Tai CM Oefening baart kunst Haal Titanic in huis Avonturen van Pippi Langkous nu op vier koopvideo's verkrijgbaar Balancerend tussen goed en kwaad y Krulsla met radijsjes vloerkleden nu HALVE PRIJS Alle tafelkleden nu 30 kortillG GAK DJAPOÜR ZS Uitgelezen Inschrijfbon Nachtstrandwandeling PKUSVRAAG CAR0 55055 Astma Fonds DONDERDAG 28 MEI 1998 De innerlijke stmctuur van cm A personen eigen vervoer a 7.50 Opgeven vóór 19 juni. Voor toezending van de kaarten: stuur een I volledig ingevulde giro- of bankcheque voor het bovenstaande totaalbedrag én deze bon naar De Havenloods Promotie, Postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam. U kunt de kaarten ook kopen bij Recreatie Rotterdam aan de Coolsingel en bij alle kantoren van deze krant (adressen, zie colofon). 22-481 Rob Peters Naam:. Adres: Postcode Woonplaats:. Leeftijd: Titel van deze krant:. Voorgeproefd Hoera!!! Een kwart eeuw eigen import van Perzische en Oosterse tapijten. Dit vieren wij groots: I.v.m. onze 25 jarig jubileum bieden wij een ieder geinteresseerde de gelegenheid om een exclusief tapijt tegen uitzonderlijk lage prijzen te bemachtigen. Deze aktie is éénmalig en beslist de moeite waard om nu een waardevol tapijt in bezit te krijgen. Tijdens de aktieweken worden er geen tapijten ingeruild of retour genomen. eigen import sinds 1973 Schiedamseweg 57-2 en 57-5 Vlaardingen/Centrum Tel:010-4349971 Fax:010-4350361 Openingstijden: 's-Maandags gehele dag gesloten. Dinsdag t/m Donderdag van 09-00 uur tot 17.30 uur. Vrijdags koopavond van 09.00 uur tot 21.00 uur. Zaterdags van 09.00 uur tot 17.00 uur. Reparatie, reiniging en taxatie van uw kostbare pers in eigen atelier. MaNTaK CHIA JCAN l Mantak Chia en Juan Li Becht 90 230 0967 3 Volgens duizenden jaren oude Chinese wijsheid zijn universele kracht, kosmische kracht en aardekracht de drie krachten die ons energie geven en vitaliseren. Hoe u deze krachten kunt opnemen, transformeren en geleiden? U kunt het lezen in De Innerlijke Structuur van Tai Chi'. De vernieuwende en verjongende werking en de onderliggende princi pes van Tai Chi Chi Kung wordt door Mantak Chia en Juan Li op een relatief begrijpelijke wijze uitgelegd. En hoewel in het boek aandacht is voor voorbereidende oefeningen, de bewegingen en een schema voor Tai Chi beoefening thuis, is het boek niet bedoeld om uzelf -zonder deskundige begeleiding- de techniek van Tai Chi aan te leren. Wanneer de praktijken niet op de juiste wijze worden uitgevoerd, kunnen zij namelijk kwetsuren en gezondheidsproblemen veroorzaken. Een goed boek om kennis te maken met Tai Chi, maar dus wèl zo n typisch geval van Don't try this at home!' Ja, ik loop mee op 27/28 juni van Hoek van Holland naar Scheveningen (17 km) Naam Adres PostcodeWoonplaats TelefoonAantal Personen 9 B personen incl. pendelbus Scheveningen/H. v. Holland a 15.00 9 C personen incl. busretour R'dam Zuidplein a 20.00 9 •D personen incl. busretour R'dam CS a 20.00 totaal De R.M.S. Titanic ligt dan wel gebroken op de zeebodem, maar het schip schrijft nog steeds geschiedenis. De geiijknamlge film won 11 Os cars en streef buiten de VS zelfs de brutorecette- grens van 1 miljard dollar voorbij. En u kunt dit legendarische schip nu ook in huis halen! De schaal van 1:570 maakt de modelbouwversie van de Titanic niet minder indrukwekkend. Met een lengte van 47 centimeter zal dit schitterende schip een blikvanger in uw huis worden! Met de complete set, bestaande uit 96 onderdelen, zes kleuren verf, een penseel en stickers, kan de originele Titanic in alle details geconstrueerd worden. Voor enthousiaste modelbouwers, his torici en verzamelaars van (bijna) alle leeftijden kunnen met dit nieuwe modelbouwset van Reveil het hart ophalen. Deugnietje met karakter Door Sylvia Honders Ze is ondeugend, ei genzinnig. onafhankelijk en komt regelmatig in de problemen, maar ze is ook de beste vriendin die je je maar wensen kunt Een vriendin voor het le ven, want haar populari teit kent geen tijd En geen leeftijd, want zowel jong als oud zal genieten van de vier video's die inmiddels -Nederlands gesproken- te koop zijn. Pippi Langkous is terug van nooit echt wegge weest! Het verhaal begint met 'Pippi. de film' en het meisje met de opvallende vlechtjes laat zich in deze film meteen van haar bes te kant zien Als een vreemd roodha rig meisje op een paard met stippen het stadje komt binnen rijden, is ze al meteen een opvallende verschijning Haar aapje Meneer Nilsson en een tas vol gouden munten maakt het vreemde beeld kompleet Wie is ze en wat komt ze doen? Het is natuurlijk altijd even wennen om in een nieuwe stad te zijn, maar Pippi weet al snel vriend schap te sluiten met Tom mie en Annika. En deze twee vriendjes hebben al snel in de gaten dat Pippi allesbehalve saai is te noemen. Hun roodharige vriendin is het duidelijk gewend om voor zichzelf te zorgen en dat vinden Tommie en Annika toch wel heel bijzonder. Maar als Pippi ook nog eens verteld over de spannen de avonturen die zij met haar vader, kapitein van een heus piratenschip, heeft meegemaakt, zijn Tommie en Annika hele maal onder de indruk. Maar hoewel Pippi zich dapper in haar eentje door het leven slaat, is ze toch wel heel blij als haar vader opduikt om haar mee te nemen naar Taka- Pippi Langkous is terug Tuka Land. Natuurlijk zijn Tommie en Annika daar helemaal niet blij mee en ook Pippi mist haar vriendjes. In 'Pippi gaat van boord' keert ze dan ook terug naar haar Villa Kakel bont, waar ze als vanouds weer dolle pret hebben. Pippi organiseert zelfs een heel bijzonder Kerst feest voor haar maatjes. Die maatjes zijn inmid dels bijzonder gehecht geraakt aan Pippi èn aan haar manier van leven. Terwijl het roodharige du veltje doet waar ze zin in heeft, hebben zij thuis te maken met regeltjes en klusjes. Ze hebben er schoon genoeg van en besluiten in 'Pippi zet de boel op stelten' van huis weg te lopen. Pippi laat haar vrienden natuurlijk niet alleen de wijde we reld in wandelen, maar zelfs haar aanwezigheid kan niet voorkomen dat het drietal in de proble men komt. Want lang niet iedereen is aardig voor ze en het is helemaal niet zo eenvoudig om aan eten te komen. Maar ge lukkig weet Pippi overal raad op. In de laatste vi deo, 'Pippi in Taka Tuku Land', zijn Pippi's proble men zelfs nog groter. Haar vader is in handen gevallen van gevaarlijke zeerovers en samen met Tommie en Annika helpt Pippi haar vader ontsnap pen om vervolgens naar Taka Tuka Land te vluch ten. Maar is Pippi slim en sterk genoeg om het pira tenschip van haar vader weer te veroveren en de bemanning te bevrijden? De dolle avonturen van Pippi Langkous zijn nu dus eindelijk op video en dat moet natuurlijk ge vierd worden! Als je van de kleurplaat, elders op deze pagina, een kunst werkje maakt en dit vóór 1 juli a.s. opstuurt naar Redactie Service Week bladen Wegener, t.a.v. Pippi, Postbus 1830, 3000 BV Rotterdam, maak je kans op fantastische prij zen. Zo hebben we niet alleen een stapel Pippi koopvideo's weg te ge ven, maar kun je ook een echte Pippi pruik of boek winnen! Ga dus snel aan de slag en maak er iets moois van! Piep, piep, piep. Een alarmlichtje knippert vervaar lijk op het instrumentenpa- neel, terwijl op het radar scherm mee/dere stippen, sommige groot, andere wat kleiner, snel naderbij komen... Het is zover. De troepen van het keizerrijk zijn wederom in aantocht, dus het is tijd om weer in je fighter te stappen en de strijd aan te gaan met de vijand om zo het universum van deze dictators te bevrij den. We gaan er hier gemakshalve van uit dat je de zijde van de rebellen kiest, maar in Balan ce Of Power', de aanvulling op X-Wing vs. Tie Fighter, is het ook mogelijk om de kant van BALANCE Of POWER LucasArts Pentium 90, 16MB Ram Win'95, 2-speed CD-Rom X-wing vs Tie-Fighter het keizerrijk te kiezen en de rebellen naar de eeuwige jachtvelden te sturen. Balance of Power is een prima aanvulling op X-Wing vs. Tie Fighter, omdat het samen een perfecte combinatie vormt. Er zijn nu meer singteplayer-le- vels, De B-Wing is toegevoegd en vooral grafisch, mede door een meer uitgebreid gebruik van de mogelijkheden van de 3D-kaarten, is het uitgegroeid tot een spel, dat eigenlijk niet mag ontbreken in de collectie van echte ruimtepiloten, zoals ondergetekende. Dus gespen vast, je helm op, en let's go. We have a job to do! Benodigdheden (voor 4 personen): 2 hardgekookte eieren, 2 sjalotjes, 1 el fijngeknipte bieslook, 1 el fijngehakte peterselie, zout, versgemalen peper, 1 mespunt suiker, 4 el dragonazijn, 4 el olijfolie, 2 grote bossen radijsjes, 1 krop krulsla, 150 g augurken in plakjes. Bereiding: hak de hardgekookte eieren zeer fijn en snipper de sjalotjes fijn. Roer de zeer fijngehakte eieren en Öe fijngesnipperde sjolotjes tot een dressing met de bieslook en peterselie, het zout, de versgemalen peper, suiker, azijn, olijfolie en 4 tot 6 eetlepels water. Was de radijsjes en snijd ze in plakjes. Was de krulsla en scheur de blaadjes. Meng de radijsjes, de sla en de augurk luchtig door elkaar. Serveren met de vinaigrette en....eet smakelijk. Energie per portie: 151 kcal/632 kj Met dank aan The Greenery International. Tijdens de warme zomerdagen ts een salade altijd een goede èn gezonde STEUNPUNT VOOR 1.6 MILJOEN NEDERLANDERS Let op!!!!!!! ■j

Het Nieuwe Stadsblad | 1998 | | pagina 7