Maak van overnachting een spannend avontuur Kerstfeest voor ouderen Op zoek naar een leuke baan? Zon Tm 399 DONDERDAG PIEKENDAG Warmtebron Feest met WBS ■|99 199 Tienerdisco JJ CLIËNTADVISEUR (M/V1 Jonagold fijne handappel heel kilo 1 PIEK eSpruiten 500 gram 1*1/2 PIEK Roomblanke Champignons 200 gram 1 PIEK Boerenkool 250 mm V/2 PIEK Beroving op Lange Haven Winnaars Eerste Nacht van Auping Auto-vernielers aangehouden Activiteiten voor ouderen Gospelavond in Dorpskerk Wisseling van de wacht bij SP Troelstralaan afgesloten Sint langs Geuzenplein Inloopconcert Gerard Burgerlaan 32 (Woonboulevard! Hoogstad) Vlaardingen Tel. 010 - 434 20 58 C WOENSDAG 2 DECEMBER 1998 49-454 L SCHIEDAM Stichting Ou derenwerk organiseert in decem ber diverse feestelijke kerstacti viteiten in de dienstencentra. Op zondag 20 december is er van 16.00 tot 19.30 uur in de Woud- hoek een uitgebreid en feestelijk kerstdiner voor ouderen. Op het menu staat zeevruchtencocktail, kalfssoep, varkenshaas met jachtsaus en een grand dessert. De kosten bedragen 35,- per persoon. Tot en met 11 decem ber kan men zich inschrijven bij het dienstencentrum aan het Heijermansplein 35. In dienstencentrum Oost kan men op eerste kerstdag van 12.00 tot 20.00 uur terecht. Na koffie met kerstkrans is er een- dengalantine, ossenstaartsoep, maiskuikenfilet en marsepeinba- varois. 's Middags zingt Bob Bullee kerstliederen en populaire songs en wordt hier een kerst bingo gehouden. Het feestpro gramma kost 30,- per persoon, hierbij is een drankje bij het di ner inbegrepen. Tot en met 10 december kan men zich inschrij ven bij het dienstencentrum aan de Marconiweg. In De 4 Molens kan men 'derde' kerstdag vieren op zondag 27 december tussen 11.00 en 17.00 uur. Het programma bestaat uit koffie met kerstkrans en een viergangendiner met wildzwijn paté, runderbouillon, kalfssc- hnitzel en tiramisu. Om 14.30 uur is er thé-dansant met Evert M. Sound. De kosten voor deze dag bedragen 25,- per persoon en men kan zich tot en met 17 december inschrijven bij het dienstencentrum aan Nieuwe Damlaan 766. SCHIEDAM— De Woning bouwvereniging WBS viert op donderdag 3 december een feest met alle bewoners van Groe- noord-Zuid. Vanaf 15.30 tot 18.00 uur zijn alle inwoners van de wijk welkom in Boerderij Landvreugd aan de Sweelinc- ksingel. Sinterklaas en zijn pie ten gaan vooraf met de muziek mee de wijk door. De goedheilig man heeft voor alle kinderen een verrassing. De WBS wil met dit feest het startsein geven voor een groot intensief beheerplan in deze wijk. Onderdeel hiervan is bijvoorbeeld het plaatsen van nieuwe speeltoestellen. Daar naast wordt op dit moment sa men met een groep wijkbewo ners een idee uitgewerkt voor de leefbaaheid van Groenoord- Zuid. Groenoord-Zuid maakt met z'n 450 woningen deel uit van de naoorlogse wijk Groenoord. Deze wijk heeft in totaal 5000 woningen waarvan de meeste in bezit zijn van beide sociale ver huurders, de WBS en Woning stichting Noordvest. Samen met de gemeente en bewoners wordt een herstructureringsplan ont wikkeld om het wonen in de wijk prettig te maken. In de komende janren moeten er in de wijk ook woningen worden gesloopt. Het feest is een gelegenheid voor de bewoners om met elkaar over de toekomst van de wijk te praten en de WBS wil hiermee de be trokkenheid stimuleren. Solliciteer dan naar de functie van bij de Rabobank Je bent als cliëntadviseur het gezicht van de bank. We zien je dus als een representatief verkoper die streeft naar optimale service, wat tot uit drukking komt in een grote mate van klant- en verkoopgerichtheid. Je straalt professionaliteit uit, je hebt flair en je past je moeiteloos aan onze diversiteit van cliënten aan. Ben jij dat commerciële talent met een diploma op MBO-niveau en in het bezit of bereid tot het volgen van aanvullende (bank)studies? Schrijf dan een brief naar de directie van de Rabobank Schiedam- Vlaardingen, Postbus 268, 3130 AG Vlaardingen. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer M. van Dorp, tel.nr. 010-2481575. Rabobank Schiedam-Vlaardingen mmmêêmÉ 1 ff» M immÊmm. Spaanse Clementina's in geschenkdoos E99 21/2 kilo (ca. 40 stuks) Stevige Komkommer #199 per stuk Ijsbergsla forse krop 1 Uit de Zonnetuinkeuken Extra kwaliteit Jonagold appelen heel kilo Diverse soorten verse 'Herba' tuinkruiden per pot Gezond Strooigoed gezond garnituur van uw groentenspecialist 500 gram Sneeuwwitje Plantaardige slagroom op een bed van verse vruchten 2^9 200 gram Alleen op donderdag 3 - 12 - 1998 Uw Zonnetuin Versspecialisten ZONNE TUIN Zonnetuin Harrie van Wijk Hof van Spaland 15A Schiedam telefoon OIO - 4710080 SCHIEDAM— Een 47-jarige Schiedammer is donderdag rond 13.00 uur op de Lange Haven door twee mannen beroofd. Hij moest onder bedriging van een mes zijn geld, zeshonderd gul den, afgeven. Bij het verweren raakte de man gewond aan zijn hand. SCHIEDAM De families Goverts en Broekhuizen hebben het afgelopen weekend de alles behalve slaperige Nacht van Au ping meegemaakt. Na een acht weken durende actie waren zij de winnaars van de toegangskaar ten voor de Nacht van Auping. Zij mochten hun prijs in ont vangst nemen bij de Schiedamse slaapkamerspecialist Chris Cop- pens Slaapcomfort. Onder het motto 'beleef de creatiefste nacht van het jaar' trad in de Westergasfabriek in Amsterdam een aantal artiesten op, zoals Total Touch en Volumia. Daar naast waren er culinaire verras singen en zijn onder begeleiding van kunstenares Patty Harpenau kussenslopen beschilderd. PIETEN - Op de Broersvest en het voormalig Hema-plein komen zater dag 5 december tussen 12.00 en 17.00 uur zwarte pieten strooigoed uitdelen aan kinderen. SCHIEDAM— Twee Schie dammers van 21 en 22 jaar, zijn zaterdagavond aangehouden na dat zij kort daarvoor op de Groenelaan en in de Steenstraat vernielingen hadden gepleegd aan acht auto's. Twee getuigen reden achter de verdachten aan en waarschuw den de politie. Op het politiebureau bekenden de Schiedammers twintig auto's te hebben beschadigd. Alle auto bezitters zijn in kennis gesteld. Tegen de verdachten is proces verbaal opgemaakt. COLLECTE De collecte van de Nederlandse Brandwonden Stich ting die in Schiedam is gehoiiden, heeft ƒ68.169,60 opgeleverd. Ook de brandweer heeft mee gecollecteerd. SCHIEDAM In dienstencen trum de Woudhoek wordt don derdag 3 december soos-instuif gehouden. Dit duurt van 19.00 tot 22.00 uur. Toegang is gratis. Tussen 19.30 en 23.30 wordt hier ook een thé-dansant gehouden. Dit kost 2,- per persoon. Vrijdag 4 december krijgt men een Sinterklaas-tractatie tijdens de koffie-inloop in dienstencen trum Oost tussen 9.30 en 12.00 uur, zolang de voorraad strekt. Zondag 6 december wordt kof fie-inloop gehouden in De 4 Mo lens van 11.00 tot 13.00 uur. Toegang is gratis. Maandag 7 december wordt in De 4 Molens spreekuur gehou den door het Bureau Rechts hulp. Iedere maandag zijn mede werkers van dit bureau tussen 9.00 en 13.00 uur aanwezig.'Men kan bellen voor een afspraak naar tel. 4432119. In dit dien stencentrum wordt maandag ook tussen 19.00 en 22.00 uur country-dansles gegeven voor beginners en gevorderden. Kos ten bedragen 15,- per maand. SCHIEDAM In de Dorps kerk aan het Noordeinde in Ke- thel is zondag 6 december weer een gospelsoundavond. Living Close, een ongeveer dertig leden tellend koor, zingt dan vlotte Engelstalige gospel. De zangers worden begeleid door een pia nist. Het optreden begint om 19.00 uur en duurt ongeveer een uur. Toegang is gratis, bij de uitgang wordt een collecte ge houden. VOORZITTER Tijdens de laat ste ledenvergadering van Gemeente belangen is er een nieuwe voorzitter gekozen. Henk Groenewegen heeft deze functie gekregen en volgt Peter van de Knaap op. SCHIEDAM SP'er Edith Kuitert heeft haar fractievoor zitterschap neergelegd. Deze functie is namelijk niet te combi neren met haar pas verworven taken van voorzitter van het dis trict Zuid-Holland-Zuid. Zij houdt wel haar raadszetel. Y. Haan neemt de functie van frac tievoorzitter van haar over. SCHIEDAM In verband met werkzaamheden is de Troelstra laan tot maandag 14 december afgesloten voor alle verkeer, in clusief voetgangers. De wonin gen op de Burg. Honnerlage Gretelaan zijn vanaf de Vlaar- dingerdijk bereikbaar. Het auto verkeer wordt door middel van borden omgeleid. Voetgangers en fietsers worden vanaf de Troelstralaan via de Burg. Hon nerlage Gretelaan naar de Thor- beckelaan omgeleid. Buslijn 54 wordt omgeleid via de Burg. Knappertlaan en de Burg. van Haarenlaan. SCHIEDAM Sinterklaas heeft het de laatste tijd maar druk. Zaterdag 5 december moet hij niet alleen overal pakjes be zorgen, hij heeft ook nog tijd vrij weten te maken om even langs het winkelcentrum aan het Geu zenplein te gaan. Rond half twaalf kan men hem daar ver wachten. SCHIEDAM Het inloopcon cert in de Grote kerk van zater dag 5 december wordt verzorgd door cantor-organist van de Hervormde Kerk Poortugaal, Gertjan Schalkoord. Hij be speelt het bekende kerkorgel. Het concert begint om 15.00 uur en de toegang is vrij. SCHIEDAMIn De Blauwe Brug, aan het Bachplein 50, wordt vrijdag 4 december vanaf 19.15 uur een disco gehouden voor tieners van 10 tot en met 12 jaar. Het thema is Sinterklaas. Kaartjes kosten een rijksdaal der. Iedere donderdag is er in de Blauwe Brug een tienerinstuif van 16.00 tot 17.30 uur. Toe gang kost een gulden. De tieners kunnen kiezen wat ze willen doen: kletsen, computeren, een spelletje doen, knutselen, etcete ra. Minder dan een uur van Daytona Beach en Kennedy Space Center, zo n drie kwartier van Walt Disney World en nog geen kwartier van Orlando Downtown verwijderd, is Seminole County een uitermate ge schikte locatie voor uw vakantie in Centraal Florida. Maar ook zonder deze toeristische trekpleisters heeft Seminole County veel te bieden. Dankzij de vele meren en rivieren heeft Seminole County een rustgeven de uitstraling en de inwoners onderstrepen dit door vanzelfsprekende gastvrijheid. De verschillende manieren waarop u de nacht kunt door brengen zijn niet op één hand te tellen, want of u nu in het wild wilt kamperen, wel eens wilt slapen op een huisboot, de geschiedenis wilt opsnuiven in een historisch pand of liever in een luxe hotel verblijft, Seminole Country heeft het. En wat dacht u van een overnachting in een echte blokhut? Big Oaks Ranch is een adres dat u in gedachten moet houden, want de beschikbare blokhutten hebben niet alleen allemaal een ander karakter, maar het is alsof u in een andere tijd bent binnengestapt. Dé plek voor alle Nederlandse cowboys! Jaarrond plezier van uw balkon! Dat is wat Alubo in De Lier u kan bieden met haar unieke assorti ment balkonbeglazing. Voortaan maakt u van uw balkon in één handomdraai een aangename serre. En sluit u koude winters nog verder buiten. De balkonbeglazing van Alubo is vervaar digd uit 6 mm veilig heidsglas. Door de robuuste, slijtvaste schuifdelen en de onderhoudsvrije alu minium geleidings profielen weerstaat het alle weersom standigheden; praktijkervaringen in Duitsland en Scandinavië garanderen u een beproefd systeem. Daarnaast is de beglazing geluidswerend, isole rend en inbraakvertragend. En het is nog gunstig geprijsd ook! Informeer dus snel naar alle moge lijkheden of laat vrijblijvend een offerte maken. Balkonbeglazing: een aangenaam gevoel, in één handomdraai. Lierweg 97 2678 CV De Lier Telefoon 0174 512585 Telefax 0174 517218 SERREBOUW RAMEN - PUIEN - DEUREN OVERKAPPINGEN 'jr Y# Aanbiedingen geldig van woensdag 2 t/m zaterdag 5 - 12 - 1998 OP MAANDAG GESLOTEN. OP VRUDAG KOOPAVOND

Het Nieuwe Stadsblad | 1998 | | pagina 7