Vliegensvlug profiteren van supersnelle korting!!! T -7. M pe' TEGEN 0% RENTE 2 MOUNTAINBIKES t.w.v. ris- GEHEEL GRATIS 3 jaar CBW Garantie Snel gratis thuisbezorgd door de gehele Benelux GEEN BANDENWISSEL MAAR BANKENWISSEL wmm. Het snelste geld verdien je bij Poppeliers Alphen a/d Rijn Hoorn 170 (t.o. Avifauna) Vlaardingen James Wattweg 12-14 afslag Vlaardingen west Donderdag me 09.30-17 NU kopen, pas veel lojerbetden Ook zonder rijbewijks zit je gebeiteld bij Poppeliers: bij aankoop van ieder compleet bankstel ontvangt u tmMWj EUROPEAN FURNITURE MASTERS JMBRÉf WEEK 18 18 - 1012 Het is nu of nooit. Poppeliers is de komende 4 dagen het circuit voor de snelle beslissers. Zien, begeren en kopen. Dat kan alleen met de beste en mooiste modellen. Poppe liers meubelen ziet dit weekend dan ook alleeen maar win naars. Want de beste modellen verlaten Poppeliers donder dag, vrijdag en zaterdag in de hoogste versnelling. 3 2 zits Mallorca Dit Italiaanse stijlmeubel met golvende lijnen in arm- en rug, afgewerkt met dubbele sierstik- naden, comfortabel zittend door brede armleggers en super-gevulde kussens. Leverbaar in diverse kleuren soepel rundleder. Normaal f 6995,- 3 2 zits Tiel Robuust en oerdegelijk bankstel uitgevoerd in diverse fraaie stoffen. Dit bankstel waarvan de waaier vormige rug geleidelijk overgaat in de armleggers. De prachtige kussen partij met koudschuim vullingen wat jarenlang zitcomfort garan deert. Normaal 1' 3495,- 3 2 zits Trieste Dit bankstel wordt door ons rechtstreeks uit Italië geïmpor teerd. Het is bekleed met prach tig rundleder en heeft een prachtige uitstraling door zijn vormgeving. Normaal 4995,- 3+2 zits Delft Dit super perfect zittende bank stel, waar werkelijk niets op aan te merken is, uitgevoerd met losse kussens met zeer speciale veerkracht behoudende vulling. In diverse kleuren leverbaar. Normaal f 3495,- 3 +2 zits H.T.L 2438 Dit degelijke zitmeubel is gemaakt van de beste materiaal soorten. Het hardhouten frame is bekleed met het fijnste leder. Dit leder is door- en doorgeverfd. Op de afwerking van dit zit meubel valt werkelijk niets aan te merken. Bovendien wordt bij dit zitmeubel gebruik gemaakt van dubbel gestikte naden. Normaal f 5195,- 3+2 zits Toscana Dit in uitstekend leder uitge voerde bankstel staat garant voor jarenlang zitcomfort. Bovendien is dit bankstel klas siek afgewerkt met hout dat in diverse kleuren leverbaar is.Dit bankstel is uitgevoerd met bin- nenvering! Normaal f 5795,- «•X9%lPiSS!'!' SS 3+2 zits Ritz Dit unieke en stijlvolle bankstel met een superzit en een perfec te afwerking uitgevoerd jn leder. In diverse kleuren leverbaar. Normaal f 5995,- Draai- en relaxfauteuil Charlotte inch voetenbank Deze hoge relaxfauteuil met ingetrokken rug- cn zitkussen met zachte arm leuning, traploos te verstellen in relaxstand inclusief deze fraaie comfort-verhogende voetenbank uitgevoerd in fraai rundleder. Normaal f 1995,- 2 Hoek 2 Michelle Ruime en comfortabele zithoek met een uitnodigend karakter, vaste zit- rug- en armkussens, bepalen het superieure zitcomfort van deze met lendensteun uitge voerde hoekcombinatie. Door dat deze hoekcombinatie in losse elementen is opgebouwd is een andere opstelling eenvou dig te realiseren in uw woonkamer. Uitgevoerd in anilineieder in diverse kleuren en combinaties leverbaar. Normaal f 8995,- 3+2 zits Carmen Dit modern vormgegeven bank stel is een aanwinst in de "nieuwe collectie".Het is ontworpen in een van 's werelds bekendste studio's te Milaan. Tevens is er gebruik gemaakt van de fijnste materia len. Normaal f 2995,- 3 2 zits Charleston Deze originele Engelse Chesterfield bank met gecapitonneerde rug en uitmuntend zitcomfort. Normaal f 6995,- 3 2 zits Nero Dit fraai gestyleerde bankstel, uitgevoerd in het allerzwaarste artificial leather. Normaal f 2995,- 3 2 zits Dendra Dit super bankstel gestoffeerd in een mooie kwaliteit vuil- en vetwerende iavadostof. Normaal f 1895,- 3 2 zits Hamburg Dit Duitse topbankstel met hoge rug, uitgevoerd in soft- leder, met interieurvering. Normaal 3995,- 3 2 zits Zutphen Dit robuuste bankstel met veel vakmanschap en tot in detail afgewerkt, met een massieve romp en ingefreesd motief. De voorgevormde kussens zijn uit een stuk en is decoratief afgewerkt met sierstiksels, uitgevoerd in een perfecte leer- kwaliteit. Normaal f 4395,- 2 of 3 zits Comfort Dit naar Italiaans design gestyleerde super bankstel, met unieke zit en ingebouwde lende- steun, bekleed met kalfsleder in diverse kleuren leverbaar. Normaal f 2995,- 3 2 zits Cheeta Italiaans ontwerp met Nabuko leather bekleed. Normaal 3295,- 3 2 zits Gondola Eindeloos comfort, kwaliteit die er met kop en schouders bovenuit steekt! Een zitgroep die altijd en overal op zijn plaats is, met een comfortabele zit. een hoge rug en binnenvering. Ruim van maat en souplesse Normaal f 3795,- «fr US Cl IDPiDCAM Cl IDMITI IDC A 5 Openingstijden: Maandag: Dinsdag: Woensdag: Donderdag: Vrijdag: Zaterdag: Zondag: 09.30 tot 17.30 uur 09.30 tot 17.30 uur 09.30 tot 17.30 uur 09.30 tot 22.00 uur 09.30 tot 22.00 uur 09.30 tot 17.00 uur Altijd gesloten

Het Nieuwe Stadsblad | 1998 | | pagina 11