Aiïfcu iAITa fa? Tel. 010-4604999 aTTa Mk Bel en win! 0909 2023070 Je kunt niet overal zelf aan denken. BESTE AANBOD IN DE BEGIO DOE ELKE WEEK MEE HOOGVLIET, DIGNA JOHANNAWEG UNIEKE STADSWONINGEN (4 WOONLAGEN!) EN UITZICHT OP PITTORESK DIJKJE Rabobank Rabobank Huis Hypotheekadvies biedt klant grotere zekerheid door aanscherping Gedragscode Hypothecaire Financieringen Kerklaan, Schiedam Leliendaal, Schiedam Markante eengezins woningen te hloogvliet Atta Vlaardingen Conifeer 9 te Poortugaal (80c/m) 45-479 Binnenkort in verkoop: 10 eengezinswoningen gelegen aan de Max Havelaarweg te Hoogvliet, in directe omgeving van een groot winkelcentrum, goede openbaar vervoersmogelijkheden en rondom veel bestaand groen. Indeling van deze ruime woningen: begane grond: entree, woonkamer, keuken, tuin met berging, leverdieping: 2 slaapkamers. 2e verdieping: slaapkamer, badka mer. Tevens mogelijkheid voor bedrijfsruimte of kantoor aan huis (subsidie mogelijk). Prijzen cascowoning ca. 235.000.- v.o.n., woning compleet ingedeeld ca. 265.000.-v.o.n. De brochure is nog niet beschikbaar, maar u kunt zich reeds inschrijven bij ATTA Vlaardingen, Heemraadstraat 98, tel.nr. 010- 460 49 99 of ATTA Makelaars te Rotterdam, tel. 010-41 1 46 44. Woningen Hypotheken Heemraadstraat 98 3131 VH Vlaardingen van Omme de Groot Ultiem woongenot voor slechts f 249.500.-1 Het Rabobank Huis Hypotheekadvies. Een realistisch advies voor nu en later. RABOBANK SCHIEDAM-VLAARDINGEN: makelaardij Kantoor: Spijkenisse Parallelweg 1 0181-612222 Woningen Hypotheken Het Mysterie van"DeHaven(oo$>ó Lees de strip in deze krant, bel en win een mooie prijs. Bij Rabobank Huis Hypotheekadvies staat de klant centraal. Daarom scherpte Nederlands grootste hypotheekverstrekker onlangs de Gedragscode Hypothecaire Financieringen aan. Hierdoor krijgt de consument nóg meer zekerheid. „Klanten hebben daar recht op. Per slot van rekening is het afsluiten van een hypotheek niet hetzelfde als het kopen van een broodje kaas", licht Jachin van Hoeven, hypotheekadviseur van Rabobank Schiedam-Vlaardingen, toe. Hij legt uit waarom Rabobank Huis Hypotheekadvies de beste keus is. Een huis kopen doe je niet zomaar. Een hypo theek afsluiten evenmin. Daarvoor gaat het om te grote bedragen. Niemand kijkt dan ook vreemd op wanneer er specialisten ingeschakeld worden. Een makelaar om ervoor te zorgen dat er geen kat in de zak wordt gekocht, en een goed opgeleide hypo theekadviseur voor een deskundig financierings advies. Tot 1990 kon bij wijze van spreken ieder een een hypotheek aan bieden. De consument genoot nauwelijks be scherming. Na uitvoerig overleg tussen overheid, consumentenorganisaties en bemiddelaars van hypothecaire financierin gen werd in dat jaar de gedragscode Hypothe caire Financieringen inge voerd. Een omvangrijk reglement met als doel de consument te beschermen. Door de gedragscode is iedere hypotheekverstrek ker verplicht om consu menten uitvoerig voor te lichten over hun produc ten en voorwaarden. Rabobank Huis Hypo theekadvies vond de regels in de Gedragscode Hypothecaire Financierin gen echter niet ver genoeg gaan en besloot deze aan te vullen. Van Hoeven licht dit besluit toe: „In de bestaande Gedragscode Hypothecaire Financierin gen was bijvoorbeeld geen rekening gehouden met marktontwikkelingen." Meer zekerheid Een voorbeeld. Iemand die volgens de regels van de Gedragscode wordt voorgelicht, krijgt duide lijke informatie over de hypotheek, het betalen van de rente en de wijze waarop wordt afgelost. De hypotheekadviseur re kent uit tot welk bedrag maximaal kan worden geleend. De bestaande gedragscode voorziet ech ter niet in marktontwik kelingen. Bijvoorbeeld het stijgen van de hypotheekrente. „Iemand die kiest voor het maximale leenbedrag, op grond van de huidige rentestand, kan in proble men komen wanneer de rente stijgt. Een rentestij ging zorgt immers voor een verhoging van het periodiek te betalen bedrag." Jachin van Hoe ven geeft nog een voor beeld: „We vinden het belangrijk dat consumen ten voldoende geïnfor meerd worden over de bijkomende kosten van een hypotheek. Bijvoor beeld over de afsluitpro- visie. Onze aangescherpte gedragscode verplicht iedere hypotheekadviseur de klant daar volledig over te informeren. Dit voorkomt onaangename verrassingen en geeft de klant meer zekerheid." Deskundig „Bij ons staat de klant centraal. Daarom zijn wij voortdurend bezig met het ontwikkelen van nieu we producten die nog beter aansluiten op behoefte van de consu ment", vertelt Jachin. Dit is nodig, want behoeftes veranderen. Bij de Rabo bank zoeken de adviseurs niet alleen naar een pas sende woningfinanciering, maar maken zij samen met de klant een totale financiële planning. Een eigen huis is per slot van rekening de hoeksteen van een financiële plan ning voor nu en in de toe komst. „Dit doen we niet eenmalig bij het afsluiten van de hypotheek, maar minimaal eens in de drie jaar. Misschien dat de persoonlijke omstandig heden in die periode zijn veranderd door bijvoor beeld gezinsuitbreiding. We kijken dan of de bestaande planning nog voldoende aansluit bij de financiële situatie van de klant." De nieuwe gedragscode verplicht de adviseurs ook om klanten te wijzen op vervelende ontwikkelin gen, waardoor een ver mindering van het inko men kan plaatsvinden. Tijdelijke werkloosheid of arbeidsongeschiktheid zijn nare dingen die ons allemaal kunnen overko men. De hypotheekadvi seur wijst op de gevolgen hiervan en biedt de klant mogelijkheden om zich hiertegen te verzekeren. „Bij Rabobank Huis Hypotheekadvies zijn we niet zozeer bezig met het verkopen van producten, maar veel meer met het zoeken van totaaloplos singen voor een klant. Op elke denkbare ontwikke ling proberen we een pas send antwoord te vin den", zegt Van Hoeven. Daarvoor is een grote deskundigheid nodig. Iedere hypotheekadviseur van Rabobank Huis Hypotheekadvies heeft een gedegen opleiding achter de rug. Voor de klant betekent dit een deskundig advies van spe cialisten op het gebied van woningfinancierin gen. „Bovendien is onze kracht dat alle disciplines onder één dak gebracht zijn. Zo kunnen we een uitgebreid verzekerings pakket bieden, precies op maat van de klant. Of de klant voorzien van een goed spaaradvies. Dat is het voordeel wanneer je onderdeel uitmaakt van een grote organisatie als de Rabobank." Indien u meer informatie wenst over de aange scherpte gedragscode van Rabobank Huis Hypo theekadvies kunt u vrij blijvend binnenlopen bij Rabobank Schiedam- Vlaardingen. U kunt dan ookdoor de hypotheek adviseur laten uitrekenen tot welk bedrag u een hypotheek kunt afsluiten. DONDERDAG 5 NOVEMBER 1998 EEN SELECTIE UIT ONS AANBOD v'V'. Op rustige gewilde locatie in Schiedam-Kethel, zeer ruim 2/1- kap herenhuis met waterpartij aan achterzijde. Ina.: entree/hal, L-vormige split-level woonkamer met open haard, keuken, bijkeuken. Verd.: overloop met toegang tot vliering, 4 slaapkamers, badkamer. Garage. 296 m2 erfpacht grond. Aanvaarding spoedig mogelijk. Vraagprijs 595.000.- k.k. In het centrum van Schiedam gelegen ruime eengezinswoning met achtertuin en dakterras op het westen. Ind. b.g.g.: ber ging, hobbykamer, slaapkamer, badkamer, toilet. Ie verd.: L- vormige woonkamer met luxe open keuken. 2e verd.: 2 slaap kamers, badkamer, dakterras. In 1995 onder G.I.W. garantie gebouwd. Erfpacht voor 50 jaar afgekocht. Aanvaarding in v ie^ Vraagprijs 330.000.- k.k. Riant wonen in de Rotterdamse regio onbetaalbaar? Niet als u de gelukkige eigenaar wordt van één van de 56 vorste lijke stadswoningen aan de Digna Johannaweg in Hoogvliet. Voor nog geen 250.000.- bezit u straks een schitterende stadswoning met maar liefst vier woonlagen en onbelemmerd uitzicht op een pittoresk oud rivierdijkje en prachtige oude bomen. Naar zoveel wooncomfort in zo'n fraaie, groene omgeving voor zo'n betaalbare prijs zult u elders in de Rijnmond-regio waarschijnlijk tevergeefs zoeken. Alles onder handbereik. In Hoogvliet heeft u alles onder handbereik: een rustige woonomge ving met veel groen en tal van sport- en recreatiemogelijkheden. De gemeente beschikt over diverse scholen voor basis- en hoger onder wijs. Winkel- en gezondheidscentra vindt u op loopafstand. Een dagje naar de 'echte' stad? De metro brengt u in luttele minuten in hartje Rotterdam. En met de auto bent u zó op de snelweg Al 5. Indeling van de woningen Begane grond: voortuin met terras, entree, hal, toilet, riante eetkeuken en ruime berging. Ie verdieping: royale woonkamer (ca. 5x6 meter) met gevelbrede schuifpui. 2e verdieping: grote ouderslaapkamer, kinderslaapkamer en luxe badkamer met ligbad en toilet. 3e verdieping: vrij indeelbare ruimte (slaap-, hobby- of werkkamer) en enorm dakterras (ca. 5x3 meter). KOOPSOMMEN VANAF 249.500.- V.O.N. START BOUW: BEGIN 1999 Bouw- en Aannemingsbedrijf Rotterdam - Tel. 010-477581 i Bi] het kopen van een huis, moet je ook rekening houden met dingen waarje niet zo snel aan denkt. Daarom heeft de Rabobank, als grootste hypotheekaanbieder, een unieke gedragscode ontwikkeld. Zo rekenen we samen met u alle mogelijke scenario's door. Bijvoorbeeld wat er gebeurt als de rente stijgt of als uw inkomen on verwachts zou vermtnderen.Door deze realistische Ja sten berekening verschilt onze gedragscode merkbaar van de landelijke gedragscode die voor alle hypotheekaanbieders geldt, Waar u niet aan denkt, daar denken wij aan. Zodat u zorgeloos van uw huis kunt genieten. Hoofdkantoor: Veerplein 106, Vlaardingen. Vestigingen te Schiedam: Zwaluwlaan 111 en Broersvest 16 Alle kantoren zijn bereikbaar onder tel.nr.: 010 - 248 15 15 Zeer royale hoekwoning (bj. 1990) met stenen berg., gesit. in fraaie omgeving en gel. op 153 m2 e.g. Ind.: entree/hal, toilet, zeer ruime tuingerichte woonk. met alum, schuifpui, luxe L-vorm. inb.keuken met app. als RVS afzuigkap, gaskookplaat en oven. B.g. is v.v. par- ketvl. 1e verd.: overloop met v.k., 3 grote slaapk., badk. met ligbad, aparte douche, toilet, badmeubel met hand doekenrad. 2e verd. open zolder met dakkapel, 2 dakra men en aansl. wasm. De w. is zr. gesch. voor mensen die veel ruimte zoeken. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: 372.500.- k.k. Atta Makelaars heeft vestigingen in Rotterdam. Zoetermeer en in Vlaardingen. Wij kijken dus ruimschoots over de gemeentegrenzen. Dus is de kans groot dat wij dat lang gezochte droomhuis voor u in portefeuille hebben. illk Kom even langs bij Atta Vlaardingen, Heemraadstraat 98, telefoon 010-460.49.99.

Het Nieuwe Stadsblad | 1998 | | pagina 8