^^.^van der laan ■- •■makelaardij Koop kaarten en cadeaus van Unicef Hoedt u voor luchtkastelen-advies Hypotheek kiezen was nog nooit zo moeilijk Accessoires geven uw badkamer facelift 010-4734.734 Ifipmnnn DONDERDAG 26 AUGUSTUS 1999 34-479 el voor de '''1 uhiwiii 1mi11 ww -win -ir 'nwii rT"-riia irr -T f Het Zuid-Hollands Landschap^^ Galileistraat 56B Ruime hoek-bovenwoning. Indeling: leverdieping: woonkamer, eetkamer keuken, douche en toilet. Dat de humor op straat ligt is het afgelopen weekend tijdens het 13 Rotterdams straatfesti val voor maar liefst 175.000 toeschouwers weer eens dub bel en dwars bewezen. Het weer, het publiek en natuurlijk de grote veelzijdig heid aan straatartiesten maakte het tot een onvergete lijk zomerfestival. Lee Hayes, de programmeur was er weer in geslaagd een zeer bont internationaal gezelschap van hoge kwaliteit te presenteren. Op twee speelplekken, station Blaak en de koopgoot kon het win kelend publiek genieten van acro baten, jongleurs, comedians, muzi kanten en mimespelers. Alle deelnemers streden om 'de gouden straatkei' en de publieks prijs, 'de Marcus Marconiprijs'. In de prijzen De gouden straatkei ging naar de Australische Shirlee Sunflower. BEKENDMAKING OPENBAAR VERVOER geboortekaartjes kalenders puzzels postpapier boeken t-shirts spelletjes cadeaupapier I Wegwijzer Een passende hypotheek zoe ken, is dwalen door een vreem de stad, waar u op tal van kruis punten links, rechts, of rechtuit kunt gaan. Een weg terug is er meestal niet De 'vereniging eigen huis' heeft daarom een uitgave geschreven die u als plattegrond kunt gebruiken tij dens uw speurtocht naar de beste hypotheek. In de hypotheekgids leest u stap voor stap hoe u te werk moet gaan. Van de voorbereiding op een hypotheekadvies tot en met het vergelijken van offer tes. Oversluiten? Is oversluiten zinvol nu de rente zo laag staat? Een vraag die bij veel huisbezitters leeft. En ook 'hoe kan ik profiteren van de overwaarde van mijn huis? Ook hier blijkt objectieve informatie noodzakelijk: de beloofde gou den bergen zijn vaak luchtkaste len. De 'vereniging eigen huis' heeft al een aantal bedrijven voor de Reclame Code Commissie gedaagd omdat hun reclame over hypotheken mis leidend is. In de hypothekengids komen onderwerpen als 'overwaarde benutten' en 'oversluiten' ruim aan de orde. Verder kunt u lezen hoe u een verbouwing kunt financieren, wat er gebeurt bij een renteherziening etc. Met deze gids kunt u zich wapenen tegen luchtkastelen en u voorbereiden op een hypotheekadvies-gesprek De Hypothekengids van de 'vereniging eigen huis' bevat 84 pagina's objectieve en onafhan kelijke'informatie. De gids kost fl 17,25 voor leden en fl 21, voor niet-leden. Bestellen kan 24 uur per dag via tel. Nr. 033 - 4507570 of via internet: www.eigenhuis.nl. Koopsom:J 165.000.- k.k. OTTERDAM De grote diversiteit aan hypotheekmogelijkheden maakt de keus er niet eenvoudiger op. De 'vere niging eigen huis' krijgt dagelijks honderden vra gen voorgelegd over hypotheken. In het verleden was er te kiezen uit drie hoofd vormen: een lineaire-, een annuiteiten hypotheek en een hypotheek op basis van een levensverze kering. (levenhypotheek). Toen daar later de spaarhypotheek nog bijkwam was het allemaal nog wel te overzien. Nu zien we door de bomen het bos niet meer: geldverstrekkers bedenken voortdurend nieuwe (fiscale) mogelijkheden. Niet alleen als we een huis kopen bieden veel bemiddela- rs hun diensten aan, ook wan neer we al een hypotheek heb ben krijgen we telkens weer mogelijkheden voorgeschoteld om 'geld te maken' uit de hypotheek. Zo zijn er tal van constructies waarbij er verzeke ringen en beleggingen aan de hypotheek worden gekoppeld. Dat bespaart je flink wat geld, als we de verhalen tenminste mogen geloven. Nadeel van al die constructies is dat ze voor de gemiddelde huis eigenaar nauwelijks meer zijn te begrijpen en het derhalve lastig is om hypotheken met elkaar te vergelijken. Velen hebben er - begrijpelijk - moeite mee de hypotheekadvi seur te volgen tijdens een adviesgesprek. Wat heeft de Bufo calamita met Met slechts een aanpasing aan glashouder, zeephouder, toiletborstelgarni- tuur en het 2-lids handdoekrek, heeft fabrikant Geesa uit Amersfoort haar serie Escala Collection aangepast aan de smaak van de toekomst. De ver nieuwde badkameraccessoires, nog uitgebreid met een zeepdispenser, geven de badkamer of toilet een geheel nieuwe uitstraling. Alle produkten zijn nu beter handelbaar en tevens geschikt voor een kleiner model wastafel. De accessoires kunnen worden uitgevoerd in chroom-chroom, chroom-mat- chroom of chroom-goud. De muursteunen zijn altijd uitgevoerd in chroom en de sierringen wisselen, afhankelijk van de smaak. De complete serie Escala bevat verder produkten als handdoekhaken, planchetten, een toilet- rolhouder, een toiletborstelhouder, enz. Zonder moeite kleedden mannen zich voor haar uit en smeerden eikaars buik in met zonnecreme. Ze droegen haar op handen waarop ze vervolgens een duik nam in een emmer, die aan de buik van haar "geliefde" hing. Het publiek reageerde uitzinnig. De tweede er de derde prijs gingen naar de mees- tergoochelaar Famos Bramwells en de enthousiaste improvisator Dom Ferry. De Marcus Marconi publieksprijs werd gewonnen door de jongste deelnemer Space Cowboy uit Australië, met zijn gepierced uiter lijk, hoorntjeshaar en zwepen zag hij eruit als 'de firestarter', maar zijn act was ontroerend en scherp tegelijk met als hoogtepunt geblinddoekt op een eenwieler messen en fakkels jongleren. De interactie met het publiek was net als bij Shirlee Sunflower heel ver assend. De tweede prijs was voor de illu sionisten Dow Pearson en de derde prijs ging naar de spectacu laire boeienkoning A.J. James. Foto 's: Leunis Verlinde ZORG Postbus 10343 73°' Apeldoorn 055 3663339 Toe aan een (nieuwe) hypotheek? De hypothekengids helpt u kiezen. Niets, hij kent u niet eens! Het voortbestaan van dit dier, ook wel rugstreeppad genaamd, is echter sterk van u afhankelijk! Word daarom lid van het Zuidhollands Landschap voor slechts 35,- per jaar en ontvang naast het schitterende kwartaalmagazine GEHEEL GRATIS de rijk geillustreerde Groengids van Zuid-Holland. De Escala serie is klaar voor de toekomst De humor lag weer op straat tij dens dertiende Rotterdamse Straatfestival I korte sineelstraat 14 schiedam korte singelstraat 14 schiedam Wijziging RET-buslijn 35 met ingang van 30 augustus 1999 Ingevolge de Wet Personenvervoer en de Algemene wet bestuursrecht maakt het dagelijks bestuur van de stadsregio Rotterdam bekend de dienstregeling voor RET-buslijn 35 (NS-station Alexander - Ommoord - Terbregge - Hillegersberg - Schiebroek - NS-station Noord v.v.) met ingang van 30 augustus 1999 als vogt gewijzigd: RET-buslijn 35 wordt op werkdagen tussen 16.30 en 18.30 uur gesplitst in twee delen: 1van NS-station Noord via Schiebroek tot aan de Molenlaan ter hoogte van het begin/eindpunt van tramlijn 4 (elke 12 minuten) v.v. en 2. van NS-Station Alexander via Ommoord tot aan Terbregge (elke 30 minuten) v.v. Tijdens de avondspits komt de rechtstreekse busverbinding tussen Hillegersberg/Schiebroek en Ommoord/NS station Alexander v.v. dus te vervallen. De reden hiervoor is dat buslijn 35 in de avondspits ernstige vertragingen (tot meer dan een half uur) ondervindt door de files op de Molenlaan, waardoor de uitvoering van de dienstregeling onbetrouwbaar is geworden om deze situatie nog langer te laten voortbestaan. Het maken van bezwaar Op de grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen het besluit van het dagelijks bestuur binnen zes weken na de dag van deze bekend making een bezwaarschrift indienen. Dit bezwaarschrift dient te worden gericht aan: Dagelijks Bestuur stadsregio Rotterdam, per adres Algemene Beroepscomis- sie Kamer V, Postbus 70012, 3000 KP Rotterdam. Het bezwaarschrift dient te zijn ondertekend en tenminste te bevatten: uw naam en adres de dagtekening de vermelding in de aanhef "Bezwaarschrift dienstregeling RET-buslijn 35" een opgaven van de reden(en) waarom u zich niet met het besluit kunt verenigen. Gemeenten die deelnemen aan de gemeenschappelijke regeling stadsregio Rotter- dem dienen rechtstreeks in beroep te gaan bij het College van Beroep voor het Bedrijfsleven. Gelijktijdig met of na indiening van het bezwaarschrift kunt u, bij een spoedeisend belang, een verzoek doen tot het treffen van een verlopige voorziening. Dit verzoek dient te worden gezonden aan de Voorzitter van het College van Beroep voor het Bedrijfsleven, Postbus 200212500 EA Den Haag. In verband met de behandeling van het verzoek om een voorlopige voorziening wordt een bedrag aan griffierecht geheven. Omtrent de hoogte daarvan, de wijze waarop en de termijn waarbinnen u dient te betalen, krijgt u nader bericht van de griffier van het College van Beroep voor het Bedrijfsleven. Rotterdam 26 augustus 1999 Het dagelijks bestuur van de stadsregio Rotterdam de secretaris, de voorzitter, mr. M. C. Jansen mr. I. W. Opstelten 2e verdieping: 2 grote slaapkamers en een ruime overloop. Recent voorzien van nieuwe dakbedekking.

Het Nieuwe Stadsblad | 1999 | | pagina 11