Echinaforce van Vogel hel bij griep en verkoudheid! Akolip; ook als lipblaasjes er al zijn! Eindelijk een echte oplossing voor slechte adem Nicotine-vervangers: de hulp bij stoppen met roken Gewoon eten en toch afvallen? Ja, dat kan! Lekker slapen en fit weer op met Zwitserse wonderpil Inwendige reiniging en een krachtige afweer versterken ons bewegingsapparaat «NSS& Tips en adviezen voor meer weerstand Houd je darmen in conditie LacPure Merendeel vrouwen in overgang heeft baat bij nieuw natuurlijk middel Het griepvirus ligt op de loer Nieuw Zeer positieve reacties op nieuw middel chronische vermoeidheid WEEK 5 1005 Melatomatine verovert Nederland KO LI P ■M §5 www.gezondheidsnet.nl ^•ÉÉÉÉMÉtMÉMüaÉtülftllÉÉaftlMIIIIÉfltMIiÉIÉflÉlftftllMÉMÉMlMMtfelftllÉfeMIÉMiaÉAÉ Het begint meestal met zo'n pijnlijk prikkelend gevoel achter in je keel, je voelt je hangerig en ril lerig. De eerste symptomen van griep of een fikse verkoudheid, iedereen kent ze. Sommige mensen lijken extra vatbaar te zijn: voor veel mensen is de 'griepgolf' al begonnen! Echinaforce van Vogel verhoogt de weerstand en beschermt het hele gezin tegen winter kwaaltjes. Het griepvirus, dat ieder jaar met de eerste winterse buien tevoorschijn komt, maakt heel wat slachtoffers! Zelfs de griepprik, die door steeds meer mensen wordt gehaald, biedt niet altijd volledige bescherming. Het ligt er maar aan welk virus de kop opsteekt. Er bestaan immers honderden verschillende griepvirussen. Het beste advies: bouw uw eigen weerstand op De beste bescherming tegen griep en andere winterkwaal- tjes komt van binnenuit. Want als je weerstand op peil is, kan het lichaam de ziekmakende binnendringers zélf onschade lijk maken. Het menselijk lichaam beschikt over verschil lende verdedigingslinies die bacteriën en virussen buiten proberen te houden en, als ze toch weten binnen te dringen, direct bestrijden. Hoe sterker de weerstand, des te beter deze verdediginglinies functioneren en hoe kleiner de kans dat je ziek wordt. Echinaforce van Vogel, overal te koop Echinaforce van Vogel is een homeopathisch geneesmiddel dat het lichaam helpt bij het opbouwen en in stand houden van een goede weerstand. Het is bekend dat het menselijk im muunsysteem (de afweer of weerstand) sterk verbeterd kan worden. Echinacea purpurea Moench, de grondstof van Echinaforce van Vogel, ver sterkt het immuunsysteem. Echinaforce van Vogel is verkrijg baar bij drogist, apotheek en re- formhuis. Met een goede weerstand kun je tegen een stootje! Het hele gezin als 'Hollands welvaren' de win ter door, met Echinaforce van Vogel. Bel voor meer informatie de gra tis Vogel-infolijn: 0800-864 35 46. RS5S ■Hf ssSssw A.vogel s Echinaforce" tabletten REDACTIONELE VERANTWOORDING: PRESS-PARTNERS - POSTBUS 262 - 3740 AG BAARN Wie problemen heeft met slapen moet zeker het vol gende eens zorgvuldig doorlezen. Sinds anderhalf jaar is Melatomatine ook in ons land verkrijgbaar. Een 100% natuurlijk product uit Zwitserland dat inmid dels al door 60.000 landge noten wordt gebruikt om makkelijker in slaap te val len. Melatomatine is ook voor u de oplossing voor een goede, regelmatige en gezonde nacht rust. Melatomatine wordt gemaakt uit verse tomaten. Deze groente be vat immers de stof melatonine in haar meest natuurlijke vorm. Een hormoon dat ook door de pijnappelklier van de mens wordt aangemaakt op het moment dat het tijd wordt om naar bed te gaan. Door tal van oorzaken kan de lichaams eigen productie van melatoni ne ontoereikend zijn om een slaperig gevoel op te wekken. Het Zwitserse wonderproduct Melatomatine brengt het mela- Eindelijk is er een nieuw middel voor de verzorging van lipblaasjes: Akolip. Geen crème, maar een verkoelende, heldere gel. tonine-niveau weer op peil, zodat u toch kunt genieten van een volledige nachtrust. Verstoorde nachtrust Melatomatine kent geen bij werkingen en veroorzaakt geen duf gevoel bij het opstaan. Bovendien bevat dit product ook de vitaminen Bètacaroteen, C en E, die er voor zorgen dat de werkzame bestanddelen beter door het lichaam worden opgenomen. Het wordt aanbevolen voor een goede en gezon de nachtrust, voor meer geestelijke spankracht en voor het stabiliseren van een verstoorde nach trust (ploegendienst en jet-lag). Voor een natuurlijk dag en nachtritme lyflATIME Overal te koop Melatomatine is nu overal in Nederland verkrijgbaar in verpakkingen met 60 tablet ten (goed voor 30 nachten lekker slapen). Te koop bij apotheek, drogist en reform huis. Voor meer informatie kunt u bellen met tel. (013) 528 49 76. Als we wat ouder worden, moeten we vaak een stapje terug doen. Bij allerlei inspanningen kunnen we vaak wel een steuntje gebruiken. Maar een goed functionerend be wegingsapparaat is heel belangrijk om lekker te blijven leven. Daarom zijn veel mensen op zoek naar middelen die het bewegingsapparaat kunnen ondersteunen. Een goed hulpmiddel voor onze spieren en ge wrichten is het natuur- middel Rumisan van Op- timax: een combinatie van heilzame kruiden en oliën die helpen om ons lichaam soepel en weer baar te houden. Inwendige reiniging Dat selderij de inwendige reiniging bevordert is al eeuw enlang bekend. Het helpt bij de afvoer van afvalstoffen uit het li chaam, waardoor deze daar te rechtkomen, waar ze terecht be horen te komen, en dat is in de urine. Daarbij ondersteunt sel derij de nierfunctie, zodat afval stoffen optimaal worden afge voerd. Dit heeft een gunstig effect op ledematen, knieën, rug, schouders, nek en vingerkoot jes. Rumisan helpt hierdoor bij stijve en gevoelige spieren en houdt de gewrichten sterk en soepel. Normale belasting Vetzuren uit zalmolie en de teu nisbloem verhogen de afweer en ondersteunen het bewegingsap- 11 Akolip is transparant, zodat de vervelende lipblaasjes niet nog eens extra worden geaccen tueerd. Een voordeel van Akolip is dat het ook kan worden gebruikt als de lipblaasjes al aanwezig zijn. Het bevat namelijk zink-ionen, die de huid zuiveren en het herstellend vermogen ervan ondersteunen. De gel moet in een dik laagje 4-6 maal per dag worden aangebracht. Te ver krijgen of te bestellen bij uw apotheek. Vraag er speciaal naar! Voor inlichtingen of vragen: Kosme Farma, tel. (0316) 22 42 43. Slechte adem is ronduit hinderlijk. Het is korte tijd te camoufleren met behulp van mondwater of peper muntjes, maar die bieden geen echte oplossing. Japanse wetenschappers hebben nu een champignon extract ontdekt dat slechte adem wel snel en effectief de kop indrukt. Pro-M neutraliseert kwalijk geurende stoffen die in ons lichaam ontstaan. Tijdens de spijsvertering veranderen de darmbacteriën ons eten in ontbindende stoffen. Deze stoffen veroor zaken nare luchtjes die via het bloed door het hele lichaam wor den getrans porteerd. Deze luchtjes verlaten het lichaam door ontlasting, urine, trans piratie en uitademing. Pro-M werkt als een 'inwendige geurvreter', die ervoor zorgt dat de kwalijke geur van deze stoffen al tijdens het verte ringsproces verdwijnt. Werking De Japanse onderzoekers hielden een uitgebreid onder zoek naar de werking van Pro-M. Na het gebruik van sterk gekruid eten, tabak, knoflook en alcohol, kreeg de ene helft van de deelnemers Pro-M en de andere helft een ander preparaat om op te kauwen. De laatste groep stonk vijf keer erger dan de groep die Pro-M kreeg. Pro-M is vooral ook geschikt wanneer u regelmatig last heeft van onplezierige lichaamsgeuren. Het is nu in Nederland verkrijgbaar in potten met 100 capsules. Meer informatie of bestelling: Liberty Health Care Products, tel. (035) 548 05 48. paraat. Een sterke afweer be schermt de spieren en helpt de gewrichten soepel te houden, ook in tijden van spanning en in spanning en tijdens overgang en ouderdom. Bovendien bevorde ren de vetzuren de aanmaak van smeervloeistoffen voor de ge wrichten. Het bewegingsappa raat is hierdoor beter in staat soepel te functioneren. Langere levensduur Met de Rumisan natuurformule houdt u uw bewegingsapparaat in conditie. Armen, benen, rug, schouders en nek blijven soepel en beweeglijk door die verzor ging. Inwendige reiniging èn een sterke weerstand dragen bij tot een langere levensduur van uw spieren en gewrichten. Ru misan is verkrijgbaar bij de bete re drogisten en reformhuizen. Bel voor informatie en ver koopadressen: (0513) 65 11 44 of op www.gezondheidsnet. nl. Bijna één op de vier Neder landers rookt. Hiervan is meer dan de helft vrouw. Van de rokers wil het grootste deel er vroeger of later mee stoppen. Er is gebleken dat - naast een behoorlijke wilskracht - nicoti- nevervangende middelen (pleisters, kauwgom) een zeer effectieve hulp zijn. Mensen die stoppen met roken krijgen vaak te maken met verve lende bijwerkingen zoals rusteloos heid, geïrriteerdheid, concentratie problemen, hoofdpijn en honger. Hoewel de klachten per persoon verschillen zal helaas iedereen die de sigaret definitief wil afzweren door deze ontwenningsfase heen moeten. Effectief Als het gaat om hulpmiddelen om te stoppen met roken is Nicorette al jaren wereldwijd het toonaange vende merk. Het heeft al velen ge holpen een punt te zetten achter een ongezonde manier van leven. De kunst is om de nicotine-gewen- ning in etappes af te bouwen. Dit kan het beste door nicotinehouden- de kauwgom of -pleisters. Beide NICORETTE 4mg Citrus 4 mg nicotine per stukje zorgen ervoor dat u gemiddeld in drie maanden tijd van het roken af kunt komen. De nicotine in de Nicorette kauw- I gom (in de sma ken classic, mint en citrus) wordt via de wang in het bloed opgeno men. Belangrijk is dat u langzaam kauwt en de kauwgom achter een kies 'par keert', als u een prikkeling voelt. Zodra de smaak afneemt, kauwt u opnieuw. Na een half uur is het stukje kauwgom uitgewerkt. De kauwgom is verkrijgbaar in twee sterkten: de 2 mg voor minder dan 20 sigaretten en 4 mg voor meer dan 20 sigaretten. Nicorette pleisters Nicorette pleisters werken op de zelfde manier, alleen wordt de ni cotine via de huid naar de bloed baan geleid. U brengt de pleister 's morgens op het bovenlichaam aan. Ze werken 16 uur, zodat u 's nachts geen nicotine binnen krijgt. De pleisters zijn verkrijg baar in drie sterkten: 15 mg, 10 mg en 5 mg. U wordt geadviseerd de pleisters en de kauwgom niet te gebruiken bij maag-, huid- en hartklachten of bij zwangerschap. Lees voor gebruik eerst de bijslui ter. Verkrijgbaar bij drogisterij en apotheek. Bel voor meer informa tie de Nicorette informatielijn, tel. 0900-9354 (22 ct. p.m.) www.ge zondheidsnet nl Als kind kon u alles eten wat u wilde, zonder ook maar één gram aan te komen. Dat kwam doordat uw hypofyse nog HGM - Human Growth Hormone - produceerde. Helaas stopt na uw dertigste de productie van groeihormonen. Met als resultaat: een tragere stofwis seling. Een specifiek aminozuur prikkelt echter de hypofyse tot hernieuwde aanmaak van HGM. Vooral komkommers blijken zeer rijk te zijn aan dit aminozuur Arginine. Een tablet Komkommerslank bevat een zelfde hoeveelheid Arginine als maar liefst vijf verse komkommers. Dit aminozuur is verantwoorde lijk voor de slankmakende werking van komkommers. Arginine verjongt als het ware de stofwisseling, waardoor overtollige lichaamsvetten beter kun nen worden afgebroken. Natuurlijk Daarnaast bevat Komkommer slank nog een reeks van andere natuurlijke stoffen, die dit effect van Arginine op uw overge wicht nog eens verder verster ken. Zoals Guar Gum. Een plantaardige vezel dip in staat is om uw hongergevoel weg te ne men, zonder dat het extra calorieën oplevert. Een ander belangrijk ingrediënt van Komkommerslank is Senna. Dit kruid reinigt de darmen gron dig van achtergebleven voe- lnhM>: 60 tabletten dingsresten, waardoor de spijsvertering beter zal gaan verlopen. Het extract van Grapefruit 'is belangrijk voor een goede stofwisseling en de verbranding van overtollige voe- dingsvetten. Tenslotte bevat Komkommerslank als extra ondersteuning bij het afslanken ook Guarana, Zeewierextract Lecithine en Boldo-blad. Duurzaam Komkommerslank zorgt voor een duurzaam resultaat. Deze kuur pakt immers de struc- Iturele vetten aan, die u in uw lichaam heeft opgebouwd, lleen als deze hardnekkige etten worden afgevoerd, kan je spreken van een duurzaam esultaat. Met Komkommer lank bent u de afgeslankte ilo's dus ook voorgoed kwijt. Komkommer slank is vërkrijg- baar in een 10 dagen kuur (tot 8 kilo gewichtsverlies) en een 30 dagen kuur (tot 20 kilo gewichtsverlies). Te koop bij apotheek, drogist en reformwinkel. Voor meer in formatie kunt u bellen met tel (013) 528 49 76. Om gezond te blijven, voldoende weerstand en energie te hebben, moeten waardevolle stoffen uit onze voeding gehaald worden. De darmen en de darmflora spelen hierbij een belangrijke rol Waardevolle voedingsstoffen, zoals kalk, vitaminen en mine ralen, heeft het lichaam hard nodig om gezond te blijven. Ze geven je energie, verhogen je weerstand en zorgen ervoor dat je je fitter voelt. Darmflora De darmflora is een verzame ling bacteriën die zich in de dar men bevindt. Om opti maal te kun nen functio neren moeten deze bacteriën in de juiste hoeveelheid en samen stelling aan wezig zijn. Met andere woorden, de darmflora moet in balans zijn. Spanning en onregelmatig leven Spanning, weinig beweging, onregelmatig leven en eten of een verblijf in het buitenland beïnvloeden de samenstelling van de darmflora. Om er toch voor te zorgen dat alle belang rijke voedingsstoffen uit de voeding worden gehaald is het verstandig de darmen een steuntje in de rug te geven. 14 sachets Gezond blijven op een natuurlijke wijze LacPure, een nieuw gezond heidsproduct op basis van lac tulose, ondersteunt de darmen bij de aanmaak van voldoende bacteriën. Het voegt dus geen bacteriën toe zoals sommige andere darmfloraproducten, maar zet het lichaam zelf aan het werk om een goede darm- flora op te bou wen. Zo wordt de darmflora op natuurlijke wij ze gezond ge houden en een regelmatige stoelgang bevor derd. Voor een goed resultaat is het raadzaam om elke dag een zakje LacPure te gebruiken. Er zitten vrijwel geen calorieën in en het kan overal mee ge mengd worden; bijvoorbeeld met vla, yoghurt en cornflakes of opgelost worden in thee of koffie. In een doosje LacPure zitten 14 zakjes a 5 gram lac tulose. Het is verkrijgbaar voor 6,95 bij supermarkt en drogisterij Voor meer informatie: Solvay Health Consumenten Service, tel. 0800-023 33 66 (gratis) of op www.gezondheidsnet.nl In Amerika is Natural Estrogen, een oestrogeen vervangend preparaat, al enkele jaren zeer populair onder vrouwen in de overgang. Natural Estrogen is namelijk samengesteld uit fyto-oestrogenen, hormonen die worden gewonnen uit planten. Deze natuurlijke hormoonvervang ers verlichten overgangsklachten tijdens en na de meno pauze. Een half jaar geleden werd Natural Estrogen in Nederland geïntroduceerd. Inmiddels hebben al honderden vrou wen enthousiast en zeer positief op het middel gereageerd. De plantaardige hormoon vervangers in Natural Estrogen helpen bij de regulering van de hormonenhuishouding van vrouwen in de overgang. Hierdoor nemen klachten zoals opvliegers, hoofdpijn, duizelig heid, prikkelbaarheid met 87-92% af. Deze opzienbarende percentages werden aan de hand van uitgebreid onderzoek in de Verenigde Staten vast gesteld. Aziatische vrouwen Natural Estrogen bevat stoffen die actieve bestanddelen uit planten omzetten in hormonen die door het menselijk lichaam kunnen worden gebruikt. De ba sis van het product wordt ge vormd door extracten van zoet hout-, angelica- en wilde broodwortels. Opvallend is, dat bevolkingsonderzoek aantoont dat Aziatische vrouwen geen of weinig overgangsklachten heb ben. Gesteld wordt dat de be langrijkste reden hiervoor, het regelmatig gebruik van soja is. Een van de beste bronnen van plantaardige oestrogeen is soja, ook een van de ingrediënten van Natural Estrogen. Uit de reacties van veel vrouwen büjkt dat Natural Estrogen (ver pakking met 60 capsules) ook snel werkt. Voor de speciale gratis nieuws brief met meer informatie en tips over de overgang en bestellingen van Natural Estrogen: Liberty Health Care Products, tel. (035) 548 05 48 www.gezondheids- net.nl. Met een nieuw voedingssupplement (Immune Action), ontwikkeld door de Britse voedingsdeskun dige dr. Brian Welsby, zijn bij chronische vermoeidheidspatiënten sinds kort zeer positieve resultaten geboekt. Uitgebreide tests in Britse ziekenhuizen tonen aan dat pa tiënten zich al snel actiever en be ter voelen. Ook in Nederland, waar het middel sinds kort verkrijgbaar is, zijn de reacties zeer positief. Activeren immuunsysteem Het nieuwe voedingssup plement bevat een speciaal samengestelde mix van vita minen, mineralen, anti-oxy- danten en soja-isoflavonen. Dr. Welsby: "Een verzwakt lichaam beschikt niet of nauwelijks over vitaliteit en weerstand. Met dit middel wordt met name het immuun systeem geacti veerd." In de nieuwste Vitality Life Nieuws brief wordt uitvoerig inge gaan op de filosofie van dr. Brian Welsby en het door hem ontwikkelde voedings supplement. Tijdelijk kunt u deze gratis Nieuwsbrief aanvragen bij Vitality Life, tel. (035) 548 05 40.

Het Nieuwe Stadsblad | 1999 | | pagina 23