Bij Module springt de vonk over! y n ADVISEUR BUITENDIENST M/V. NEVA 50e Twentse fietsvierdaagse Almelo Koningsdrama in het donkere bos naar een uitdagende 03311? L Elektromonteur m/v EIGENRAAM DONDERDAG 15 JULI 1999 28-480 Wie van fietsen houdt, kan 4 dagen mee met de 50e 'Gouden' Fietsvierdaagse Twente vanuit Almelo, die dit jaar van 3 tot en met 6 augustus wordt gehouden. Elke dag kan er gekozen worden uit routes van 30, 45 of 65 kilo meter, die elk langs de mooiste plekjes van Twente voeren. Op je gemak genieten van het prach tige Twentse landschap met z'n oude boerderijen, mooie tuinen en vele bossen. Onderweg is er tijd genoeg om een museum te bezoeken, een molen of tuin te bekijken, te picknicken of te zwemmen. Dit jaar mag ieder een, die in 1949 is geboren, gra tis meefietsen! Randprogramma Er is volop keuze in overnacht ingsmogelijkheden, van hotel tot kamperen bij de boer, waarvan de VVV Almelo graag de adres sen doorgeeft. Ook is er gelegenheid een fiets te huren voor f 10,- per dag. Omdat dit jaar de 50e editie van de Fietsvierdaagse wordt verre den, wordt een gezellig randpro gramma samengesteld, waarbij ook de kinderen niet worden ver geten! De inschrijvingskosten zijn: voor volwassenen f22,50, kinde ren t/m 15 jaar en 65+ers f 17,50. Een gezinskaart voor 2 volwas senen en 2 kinderen t/m 15 jaar kost f 50,- en elk volgend kind f 8,50. Bij inschrijving voor 18 juli f 2,50 korting per persoon, gezinskaart f 5,- korting. Deelname per dag is ook moge lijk: een dagkaart kost f7,50. Voor verdere informatie en het aanvragen van een aanmeldings formulier: VVV ALMELO, org. Fietsvierdaagse, Centrumplein 2 7607 SB ALMELO tel 0546- 851147 (van 9-12 uur) tel. 0546-818765 (van 12-17.30 uur). De Fietsvierdaagse wordt gehou den van drie tot en met zes augustus 1999. Theater het Amsterdamse Bos speelt tot en met 28 augustus het stuk Hendrik IV in het openluchttheater van het Amsterdamse Bos. Hendrik IV neemt een spe ciale plaats in temidden van de koningsdrama's van Shakespeare. Het is het enige drama met het karakteristiek van een komedie. Theatergroep Het Amsterdamse Bos heeft de twee delen van Shakespeares stuk samenge voegd tot één voorstelling. De oude koning Hendrik IV, moe van oorlogen, intriges en ver raad, wil de kroon overdragen aan zijn oudste zoon en genieten van een rustige oude dag. De zoon echter wil niet deugen. Alles wat hem interesseert is eten, drinken, en loltrappen met zijn vriend sir John Falstaff, een aan lager wal geraakte edelman die de vrije wil predikt voor zijn eigen gerief. De situatie wordt nijpend als een groep voormali ge getrouwen van de koning zich tegen hem keert en een aanval voorbereidt op de troon. De oude koning laat zijn zoon uit de kroeg sleuren om hem op zijn verantwoordelijkheden te wij zen. Zal de zoon in de voetspo ren van zijn vader treden? De enscenering van het stuk is uiteraard afgestemd op het prachtig gelegen theater midden in het Amsterdamse Bos. Het Openluchttheater, gebouwd in de jaren vijftig door architect C. van Eesteren, is één van de grootste van Nederland. Tot in de jaren zeventig was het in gebruik voor kindervoorstellin gen en bijzondere manifestaties. Darna raakte het in verval, tot toneelgroep het Amsterdamse Bos 12 jaar geleden met de gra tis zomervoorstellingen begon. De tribunes, met plaats voor ruim zeventienhonderd toe schouwers, zijn op mooie zomeravonden overvol. Bij slecht weer gaan de voorstellin gen niet door. Er zijn ook geen voorstellingen op zon- en ma ndagen. Openluchttheater Am sterdamse Bos. tel.: 020-643 32 86 (na 18.00 uur), of bel met de AUB-uitlijn, tel.: 0900-0191. Ben jij als schoolverlater op zoek www.eigenroam.nl officieel Peugeot deoler voor PEUGEOT Schiedam, Vlaardingen, Maassluis, Maasland en het Westland. Schiedam: Fokkerstraat 576, 010-462 20 22 L—J Vlaardingen: van Beethovensingel 124, 010-435 79 00 ËiêMSSm Naaldwijk: Grote Woerdlaon 36F, 0174 - 64 18 18 Het zakendoen zit ons in het bloed: altijd speciale aanbiedingeni, zodat u zich lekkerder voelt in uw Peugeot! AUTOSERVICE óók bedrijfswagens «/f NLTVA is een snel groeiende, landelijk toonaangevende uitvaartonderneming. NUVA verzorgt en verzekert vanuit de overtuiging, dat de mens voorop staat. Dit respect weerspiegelt zich in een groot inlevingsvermogen,uitvoerige voor- en nazorg en een vooruitstrevende manier van denken en doen. Kwaliteit, deskundigheid en optimale persoonlijke aandacht zijn dan ook kenmerkend voor onze organisatie en onze mensen. In dit prima arbeidsklimaat is momenteel een interessante uitdaging voor een REGIO ROTTERDAM E1M OMSTREKEN In uw rayon bent u verantwoordelijk voor de groei van uw verzekeringsportefeuille. U informeert en advi seert over uitvaartverzekeringen en werft nieuwe leden/verzekerden. Daarnaast onderhoudt u nauwe contacten met uw bestaande relaties en onze afdeling uitvaartzorg. U bent op de hoogte van de marktont wikkelingen binnen uw rayon en verzamelt relevante gegevens hierover. U adviseert voornamelijk in de avonduren. Wij vragen: Een adviseur die voldoet aan de volgende voorwaarden: u heeft een MBO opleiding gevolgd en beschikt bij voorkeur over het diploma Assurantie-B u beschikt over verkoopervaring u bent klant- en servicegericht u beschikt over goede contactuele eigenschappen en communicatieve vaardigheden u woont in de regio u beschikt over een auto en bent in het bezit van een geldig rijbewijs B u bent bereid eventueel in weekenden te werken Een gedegen interne opleiding. Hierbij wordt u gecoacht door uw regiomanager. Tevens ondersteunen wij u door middel van reclamecampagnes; mailingen; beurzen; open dagen etc. Daarnaast bieden wij: een basissalaris en een aantrekkelijke provisieregeling een goede studiekostenregeling aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden de CAO voor het verzekeringsbedrijf buitendienst is van toepassing - ook partimers en herintredende vrouwen worden verzocht te solliciteren - met vakantie afspraken wordt rekening gehouden Uw reactie: Voor nadere inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met onze personeelsfunctionaris, mevr. M. Dekker, telefoonnummer 0522-235555. Zij zal u eventueel doorverwijzen naar de betreffende regiomanager. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, onder vermelding van uw functie, richten aan: NUVA, afdeling P&O, t.a.v. mevr. M. Dekker, Postbus 1159, 7940 KD Meppel. Op j e gemakj e van de natuur genieten en toch bewegen fao:JANSSEN DE KIEVITH Module Technisch Module Technisch is een professionele uitzend organisatie voor gemotiveerde en gekwalificeerde technici. Voor diverse opdrachtgevers zoeken we jonge mensen die net hun opleiding hebben afgerond en aan de slag willen als... Direct een jaarcontract? Module Technisch biedt je naast een prima salaris en vele extra's zoals deelname aan een pensioen en spaarloonregeling en een zeer aantrekkelijk bonussysteem, direct een jaarcontract. En op onze kosten mag je ook nog eens één van de VEV-opleidingen tot gekwalificeerd Elektromonteur volgen. Een andere opleiding? Ben jij op zoek naar een andere technische functie? Module is gespecialiseerd in het uitzenden van technici. Dus ben jij op zoek naar een andere technische functie, dan is Module voor jou de beste keus! Module Technisch vormt samen met haar zuster organisaties, Module Grafisch en Module Office, de specialist in flexibele arbeid bij uitstek. Wil je nu of direct na je vakantie aan de slag? Ben dan snel met Module Technisch (010 - 44 790 44) of stuur je CV zonder postzegel naar: Antwoordnummer 448, 2900 VB Capelle a/d IJssel. Module vind je ook op internet: www.module.nl 1-1 Postbus 14 2900 AA Capelle a/d IJssel Kinderen horen te spelen en niet te overleven. Daarom steunt Mensen in Nood met lokale hulpverleners overal ter wereld projecten gericht op kwetsbare groepen in de samen leving. Wilt u het werk van Mensen in Nood steunen, maak dan uw bijdrage over op GIRO 667, Den Bosch. Doe het vandaag nog. si' Mensen in Nood CARITAS NEDERLAND Wij bieden: es7

Het Nieuwe Stadsblad | 1999 | | pagina 9