Pr ideeën voor in om het huis \W 'i rl Jan Wooning ffieubelen DERAG doors: INFORMATIEBON i 17 december 5000 m2 woonplezier met de grootste kersencollectie van Nederland. Zitten als een vorst. Halogeen triospot "Mega" Uit de nieuwe serie "Brio" Ruime keuze in grenen en eiken. Derag Perzische tapijten: voor de echte sfeer in huis. Uit de serie "Tulip" Verlichting in de schijnwerpers bij Straluma Vloer lamp "Lucilla Een juweeltje THE DOORS kamerhoge (spiegel) kastwanden CTISIilMM wmtitrnrnm OP MAAT GEMAAKT Het bezoek van Sinterklaas ligt ons alle maal nog vers in het geheugen. En we zijn ondertussen druk met het geregel en organiseren van wie doet wat. Kijken wat we tot onze beschikking hebben en het daarmee zo gezellig mogelijk maken. Het gaat om de sfeer en de mensen nietwaar! Toch bekruipt mij af en toe als schrijver 1! I I een knagend gevoel. Een gevoel van er ontbreekt iets Vragend om mij heen stelt men mij gerust. Gelukkig, ik ben niet de enige met dit gevoel. Ik wil ook door gezelligheid en comfort omarmd worden. Gelukkig besef ik dat ik een bevoorrecht mens ben. Al is het alleen maar vanwege de naderende feestdagen en de keuzemogelijkheden die de adverteerders mij tonen op deze pagina vol ID&; Fijne Kerst en jaarwisseling toegewenst namens mij en mede werkers van De Havenloods. 1 I ideeën voor in @om het huis O El Naam: BD QD Adres: Dit unieke stijlbankstel uitgevoerd in zadeltuiglederis leverbaar in diverse kleuren en in diverse maten. Deze kwaliteit waarborgt levenslang zit- en kijkplezier. Comfortabel en op stand zitten is nu voor iedereen bereikbaar. Van 8995,- Nu f 4495,- Meerdere modellen en uitvoeringen in onze showroom te bezichtigen. Kom direkt naar onze showroom voor heel veel meubelvooordeel! 12 v. 20 Watt in 4 verschillende modellen en in de kleuren metaal en brons. Afgebeeld model f 359,- U heeft alle keuze bij Straluma. Hoorn 170, Alphen a/d Rijn (tegenover Avifauna) James Wattweg 12-14, afslag Vlaardingen west Industrieterrein De Vergulde Hand Gehele week geopend, zondags gesloten. s Westvlietweg 98, 2267 AJ Leidschendam Tel.070-3989778 Bedrijventerrein Westvliet 1 km voorbij Drievliet, ruime parkeergelegenheid Een fraaie klassieke lijn in vele modellen. Hanglamp f 1695,- U heeft alle keuze bij Straluma. Bij Jan Wooning Meubelen vind u een ruime keuze in geloogd en oud grenen meubelen. Daarnaast is er ook een ruime kollektie eiken meubelen aanwezig. Een snelle levertijd behoort standaard tot onze service, evenals het gratis thuisbezorgen van uw bestelling. Tweede kerstdag geopend van 12.00 - 17.00 uur. Een echte foto van een gedeelte van onze zaak op de Freericksplaats 9. Het wordt weer tijd om uw huiskamer gezellig aan te kleden met een PERZISCH TAPIJT. Profiteer nu van: winteruitverkoop met hoge kortingen Door een bezoek aan DERAG PERZEN kunt u zich overtuigen van een collectie exclusieve Perzische tapijten van goede kwaliteit tegen scherpe prijzen. Laat uw tapijten vakkundig repareren en reinigen bij een vertrouwd adres. 8-lichts halogeen vloerlamp. Leverbaar in brons of metaal met verschillende kleuren glas. f 999,- Tafellamp f 598,- U heeft alle keuze bij Straluma. Freericksplaats 9, Rotterdam - Hillegersberg, Tel. 010-4187700. (Voorheen ook op de Boezemweg) Tramlijn 4 stopt bijna voor de deur. Geopend: dinsdag t/m zaterdag 9.30 -17.30 uur Ruime parkeergelegenheid o.a. naast de zaak, bij AH (11/2 uur gratis) import export PERZISCHE TAPIJT LN Gespecialiseerd in Grenen, Rotan, Eiken en senioren meubelen. Bergweg 62, 3036 BC Rotterdam. Telefoon 010 - 466 48 27 Verlichting is erkend als de sfeermaker in de woning. Verlichting bepaalt namelijk 60% van de sfeer, wordt door de binnenhuisarchitecten beweerd. Het is niet moeilijk om te bepalen wat er nodig is, maar wèl waar je het kunt vinden. Verlichting moet je in al haar variaties en variëteiten overzichtelijk kunnen zien. Nu er in Nederland een échte toonzaal van maar liefst 2500 meter2 met maar liefst 35.000 verlichtingsartikelen in alle mogelijk denkbare stijlen en prijsklassen te zien is, krijgt verlichting de plaats die zij verdient. De toonzaal van Straluma, Nederlands grootste en overzichtelijkste, zet verlichting in de schijnwerpers. Zeemanstraat 17, Barendrecht (bedrijventerrein Reijerwaard) Tel. 010 - 292 10 22. BARENDRECHT - ROTTERDAM IJSSELMONDE Route A15, afslag 20, IJsselmonde - Barendrecht Openingstijden: Maandag 12.30 - 17.30 uur. Dinsdag t/m donderdag van 9.00 - 17.30 uur. Vrijdag 9.00 - 21.00 uur. Zaterdag 9.00 - 17.00 uur. Elke 1e zondag van de maand geopend van 11.00 - 17.00 uur. Uitgevoerd in roest, met stenen voet. Ontworpen door de welbekende designer Banci Afgebeeld model f 2850,- U heeft alle keuze bij Straluma. i f is deze jaren '50 kroon. 32-lichts in nikkel met roodkoper, f 5295,- U heeft alle keuze bij Straluma. Stralu ma Op maat gemaakt. Dat wil zeggen: op de maat van de kamer (of kantoor, hal etc.) van plafond tot vloer en van muur tot muur of, indien raam of deur dit belet, van muur tot (eveneens op maat gemaakte) zijwand. Kortom, geen centimeter blijft onbenut. In elk interieur op zijn plaats. THE DOORS kastwanden zijn in elk interieur in te passen doordat de profielen in diverse kleuren geanodiseerd aluminium leverbaar zijn. Tevens kan worden gekozen tussen diverse kleuren panelen en spiegels of hoogglans in meer dan 1000 kleuren. Uiteraard wordt de kleur van de indeling aan het front aangepast. THE DOORS past hierdoor in elk interieur, van romantisch, klassiek, rustiek tot eigentijds. Bij een bezoek aan de showroom wordt het door ons op prijs gesteld indien u de maten en/of bouwwtekening van de betreffende ruimte meeneemt, zodat wij u direct een vrijblijvende offerte kunnen aanbieden. KASTEN MET EXTRA RUIMTE West Frankelandsestraat 10 3117 AR Schiedam Tel. 010-4263093 Geopend: dinsdag t/m zaterdag 10.00 - 17.00 uur. Koopavond op afspraak. 1 looi Stuur mij meer informatie over de volgende artikelen: (kruis aan) Postcode: Plaats: Inzenden aan: De Havenloods, t.a.v. de heer J. de Bruijn, Postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam. iD& is een uitgave van De Havenloods. De volgende pagina verschijnt op 28 januari 1999 in een oplage van 764.000 exemplaren. Reserveren vóór 14 januari bij de Advertentie Afdeling, vragen naar Hans Ivo 010-4699284. Concept 8i vormgeving: Van Stralen Media Service B.V., Rotterdam.

Het Nieuwe Stadsblad | 1998 | | pagina 24