Gemeente Schiedam i Rijbewijs verlopen? Hulp nodig? t Uw Stadswinkel aan het Stadserf Uw Stadswinkel aan het Stadserf lil! WET MILIEUBEHEER WET MILIEUBEHEER BOUWZAKEN WELSTANDS- EN MONUMENTENCOMMISSIE TIJDELIJKE VRIJSTELLING BESTEMMINGSPLAN WIJZIGEN RIJKSMONUMENTEN KAPVERGUNNINGEN WET MILIEUBEHEER WET MILIEUBEHEER PUBLICATIES GEMEENTE SCHIEDAM, WEEK 31, WOENSDAG 29 JULI 1998 WOENSDAG 29 JULI 1998 31-441 Gemeenteberichten Colofon Stadskantoor tel.: (010) 2465555 fax :(010) 4737021 Gemeentelijk Informatiepunt tel.: (010) 2465304 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 8 .00 - 17.00 uur donderdagavond tot 20.00 uur. Postadres: Postbus 1501, 3100 EA Schiedam Bezoekadres: Stadserfl Eindredactie: Bureau Communicatie Externe betrekkingen tel.: (010) 2465389 fax :(010) 2465364 ,AVtteudienst Kijnr^^ Wet Verontreiniging Oppervlaktewateren Beschikkingen gemeente Schiedam Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken, kunnen op grond van de Wet milieubeheer en de Wet verontreiniging oppervlaktewateren een vergun ning nodig hebben. Deze vergunningen moeten in veel gevallen worden aangevraagd bij de gemeente en de bevoegde waterkwaliteitsbeheerder. De procedure voor het behandelen van een aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van het ontwerp van de vergun ning (ontwerp-beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben op 20 mei 1997 een aanvraag om een vergunning op grond van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een aanvraag van Neproma Textiel Service B.V. om een vergunning voor het oprichten en in werking heb ben van een grondwaterzuiveringsinstallatie aan de Nieuwe Haven 81-89 te Schiedam. Het Hoogheemraadschap van Delfland heeft op 11 augustus 1997 een aanvraag om ver gunning op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren van bovengenoemde aanvrager ontvangen voor het lozen van grondwater, afkomstig van een bodemsanerings project ter plaatse van de Nieuwe Haven 81-89 te Schiedam via de gemeentelijke (vuilwa- ter)riolering van de gemeente Schiedam op de rioolwaterzuiveringsinstallatie (RWZI) "De Groote Lucht" te Vlaardingen. Deze aanvragen zijn gecoördineerd behandeld. De DCMR Milieudienst Rijnmond heeft de coördinatie verzorgd. Burgemeester en wethouders van Schiedam en het Hoogheemraadschap van Delfland heb ben op grond van artikel 8.2, 8.8 en 8.10 van de Wet milieubeheer en op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren de gevraagde vergunningen verleend. Aan de ver gunningen zijn voorschriften verbonden voor de bescherming van het milieu. Inzage U kunt de beschikkingen, de aanvragen en de overige van belang zijnde stukken van 29 juli 1998 tot en met 8 september 1998 op werkdagen van 8.30 uur tot 17.00 uur de volgende plaatsen inzien: et kantoor van het Hoogheemraadschap van Delfland, Phoenixstraat 32 te Delft; ."het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Graveiandseweg 565 te Schiedam. De stukken kunnen ook buiten de kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR en in het kantoor van het Hoogheemraadschap van Delfland. Beroep Binnen zes weken na de begindatum van terinzagelegging van de beschikkingen kan bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State beroep worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de desbetreffende ontwerp-beschik- •king; - de adviseurs die advies hebben uitgebracht over de desbetreffende ontwerp-beschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet verweten kan worden geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de desbetreffende ontwerp-beschikking. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Wij wijzen erop dat zowel voor het instellen van beroep als voor het indienen van een ver zoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Éen beschikking wordt van kracht na afloop van de beroepstermijn, tenzij gedurende die termijn naast een beroepschrift een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend. Een dergelijk verzoek moet worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. Een beschikking wordt in dit geval niet van kracht voordat op het verzoek is beslist. Ijidien voor het oprichten van de inrichting tevens een bouwvergunning is vereist, wordt de beschikking niet eerder van kracht dan nadat de gemeente de bouwvergunning heeft vprleend. Inlichtingen Voor informatie over de aanvragen en de beschikkingen kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver, van de DCMR (Wet milieubeheer) telefoonnummer (010) 2 468 340 en het Hoogheemraadschap van Delfland (Wet verontreiniging oppervlaktewateren), tele foonnummer (015) 2 608 108. Voor vragen over de procedure en terinzagelegging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Registratuur van de DCMR (telefoonnummer (010) 2 468 402). Ook voor het verlengen van een rijbewijs. Vanaf 17 november. Ontwerp-ontheffing gemeente Schiedam Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken, kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Deze vergunning moet in veel gevallen worden aangevraagd bij de gemeente. De procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerp-ontheffing) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben op 20 maart 1998 een aanvraag om ontheffing ingevolge artikel 10.47 van de Wet milieubeheer ontvangen van Automobielbedrijf Waldo B.V.. Het gaat om een ontheffing voor het lozen van verontrei nigd grondwater. De lozing vindt plaats op de hoek van Bokelweg en de Nijverheidsstraat te Schiedam. Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben het voornemen de gevraagde ontheffing te verlenen. Aan de ontheffing zijn voorschriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. t Inzage kunt de ontwerp-ontheffing, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 29 juli 1998 tot en met 25 augustus 1998 op werkdagen van 08.30 uur tot 17.00 uur inzien in het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. Na telefonische afspraak kunnen de stukken gedurende deze periode ook buiten kantooru ren worden ingezien in het kantoor van de DCMR (telefoonnummer (010) 2 468 402). Na bovengenoemde periode is inzage van de stukken mogelijk in het kantoor van de DCMR Bedenkingen Wanneer u bedenkingen hebt over de inhoud van de ontwerp-ontheffing kunt u deze tot en met 25 augustus 1998 schriftelijk kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Schiedam, p/a DCMR Milieudienst Riinmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Uw per soonlijke gegevens worden niet bekendgemaakt als u hierom, bij voorkeur in een aparte Ijrief, vraagt. Als u behoefte hebt aan een gedachtewisseling over het ontwerp van de ontheffing kunt u daarom telefonisch bij de DCMR verzoeken. Tijdens deze bijeenkomst kunt u ook monde ling gemotiveerde bedenkingen inbrengen. Een verzoek om een gedachtewisseling kan tot uiterlijk één week voor het einde van de inzagetermijn worden ingediend. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen de beschikking instellen als u bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerp-ontheffing. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerp-ontheffing. Inlichtingen Voor informatie over de ontwerp-ontheffing kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR, telefoonnummer (010) 2 468 340. Yoor vragen over de procedure en terinzagelegging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Registratuur van de IJ)CMR (telefoonnummer (010) 2 468 402). Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande nadere informatie verkrijgen bij de afdeling Bouw- en woningtoezicht van de sector VROM, 13e etage Stadskantoor, Stadserfl, elke morgen van 09.00 - 10.30 uur, telefoon: 2465489. Voor niet-technische informatie en inzage in (archief-)stukken kunt u tot 12.00 uur terecht aan de balie van de Stadswinkel ofwel op de 13e etage van het Stadskantoor. Ingekomen bouwaanvragen/meldingen: ingekomen 07-07-1998: Broekkade 22 Hogerwerf van Laviere B.V. berging bouwen Huis te Riviere 1 (Ruïne) sector CES/BBC kunstwerk bouwen ingekomen 08-07-1998: Rijksweg A4 (tussen Kethelplein en viaduct Vijfsluizen) Rijkswaterstaat Directoraat Zuid-Holland viaduct bouwen ingekomen 09-07-1998: Fazandaan 53 Fazandaan 57 Wilhelminahaven Valeriusstraat 3 ingekomen 14-07-1998: Borodinlaan 46b De Akkers 45 J. van Gerven woning vergroten B. Verkaaik woning vergroten EMC Nederland B.V. damwandkade bouwen Woningstichting Noordvest entree vergroten J.F. van der Linde A.J. de Pauw dakkapel bouwen dakkapel bouwen ingekomen 15-07-1998: Nieuwe Waterwegstraat 45 van Mannekus 8c Co. B.V. Koggeschip 36 Koggeschip 38 E.C. Boon A.F. Jaspers laadplatform bouwen woning vergroten woning vergroten ingekomen 16-07-1998: Willem de Zwijgerlaan 35 Stichting Nieuwe Waterweg (keuken) verbouwen herziene aanvraag Noord zorgcentrum ingekomen 21-07-1998: Warmoezenierstraat 17 Koelman Bouw B.V. Ingekomen sloopaanvragen/sloopmeldingen: Rijksweg A4 Rijkswaterstaat Directie (bij Sportpark Harga) Zuid-Holland woning vergroten (herziene aanvraag) viaduct slopen ^itieudienst Rjy„ N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of-melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemees ter en wethouders indienen. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behandeling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Rotterdam (sec tor bestuursrecht), postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas wor den gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. De volgende plannen zijn geagendeerd voor de openbare vergadering van de Welstands- en monumentencommissie Schiedam in kamer 1.03 van het Stadskantoor, Stadserf 1, Schiedam. Datum: 12 augustus 1998 Adriaen Banckertstraat 14 Hersbach 8c Hersbach bedrijfsgebouw bouwen Lange Haven 145 Het Arsenaal Korenbeurs verbouwen Lange Haven 131 Het Arsenaal biblioteek verbouwen Westerkade 12 UNO Architecten 9 appartementen bouwen Hooiland 22 P. de Beukelaar woning vergroten Prinses Beatrixpark sector Stedelijk Beheer stal met hooiberg bouwen Huis te Riviere 1 Sector CES/BBC kunstwerk plaatsen Wilhelminahaven EMC Nederland B.V. damwandkade bouwen Broekkade 22 Hogerwerf 8c van Laviere B.V. berging bouwen Belanghebbenden die daar prijs op stellen kunnen in de gelegenheid worden gesteld zich in de vergadering van de commissie te laten horen over vorenstaande. Nadere inlichtingen - waaronder het tijdstip van behandeling - kunt u krijgen bij het secretari aat, telefoonnummer: 010-2465511/2465503. (ARTIKEL 17 WRO) Burgemeester en wethouders maken bekend dat een tijdelijke vrijstelling van het geldende bestemmingsplan "Bebouwingsvoorschriften voor de Bebouwde Kom" is gevraagd voor het gebruik van het perceel Edisonplein voor het plaatsen van units voor de inrichting van een snackbar, voor de termijn van 1,5 jaar. Burgemeester en wethouders overwegen om met gebruikmaking van het bepaalde in artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, de gevraagde vrijstelling te verlenen. Vooraf willen burgemeester en wethouders een ieder in de gelegenheid stellen zijn bedenkin gen kenbaar te maken. Het vrijstellingsverzoek met gewijzigde situatie ligt hiertoe van 30 juli 1998 t/m 13 augustus 1998 ter inzage in het Stadskantoor, bij de balie 'bouwen, wonen en milieu' van de Stadswinkel, Stadserf 1 Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voornemen om een tijdelijke vrijstelling te verlenen van de bestemmingsplanbepalingen schriftelijk en gemotiveerd bedenkingen indie nen. Bedenkingen dienen te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders, ter attentie van het hoofd Bouw- en woningtoezicht, postbus 1501, 3112 EA Schiedam. Lange Haven 131 (voormalige bibliotheek) Lange Haven 145 (Korenbeurs) Huis te Riviere 1 (Ruine) plaatsen Aleida-beeld De burgemeester van Schiedam maakt bekend dat een aanvraag als bedoeld in artikel 11 van de Monumentenwet 1988 is ingediend voor het wijzigen van het monumenten. Lange Haven 131 (voormalige biblioteheek) Lange Haven 145 (Korenbeurs) Huis te Riviere 1 (Ruine) plaatsen Aleida-beeld Het plan ligt vanaf 30 juli 1998 gedurende 14 dagen voor een ieder in het stadskantoor ter inzage. De terinzagelegging vindt plaats bij de balie 'bouwen, wonen en milieu' van de Stadswinkel, Stadserf 1 Gedurende deze termijn kan een ieder bij burgemeester en wethouders zijn zienswijze met betrekking tot deze plannen mondeling of schriftelijk naar voren brengen. Schriftelijke ziens wijzen dienen gericht te worden aan het college van burgemeester en wethouders, ter attentie van het hoofd Bouw- en woningtoezicht, postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Westerkade 12, Westerkade 24 Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag als bedoeld in artikel 6 juncto artikel 7 van de monumentenverordening 1994 van de gemeente Schiedam is ingediend voor het wijzigen van het gemeentelijk monumenten. Westerkade 12, Westerkade 24 Het plan ligt ingaande 30 juli 1998 gedurende 4 weken voor een ieder ter inzage. De terinzagelegging vindt plaats bij de balie 'bouwen, wonen en milieu' van de Stadswinkel, Stadserf 1 Gedurende deze termijn kan een ieder bij burgemeester en wethouders zijn zienswijze met betrekking tot deze plannen mondeling of schriftelijk naar voren brengen. Schriftelijke ziens wijzen dienen gericht te worden aan het college van burgemeester en wethouders, ter attentie van het hoofd Bouw- en woningtoezicht, postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Op grond van artikel 4.4.2. van APV - Schiedam is een kapvergunning verleend voor het rooi en van: - 11,6 ha populierenbos staande op deelgebieden A en B van toekomstige woonwijk Sveaparken. - 1 ceder staande op het Hargplein 55 Indien u het niet eens bent met dit besluit, dan kunt u binnen zes weken een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Schiedam. Indien u wilt voorkomen dat de boom (of bomen) al gekapt wordt, dan dient u schorsing te vragen van het besluit bij de President van de Rechtbank Rotterdam, t.a.v. de sector Bestuursrecht, Postbus 509513007 BM ROTTERDAM. Aan de rechtbankprocedure zijn kosten verbonden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met J.P.Krijgsman, telefoonnummer: 2465666. Milieudienst Rijnrt} Ontwerp-beschikking gemeente Schiedam Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken, kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Deze vergunning moet in veel gevallen worden aangevraagd bij de gemeente. De procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerp-beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben op 22 januari 1998 een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een aanvraag van Dynamiek Productions V.O.F. om een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een drukkerij aan de A. Banckertstraat 2, hoek Jan van Galenstraat te Schiedam. Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben het voornemen de gevraagde vergun ning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorschriften worden verbonden ter bescher ming van het milieu. Inzage U kunt de ontwerp-beschikking, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 29 juli 1998 tot en met 25 augustus 1998 op werkdagen van 08.30 uur tot 17.00 uur op de volgende plaatsen inzien: - het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. Na telefonische afspraak kunnen de stukken gedurende deze periode ook buiten kantooru ren worden ingezien in het kantoor van de DCMR (telefoonnummer (010) 2 468 402). Na bovengenoemde periode is inzage van de stukken mogelijk in het kantoor van de DCMR. Bedenkingen Wanneer u bedenkingen hebt over de inhoud van de ontwerp-beschikking kunt u deze tot en met 25 augustus 1998 schriftelijk kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Schiedam, p/a DCMR Milieudienst Riinmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Uw per soonlijke gegevens worden niet bekendgemaakt als u hierom, bij voorkeur in een aparte brief, vraagt. Als u behoefte hebt aan een gedachtewisseling over het ontwerp van de beschikking kunt u daarom telefonisch bij de DCMR verzoeken. Tijdens deze bijeenkomst kunt u ook mon deling gemotiveerde bedenkingen inbrengen. Een verzoek om een gedachtewisseling kan tot uiterlijk één week voor het einde van de inzagetermijn worden gedaan. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen de beschikking instellen als u bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Inlichtingen Voor informatie over de aanvraag en de ontwerp-beschikking kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR, telefoonnummer (010) 2 468 340. Voor vragen over de procedure en terinzagelegging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Registratuur van de DCMR (telefoonnummer (010) 2 468 402). Ook voor vragen over Zorg Welzijn. Vanaf 17 november. Milieudienst Rijnrtl0 Beschikkingen gemeente Schiedam Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken, kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Deze vergunning moet in veel gevallen worden aangevraagd bij de gemeente. De procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerp-beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend de navolgende aanvragen om vergunning op grond van de Wet milieubeheer te hebben ontvangen. 1. Op 9 september 1997 is een aanvraag ontvangen van de heer J.M.H.B. van der Knaap om een revisievergunning voor een technisch onderhouds- en toeleveringsbedrijf aan de Makkerstraat 3 en 6 te Schiedam (97.37.03). 2. Op 12 september 1997 is een aanvraag ontvangen van de directeur Gemeentewerken om een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van werkplaatsen en kanto ren voor de afdelingen Beheer en Onderhoud Gebouwen van de gemeente Schiedam aan de Korte Haven 135/Westvest 337 te Schiedam (97.37.06). 3. Op 21 januari 1998 is een aanvraag ontvangen van de heer J.W. Lorsé om een vergun ning voor het oprichten en in werking hebben van een auto-handel aan de Bettoweg 11 te Schiedam (98.04.02). 4. Op 9 februari 1998 is een aanvraag ontvangen van Instrumek B.V. om een revisiever gunning voor het veranderen van de inrichting aan de De Brauwweg 17 te Schiedam (98.07.06). De verandering omvat ondermeer het vergroten van de inrichting, door het aanbouwen van een nieuwe hal aan de achterzijde van het pand, het vergroten en wijzigen van he machinepark en de opslag van de hoeveelheid olie, vetten en chemische stoffen en het uit voeren van nieuwe bewerkingen, zoals titaankleuren en draadvonken. Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben op grond van de artikelen 8.2, 8.8 en 8.10 van de Wet milieubeheer besloten de gevraagde vergunningen te verlenen. Aan de vergunningen zijn voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. Inzage U kunt de beschikkingen, de aanvragen en de overige van belang zijnde stukken van 29 juli 1998 tot en met 8 september 1998 op werkdagen van 8.30 uur tot 17.00 uur inzien in het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen de stukken in de bovengenoemde periode ook buiten kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR (telefoon nummer (010) 2 468 402). Beroep Binnen zes weken na de begindatum van terinzagelegging van een beschikking kan bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State beroep worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de desbetreffende ontwerp-beschik king; - de adviseurs die advies hebben uitgebracht over het ontwerp van de desbetreffende beschikking; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet verweten kan worden geen bedenkingen te sbi inge van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. hebben ingebracht tegen de desbetreffende ontwerp-beschikking. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad Wij wijzen erop dat zowel voor het instellen van beroep als voor het indienen van een ver zoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Een beschikking wordt van kracht na afloop van de beroepstermijn, tenzij gedurende die termijn naast een beroepschrift een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend. Een dergelijk verzoek moet worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. Een beschikking wordt niet van kracht voordat op het ver zoek is beslist. Indien voor het oprichten dan wel veranderen van een inrichting tevens een bouwvergun ning is vereist, wordt de beschikking niet eerder van kracht dan nadat de gemeente de bouwvergunning heeft verleend. Inlichtingen Voor informatie over de aanvragen en de beschikkingen kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR, telefoonnummer (010) 2 468 340. Voor vragen over de procedure en terinzagelegging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Registratuur van de DCMR (telefoonnummer (010) 2 468 402).

Het Nieuwe Stadsblad | 1998 | | pagina 2