging von Moret Ernst Young Accountants Belastingadviseurs is op de begane grond gesitueerd, zodat ondernemers er snel en simpel kunnen binnenstappen. ,,lk wilde ook in de etalage zitten", zegt initiatiefnemer Albert Mulder. Zodat Moret gezien wordt". Drempels Initiatiefnemer Albert Mulder (zittend) tussen ,,zijn" team. Tarieven Oostmolenwerf 24 - 3011 TL Rotterdam - Telefoon 010 - 21 3 38 75 heeft zojuist haar 64 luxe kamers op de gezelligste locatie van Rotterdam geheel gerenoveerd. Evenals de oude club C -n r! 77 C Sparta moeten wij ons als één van de oudste hotels van jl UIlil ksIUiIL LstfinüL Rotterdam blijven vernieuwen. De directie en medewerkers feliciteren Sparta met haar 110-jarig bestaan en wensen de club een geweldige toekomst. Kruiskade 12, Rotterdam tel. 010-4140744 - fax 010-4125325 Vector Aandrijftechniek B.V. Postbus10085 3004 AB Rotterdam Tel. 010 44 63 700 'Jul «ompleet bankstel Lage prilxen in de basis: Betalen in termi|nen tot 2000 tegen 0% rente OP OP ■TTMi Alphen a/d Rijn Hoorn 170 (t.o. Avifauna) Vlaardingen James Wattweg 12-14 afslag Vlaardingen west Gratis bezorging door de gehele Benelux 3 jaar CBW Garantie Nu halen pas veel later betalen tegen 0% rente SPARTA 110 JAAR PAGINA 6 Met Moret Ondernemersservice kan de ondernemer alle kanten op. Hij kan een deel van het administratieve werk zelf blijven doen en een aantal specifieke diensten van het accountants kantoor betrekken, en er aan kloppen voor raad en daad. Voor wie dat wil, biedt Moret Ondernemersservice ook de mogelijkheid een totaalpakket af te spreken. Met Moret Onderne mersservice bieden we maat werk. In alle gevallen geldt: vooraf duideli|k afspraken maken, dus ook over de prijs. Er wordt gewerkt met allround adviseurs. De ondernemer heeft daardoor te maken met een vaste contactpersoon, die alles voor hem regelt en hem zowel in administratieve als fiscale zaken kan bijstaan. Indien gewenst doet hij een beroep oc specialisten uit ae Moret Ernst Young-organisatie. Het concept van Moret Onder nemersservice werd l oktober vorig jaar landelijk geïntrodu ceerd. Accountant-Administratie consulent Albert Mulder was op dat moment al bezig met de voorbereidingen voor de vesti ging in de Spaanse Polder. Zo kreeg Rotterdam de eerste zelf standig opererende vestiging van Moret Ondernemersservice met Mulder als vestigingsmana ger. De keuze voor de Spaanse Kubus had deels te maken met het feit dat Moret al behoorlijk wat cliënten heeft die in de Spaanse Polder en Rotterdam Noord-West zijn gevestigd. Min stens zo belangri|k was dat de nieuwe eigenaar van het gebouw zien met de verhuur specifiek richt op het midden- en kleinbedrijf. „Moret Ernst Young is altijd al heel sterk in het MKB actief en met de Ondernemersservice willen we dat nog extra benadrukken", legt Mulder uit. „Bij een deel van de ondernemers leeft toch nog steeds het idee dat we een organisatie zijn die er eigenlijk vooral voor grote ondernemin gen is. Dat stempel is onterecht". Het is goed even stil te staan bij enkele onderzoeken in de sector MKB. Wat vindt „de MKB- ondernemer" van grote accoun tantsorganisaties? Mulder vat het kernachtig samen: groot, log, onpersoonlijk, en 'niet voor mij'. De ideeën die bij onderne mers in het midden- en kleinbe drijf leven over de dienstverle ning door de grote organisaties hebben Moret Ernst Young aan het denken gezet. Het resul taat, Moret Ondernemersservi ce, stemt Albert Mulder tot tevre denheid. Moret Ondernemers service komt misschien wel op een heel juist moment. Want de opzet laat duidelijk zien dat het succesvol ondernemen op de eerste plaats komt. Ondersteu ning is zinvol voorzover dat de ondernemer werkelijk onder steunt. Kort samengevat is het no nonsense-dienstverlening. De MKB-ondernemer vindt de dienstverlening „om de hoek", terwijl hij ook gebruik kan maken van de uitstraling van de naam Moret Ernst Young naar bijvoorbeeld de fiscus, investeer ders en de bank. Wij zijn er echt van overtuigd dat we een dienstverlening hebben die pre cies dat biedt wat de onderne mer nodig heeft. Ook over de tarieven van Moret Ernst Young bestaan nogal wat misverstanden, zo merkt Mulder op. Zo'n grote organisa tie zal wel een enorme over head hebben en dus ook gigan tische kosten, en daar draaien de klanten uiteindelijk voor op. Mulder: „Ik zou iedere onderne mer willen uitdagen. Kom 'ns langs en vraag een vrijblijvende offerte aan. Met onze tarieven en bedrijfsmatige aanpak dur ven we de slag gerust aan". De bemanning van Moret Ondernemersservice Spaanse Polder bestaat uit acht mensen. Veel meer zullen het er niet wor den. „Er zijn wel uitbreidings mogelijkheden, maar we willen niet te groot worden. Anders gaat de kleinschaligheid weer verloren. Bovendien kunnen we altijd terugvallen op onze 'backoffice' aan de Marten Meesweg". De eerste ervaringen in de Spaanse Polder bevestigen dat wij ondernemers iets te bieden hebben. Tenslotte bieden wij de ondernemende lezers van de Sparta krant de mogelijkheid om zonder verplichtingen kennis te maken met Moret Ondernemers service en nodigen hen uit om eens langs te komen voor advies op ons gratis spreekuur voor de ondernemer. Een telefoontje met Albert Mulder en de afspraak staat genoteerd. Moret Ondernemersservice Bezoekadres: Vlaardingweg 62 3044 CK Rotterdam Postadres: Postbus 2295 3000 CG Rotterdam telefoon: [010] 2988333 fax: (010) 2988337 zit u nooit •ti. fpA B ÏSMgratis 3 2 zits Mexico Dit bijzonder comfortabel bankstel met stevige zit en zachte rugkussens die keer- baar te gebruiken zijn, is een sierraad in uw woonkamer. Normaal f 3395,- 3 2 zits Ferenza Dit romantische bankstel uitgevoerd met dubbele sierstiksels en een stevig zitcomfort bekleed met artificial leather. Normaal f2495,- 3 2 zits Mallorca Dit Italiaanse stijlmeubel met golvende lijnen in arm- en rug, afgewerkt met dubbele sierstiknaden, comfortabel zittend door brede armleggers en super- gevulde kussen. Leverbaar in diverse kleuren soepel rundleder. Normaal f 6995,- 3 2 zits Charleston Deze originele Engelse Chesterfield bank met gecapitonneerde rug en uitmuntend zitcomfort. Normaal f 6995,- I 3 2 zits Gondola Eindeloos comfort, kwaliteit die er met kop en schouders bovenuit steekt! Een zitgroep die altijd en overal op zijn plaats is, met een comfortabele zit. een hoge rug en binnenvering. Ruim van maat en souplesse Normaal f 3795,- 3 2 zits Dronten Zeer verzorgd bankstel met een vakkundig afgewerkte massief eiken romp. Leverbaar in blank en donker eiken. Afgewerkt met mooi gedraaide poten. Bekleed met een exclusieve ledersoort, dit alles afgewerkt met sierstiksel en een voor gevormde kuipzit met lenden- steunen. Nprmaal f 4695,- 3+2 zats Kubus Dit fraai, in strakke tij in ieder modern in i y/w/TffMfi s EUROPEAN FURNITURE MASTERS Openingstijden: Maandag: 09.30 tot 17.30 uur Dinsdag: 09.30 tot 17.30 uur Woensdag: 09.30 tot 17.30 uur Donderdag: 09.30 tot 22.00 uur Vrijdag: 09.30 tot 22.00 uur Zaterdag: 09.30 tot 17.00 uur Zondag: Altijd gesloten 3 2 zits Brussel Dit jonge zitmeubel uitgevoerd in diverse stoffen heeft een comfortabele zit en een perfecte afwerking. Normaal f 2195,- ROOD/WIT

Het Nieuwe Stadsblad | 1998 | | pagina 38