De weken van Albert Heijn: 3 halen, 2 betalen. /m ArbeIdsMIBureau kitekat kitekat t© gl. _JW Op zoek naar Volg een 25 - 1019 WEEK 25 - Oil Yoghurtdrink, aardbei, framboos of perzik, 3x3 minipakjes a 0.2 liter naar keuze 5.97 3.98 0(1 Delicata repen, alle smaken o.a. melk, 3 tabletten 200 gram naar keuze 8.97 5.98 Verkade Sultana's, alle smaken o.a. appel, 3 pakken 175 gram naar keuze 7.47 4.98 Chablis, frisse, droge kwaliteitswijn, 3 flessen 0.75 liter 4485 2 9.90 Bonus voordeel 1.99 Bonus voordeel 2.99 Bonus voordeel 2.49 ^^tBonus voordeel 14.95 0d Chantilly cornets, heerlijke krokante Ijshoorntjes, 3 dozen 8 stuks 11.97 7.98 Kiene drop, dropstuivers, salmiak-riksen of muntdrop, 3 zakken naar keuze 7.35 4.90 Cd Extra jam, 4 smaken o.a. aardbeien, 3 potten 450 gram naar keuze 6.87 4.58 Cd Bolletjes, vers gebakken door onze bakker, wit of bruin, 3 zakken 10 stuks 8.37 5.58 Bonus voordeel 3.99 M Bonus voordeel 2.451 Bonus voordeel 2.29 H Bonus voordeel 2.79 fwsmsmm. £W Cd Achterham, door z'n vorm precies geschikt voor 'n sneetje brood, verpakt, 3 pakjes 100 gr. 7.17 4.78 Unox Chicken Tonight, alle smaken o.a. kerrie, 3 potten 500 gram naar keuze 11.37 7.58 Kitekat brokjes, alle smaken o.a. rundvlees, 3 blikken 415 gram naar keuze 4.47 2.98 Croky chips, naturel, paprika of Bolognese, 3 zakken 300 gram naar keuze 8.07 5.38 Bonus voordeel 2.39 Bonus voordeel 3.79 H Bonus voordeel 1.49 H Bonus voordeel 2.69 Klaar voor de start? 3-2-1 daar gaat-ie. Drie weken lang is het bij ons weer 3 potten, blikken, pakken of flessen halen en er maar 2 betalen. We hebben 12 verschillende producten geselecteerd. Er zit dus vast iets voor u tussen. Neemt u wel uw Bonus kaart mee, want daarmee krijgt u automatisch uw voordeel en natuurlijk uw Bonus punten. Als u nog geen Bonus kaart hebt, kunt u die gratis halen in de winkel. En mocht een artikel even op zijn, dan is er een reclame cheque voor u. Kunt u later toch van de aanbieding gebruik maken. Dus 1-2-3 naar Albert Heijn om 'ns even lekker in te slaan. Aanbiedingen gelden t/m 21 juni a.s. Er geldt een maximum per klant. Meer informatie kunt u krijgen in uw Albert Heijn winkel. De arbeidsbureaus in de regio Rijnmond oo ai Wie werkloos is en ingeschreven staat bij één van de 17 arbeids bureaus in de regio Rijnmond, kan zich als kandidaat aanmelden voor een opleiding die uitzicht biedt op een baan. Binnenkort gaat weer een reeks opleidingen, cursussen en trainingen van start op VBO- niveau tot en met HBO/WO-niveau. Daarnaast bestaan er mogelijk heden om een loopbaanadvies of sollicitatietraining te krijgen. Alle onderstaande opleidingen zijn zowel in Rotterdam en omstreken als in de omgeving van Dordrecht te volgen. Werkgevers bieden deelnemers die bepaalde opleidingen met succes hebben afgerond de garantie op een baan. Binnenkort starten er opleidingen, cursussen en trainingen op het gebied van Automatisering Diverse opleidingen om bijvoorbeeld te kunnen werken als tele- matica-beheerder, Internet-adviseur of Microsoft Certified System Engineer (MCSE). Detailhandel Opleidingen om te kunnen werken als verkoper of vertegenwoordiger. Metaalbewerking Opleiding tot isolatieplaatwerker, waarbij u werkzaam bent in de nieuwbouw of voor energiebesparing in bestaande gebouwen. Elektrotechniek Er zijn nog plaatsen beschikbaar op de HBO-opleiding elektro techniek. Ook is er een opleiding tot monteur sterkstroom-/bedrijfs- installaties; deze monteur werkt aan elektrische installaties in gebouwen of bedrijven. Installatietechniek Opleiding tot assistent-installatiemonteur. Een installatiemonteur werkt in de nieuwbouw en renovatie en houdt zich vooral bezig met de aanleg van gas- en waterleidingen, centrale verwarming, riolering, regenpijpen, dakbekleding en het instellen van sanitair. Bouw Opleiding tot bijvoorbeeld metselaar of steigerbouwer. Houtbewerking Opleidingen als meubelmaker of machinaal houtbewerker, waarna u aan de slag kunt bij een timmerfabriek of meubelbedrijf. Zorg Opleidingen op verschillende niveaus om te werken in een verpleeg huis, ziekenhuis of verzorgingshuis. Welzijn Bijvoorbeeld de opleiding penitentiair inrichtingswerker om aan de slag te gaan in een gevangenis of de opleiding budgetconsulent, waarbij onder meer aandacht wordt besteed aan 'home economics' en hulpverlening bij schulden. Een stage bij de Sociale Dienst maakt deel uit van deze opleiding. Onderwijs HBO/PABO-opleidingen waarbij u opgeleid wordt tot bevoegd groepsleraar basisonderwijs. Opticien Vervoer Bijvoorbeeld de opleiding tot gekwalificeerd chauffeur beroeps- goederenvervoer of de opleiding autotechniek, waarna u in een garage of een werkplaats kunt werken en auto's repareert. Horeca Diverse opleidingen op verschillende niveaus om bijvoorbeeld te wer ken als kok, cateringmedewerker of gastheer/gastvrouw. Beveiliging Opleidingen waarna u kunt werken als beveiligingsmedewerker, bijvoorbeeld bij de receptie van een bedrijf of de beveiliging in een winkel. Milieu Opleiding tot milieumedewerker. Na afronding van deze opleiding kunt u werken bij een bedrijf dat zich bezighoudt met het inzamelen en verwerken van afvalstoffen. Kleding Mode Een opleiding waarbij u leert om kledingstukken te maken van vér- schillende materialen. Sollicitatietraining Heeft u alle diploma's, maar lukt het niet om een baan te bemach tigen, dan kunt u een sollicitatietraining volgen. Oriëntatietraining Weet u nog niet precies hoe u uw verdere loopbaan vorm wilt geven, dan is een oriëntatietraining een eerste begin. Interesse? Alle genoemde opleidingen zijn kosteloos te volgen voor werkzoeken den die werkloos zijn en staan ingeschreven bij één van de arbeids bureaus in de regio Rijnmond. Wanneer u interesse heeft en voldoet aan de bovengenoemde voorwaarden, ga dan met deze advertentie naar het arbeidsbureau bij u in de buurt. Een consulent bekijkt samen met u welke mogelijkheden voor u van toepassing zijn en wanneer u kunt beginnen met een opleiding. ftMÉMÉt Ze zijn weer begonnen 0AUII haoui c A*nit 10% MEEP 1 MbT RUNDVLEES RUNDVLEES WmM een reclame- ch LT) i tri c\j werk? opleiding! Het Arbeidsbureau staat voor u klaar.

Het Nieuwe Stadsblad | 1998 | | pagina 7