Gemeente Schiedam st gesteld i I Locaties afval apart punten locati* st K Centrum Nieuwland 1 y»< V/A ,;t Noord Locatie Buitenhavenweg Boomgaardstraat Lange Kerkstraat Burgemeester en wethouders maken bekend dat op 23 februari 1999 de lijst met locaties voor de Afval Apart Punten (AAPen) is vastgesteld. Het gaat om 74 locaties, verspreid over de hele stad. Tegelijkertijd met de definitieve locatielij st is ook de commentaar nota vastgesteld. Vier locaties worden nog nader bestudeerd naar aanleiding van ontvangen reacties. Daarnaast moet voor vier locaties een proce dure in het kader van de Wet Ruimtelijke Ordening worden door lopen. Deze locaties zijn dus nog niet vastgesteld. Mgr. Nolenslaan Vlaardingerdijk Burg. Stulemeijerlaan Mgr. Nolenslaan Scnaepmansingel Wibautplein Noordvest Noordvest Alph. Ariensstraat Dr. Kuiperlaan Willem Pastoorstraat Klaas Katerstraat Falckstraat Nieuwlandplein Burg. van Haarenlaan Mgr. Nolenslaan Piersonstraat Aletta Jacobsstraat Iepenlaan Hof van Spaland (A) Velden De B.H.Gretelaan Muiderslotstraat Geuzenplein Kaaghoek Heijermansplein Hoogaars Litsztplein Akkers De Gerst Akker Laan van Bol'Es Laan van Bol'Es T. Verheij straat Urlusplein Jac. Zwaluwlaan Schubertplein Griegplein Straussplein Vivaldilaan Faassenplein Bachplein Windas Munterstraat Sibeliusplein Oost West Zuid De Afval Apart Punten zijn er in drie uit voeringen: basis, standaard en compleet. 1. Bij een basis-AAP kunt u alleen glas en papier kwijt en er staat een gewone prullenbak. 2. Een standaard-AAP heeft glas-, papier- en GFT- containers en een prullenbak. 3. Een complete AAP heeft bovendien een kleding- container. Dieselstraat Marconiweg Archimedesplein Swindensingel van Celsiusstraat Lorentzlaan Boerhaavelaan Rotterdamsedijk Boerhaaveplein Marconistraat Emmaplein Singel Rembrandtlaan Vriendschapsplein St. Liduinastraat Julianalaan West Frankelandsestraat Ostadelaan van Aleidastraat Aleidastraat nabij de Erker Lekstraat Nieuwe Maasstraat Havendijk Hoofdstraat Nieuwe Haven Schoolstr./W. de Zwijgerln. Lange Nieuwstraat Aantal locaties Ter hoo£fte van parkeerplaats toek Broersveld toek Kreupelstraat hoek Piersonstraat Slachthuislaan Stricklede W. Dreesplein Schaperlaan principe locatie t.h.v. Noordvest pand (nr. 53) hoek Kethelstraat flat t.h.v. nr. 106-152 trafo Mgr. Nolenslaan hoek Jon. Braakensieckstr. hoek Parkweg hoek V. Maanenstraat bij EDAH hoek Schimmelpenninckstr. Albardastraat hoek V. Haarenlaan t.h.v. scholengemeenschap Kasteelweg zaal de Rank hoek Lindeijerstraat hoek Slimme Watering hoek Damlaan halverwege kopse kanten van parkeerplaatsen Zwaluwlaan Laseurpad hoek Punter ingang flat Akkerpad hoek De Akkers hoek Diepenbrockstraat hoek W. Pijperstraat parkeerplaats parkeerplaats ingang Hof van Spaland ingang flat parkeerplaats noordzijde hoek Straussplein Grundel achter w.c. Hof van Spaland Ringvaart Zadelmakerhof achter winkelcentrum and 98 oek Lange Singelstraat t.o. Archimedesstraat 1 hoek Snelliussingel school/wijkcentrum hoek Buijs Ballotsingel hoek Snelliussingel t.h.v. huisnrs 357-359 hoek Rotterdamsedijk t.o. pand 9 hoek le Tuinsingel t.o. Oosterstraat le bushalte vanaf Vlaardingerdijk groenstrook Zadkine college hoek Bosboomlaan Fabristraat Ruijsdaellaan t.o. pand 124 EXTRA hoek Ridderkerksestraat hoek Voornsestraat Poortugaalsestraat keerlus bushalte hoek Grevelingenstraat nieuwbouw school aan Warande t.o. postkantoor 74 JVLilieupark compleet standaard compleet standaard standaard standaard standaard compleet standaard compleet compleet standaard standaard standaard standaard standaard standaard standaard standaard basis basis compleet basis standaard basis compleet basis basis basis standaard basis basis standaard standaard standaard standaard compleet standaard standaard standaard standaard basis compleet basis basis standaard compleet standaard standaard standaard standaard standaard compleet standaard standaard standaard standaard standaard standaard standaard standaard standaard standaard standaard compleet compleet compleet standaard standaard standaard standaard standaard standaard Voor opmerkingen en/of vragen kunt u contact opnemen met mevrouw A. Nix van de afdeling Milieu, telefoon: 246 54 40. N.B. Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit binnen zes weken na de publicatiedatum van het Besluit (schrifte lijk) een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien van mening dat de behandeling van bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Rotterdam (sector Bestuursrecht), postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een der gelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. PUBLICATIES GEMEENTE SCHIEDAM, WEEK 10, WOENSDAG MAART 1999 Gemeenteberichten y#', Colofon Stadskantoor tel.: (010) 2465555 tax 0104737021 Gemeentelijk Informatiepunt tel.: (010) 2465304 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 8.00 17.00 nur donderdagavond tot 20.00 uur. Postadres: Postbus 1501, 3100 KA Schiedam Bezoekadres: Stadscrf 1 Eindredactie: Bureau Communicatie Externe betrekkingen tel.: (010) 2465389 tax 0102465364 Ze mt «H AAPkttttic er in de teetomsr ttit. De definitieve locaties voor de AAPen zijn bekend Op 21 oktober 1998 heeft het college op de pagina gemeenteberichten aangekondigd dat in november 1998 de inspraakprocedure van start ging voor het bepalen van de locaties voor de ondergrondse inzameling van glas, papier en textiel en de bovengrondse GFT inzameling. Op deze manier konden de inwoners van Schiedam meepraten over de beste locaties voor de AAPen. Tijdens de inspraakprocedure zijn vijf infor matie-/inspraakavonden georganiseerd waar bij de plannen zijn toegelicht en de mensen hun mening konden geven over de voorge stelde locaties. De bijdragen van de Schiedammers tijdens de inspraakprocedure is waardevol gebleken voor het bepalen van geschikte locaties voor de AAPen. Als gevolg van de ingediende zienswijzen zijn in totaal 28 grote of kleinere wijzigingen doorge voerd. Op 27 januari 1999 is de lijst met locaties besproken tijdens de vergadering van de commissie voor Stadsvernieuwing, Volkshuisvesting, Milieu en Facilitair Bedrijf. Als gevolg van de opmerkingen die tijdens deze vergadering zijn gemaakt, is besloten om vier locaties aan te houden voor nadere bestudering. Om de voortgang van het hele project niet onnodig te vertragen worden deze vier locaties op een later tijdstip ter vaststelling aan het college voorgelegd. Nog niet vastgestelde locaties: Mesdaglaan/hoek Rembrandtlaan Laan van Spieringshoek/Marchantlaan St. Liduinaplein Vlinderhoven Tevens worden de mogelijkheden onder zocht voor het vinden van een nieuwe loca tie aan de Rembrandtlaan/Rubensplein. Voor de vastgestelde locaties worden binnen kort de aanvragen voor de bouwvergunning gepubliceerd.

Het Nieuwe Stadsblad | 1999 | | pagina 10