VOOR Voor een Stoelmassage hoefje niet uit de kleren Geslaagd? t~j: Cf zh U* BEL EN WIN Het MyAten'evzmT>eHavenloöikS Al door een dagje Elysium vang je een glimp op van het paradijs Uw naam in 14 karaat goud Sx ufct... Al Cz4tL!^kf> Zeer speciale introductieprijzen voor nieuwe schoonheidslijn Beautycorner: losse behandelingen én arrangementen m del 0909-2023070 {bOct m) De mooiste namen komen van Sati var Juweliers loods éÉAAi 23-1049 De Beauty-afdeling van Ther men Elysium slaat een nieuwe weg in met het merk Méthode Jean Piaubert onder het motto: Wie bij de tijd wil blijven, zal zich moeten openstellen voor nieuwe ontwikkelingen en innovatieve producten in een wereld vol dyna miek, zeker in de cosmetica. Het unieke van de Méthode Jean Piaubert is, dat degene die de behandeling ondergaat constant in handen is van de schoonheids specialiste, zelfs tijdens het mas ker. Door het gebruik van speciaal ontwikkelde apparatuur, wordt de huid geprikkeld meer werk- stoffen op te nemen en worden de gezichtspiertjes geactiveerd, de doorbloeding verbeterd en de huid krijgt een frisse, jeugdiger aanzien. Er zijn speciale behandelingen voor gezicht, lichaam en buste. Ter introductie ontvangt men bij de aankoop van twee producten een half uur gezichtsbehandeling gratis, bij de aankoop van drie producten een half uur behande ling plus één product gratis. Ook in de beauty-afdeling van Thermen Elysium is in de afgelo pen maanden de service nog ver der geoptimaliseerd. Zo is de yogazaal omgebouwd tot een ruimte die wordt benut voor relax, geluids- en lichtthe rapie. In de beautyruimte is een extra massagesalon ingericht, terwijl men daar ook terecht kan om op de nieuwe tuborbruiner een zomerse teint op te doen of bij te houden. De kwaliteit van de beuaty-afde- ling is als vanouds gebleven. De handen van de vakkundige schoonheidsspecialistes zorgen er nog steeds voor een volledige ontspanning. Wat bij voorbeeld te denken van bijvoorbeeld een antistressmassage of een keuze uit één van de acht nieuwe ar rangementen. Naast de standaardarrangemen ten zijn er ook specifieke aanbie dingen. Een voorbeeld van een arrange ment is het Arrangement Vitali- té: Ontvangst met koffie of thee en een petit four; Gebruik van bad jas en handdoeken; Gebruik van saunafaciliteiten; Uitgebreide lunch of drie gangen diner (tegen bijbetaling van f. 20,--); Gelaats behandeling van 60 minuten; Voetmassage; Infra-rood sauna ter voorbereiding op massage; Deelmassage van 30 minuten; Manicuren; Geluid- en lichtthe rapie; Zonnebank; Afscheids- drankje en surprise. Tot en met 30 september I998 betaalt men voor dit arrange ment de speciale prijs van f209,-. !OETERMEER BLEISWIJK N2091 BLEISWuK TEMEREN TTERDAM Het terrein van Elysium is een ware oase van rust, gele gen in het recreatiegebied de Rottemeren, ten Noorden van Rotterdam. Op dit ter rein bevindt zich een com pleet sauna-complex met zonnebanken, beautycorner en massage-afdeling, met een keuze uit negen verschillende sauna's, binnen en buiten whirpools, een sfeervol ver licht en aangekleed binnen zwembad, een tropische- en een neveltuin, een duinen- strand een buitenzwembad, panoramasauna's, ligweiden, een prachtige buitentuin, een groot restaurant, rustruim tes, een therapeutische licht en geluidsruimte en nog tal van andere faciliteiten. Vita- lité bestaat bij Elysium uit gezondheid, schoonheid en innerlijke rust. Rust voor lichaam én geest vind je in dichtbij Bleiswijk door F. I S NF.IJTS Dat de bekende gezonde geest in een gezond lichaam dient te huizen, mag algemeen bekend wu.den geacht. Dat daarvoor niet perse een extreem Spartaanse leefwijze hoeft te worden aangehangen, bewijst 'n dagje saunacomplex Thermen Elysi um. 'Noem het een minivakantie', verwoordt Anneke, de wan delende ideeënbus van het uitgestrekte verwen-complex in Bleiswijk. 'Je kunt hier sinds vorig jaar óók naar het (naturis- tenjstrand. Zonder files, zonder parkeerproblemen en daarmee samenhangende kosten, zonder radio's en andere geluidhinder. Waar vind je dat nog?' Ze heeft gelijk. Ook in andere opzichten biedt Elysium meer rust, confort en gezonde in- en ontspanning dan wat voor strandlocatie ook. Mede door de inbreng van Anneke is bo vendien de invloed van oosterse sferen prettig voelbaar. Het traditionele begrip sauna is in relatie lot Elysium dan ook een achterhaald woord. De mo derne term centre de vitalité dekt de lading beter. In een fraai, enigszins afgelegen landschap zorgt zorgvuldige omheining bovendien voor privacy en an dere beschutting. Als de zon maar even haar neus laat zien, waan je je op een ligbed buiten in de subtropen. Met name door de aankleding van strand en tuin met rotsformaties, mediter rane planten en echte palmbo men. Een buitenzwembad en twee panoramasauna's comple teren een uitgebalancerd geheel dat luxe is zonder overdone aan te voelen. Geen prikklok Elysium is beslist niet uitslui tend haalbaar voor de happy few. Tegen de in saunakringen gangbare toegangsprijs van G7,50 mag iedereen( met uit zondering van kinderen onder de twaalf; die worden om voor de hand liggende redenen niet toegelaten) van alle faciliteiten gebruik maken én de hele dag (tot 's avonds laat) blijven. In Elysium geen prikklok waar door je na drie uur al weer in de kou staat. Om de term centre de viltalité voortdurend te waarborgen vin den er in Elysium continue ver anderingen cq. verbeteringen plaats. Deze drang om te vernieuwen en te verbeteren speelt zich vaak af buiten het gezichtsveld van de bezoeker, maar sommige zaken zijn duidelijk zichtbaar. Zo is kortgeleden een uitbreiding ge realiseerd met een rookvrije res taurant- en relaxruimte. Een noodzaak, omdat de gemiddel de verblijfsduur per gast stijgt en steeds meer bezoekers in hel restaurant een lunch of diner gebruiken. De behoefte aan meer capaciteit bracht met zich mee, dat ook het aantal kleed kamers is aangepast. Nieuwe extra's Jongstleden april werden het (verwarmd) buitenzwembad en een nieuwe panorama-infra- roodsauna met de duinen als rustgevend uitzicht in gebruik genomen. Verder is in de serre, nabij de infraroodsauna, het dak vervangen en in de beauty- -afdeling is de yogazaal omge bouwd tot een ruimte voor re lax-, geluids- en lichttherapie die onderdeel vormen van de diver se arrangementen. Om een be zoek te brengen aan Thermen Elysium nog verder te veraange namen is een nieuwe rustruimte tussen de tropische en de nevel- tuin geschapen. In dit gedeelte bestaat de mogelijkheid om (te gen betaling) op één van de lig bedden gebruik te maken van de rustgevende geluids- en lichtap- paratuur. In de voetbaden ten slotte zijn marmeren bollen ge plaatst die dienen ter opwar ming van het lichaam via de handen. Oók nog betrekkelijk nieuw is de zogeheten 'Stoelmassage'. Hierover uitgebreider berichtge ving elders op deze pagina. 'Gewoon' naar de sauna kan in Elysium natuurlijk ook. Al is het weer niet zo gewoon hoe groot hét aantal keuzemogelijk heden is. Wie meer aan lichaam en geest wil (laten) doen. kan eveneens naar behoefte een keuze maken Relaxen aan het strand en in het verwarmde buitenbad. Foto JANSSEN S DE KIEVITH uil verschillende arrangementen waarvan er iedere maand één in de aanbieding is of afzonderlij ke schoonheids- en/of massage behandelingen boeken. Kort om, iedereen kan zijn of haar paradijs die 'aankleding' meege ven die het best bij hem of haar past. Om de lezers van deze krant een kennismakings-glimp van dit pa radijsje te gunnen, betaalt men op vertoon van dit artikel éénma lig geen f37,50 maar slechts der tig gulden, (niet geldig bij een arrangement en één persoon per artikel) Elvsium zit aan de kooilaan I in Bleiswijk en is telefonisch bereik baar onder nummer 010- 5219128. In Elysium kun je behalve sauneren, badderen, binnen of buiten luieren, uitrusten of zelfs mediteren en op verschil lende basisprincipes gestoelde heilzame massages onder gaan. Nieuw en in Nederland nog nauwelijks bekend is de zogeheten 'Stoelmassage' die, zoals het woord al zegt, geze ten op een (speciale) stoel wordt ondergaan en geba seerd is op de aloude Chinese praktijk van de acupressuur. In Amerika is de methode al weer zo'n 15 jaar in ontwikke ling. De grondlegger van deze- qua uitvoering - variant op acupres suur is David Palmer, directeur van het Anima Institute in San Fransisco. In plaats van van de klant te verwachten dat hij/zij de mas seur bezoekt, kwam Palmer op het even simpele als geniale idee broodnodige massage naar de mensen toe brengen. Met name op arbeidsplekken waar veel stress voorkomt. Daartoe ontwikkelde hij een me thode die even hedendaags prak tisch uitvoerbaar als traditioneel gefundeerd is. Gebaseerd op tra ditionele, Japanse acupressuur- techniekf Amma massage) en uit voerbaar op een speciaal ont worpen. ergonomisch uitermate Peter in volle actie Foto JANSSEN DE KIEVITH verantwoorde, dus confortable én eenvoudig te vervoeren stoel. Het voordeel van Palmers mas sagetechniek is dat de massage door de kleding heen gegeven kan worden. Vooral op een werkplek eeti handige 'bijkom stigheid'. In Elysium houd je er je zachte badjas bij aan. De stoel van Palmer is uiterst comfortabel. Hij kan het beste omschreven worden als een er gonomische, inklapbare bid- stoel. Hoe vreemd het er in eer ste instantie ook mag uitzien, door je op je knieën te installe ren. wordt ieder lichaamsdeel dusdanig ondersteund dat ner gens in het lichaam nog sprake is van belasting. Eén van de eerste grote bedrij ven waar Palmer zijn diensten aanbood, was Apple computers. De reacties op zijn wekelijkse On-Site-Massage (massage op de werkplek) van 15 minuten, waren uitermate positief. Apple zag het ziekteverzuim dalen en de produktiviteit toenemen. Goed voorbeeld doet goed volgen Zoals je vaak ziet met alternatie ven in de sfeer van de gezond heidszorg, schoten onmiddelijk de varianten van meer of minder gerenommeerde masseurs als paddestoelen uit de grond. David Palmer onderscheidt zich echter van de rest door een gede gen opleidingsprogramma waar bij de cursist zich pas na het behalen van het certificaat Touch Pro practitioner mag noe men. Op deze manier bouwde Palmer een gedegen netwerk met kwaliteits- en vooral deskundig heidsgarantie. Peter van Elysium is een gecertificeerd massseur en een heel goede ook. Stoelmassage is in Amerika al razend populair. Masseurs ge ven daar zelfs hun massages op bij voorbeeld luchthavens aan vermoeide reizigers. Maar ze staan net zo goed bij de kapper, in winkelcentra en 's zomers in New York gewoon in de open lucht op de stoep. D'e stressuitdrijver Op de werkvloer van bedrijven blijkt de massage een ware stres suitdrijver te zijn. Werknemers zijn na de massage verkwikt en gaan weer gemotiveerd aan de slag. Een hogere produktiviteit en een verbeterde accuratesse zijn andere positieve gevolgen die de massage met zich mee brengt. Na verschillende intro ductiedagen bij sauna Thermen Elysium te Bleiswijk bleek dat TouchPro stoelmassage ook voor saunagangers als een wel daad voor lichaam en geest werd ervaren. Daarom biedt Thermen Elysium de stoelmassage ook in arrangementen aan. Het is echt een aanrader voor zowel de er varen massageliefhebber als voor mensen die nog nooit een massage hebben ondergaan. «F Door op te bellen en een simpele vraag over de strip te beantwoor den kunt u een mooie prijs win nen. U kunt dan ook meebeslissen over hoe de strip volgende week verder gaat. De winnaar van vorige week is mevrouw R.Schijven uit Rotterdam. De vraag van deze week is: Aanstaande zondag is de 5e ZuiderSterloop. Waar is de start op de Hoofdweg (1) opdeHillelaan (2) bij de Oosterhof (3) Toets uw keuze in, beantwoord boven dien de vraag over de strip en maak kans op de weekprijs, een fototoestel ter waarde van ƒ250.- Houd u de krant dus bij de hand! De opbrengst van het Mysteriespel gaat naar 22 goede doelen in de regio waar De Havenloods verschijnt. groenservice zuid loods AFLEVERING 18 100 weken Mystenespel Tekst& Wee: Mi ER Entertainment Foto's: Leunis Verlinde MAX EN EPT STAAN TE WACHTEN LANGS HET PARCOURS VAN PE ZUIPERSTERLOQp| •VA 'HéMAX.ikhebgehoord dat De ZUIDERSTER ditjaar geen recla me maakt op de shirts van de lopers.' 'Nee MAX, ze hebben iets veel opvallenders verzonnen.' Naam voorzien vandiamant(en) 30.- p. stuk Origineel handgemaakte naam in eigen atelier vervaardigd. Complete naam inclusief gouden collier (op basis van max. 7 letters). 5 dagen levertijd. Vooreen geslaagd cadeau zorg(t) voor natuur en recreatie rvice zuid holla Het Mysterie van De Havenloods ook op Internet: www.city.nl City OnLine Rotterdam. SCHEEPVAART EN TRANSPORT COLLEGE ROTTERDAM Duyvensteynstraat 11 a* 3042 BA Rotterdam-OverschieTel010- 46 27 788 Van Haeftenstraat 4-6* 3074 NK Rotterdam-Zuid Tel: 010 - 4329 493 VanHaeftenstraat24*(Trouwringen-StudioSativar) Tel:010-4321 781 MÉÉÉÉI

Het Nieuwe Stadsblad | 1998 | | pagina 41