mm Gemeente Schiedam w I nspr aakprocedure (AAP) Locaties Afval Apart Punten Lijst van locaties mom De volgende informatie avonden zijn gepland: ft Noord Zuid Nieuwland/B ij dorp West Centrum/Oost Straat: Ligging: Noord: Nieuwland/Bijdorp West: Centrum/Oost: Zuid: 43-444 WOENSDAG 21 OKTOBER 1998 Burgemeester en wethouders maken bekend dat met ingang van 2 november 1998 de lijst met locaties voor Afval Apart Punten in het kader van de inspraakprocedure voor een ieder ter inzage ligt. De stukken, waaronder detailkaarten met de ligging van alle Afval Apart Punten, lig gen van 2 november tot en met 30 novem ber 1998 ter inzage bij de volgende locaties: Bibliotheek Noord, Bachplein 589. Wijkvereniginggebouw 't Schooltje in Tuindorp. Verpleeghuis DrieMaasStede, Voorberghlaan 35. Huize Spaland, Willem Andriessenlaan 2. Buurtpost Groenoord, Joh. Straussplein 252A. Bibliotheek Zuid, Leliestraat 10. Klubhuis Zuid, Dwarsstraat 42. Wijkvereniging Bijdorp, Schietbaanstraat 32. Bibliotheek Nieuwland, Dr. Wibautplein 163. Dienstencentrum De Vier Molens, Nieuwe Damlaan 766. Wijkcentrum, Dr. Willem Dreesplein 2. Bewonersver. Delflandseweg, Delflandseweg 58. Toelichting Voor Oost/Centrum Voor Nieuwland/Bijdorp Voor Zuid t Voor West Voor Groenoord/Kethel/Spaland/Woudhoek De zalen zijn open vanaf 19.30 uur; aanvang is 20.00 uur. De Erker, Jan v. Avennesstraat 32. Woon-, zorg- en dienstencentrum Frankeland, St. Liduinastraat 10. Gemeentelijk Informatiepunt, Stadskantoor, Stadserf 1 Bewonersver. Schiedam-Oost, Boerhaavelaan 79. De Afval Apart Punten zijn er in drie uitvoeringen: basis, standaard en compleet. O Bij een basis-AAP kunt u alleen glas en papier kwijt en er staat een gewone prullenbak. 0 Een standaard-AAP heeft glas-, papier- en gft-containers en een prullenbak. 0 Een complete AAP heeft bovendien nog een kledingcontai- ner U: De Velden De Akkers Gerstakker Laan van Bol'Es Laan van Bol'Es Kor Kuilerstraat Jac. Urlusplein Sibeliusplein Schubertplein Lisztplein Joh. Straussplein Vivaldilaan Bachplein Zwaluwlaan Hof van Spaland(A) Iepenlaan Hoogaars Aletta Jacobsstraat Muiderslotstraat Geuzenplein Faassenplein Heijermansplein Vlinderhoven Kaag Kolenbranderstraat Windas Griegplein hoek Slimme Watering t.h.v. Akkerpad hoek De Akkers hoek Van Diepenbrockstraat hoek W. Pijperstraat hoek T.Verneij straat t.h.v. parkeerplaats achter winkelcentrum De Ketel t.h.v. ingang flat t.h.v. ingang flat noordzijde hoek Strausplein achter winkelcentr. Hof van Spaland achter Zwaluwflat hoek Lindeijerstraat t.h.v. zaal de Rank hoek Punter t.h.v. E.Koetenstraat halverwege zijde Frans Rietveldpad t.n.v. Grundel t.h.v. Laseurpad t.h.v. flat t.h.v. Zwaluwlaan hoek Ambachtweg t.h.v. Ringvaart t.h.v. parkeerplaats basis basis basis standaard standaard standaard standaard standaard standaard standaard standaard standaard compleet compleet compleet basis basis basis basis compleet basis basis basis basis basis basis standaard Dr. Wibautplein S. van Houtenlaan Schaepmansingel Mgr.Nolenslaan Burg.Stulemeijerlaan Alph.Ariënsstraat Mgr.Nolenslaan Dr. Kuiperlaan. Mgr.Nolenslaan Nieuwlandplein Burg.v.Haarenlaan Piersonstraat Falckstraat Klaas Katerstraat Willem Pastoorstraat Laan van Spieringshoek Burg. Honn. Gretelaan principelocatie halverwege t.h.v. Schaperlaan t.h.v. W.Dreesplein t.h.v. Stricklede t.h.v. flat nr. 106-152 t.h.v. Albardastraat t.h.v. trafo Mgr. Nolenslaan hoek Piersonstraat bij EDAH hoek Schimmelpenninckstraat hoek B. van Haarenlaan thv scholengemeenschap hoek Van Maanenstraat hoek Parkweg hoek Johan Braakensieckstraat t.h.v. Marchantlaan hoek Damlaan compleet standaard standaard standaard standaard compleet standaard standaard compleet standaard standaard standaard standaard standaard standaard standaard standaard Mesdaglaan Van Ostadelaan Aleidastraat Vlaardingerdijk West Frankelandsestraat Julianalaan St.Liduinaplein St.Liduinastraat Kortlandstraat Vlaardingerdijk tussen Rembrandtin en J.Israelstr t.h.v. Ruijsdaellaan t.o pand 124 t.h.v. Slachthuislaan t.h.v. Fabristraat hoek Bosboomlaan op plein t.n.v. Zadkine college hoek Mariastraat hoek Rembrandtlaan compleet standaard compleet standaard standaard standaard standaard standaard standaard standaard Boomgaardstraat Lange Kerkstraat Emmaplein Archimedesplein Van Swindensingel Singel Celciusstraat Dieselstraat Lorentzlaan Boerhaavelaan Rotterdamsedijk Boerhaaveplein Marconistraat Lange Nieuwstraat Noordvest Marconiweg Noordvest Buitenhavenweg -20 hoek Broersveld hoek Kreupelstraat hoek le Tuinsingel t.o. Archimedesstraat 18- hoek Snelliussingel t.o. Oosterstraat t.h.v. school/wijkcentrum t.h.v. pand 98 hoek Buijs Ballotsingel hoek Snelliussingel t.h.v. huisnr's 357-359 hoek Rotterdamsedijk beneden t.o. pand 9 t.o postkantoor t.h.v. Noordvest pand nr 53 hoek Lange Singelstraat hoek Kethelstraat t.h.v. parkeerplaats standaard compleet standaard standaard standaard standaard standaard compleet standaard compleet standaard standaard standaard standaard standaard standaard compleet compleet Lekstraat Nieuwe Maasstraat Havendijk Hoofdstraat Nieuwe Haven Stadhouderslaan Schoolstraat hoek Ridderkerksestraat hoek Voornsestraat t.h.v. Poortugaalsestraat t.h.v. keerlus bushalte hoek Grevelingenstraat t.h.v. Stadhouderskade hoek Warande compleet standaard standaard standaard standaard standaard standaard PUBLICATIES GEMEENTE SCHIEDAM, WEEK 43, WOENSDA G 21 OKTOBER 19 9 8 Ge meente ber i chte n Colofon Stadskantoor tel.: (010) 2465555 fax 0104737021 Gemeentelijk Informatiepunt tel.: (010) 2465304 Openingstijden: maandag t/m vrijdag tan 8.00 - 17.00 uur donderdagavond tot 20.00 uur. Postbus 1501, 3100 HA Schiedam Bezoekadres: Stadserf 1 Eindredactie: Bureau Communicatie Externe betrekkingen tel.: (010) 2465389 fax 0102465364 Foto: )an van der Ploeg Afval Apart Punten Dit straatbeeld behoort binnenkort tot het verleden. Als gevolg van de regelgeving over gescheiden afvalinzameling van huishoudelijk afval en de strengere normen voor de arbeidsbelasting van de vuilnisman, heeft de gemeente Schiedam besloten de gescheiden inzameling van huishoudelijk afval te moderniseren en uit te breiden. Daarnaast betreft het de uitvoering van het beleid van de gemeente om meer afval gescheiden in te zamelen voor hergebruik en recycling. Op 2 februari 1998 heeft de gemeenteraad van Schiedam ingestemd met het voorstel hoe dit wordt vormgegeven. Het komt er op neer dat de huidige bovengrondse inzameling voor glas, papier en tex tiel wordt vervangen door ondergrondse inzamelpunten met daarbij een bovengrondse Container voor GFT-inzameling. Het gaat hierbij om circa 90 punten, verspreid over de hele stad. De inzamelpunten hebben de naam AAP gekregen. Dit staat voor Afval Apart Punt. In de afgelopen zeven maanden hebben de gemeente en ONS Milieu hard gewerkt aan het bepalen van de beste locaties voor de inzamelpunten. Dit is niet zo gemakkelijk als het op het eerste gezicht misschien lijkt. Bij het bepalen van een goede locatie spelen vele aspecten een rol: evenwichtige verdeling over de stad en loopafstand van de woning rot het inzamelpunt; o aanwezigheid van bomen en boomwortels; aanwezigheid van kabels, leidingen en riolering; verkeersveiligheid; veiligheid voor de gebruiker; aansluiten bij ontsluitingsroutes van de wijken en loop- en rijroutes; bereikbaarheid van de locatie voor het inzamelvoertuig; stedebouwkundige randvoorwaarden. Inmiddels is een lijst met locaties die aan bovenstaande criteria voldoen, gereed. Deze lijst wordt door middel van een inspraakprocedure aan de inwoners van Schiedam voor gelegd. Tijdens de inspraakprocedure worden in vijf stadsdelen informatie- c.q. inspraak avonden georganiseerd. Op deze avonden wordt een toelichting gegeven over de nieu we manier van afvalinzameling en over de locatielijst. Tevens kunnen er vragen worden gesteld en opmerkingen worden gemaakt. maandag 9 november 1998 in Zaal Beatrix maandag 16 november 1998 in Dienstencentrum De Vier Molens (inclusief Plantage en gebied tussen Willem de Zwijgerlaan/Schoolstraat en Westerkade) dinsdag 17 november 1998 in Klubhuis Zuid woensdag 18 november 1998 in De Erker donderdag 19 november 1998 in De Blauwe Brug Gedurende de inspraakperiode kunnen belanghebbenden naar keuze schriftelijk of mon deling op de concept-locatielijst reageren. Schriftelijke zienswijzen kunt u richten aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor mondelinge reacties of vragen kunt u contact opnemen met mevrouw A. Nix, telefoon nummer 2465440. Tevens ontvangt ieder huishouden een nieuwsbrief met een overzichtskaart (per wijk) waarop globaal de locaties staan aangegeven. Detailkaarten liggen op bovengenoemde plaatsen voor een ieder ter inzage. Na afloop van de inspraakperiode (van 2 tot en met 30 november 1998) wordt van de ingekomen reacties een commentaarnota gemaakt. Deze commentaarnota wordt samen met de definitieve locatielijst door Burgemeester en wethouders vastgesteld. De stukken worden vervolgens in de raadscommissie voor Stadsvernieuwing, Volkshuisvesting en Milieu op woensdag 27 januari 1999 behandeld. Tijdens deze vergadering krijgen belanghebbenden die in de eerdere periode hun zienswijze kenbaar hebben gemaakt nogmaals de gelegenheid hun zienswijze toe te lichten.

Het Nieuwe Stadsblad | 1998 | | pagina 5