CU GEWOON ETEN EN TOCH SNEL KILO'S AFVALLEN DAT KAN I HAAI EN KRAAKBEEN HOUDT OOK UW GEWRICHTEN SOEPEL ZWITSERSE WONDERPIL NU EINDELIJK ÓÓK IN NEDERLAND VERKRIJGBAAR SlankVitaal afslanktabletten als beste getest Lekker slapen en fit weer op met Melatomatine 53 jarige tennislegende Nastase nog even lenig als in topjaren WOENSDAG 10 MAART 1999 10-451 Inspuitingen Prijzen *6 o V IK ELTHUIS KLINIEK Eindhoven/Geldrop (040) 286 86 82 Rotterdam (010) 436 97 22 Hilversum (035) 623 10 00 ADVERTORIAL ~mm Het verouderingsproces is als een sluipwesp. Het ligt lang op de loer om dan ineens toe te slaan. Vaak heb je het zelf nog niet eens in de gaten. Maar zijn het anderen die je erop attenderen. Dan hoor je opeens opmerkingen als: "Wat zie je er moe uit, of: "Waarom kijkje altijd zo chagrijnigHet wordt je op zo'n moment zonneklaar dat het verglijden der jaren niet onopgemerkt aan je is voorbijgegaan. De tijd heeft haar sporen achtergelaten. Groeven en rimpels veranderen je gezichtsuitdrukking. Je kunt dit natuurlijk stoïcijns accepteren, of hooghartig negeren, want er is toch niets aan te doen. Maar is dat wel zo? Natuurlijk niet! De medische wetenschap is inmiddels zover gevorderd dat iedereen zijn huid en gezicht een tweede jeugd kan gunnen. VOORI AARSFIT Slank worden Slank De gezonde methode blijven om af te vallen Kilo's eraf in korte tijd Snel resultaat met een Gezond afvallen zonder langdurig effect hongergevoel Gewoon blijven eten Nieuwe kuur boordevol (1600 kcal per dag) vitaminen (C en B-complex) NfJ ïLjflATIKE Schiedam: Homeopatheek Libra, Hoogstraat 15 Reformhuis Schiedam, Broersveld 159 al snel weer een blozende bellefleur. "De laser verdampt uiterst dunne laagjes huid met grote precisie." Een rimpel is eigenlijk niets meer of minder dan een diepe groef' in de huid. waarvan je de rand met de laser afplat. Deze rand wordt dan vrijwel glad en onzichtbaar. Vergeleken met face-lifts, dermabra- sie of chemische peelings geneest het sneller, is het resultaat beter en is er minder kans op complicaties." Dr. Velthuis benadrukt dat alles wordt gedaan om de cliënt zo goed mogelijk van dienst te zijn: "We besteden erg veel tijd en aandacht aan een goede voor- en nazorg. We hebben bijvoorbeeld eigen crèmes laten ontwikkelen om de huid in een optimale conditie te krijgen, zowel voor als na de behandeling. Daarnaast zien we de clienten een aantal keren na de behandeling terug en beantwoorden wij alle eventuele vragen." De laser bewijst tevens zijn diensten bij ooglidcorrecties. De voordelen van zo'n laser-ooglift zijn overdui delijk. Dr. Peter Velthuis: "Bij gebruik van de traditionele methode met het mes lopen de mensen twee weken met bloeduitstortingen rond de ogen. Met laser is er binnen een week niets meer te zien. Bij een laser-ooglift van het bovenste ooglid kan het om twee dingen gaan: het ooglid hangt over en/of er zit extra vet achter. We kunnen dan een reep je huid met de laser wegsnijden en eventueel vet met de laser verdam pen. Dit geeft geen bloedingen en een fraai resultaat." Bij de onderste oogleden weet Dr. Velthuis nu resultaten te bereiken die vroeger moeilijk haalbaar waren. "Vroeger maakten we met het mes een sneetje net onder de wimperlijn. Het was heel lastig om daar huid weg te snijden. Het is namelijk erg problematisch om precies in te schatten hoeveel je moet wegne men. Als je te veel weghaalt, kan het ooglid niet meer voldoende sluiten. Maar dankzij de laser zijn we van dat probleem verlost." zegt hij. "We kunnen tegenwoordig aan de bin nenkant van het ooglid de laser als mes gebruiken, een sneetje en over tollig vet verdampen. Dankzij de laser komt er weinig bloed vrij en hoeven we het wondje niet te hech ten. Vaak volstaat dit. Heeft iemand echter erg uitgezakte oogleden, dan kunnen we aan de buitenkant van het ooglid de laser op de traditione le manier hanteren voor het verdam pen van de rimpels. Daardoor trekt de huid heel mooi strak." Naast de laser gebruikt de Dr. Peter Velthuis Kliniek ook moderne inspuitingstechnieken met silico- nenolie of het eigen lichaamsvet om diepe rimpels op te vullen. Dr. Velthuis: "Het is wat subtieler dan met laser, maar geeft toch een zeer duidelijke verbetering. De con touren worden vloeiender, de trek ken verzachten en daardoor krijg je een vriendelijker en jeugdiger uiter lijk. Door de zogeheten marionetlij- nen tussen neus en mond krijg je een zeer streng gezicht. Met inspuitin gen kun je daar wonderen verrichten vooral in combinatie met laser. Tevens kun je ook de bovenlippen meer volume geven. Bovenlippen ten. Er bestaat bij sommige mensen een angst dat siliconen hard worden, maar dat is hierbij totaal niet het geval. Je moet er wel voor oppassen datje niet te veel in een keer inspuit. Vaak is het beter om voor twee of meer behandelingen te kiezen. Siliconenolie heeft dan als voordeel dat we de behandelingen elkaar vrij snel - na een maand - kunnen laten opvolgen." De andere methode is de zogeheten lipofilling, het gebruiken van het lichaamseigen vet, zegt dr. Velthuis: "Deze methode is bij uitstek geschikt voor het opvullen van gro tere oppervlakken. Het vet zuigen we weg uit de bovenbenen of de buik. We gebruiken het vooral om het verlies van onderhuids weefsel op te vangen. Het is natuurlijk en gemakkelijk te verdelen. Ook lipo filling is een vrijwel pijnloze behan deling en het resultaat is zeer snel zichtbaar." Niet alleen de behandelingen bij de Dr. Peter Velthuis Kliniek zijn uiterst cliëntvriendelijk, maar ook de prijzen ervan. Inspuiten met siliconenolie: vanaf 750 Lipofilling: vanaf 2.000 Lasertherapie: van 1.500 voor een deel van het gezicht tot 6.500 voor een complete gezichtsverjonging Laser-ooglift: vanaf 3000 Na een laser-ooglift... De Dr. Peter Velthuis Kliniek is gespecialiseerd in vlotte gezichts verjongingskuren met de allermo dernste technieken. De belang rijkste kenmerken ervan zijn de geringe belasting voor de cliënt, het snelle herstel en de korte tijds duur van de behandeling. Amerikanen noemen het 'lunch- time surgery' en dat zegt vrijwel alles. Je laat je snel even in de pauze behandelen en gaat daarna gewoon weer aan het werk. Meteen weer aan het werk is wel licht wat overdreven, maar de huid is. in de overgrote meerderheid van de gevallen, in een week weer her steld en dan zijn ook de eerste resul taten al zichtbaar. Dat alles dankzij de expertise, lange ervaring en top- zorg die de Dr. Peter Velthuis Kliniek in de afgelopen jaren heeft opgebouwd. dagelijkse leven te laten opnemen." zegt dr. Velthuis. Als basis gaan we meestal uit van een laserbehande ling. We weten exact waar de pro blemen liggen, hoe je een langdurig effect kunt creeren en hoe je de belasting voor de cliënt zo minimaal mogelijk houdt. Deze behandeling kunnen we combineren met het inspuiten van siliconenolie of lichaamseigen vet. Op deze manie ren kunnen we de gelaatstrekken verzachten en iemand een jeugdiger uiterlijk geven. Tevens voeren We erg veel ooglidcorrecties uit. Onze methode maakt facelifts, die vaak meer dan 10.000.- kosten, overbo dig. Eigenlijk zijn deze enkel nog maar nodig wanneer de huid ernstig is verslapt. Veel mensen kiezen voor onze aanpak omdat deze minder ingrijpend is" "Al in 1993 begon ik als enthousiast pionier met de laserbehandeling van rimpels. Inmiddels heeft ons ervaren team in diverse klinieken al duizenden mensen met succes behandeld. Niet alleen de behandeling, maar ook de voor- en nazorg is door ons geperfec tioneerd. V bent hierdoor verzekerd van een optimaal resultaat. Wij zijn uw vertrouwen waard en dat willen wij u graag bewijzen, p Mijn collega's en ik hopen u binnenkort te mogen begroeten." Dr. Peter Velthuis Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: ...zeker jaren jonger doen we bij vrouwen die in de loop der jaren wat volume in het gezicht hebben verloren, waardoor de lip pen iets zijn ingevallen. Daarnaast zien we steeds meer jongere vrou wen die weelderige, wat ik noem. Pamela Anderson-lippen willen." "We gebruiken voor dit soort behan delingen twee methoden. De eerste is voor het fijnere werk en bestaat uit het injecteren van siliconenolie die permanent aanwezig blijft. Je hebt dus niet het nadeel van oudere collageentechnieken dat het resul taat na verloop van tijd weer ver dwijnt. Het lichaam kapselt de sili conen in. wat voor een blijvende werking zorgt. Het duurt echter wel ongeveer een maand voor het effect helemaal zichtbaar is. Siliconenolie is heel erg gemakkelijk te verwer ken. Het is ook erg prettig materiaal, want je voelt het helemaal niet zit- DR.PETER Een tweede jeugd voor uw huid "Bij ons is alles erop gericht om mensen zo min mogelijk te belasten en hen weer zo snel mogelijk het Voor dr. Velthuis is de laser een zeer fraai wapen in de strijd tegen rim pels. Een gerimpeld appeltje wordt ...stralen uw ogen weer Na één laserbehandeling... SlankVitaal maakt haar belofte waar. Onlangs werden deze afslanktabletten uitgebreid getest door tientallen lezers van het weekblad Weekend. Het gemiddelde gewichts- verlies bedroeg maar liefst 7,5 kilo in drie weken. Patty Brard (43) is niet echt verbaasd over dit spectaculaire resultaat. HOE PATTY BRARD 12 KILO GEZOND AFVIEL! "Met SlankVitaal ben ik vorig jaar zelf ook in één maand 12 kilo kwijtge raakt, zegt de populaireTV-presenta- trice. Dat was nadat een bekend weekblad 'Foei Patty, let op je buikje' had geschreven. Normaal trek ik me niets aan van wat de media over me schrijven. Maar nu vond ik toch dat ik in de tegenaanval moest. Met SlankVitaal ging het afvallen eigen lijk bijna vanzelf. De kuur is gemak kelijk vol te houden, want je mag er normaal bij blijven eten. Dus nie mand hoeft met deze kuur honger te lijden en je blijft kerngezond." SNEL, GEMAKKELIJK EN GEZOND AFVALLEN SlankVitaal is een 100% natuurlijk product dat er voor zorgt dat u op een f I Vitaal zorgen voor het behoud van een goede stofwisseling, afbraak van het vetgehalte en werken vochtafdrij- vend. Bovendien bevat SlankVitaal vitami ne C en het vitamine B-complex. Dit zorgt voor een betere weerstand en tintelende vitaliteit. Doordat u gewoon kunt blijven eten (max. 1600 kcal per dag) geeft SlankVitaal u alles wat u nodig heeft voor een gemakke lijk en gezond dieet. U zult merken dat u met SlankVitaal niet alleen snel en gemakkelijk maar vooral ook gezond afvalt. De afslanktabletten van SlankVitaal zijn met korting verkrijgbaar bij onderstaande verkoopadressen. Er is een 15-daagse kuur (5 kilo afvallen) en een maandkuur (12 kilo afvallen). Voor meer informatie: 013 - 528 49 76 gezonde en verantwoorde wijze snel kunt afvallen en toch fit blijft. De natuurlijke ingrediënten in Slank- Tennisveteraan lila Nastase is een vaste gebruiker van het tot poeder verpul verde kraakbeen van haaien. Deze voormalige winnaar van menige Grand Slam-titels heeft ervaren dat dit een ideale manier is om alle gewrichten soe pel te houden. "Haaienkraakbeen heeft een gunstig effect bij veroudering van de gewrichten. Ik ben nu nog even lenig als in mijn topjaren," zegt de 54-jari- ge Nastase, die nog steeds een actieve speler is. Samen met tennislegendes als Connors, Borg en Vilas speelt hij overal ter wereld nog toernooien. Naar aanleiding van deze spontane bekentenis van lila Nastase is er in Amerika een ware hype ontstaan rondom haaienkraakbeen. Het poe der is daar nog nauwelijks aan te sle pen. De ervaring leert dat haaien kraakbeen snel voor goede resulta ten zorgt. Ook mensen die op latere leeftijd niet aan topsport doen, willen graag de gewrichten soepel houden. Kunnen gaan en staan waar je maar wilt bete kent immers een vrij én onafhankelijk leven. Een goede conditie van de gewrichten is in sterke mate bepa lend voor deze bewegingsvrijheid. OVERLEVINGSDRANG De haai is de meest succesvolle cre atie van de natuur. Deze vervaarlijke roofvis zwemt al meer dan 400 mil joen jaar in de wereldzeeën rond. Het is dan ook de oudste overleveraar op aarde. Haaien beschikken van nature over een ijzersterke weerstand. Ze zijn dan ook volstrekt ongeschikt om als proefdier gebruikt te worden. De samenstelling van het kraakbeen wordt verantwoordelijk gehouden voor deze enorme overlevingsdrang. Dit zachte beenderstelsel bevat bij zondere stoffen die de haai gezond èn in goede conditie houden. Bovendien is haaienkraakbeen rijk aan stoffen die bij mensen voor een goede botaanmaak zorgen. Heel belangrijk voor het behoud van soepele gewrichten, want ook deze schanieren zijn opgebouwd uit botweefsel. Arthrelan Haaienkraakbeen levert dan ook een grote bijdrage aan het behoud van soepele gewrichten. Het concentraat verhoogt de weer stand, beschermt bij veroudering en helpt bij de opbouw van de botten. Bovendien wordt smering van de gewrichten bevorderd. Ook in ons land is sinds kort haaienkraakbeen- poeder verkrijgbaar. Het gaat om Arthrelan. Dit voedingssupplement bevat het 100% natuurzuivere con centraat van deze diepzeevissen. Een uniek product dat een grote bijdrage kan leveren aan het behoud van de bewegingsvrijheid. Arthrelan is verkrijgbaar bij drogist, apotheek en reformwinkel. Voor een natuurlijk dag cn nachtritme Wie problemen heeft met slapen moet zeker het volgende lezen. Nu is er namelijk Melato matine' - een natuurlijk alternatief voor de stof melatoni- ne - die ervoor zorgt dat u makkelijker in slaap valt. Melatomatineis 100% natuurlijk van samenstel ling en is de ideale oplossing voor iedereen, die van een goede, regelmatige en gezonde nach trust wil genieten. Het menselijk lichaam heeft een bio logische klok, die het tijdstip van sla pen en ontwaken aangeeft. Het eer ste seintje dat u krijgt is een slaperig gevoel. Dat wordt veroorzaakt door de aanmaak van de stof melatonine door de pijnappelklier. U gaat vervolgens slapen en wordt de volgende dag weer uitgerust wakker. VERDRIET Maar onder bepaalde omstandighe den wordt er minder melatonine door het lichaam aangemaakt. Als u bij voorbeeld verdriet heeft of het erg druk hebt met uw werk. Of wanneer u in ploegendienst werkt of een verre vliegreis heeft gemaakt en een jet-lag heeft. Om dan toch de zo broodnodi ge rust te krijgen is er een natuurlijk Tegen inlevering van deze bon ontvangt u: ƒ3,50 KORTING op een 15 dgn. verpakking SlankVitaal® 10,00 KORTING op een maand verpakking SlankVitaal® MELATOMATINE®: OOK PREVENTIEF Bl| OUDERDOMSVERSCHIJNSELEN Melatomatine® is het natuurlijke antwoord op de vraag van uw lichaam naar een goede nachtrust. Maar Melatomatine® doet nog meer voor uw gezondheid. Het vult tevens de antioxidanten in uw lichaam aan, waardoor het een preventief middel bij ouderdomsverschijnselen is. Bovendien zorgt Melatomatine® voor meer geestelijke spankracht. Niet voor niets is Melatomatine® in Amerika, Duitsland, Zwitserland en Japan al een hele tijd een ware rage. In Amerika wordt het gebruik van Melatomatine® zelfs in tal van gezondheidscampagnes gestimu leerd. Wellicht is dit het meest opzienba rende produkt van de jaren '90. preparaat, namelijk Melatomatine®. Een ware wonderpil uit Zwitserland. NACHTRUST Melatomatine® brengt voor het sla pen gaan het melatonine-niveau van het lichaam in balans en dat verze kert u van een goede, regelmatige en gezonde nachtrust. Melatomatine® is 100% natuurlijk en heeft dezelfde werking als melatoni ne. Geadviseerd wordt om twee tabletten in te nemen, ongeveer twee uur voor het slapen gaan. Aan Melatomatine ®is bovendien nog eens vitamine C, vitamine E en B-caroteen toegevoegd, zodat de werkzame stof fen beter worden opgenomen in het lichaam. EEN GOEDE NACHTRUST IS NU OVERAL IN NEDERLAND TE KOOP Melatomatine®, het nieuwe middel om lekker te slapen en jong en gezond te blijven, is nu ook in Nederland overal volop verkrijgbaar. Verpakkingen met 60 tabletten (goed voor 30 nachten heertijk sla pen) zijn o.a. te koop bij de hieron der vermelde drogisterijen en reformwinkels. Tegen inlevering van deze bon ontvangt u: ƒ3,50 KORTING op 1 verpakking Arthrelan® ƒ10,00 KORTING op 2 verpakkingen Arthrelan® Tegen inlevering van deze bon ontvangt u; ƒ3,50 KORTING op verpakking Melatomatine® 10,00 KORTING op 2 verpakkingen Melatomatine® Verkrijgbaar bij

Het Nieuwe Stadsblad | 1999 | | pagina 5