Gemeente Schiedam Rijbewijs verlopen? (f^i f. Openbare vergadering in april Gemeenteraads vergadering Gemeentelijk Informatie Punt Aanwijzings besluit belasting deurwaarder Hulp nodig? Kandidaatstelling Aller utforniatle, op tin locatie,... WET MILIEUBEHEER Kom naar de Stads winkel WET MILIEUBEHEER BOUWZAKEN WELSTANDS- EN MONUMENTENCOMMISSIE Kom naar de Stadswinkel Wegens enorm succes zal er door de Dienst Sport en Recreatie wederom onder deskundige leiding een kennismakingscursus tennis worden georganiseerd. Deze cursus is bedoeld voor hen die nog nooit met deze sport kennis hebben gemaakt en wordt gehouden op de buitenbanen van tenniscentrum Kethelhaghe. Voor wiesenioren 17 jaar en ouder Waar tenniscentrum Kethelhaghe Dag donderdag Tijd keuze uit 17.30, 18.30, 19.30 en 20.30 uur Periode 10 lessen van half april tot en met half juni Start 14 april '99 Kosten 100,- per persoon Opmerkingen: voor rackets en ballen wordt gezorgd, sportkleding is voldoende, schoenen met inliggend profiel verplicht. Voor opgave en inlichtingen Dienst Sport en Recreatie, Afdeling activiteiten, telefoon (010) 246 55 05. PUBLICATIES GEMEENTE SCHIEDAM, WEEK 13, WOENSDAG 31 MAART 1999 Y WOENSDAG 31 MAART 1999 13-441 Ge m ee n te be n c h t© n Colofon Stadskantoor tel.:(010)2465555 fox :(010) 4737021 Gemeentelijk Informatiepunt tel.:(010)2465304 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 8.00 17.00 uur donderdagavond tot 20.00 uur. Postadres: Postbus 1501, 3100 EA Schiedam Bezoekadres: Stadserf 1 Eindredactie: Bureau Communicatie Externe betrekkingen tel.:(010)2465389 fox 0102465364 Foto's: Jan van der Ploeg Milieudienst R ONTWERP-BESCHIKKING Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken, kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Deze vergunning moet in veel gevallen wor den aangevraagd bij de gemeente. De procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerp beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben op 9 december 1998 een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een aanvraag van Huisman Special Lifting Equipment BV om een vergunning voor het veranderen van de inrichting aan de Admiraal Trompstraat 2 te Schiedam. De verandering omvat het tijdelijk opslaan van 3000 m3 grond in een depot op lokatie II die vrij is gekomen bij het herstel van de kade. Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben het voornemen de gevraagde vergun ning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorschriften worden verbonden ter bescher ming van het milieu. Inzage U kunt de ontwerp beschikking, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 31 maart 1999 tot en met 27 april 1999 op werkdagen van 08.30 uur tot 17.00 uur op de "Volgende plaatsen inzien: - het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. Na telefonische afspraak kunnen de stukken gedurende deze periode ook buiten kantooru ren worden ingezien in het kantoor van de DCMR (telefoonnummer (010) 2 468 402). Na bovengenoemde periode is inzage van de stukken mogelijk in het kantoor van de DCMR. Bedenkingen Wanneer u bedenkingen hebt over de inhoud van de ontwerp-beschikking kunt u deze tot en met 27 april 1999 schriftelijk kenbaar maken aan Burgemeester en Wethouders van Schiedam, p/a DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Uw per soonlijke gegevens worden niet bekendgemaakt als u hierom, bij voorkeur in een aparte brief, vraagt. Als u behoefte hebt aan een gedachtewisseling over het ontwerp van de beschikking kunt u daarom telefonisch bij de DCMR verzoeken. Tijdens deze bijeenkomst kunt u ook mon deling gemotiveerde bedenkingen inbrengen. Een verzoek om een gedachtewisseling kan tot uiterlijk één week voor het einde van de inzagetermijn worden gedaan. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen de beschikking instellen als u bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerp beschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Inlichtingen Voor informatie over de aanvraag en de ontwerp beschikking kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR, telefoonnummer (010) 2 468 340. Voor vragen over de procedure en ter inzage legging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Documentaire Informatievoorziening van de DCMR (telefoonnummer (010) 2 468 402). Projectnummer: 98.36.01 Milieudienst Rjjn ONTWERP-ONTHEFFING Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken, kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Deze vergunning moet in veel gevallen wor den aangevraagd bij de gemeente. De procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerp-ont- heffïng) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben op 28 januari 1999 een aanvraag om ontheffing ingevolge artikel 10.47 van de Wet milieubeheer ontvangen van De Straat Milieuadviseurs. Het gaat om een ontheffing voor het lozen van (verontreinigd) grondwa ter op de gemeentelijke riolering op het vuilwaterriool in de Nieuwe Haven ter hoogte van nummer 141 te Schiedam. Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben het voornemen de gevraagde ont heffing te verlenen. Aan de ontheffing zijn voorschriften worden verbonden ter bescher- efhng I rning van het milieu. Inzage kunt de ontwerp-ontheffing, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 51 maart 1999 tot en met 27 april 1999 op werkdagen van 08.30 uur tot 17.00 uur tzien in het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te ichiedam. Na telefonische afspraak kunnen de stukken gedurende deze periode ook buiten kantooru ren worden ingezien in het kantoor van de DCMR (telefoonnummer (010) 2468 402). sfJa bovengenoemde periode is inzage van de stukken mogelijk in het kantoor van de 'i)CMR. V Bedenkingen Wanneer u bedenkingen hebt over de inhoud van de ontwerp-ontheffing kunt u deze tot ,fn met 27 april 1999 schriftelijk kenbaar maken aan Burgemeester en Wethouders van Schiedam, p/a DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Uw per soonlijke gegevens worden niet bekendgemaakt als u hierom, bij voorkeur in een aparte 'brief, vraagt. F Als u behoefte hebt aan een gedachtewisseling over het ontwerp van de ontheffing kunt u daarom telefonisch bij de DCMR verzoeken. Tijdens deze bijeenkomst kunt u ook mon- deling gemotiveerde bedenkingen inbrengen. Een verzoek om een gedachtewisseling kan tot uiterlijk één week voor het einde van de inzagetermijn worden ingediend. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen de beschikking instellen als u bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerp-ontheffing. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u 1 redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerp-ontheffing. Inlichtingen Voor informatie over de ontwerp-ontheffing kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reu- ver van de DCMR, telefoonnummer (010) 2468 340. Voor vragen over de procedure en ter inzage legging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Documentaire Informatievoorziening van de DCMR (telefoonnummer (010) 2468 402). Projectnummer: 99.04.05 Commissie voor Ruimtelijke Orde ning, Verkeer en Vervoer Datumdinsdag 13 april Tijd 19.00 uur Plaats Stadskantoor in de Aleidazaal Secr. H. Jansson, tel. 2465434 Commissie voor Stadsvernieuwing, Volks huisvesting, Milieu en Facilitair bedrijf Datum: woensdag 14 april 17.30 uur (Milieu) 19.15 uur (Stadsvernieuwing en volkshuisvesting) Aleidazaal H. Jansson, tel. 2465434 Tijd Tijd Plaats Secr. Commissie voor Sociale Zaken, Werkgele genheid, Welzijn en Volksgezondheid Datum: donderdag 15 april Tijd 20.00 uur Plaats In gebouw dienst Educatie in de Piersonstraat Secr. T. Halma, tel. 2465260 Commissie voor Algemene en Economi sche Zaken Datum: Maandag 19 april Tijd 16.30 uur Plaats Stadskantoor in de Aleidazaal Secr. R. Vredebregt, tel. 2465424 Commissie voor Cultuur, Onderwijs, Sport en Recreatie Datum dinsdag 20 april Tijd 16.30 uur Plaats Bibliotheek, Stadserf Secr. Mevr. D.T.H. Starmans, tel. 2465994 Commissie voor Financiën, Bedrijven, Personeelszaken en Organisatiezaken Datum woensdag 21 april Tijd 16.30 uur Plaats Stadskantoor in de Aleidazaal Secr. J. Boshuizen, tel. 2465361 Datum maandag 26 april Tijd 20.00 uur Plaats Stadskantoor in de Aleidazaal Vergaderingen van de raadscommissies en de gemeenteraad zijn openbaar. De agenda kan één week voor de vastgestelde vergaderda tum telefonisch bij de secretaris van de des betreffende commissie worden opgevraagd. Wilt u gebruik maken van het spreekrecht voor burgers over agendapunten dan moet u dat vooraf melden bij de secretaris (bij voor keur minimaal 24 uur tevoren) onder ver melding van het onderwerp waarover men het woord wenst te voeren (maximaal 5 minuten per spreker). Spreekrecht voor burgers over andere dan op de agenda opgenomen punten: tijdens de rondvraag. Voor agenda's, verslagen en stukken van commissievergaderingen kunt u terecht bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1Ook liggen daar de raadsstukken ter inzage. Stadserf 1 3112 DZ Schiedam Telefoon: 2465304 E-mail adres: infb@schiedam.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag 08.00 - 17.00 uur donderdag 08.00 - 20.00 uur De- m&dewtrkers Xtmarcc Thafie en, Ytromte, Woudenberg staan u.graag tewoord. I :V: I Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-) stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, elke dag van 08.00 - 17.00 uur, telefoon: 2465565. Voor technische informatie kunt u terecht bij de afdeling Bouw- en woningtoezicht op de 13e etage van het Stadskantoor dagelijks van 08.30 tot 10.30 uur. Ingekomen aanvragen van 8 maart 1999 t/m 26 maart 1999: bouwaanvragen/meldingen: Stadhouderslaan 31 J.F. van Dunnè dakkapel bouwen Vlaardingerstraat 29c S. Riedijk dakkapel bouwen Havenstraat 30 Bremamax Beheer en Beleggingen bv kantoorgebouw vergroten Piersonstraat 33 Dienst Educatie noodlokalen vergroten Schrijnwerkerstraat 69 en 69 Aanemersbedrijf Willemse BV woonkamer vergroten sloopaanvragen/sloopmeldingen: Stadhouderslaan 117 Uitvaartbegeleiding Rotterdamsedijk 193b JVC Services Matrice asbest verwijderen asbest verwijderen Verleende beschikkingen van 22 maart t/m 26 maart 1999: bouwvergunningen/meldingen: Lange Haven 103 Otter Holding B.V. Tweede Tuinsingel (blok C) BAM Woningbouw sloopvergunningen/sloopmeldingen: Rotterdamsedijk 193b JVZ Services kantoorpand verbouwen 7 koopwoningen bouwen asbest verwijderen N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of-melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemees ter en wethouders indienen. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behandeling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Rotterdam (sector bestuursrecht), postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. IÜI De volgende plannen zijn geagendeerd voor de openbare vergadering van de Welstands- en adskantoor, I Monumentencommissie Schiedam in kamer 1.03 van het Stad Stadserf 1, Schiedam. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij op 23 maart 1999 het besluit tot aanwijzing van de belastingdeur waarder hebben genomen. Dit besluit treedt in werking met ingang van de eerste dag na die van de bekendmaking. De bekendmaking heeft plaatsgevonden door opneming van het besluit in de verza meling Belasting- en retributieverordenin gen op 24 maart 1999, onder belasting- en retributieverordeningen 1999, nr. 14. Dit besluit ligt ter inzage in het Gemeente lijk Informatiepunt in de Stadswinkel. Een ieder kan op verzoek tegen betaling van een bedrag aan leges een afschrift krijgen van genoemd besluit. Datum: 12 april 1999 Bachplein 579 Aleidastr./Emmaplein (I 4706)Aleidastraat (M6669)/van Ostadelaan hoek Ruijsdaellaan (M5038) Buijs Ballotsingel/Rotterdamsdijk/ Celciusstraat/de Zamenhofstraat Vivaldilaan/Johan Straussplein Iepenlaan Kaag Noordvest Hoek Kethelstraat en Noordvest t.h.v. 124 Lisztplein (Q2448)/Shubertplein (Q2449)/ Sibiliusplein/Griegplein (Q2442) Hoofdstraat/Nieuwe Haven Lekstraat Marconiweg/Marconistraat Schietbaanstraat Hoogaars/Geuzenplein/Muiderslotstraat/ Faassenplein/Heyemansplein/Munterstraat/ Aletta Jacobsstraat Boomgaardstraat/Lange Kerkstraat hoek Kreupelstraat Afval Apart Punt bouwen Laan van Spieringshoek Zwaluwlaan/Bachplein/Hof van Spaland Laan van Bol'es/(l en 2)/Kor Kuiterstraat/ Jac. Urlusplein Gerstakker/De Velden/De Akkers Mgr. Nolenslaan/Dr. Wibautplein/ Dr. Schaepmansingel/W. Pastoorstraat/ Dr. W. Dreesplein/Burg. Stutemeyerlaan/ K. Katerstraat/A.Arienstraat/B.H. Gretelaan/ Nieuwlandplein/Albardastraat/Dr. Luijper- laan?Burg. van Haarenlaan/Piersonstraat/ A.R. Falckstraat Spoorbaanstraat 9 Prinsensteeg 7 Vlaardingerdijk 327b Dienst Educatie 8 noodlokalen bouwen n.v. O.N.S. Milieu Aval Apart Punt bouwen n.v. O.N.S. Milieu n.v. O.N.S. Milieu n.v. O.N.S. Milieu n.v. O.N.S. Milieu Afval Apart Punt bouwen Afval Apart Punt bouwen Afval Apart Punt bouwen Afval Apart Punt bouwen O.N.S. Milieu Afval Apart Punt bouwen n.v. O.N.S. Milieu n.v. O.N.S. Milieu n.v. O.N.S. Milieu n.v. O.N.S. Milieu n.v. O.N.S. Milieu n.v. O.N.S. Milieu n.v. O.N.S. Milieu n.v. O.N.S. Milieu n.v. O.N.S. Milieu n.v. O.N.S. Milieu Afval Apart Punt bouwen Afval Apart Punt bouwen Aval Apart Punt bouwen Afval Apart Punt bouwen Afval Apart Punt bouwen Afval Apart Punt bouwen n.v. O.N.S. Milieu Afval Apart Punt bouwen Afval Apart Punt bouwen Afval Apart Punt bouwen Afval Apart Punt bouwen n.v. O.N.S. Milieu F. Slootmaker C.J. de Vos R. de Well Apart Afval Punt bouwen zolderverdieping vergoten ■pakhuisdeur verbouwen dakkapel plaatsen Belanghebbenden die daar prijs op stellen kunnen in de gelegenheid worden gesteld zich in de vergadering van de commissie te laten horen over vorenstaande. Nadere inlichtingen - waaronder het tijdstip van behandeling - kunt u krijgen bij het secretariaat, telefoonnummer: 2465511. KENNISMAKINGSCURSUS Verkiezing van de leden van het Europees Parlement De burgemeester van Schiedam maakt het volgende bekend: 1. Op woensdag 28 april 1999 zal de kan didaatstelling voor de verkiezing van de leden van het Europees Parlement plaatsheb ben. 2. De benodigde formulieren voor: - de lijsten van kandidaten (model H 1) - de verklaring van instemming van de kandidaten met hun kandidaatstelling (model H 9) -~ - de machtigingen tot het plaatsen van de aanduiding van de politieke groepering boven een kandidatenlijst (model H 3-1) - de machtigingen tot het plaatsen van een aanduiding, gevormd door samen voeging van de aanduidingen van politie ke groeperingen of afkortingen daarvan, boven een kandidatenlijst (model H 3-2) - de verklaring van ondersteuning van een kandidatenlijst (model H 4) - de verklaringen betreffende het verbin den van de kandidatenlijsten tot een lijs- tencombinatie (model I 10) zijn tot en met de dag van de kandidaatstelling, woensdag 28 april 1999, in de Stadswin kel van Schiedam, afdeling Publieksza- ken, Stadserf 1kosteloos voor de kiezers verkrijgbaar. Nadere inlichtingen omtrent de wettelijke voorschriften betreffende de inlevering van kandidatenlijsten worden verstrekt door de afdeling Publiekszaken in de Stadswinkel, Stadserf 1op werkdagen geopend tussen 8.00 en 17.00 uur.

Het Nieuwe Stadsblad | 1999 | | pagina 2