Vink Evag AutobedrijvB. V. BELANGRIJK BERICHT VOOR ZIEKENFONDSVERZEKERDEN f57.995»-- f32.995»-. f23.995»". f39.995»-. f19.995»". f40.495»". f62.995,-. f32.995»". Gewijzigde openingstijden Jan Evertsenweg 66,3115 JA Schiedam.Telefoon 010 - 426 46 90. Op 24 december is ons kantoor om 16.00 uur gesloten. Op Oudejaarsdag zullen wij om 13.00 uur sluiten. En voor het jaar 1999 Ziekenfonds of Particulier? Zeker bij DSW verzekerd. DONDERDAG 17 DECEMBER 1998 51-481 osw Nominale premie De Algemene eigen bijdrage komt met ingang van 1999 te vervallen. De nominale premie moet daarom ter compensatie worden verhoogd. De nominale premie van Zorgverzekeraar DSW is voor 1999 vastgesteld op 31,95 per maand en behoort daarmee tot de laagste in de regio! Als u niet bij Zorgverzekeraar DSW verzekerd bent, vergelijkt u dan de nominale premie van uw huidige ziekenfondsverzekering met die van ons. Het verschil kan voor een gezin meer dan honderd gulden per jaar bedragen! Aanvullende verzekering De aanvullende verzekeringen van Zorgverzekeraar DSW zijn voor het derde achtereenvolgende jaar zonder prijsverhoging verder uitgebreid. Volgens diverse onafhankelijke consumentenonderzoeken behoren de aanvullende verzekeringen van Zorgverzekeraar DSW tot de allerbeste in Nederland Bent u niet bij ons verzekerd? Vraag dan ons informatiepakket aan en ver gelijk zelf! Uniek! Tot 18 jaar gratis aanvullend verzekerd Medeverzekerde kinderen, maar ook kinderen die wegens werk, een vakan- tiebaan of bijbaantje zelfstandig ziekenfondsverzekerde zijn, zijn tot 18 jaar gratis aanvullend verzekerd. Maak gebruik van uw keuzevrijheid Elk ziekenfonds verandert voor het jaar 1999 de nominale premie. Deze ver andering geeft u, als u dat wilt, het recht om nu nog van ziekenfonds te veranderen. Bent u niet bij ons verzekerd? Vraag dan ons informatiepakket aan en vergelijk zelf! De kans is groot dat u zich daarna bij Zorgverzekeraar DSW wilt verzekeren. Als u snel reageert dan kan dat nog. Wij regelen alles voor u, ook de opzegging bij uw huidige ziekenfonds of particuliere verzekering. Wilt u ons informatiepakket ontvangen? Reageer dan snel. Onze medewer kers zijn u van dienst als u nu belt naar (010) 246 64 66. U kunt ook de bon invullen en zonder postzegel naar ons toesturen. Ook u kunt in 1999 bij Zorgverzekeraar DSW verzekerd zijn. Directie en medewerkers van uw Fordbedrijf wensen u Prettige Kerstdagen en een gelukkig 1999. Wensen wij iedereen die in het afgelopen jaar vertrouwen in ons stelde, een voorspoedig en vooral ook gezond 1999 toe. 'e beste tijd om de Ford Dealer te bezoeken is nu. De complete Silverline collectie met pronkstukken als de Ford Focus en de Ford Cougar staan nu in de showroom. En "bovendien heeft de Ford Dealer ook nog een aantal zeer aantrekkelijke Eindejaarsaanbiedingen voor u. Kom naar de Ford Dealer en begin het nieuwe jaar in een nieuwe Ford. Ford Galaxy Ford Escort Ford Fiesta Ford Puma Ford Ka Ford Mondeo Ford Cougar Ford Focus Particuliere ziektekostenverzekering In de media is veel aandacht besteed aan de forse prijsstijgingen van de diverse particuliere ziektekostenverzekeringen. Het is daarom nu het juiste moment om een offerte te vragen voor de particuliere ziektekostenverzeke ring van DSW. Zoals u van ons gewend bent bieden wij u een goed product tegen een goede prijs. De aanvullende verzekeringen van Zorgverzekeraar DSW zijn er ook voor particulier bij DSW verzekerden tegen dezelfde prijs en voorwaarden! Stapt u over van de ziekenfondsverzekering naar de particuliere verzekering, of weer terug, dan kunt u uw aanvullende verzekering gewoon meenemen. U wordt dan niet met beperkende voorwaarden of met wachttijden geconfron teerd. ZORGVERZEKERAAR ZORGVERZEKERAAR OSW Prijzen incl. B.T.W./BPM, excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. Wijzigingen voorbehouden. Afgebeelde auto kan afwijken van de standaardspecificaties. Vraag naar onze exacte voorwaarden en specificaties. M f elke 2 jaar een nieuwe Ford. Vraag naar onze gunstige maandtarieven, www.ford.nl >Êm Siiverli ne-aan bieding: Automaat op 2.3 en 2.8 modellen zonder meerprijs. Uw voordeel: f 4.000,-. Nu ook in de showroom de exclusieve Ford Galaxy Si. Er is al een Galaxy vanaf: Sitvertine-aanbiedingen: Wagon voor de prijs van een 4-/s-deurs. Uw voordeel: f 1.500,-. Turbo Diesel voor de prijs van een Benzine-motor. Uw voordeel: f 2.500,-. Er is al een Escort vanaf: Sitvertine-aanbiedingen: Fiesta Kipling Edition met gratis Kipling tassenset Lw.v. f 700,- en gratis Easy Sound System. Lichtmetalen velgen voor Kipling Edition slechts f 495,-. Er is al een Fiesta vanaf: Puma Silverline 1.4 16V nu nog completer uitgerust met o.a. tweede airbag, ABS en lichtmetalen velgen. Bovendien is de Puma Silverline direct leverbaar. Er is al een Puma vanaf: Silverline-aanbieding: Ford Ka3 Edition. Speciaal, zeer rijk uitgerust model (met o.a. standaard airco) in beperkte oplage geproduceerd, f 25.995,-. Er is al een Ka vanaf: Silverline-aanbieding: Navigatiesysteem voor slechts f 1.995,-. Mondeo Wagon voor de prijs van een 4-/5-deurs. Standaard airco. Er is al een Mondeo vanaf: Het sportieve topmodel van de Silverline-collectie. Ongeëvenaarde rijeigenschappen. Nu in de showroom. Ford Cougar is er vanaf: Auto van het Jaar 1999. De compromisloze verpersoonlijking van Silverline. Ga hem zien. Ga hem rijden. De Focus is er vanaf: Naam dhr./mw. Adres Postcode Woonplaats Geboortedatum Telefoonnummer Nu verzekerd bij 0 wenst informatie over de ziekenfondsverzekering 0 wenst informatie over de aanvullende verzekering 0 wenst informatie over de particuliere verzekering 0 wenst informatie over de reisverzekering Zorgverzekeraar DSW, Antwoordnummer 104, 3100 VB Schiedam 1

Het Nieuwe Stadsblad | 1998 | | pagina 12