WWW.rubensplein.nl I RVT 1 Telefoon: 010-273 12 22 Adres: Rembrandtlaan 2, Broersvest 10 D (hoofdkantoor) Bovenstaand aanbod is slechts een greep uit ons totale bestand. Voor een compleet overzicht verwijzen wij u graag naar onze internetsite: U KUNT BIJ ONS TERECHT VOOR O.A.: 0 Taxaties (zie rvt) 0 Nieuwbouw 0 VVE-beheer 0 Cliëntenbestand 0 Waardebepalingen 0 Bestaande bouw 0 Hypotheken 0 Zoekopdrachten 0 Bedrijfsmatig o.g. 0 Aankoopopdrachten WOENSDAG 24 MAART 1999 i M in VERENIGING VAN REGISTER VASTGOED TAXATEURS DE TAXATEUR MET EEN TITEL Roemeensestraat 10 A Rotterdam Gezellig 2/3-kamerappartement (voor-, tussen- en achterkamer) op de begane grond met een leuke tuin in het grensgebied Rotterdam/Schiedam. Indeling: tochtportaal, gang met bergkast en toilet, doorgebroken woonkamer (8x3.5) met gaskachel, torse slaapkamer (4x3.5), eenvoudige nette keuken (4x1.5) met RVS-aanrechtblad en badgeiser, betegelde badkamer (4.5x1) met ligbad, douchegelegenheid en toilet. Leuke tuin met schuur. Een knus appartement, ideaal voor starters of alleenstaanden. Verwarming middels een gaskachel. Warm water middels een badgeiser. De voorgevel is onlangs „gecleaned" en voorzien van kunststof kozijnen met dubbel isolatieglas. De wanden in het appartement zijn grotendeels opnieuw gestuct en gesausd. VvE-bijdrage 75.- p.m. Oplevering per direct. Vraagprijs 89.000.- k.k. Willem de Zwijgerlaan 107 Schiedam Luxe 2-kamerhoekappartement op de 8e etage in het „Residence Sterrebos" te Schiedam met een schitterend uitzicht over de „Nieuwe Waterweg". Zeer luxe entree, centrale hal en trappenhuis uitgevoerd in natuursteen (travertin), gang met betegedld toilet en wastafel, grote, ruime woonkamer (ca. 38 m2) met erker en terras, ruime slaapkamer (13 m2), moderne, luxe open keuken met diverse inbouwapparatuur, badkamer met ligbad, vaste wastafel en wasmachineaansluiting, ruime berging in de onderbouw. Het appartement is voorzien van kunststof kozijnen met isolatieglas. Verwarming geschiedt middels c.v. Tevens kunnen bewoners van dit appartementencomplex gebruikmaken van de faciliteiten van het aangrenzende verzorgingstehuis! Servicekosten 200.- p.m. Oplevering per direct. Vraagprijs 255.000.- k.k. Boerhaavelaan 95 B2 Schiedam Fraai, verbouwd 4-kamerappartement op de 2e en halve 3e etage, nabij centrum Schiedam en diverse soorten openbaar vervoer. 2e etage: entree, hal met intercom, ruime L-vormige woonkamer (4 m2x(7x3.5) met verlaagd plafond, inbouwsports en balkon, betegelde open keuken met zeer fraai nieuw keukenblok, slaapkamer (3.70x3.5) met balkon, nieuwe betegelde badkamer met ligbad, wastafel en toilet. 3e etage: grote slaapkamer (4.5x3.5) met inloopkast, slaapkamer (2.10x2) met toegang tot balkon. Een zeer verzorgd appartement welke is voorzien van kunststof kozijnen. Verwarming en warm water middels nieuwe combi-ketel. Bedrading en leidingen zijn vernieuwd! Oplevering per direct. Vraagprijs 189.000.- k.k. Rotterdamsedijk 212 B Schiedam-centrum Ruim en verzorgd 4-kamerappartement op de 1e en halve 3e etage op loopafstand van het centrum en nabij diverse soorten openbaar vervoer. 1e etage: open trappenhuis, entree, ruime gang met toilet, doorgebroken en samengevoegde woonkamer (10x3.5) op de zonzijde met balkon, nette keuken (wit front en werkblad) met balkon (overname apparatuur bespreekbaar), zijkamer (2.2x2) met balkon. 3e etage: overloop met extra toilet, grote slaapkamer (4.5x3.2) met balkon, badkamer met douchecabine, wastafel, badgeiser en mechanische ventilatie, zijkamer (2x2.2), ruime kelderberging. Een aantrekkelijk appartement welke goed onderhouden is. Alle wanden in de woning zijn netjes afgewerkt. Verwarming geschiedt middels een gaskachel. Warmwater middels geisers. Het appartement heeft aan de voorzijde aluminium- en kunststof kozijnen! VvE-bijdrage 115.- p.m. Oplevering ca. oktober 1999! Vraagprijs 169.000.- k.k. Van Leeuwenhoeckstraat 54 A/B Schiedam-Oost Ruime, goed onderhouden eengezinswoning welke bestaat uit een boven- en een benedenwoning (ongeplitst) welke gelegen is nabij het centrum van Schiedam. Diverse soorten openbaar vervoer in de nabije omgeving. NS-station Schiedam. Begane grond: entree, hal met toilet, ruime doorgebroken woonkamer met gaskachel, eenvoudige nette keuken met wit front en RVS-aanrechtblad, badkamer met douche, ruime zonnige tuin. Souterrain: grote L-vormige ruimte, oorspronkelijk bestaande uit voor- en achterkamer. 1e etage: entree, hal met toilet, ruime L-vormige woonkamer (5x(3x7), slaapkamer (4.5x3.2) met wastafel, eenvoudige keuken met wit front en dubbele spoelbak. 2e etage: grote overloop met bergruimte, 2 slaapkamers (3x5) en (2.5x3.5), badkamer met douche. Een zeer ruime woning welke aan de voorzijde is voorzien van kunststof kozijnen en dubbel isolatie glas. Verwarming op de begane grond middels een gaskachel, 1e en 2e etage middels c.v. Warm water middels een geiser. Oplevering: winter '99 Vraagprijs 289.000.- k.k. MAKELAARDIJ RUBENSPLEIN Uw Makelaar met de Persoonlijke aandacht Veerplen 87 Vlaardingen-centrum Zeer fraai 2-(voorheen 3)kamerappartement op topetage (5e) van een uitstekend verzorgd flat op een zeer goede locatie, midden in het centrum van Vlaardingen, op een steenworpafstand van winkelcentrum „Liesveld" en diverse soorten openbaar vervoer. Centrale hal met bellentableau, lift, galerij naar appartement, tochtportaal, hal (L-vorm), met toilet en meterkast, woonkamer (9x3.6) met „v.d. Graaf-plafond" en inbouwspots, forse slaapkamer (4.5x4), fraaie keuken met „blank eikenlook" front en plavuizenvloer, badkamer met lavet, berging in de onderbouw. Een uitstekend appartement met een fantastisch uitzicht over het gezellige stadsplein, welke aan de voorzijde is voorzien van kunststof kozijnen en aan de achterzijde van hardhouten kozijnen. Warm water verkrijgt met middels een geiser, verwarming geschiedt d.m.v. een gaskachel. Erfpacht 71,60 per jaar. VvE-bijdrage 160.-p.m. Vraagprijs 169.000.- k.k. Valeriusstraat 90 Vlaardingen Ruime, prima onderhouden eengezinswoning in een sfeervolle straat op een unieke locatie nabij het centrum van Vlaardingen. Begane grond: tochtportaal, entree, ruime hal met toilet, zeer ruime woonkamer (10,5x3.5) met plavuizenvloer, schrotenplafond: fraaie open keuken, L-vormig blok met eiken front, granito kunststof werkblad, keramische kookplaat en dubbele RVS-spoelbak, badkamer met ligbad, wastafel en douchescherm. 1e etage: ruime slaapkamer, welke is onderverdeeld in 2 ruimtes (3.5x3.5) en (4x3.5), 2 slaapkamers (2.5x 3) en (2.5x2), de gehele 1e etage is voorzien van een parketvloer. 2e etage: zolderetage met c.v., grote, betegelde tuin gelegen op het zuidoosten met schuur. Een schitterende woning welke is gelegen op eigen grond! Alle kozijnen zijn van hardhout en deels voorzien van dubbel isolatieglas. Warm water en verwarming d.m.v. c.v. Het gehele pand verkeert in een prima staat van onderhoud! Oplevering in overleg. Vraagprijs 319.000.- k.k. Parkweg 237 Schiedam Fraai 3-kamerappartement op de 1e etage in een keurige flat met een uitstekend functionerende Vereniging van Eigenaren op een zeer bereikbare locatie nabij het centrum van Schiedam en op een steenworpafstand van een binnenkort te realiseren metrostation. Centrale hal met bellentableau, lift, galerij naar appartement, entree, gang met bergkast en toilet, woonkamer (5.6x3.5) met terras, 2 slaapkamers (4.3x2.6) en (3x2.7), nette verzorgde keuken (3x2), betegelde badkamer met ligbad, berging in de onderbouw. Een knus appartement met een aparte computerhoek. Bovendien heeft de woning veel (inpandige) kastruimte. Verwarming middels c.v. (blokverwarming). Warm water middels een boiler. De voorgevel is recentelijk voorzien van kunststof kozijnen en dubbel isolatieglas. VvE-bijdrage 250.- p.m. incl. voorschot stookkosten. Oplevering zomer/najaar 1999. Vraagprijs 139.000.- k.k. Vraagprijs 79.000.- k.k. Burgemeester Knappertlaan 209 A Schiedam-West Ruime 4/5-kamermaisonnette op de begane grond en 1e etage op een prima locatie in Schiedam-West. Diverse soorten openbaar vervoer in de directe omgeving en uitvalswegen naar snelweg. Begane grond: entree, ruime hal met betegeld toilet, proviand- en meterkast, ruime woonkamer (13x3.5) met parketvloer, fraaie schouw met een gasopenhaard en convectorput, luxe open keuken met crème front, riante betegelde tuin (9x5) welke gelegen is op het zuiden met schuur. 1e etage: ruime slaapkamer (3.5x4.3) met terras, 2 slaapkamers (2x3), (2.5x3), zeer luxe badkamer met ligbad, douchecabine, wastafel, hangend toilet, handdoekradiatoren, thermokraan, hobbykamer/bergkamer (3x2). Gehele 1e etage is voorzien van een parketvloer. Een zeer ruime en verzorgde woning welke is voorzien van kunststof kozijnen met dubbel isolatieglas. De woning staat op eigen grond! Verwarming middels c.v. Oplevering laatste kwartaal 1999. Vraagprijs 298.000.- k.k. Pinasplein 7 D Rotterdam/Schiedam Ruim 3/4-kamerappartement op de 4e etage aan een gezellig plein en singel op de grens van Rotterdam en Schiedam nabij de grote winkelstraat „Franselaan" en op een paar minuten afstand van het NS-station. Goede uitvalswegen naar de grote weg. Ruime hal met toilet, nette keuken met geiser en balkon, badkamer met douchegelegenheid, ruime woonkamer (10.5x3.5) met gashaard en balkon, 2 slaapkamers (2.5x3) en (3.5x2.5). Bij 100% hypotheek geldt een maandlast v.a. 300.- per maand!!! Leuke starters-appartementen voor een betaalbare prijs. Galjootstraat 7 D Rotterdam Gezellig 1-(voormalig 2)kamerappartement op de 4e etage op de grens van Rotterdam/Schiedam nabij de winkelstraat Franselaan en NS-station. Afgesloten trappenhuis, entree, hal met toilet, ruime L-vormige woonkamer (7.5x3.70(x2.85) met ruim balkon, eenvoudige keuken met klein balkon, betegelde badkamer met douchegelegenheid en vaste wastafel, berging in de onderbouw. Het appartement bevindt zich in een goede staat van onderhoud. Oplevering per direct. Vraagprijs 62.500.- k.k. Rotterdamsedijk 172 C Schiedam-centrum Doorgebroken en verbouwd 4-kamerappartement op de 2e en halve 3e etage op een centrale locatie nabij diverse soorten openbaar vervoer. 2e etage: open trappenhuis, entree, ruime uitgebouwde gang, voorzien en gescheiden van de woonkamer d.m.v. een exclusieve glazen pui. Toilet en gangkast, doorgebroken woonkamer (10x3.5) met vaste kasten v.z.v. fraai houtwerk, klapdeuren naar betegeld balkon, eenvoudige nette keuken met toegang tot balkon, zijkamer (2x2.2) met balkon. 3e etage: overloop met toyale kast en lichtkoepel, grote slaapkamer (3.5x4.5) met kastruimte, zijkamer (2x2.2), badkamer (3x2) met ligbad en wastafel, ruime berging in de kelderruimte. Een aparte woning met diverse mogelijkheden. Verwarming middels gaskachels. Warm water middels een geiser (huur). Oplevering per direct. Vraagprijs 179.000.- k.k. Van Hogendorplaan 189 D Vlaardingen Ruim 3/4-kamerappartement op de 4e woonlaag in een prima omgeving in Vlaardingen-Oost, nabij winkelstraat en NS-station. Afgesloten trappenhuis, ruime hal met laminaat en betegeld toilet, doorgebroken woonkamer (10x3.2) met laminaat, gestucte wanden en balkon, 2 slaapkamers (3.8x2.3) en (3.5x3), luxe open keuken voorzien van diverse soorten inbouwapparatuur, betegelde badkamer met douchegelegenheid en vaste wastafel, ruime berging in de onderbouw. De woning wordt verwarmd middels cv (combiketel '97). Het appartement is volledig voorzien van kunststof kozijnen met dubbel isolatieglas, nieuwe elektrische installatie. VvE-bijdrage plm. 135.- p.m. Oplevering per direct. Vraagprijs 169.000.- k.k. Vraagprijs 79.000.- k.k. Dieselstraat 54 Schiedam-Oost Ruime 4-kamermaisonnette op de 3e en 4e etage in een verzorgd flat met een fraai uitzicht over groen- en waterpartij. Diverse soorten openbaar ven/oer in de directe omgeving. 3e etage: tochtportaal. hal met betegeld toilet en meterkast, ruime woonkamer (5.5x4.5) met kunststof kozijnen, nette eenvoudige keuken met kunststof pui. 4e etage: ruime ouderslaapkamer (3.8x3.3) met balkon, badkamer met douche-hoek en w.a„ 2 slaapkamers (4x2), (3.1x2.6). Ruime kelderberging in de onderbouw. Een ruime, nette woning welke grotendeels is voorzien van kunststof kozijnen en dubbel isolatieglas. Warm water d.m.v. geiser. Verwarming middels c.v. (blokverwarming). Tevens is in het appartement veel kastruimte aanwezig. Oplevering in overleg. VvE-bijdrage 250.- p.m. (incl. voorschot stookkosten). Vraannriis f 144 600.- k k. Hogenbanweg 18 D Rotterdam/Schiedam Leuk 3-kamerappartement op de topetage op de grens van R'dam/S'dam nabij winkels en NS-station. Afgesloten trappenhuis, entree, gang met toilet, woonkamer (5x4) op het westen, 2 slaapkamers 2.5x2.5) en (3x3.5) met balkon, badkamer met douchegelegenheid, nette keuken met balkon, berging in de onderbouw. Het appartement wordt verwarmd middels een gaskachel en is voorzien van nieuwe bedrading. Oplevering per direct. VvE-bijdrage ca. 75.- p.m. Vraagprijs 159.000.- k.k. Dieselstraat 52 Schiedam-Oost Ruime 4-kamermaisonnette op de 3e etage in een verzorgde flat met een fraai uitzicht over groen- en waterpartij. Diverse soorten openbaar vervoer in de directe omgeving. 3e etage: tochtportaal, hal met toilet, ruime woonkamer (5.5x4.5) met plavuizenvloer en gesausde wanden, luxe keuken met- alle soorten inbouwapparatuur. Plafond met inbouwspots. 4e etage: ruime ouderslaapkamer (3.8x3.3) met balkon, badkamer met douchegelegenheid en w.a„ 2 slaapkamers (4x2), (3.1x2.6). Ruime kelderberging in de onderbouw. Een ruime, ver zorgde woning welke aan de voorzijde (woonkamer) is voorzien van kunststofkozijnen en dubbel isolatieglas. Warm water d.m.v. (huur)geiser. Verwarming middels c.v. (blokverwarming). Oplevering in overleg. VvE-bijdrage 250.- p.m. (incl. voorschot stookkosten).

Het Nieuwe Stadsblad | 1999 | | pagina 6