Jan Wooning fïïeubelen ideeën voor in @om het huis TH1< DOORS! DERAG ma INFORMATIEBON 30 september Strakke up-lighter Langwerpige hangverlicnting Ruime keuze... 4-delige halogeen spot THE DOORS kamerhoge (spiegel)kastwanden OP MAAT GEMAAKT Eén van de 70 vloeren van topkwaliteit Uw nachtrust houdt ons wakker. Rustieke smeedijzeren kroon Tiffany Serie 'Ryetti' Verlichting in de schijnwerpers bij Straluma Derag showt de mooiste kollektie perzische tapijten van Nederland. BD BD Wat een prettige start na de vakantieperiode. Alles wordt aantrekkelijker, beter en we gaan er flink op vooruit. De mooie woorden van prinsjesdag staan nog vers in ons geheugen. De belastingdruk V O E R E M wordt minder, kinderbijslag gaat omhoog, kortom we kunnen meer besteden. En wie wil er nou niet luxer gaan leven. Fijn thuiskomen na een dag arbeid en je omringen met mooie spullen. September, de maand van de begroting, maar ook die van ID&... iém%n voor in om Het huif loods iD& is een uitgave van De Havenloods. De volgende pagina verschijnt op 28 oktober 1999 in een oplage van 764.000 exemplaren. Reserveren vóór 15 oktober bij de Advertentie Afdeling, vragen naar Hans Teffère 010-4699911. Concept vormgeving: Van Stralen Media Service B.V., Rotterdam. Voor de moderne interieurs is deze vloerlamp met up-lighter, tevens uitermate praktisch als leeslamp. Leverbaar in verschillende kleuren. Vanaf f 1679,- U heeft alle keuze bij Straluma. Uitgevoerd in beuken met matglazen kelkjes. Leverbaar in diverse uitvoeringen. Vanaf f 299,50 De mooiste collectie grenen meubelen en bankstellen van stof en leer. Tegen écht de allerlaagste prijzen van Nederland. Oktober woonmaand, dusde gehele maand ontvangt u extra kortingen op de gehele collectie en bij iedere aankoop een leuke attentie. Dus snel naar Jan Wooning. U vindt ons op de Bergweg. U heeft alle keuze bij Straluma. Gespecialiseerd in Grenen, Rotan, Eiken en senioren meubelen. Bergweg 62, 3036 BC Rotterdam. Telefoon 010 - 466 48 27 Tevens verkoop van diverse showroommodellen Leverbaar in meerdere uitvoeringen. Neemt u eens een kijkje in onze uitgebreide spot galery. Afgebeeld f 449,- U heeft alle keuze bij Straluma. Op maat gemaakt. Dat wil zeggen: op de maat van de kamer (of kantoor, hal etc.) van plafond tot vloer en van muur tot muur of, indien raam of deur dit belet, van muur tot (eveneens op maat gemaakte) zijwand. Kortom, geen centimeter blijft onbenut. In elk interieur op zijn plaats. THE DOORS kastwanden zijn in elk interieur in te passen doordat de profielen in diverse kleuren geanodiseerd aluminium leverbaar zijn. Tevens kan worden gekozen tussen diverse kleuren panelen en spiegels of hoogglans in meer dan 1000 kleuren. Uiteraard wordt de kleur van de indeling aan het front aange past. THE DOORS past hierdoor in elk interieur, van romantisch, klassiek, rustiek tot eigen tijds. Bij een bezoek aan de showroom wordt het door ons op prijs gesteld indien u de maten en/of bouwtekening van de betreffende ruimte meeneemt, zodat wij u direct een vrijblijvende offerte kunnen aan bieden. Geopend: dinsdag t/m zaterdag 10.00 - 17.00 uur. Koopavond op afspraak. KASTEN MET EXTRA RUIMTE West Frankelandsestraat 10 3117 AR Schiedam Tel. 010-4263093 Bruynzeel - al meer dan 100 jaar vertrouwd met hout. In de parketshop vindt u de complete collectie van traditioneel- en systeem parket, dat u ook makkelijk zelf kunt leggen. Voor uitgebreide parketinformatie en het gratis parketboek bent u hartelijk welkom bij de Bruynzeel Parketshop, Burg. Van Walsumweg 188-190, Rotterdam. Tel.: 010-4147368. 2 3 r Slapen moet, dus doe het dan goed! Op een waterbed ont waakt u volledig uitgerust. Het lichaam wordt optimaal ondersteund en de bloedvaten worden niet langer afgeklemd. Wakker worden met een pijnlijke schouder behoort tot het verleden. Met een kompleet uitgerust lichaam kunt u de dag weer aan. Het waterbed is in elk jaargetijde op de juiste temperatuur instelbaar: koel in de zomer, aangenaam warm in de winter. De waterbedden- winkel is de specialist en kan u volledig informeren over dit genot. De nieuwste modellen slaapkamers. Tot 240 cm leverbaar. Prijzen inclusief plaatsing. CBW-erkend Lid N.V.W.S. 3 maanden omruilgarantie. 15 jaar garantie. 24 uurs informatielijn, telefoon: (030) 232 80 77 Rotterdam: Mariniersweg 68a/70a Tel. (010)411 65 68 Afgebeelde 21-lichts kroon is uitermaté geschikt voor vide's. Straluma heeft een zeer uitgebreide kollektie grote kroonluchters voor de ruimere interieurs, f 5998,- U heeft alle keuze bij Straluma. Afgebeelde ovale Tiffanny hangverlichting. Past goed boven een langwerpige eettafel. U kunt zelf de kleuren samenstellen. Afgebeeld model f 799,- U heeft alle keuze bij Straluma. Moderne designverlichting in talloze variaties. Zowel als hang-, sta-, en wandverlichting leverbaar. Ideaal voor kantoorprojecten of in uw werkkamer. Vanaf f 278,- U heeft alle keuze bij Straluma. Verlichting is erkend als de sfeermaker in de woning. Verlichting bepaalt namelijk 60% van de sfeer, wordt door de binnenhuisarchitecten beweerd. Het is niet moeilijk om te bepalen wat er nodig is, maar wél waar je het kunt vinden. Verlichting moet je in al haar variaties en variëteiten overzichtelijk kunnen zien. Nu er in Nederland een échte toonzaal van maar liefst 2500 meter2 met maar liefst 35.000 verlichtingsartikelen in alle mogelijk denkbare stijlen en prijsklassen te zien is, krijgt verlichting de plaats die zij verdient. De toonzaal van Straluma, Nederlands grootste en overzichtelijkste, zet verlichting in de schijnwerpers. Parketvloeren, plavuizenvloeren, marmervloeren, we zoeken het tegenwoordig wéér in de natuurlijke materialen. Een goed perzisch tapijt op zo'n vloer zorgt voor de juiste sfeer. Een rijke sfeer. Brengt u eens een bezoek aan onze zaak. U vindt er een keur aan fraaie handgeknoopte perzische tapijten. Een kopje koffie of een gezellig drankje staat klaar. U zult zien dat een bezoek aan Derag een reisje waard is. Derag: voor echte kwaliteitstapijten waar u geen gulden teveel voor betaalt. import f export Freericksplaats 9, Rotterdam - Hillegersberg, Tel. 010-4187700. (Voorheen ook op de Boezemweg) Tramlijn 4 stopt bijna voor de deur. StralTf Geopend: dinsdag t/m zaterdag 9.30 -17.30 uur. Ruime parkeergelegenheid o.a. naast de zaak, bij AH (11/2 uur gratis) PERZISCHE TAPIJTEN Sinds 1966 1 Zeemanstraat 17, Barendrecht (bedrijventerrein Reijerwaard) Tel. 010 -292 10 22. BARENDRECHT - ROTTERDAM IJSSELMONDE Route A15, afslag 20, IJsselmonde - Barendrecht Openingstijden: Maandag 12.30 - 17.30 uur. Dinsdag t/m donderdag van 9.00 - 17.30 uur. Vrijdag 9.00 - 21.00 uur. Zaterdag 9.00 - 17.00 uur. Elke 1e zondag van de maand geopend van 11.00 - 17.00 uur. Zondag 3 oktober koopzondag! Stuur mij meer informatie over de volgende artikelen: (kruis aan) Naam:, Adres: Postcode: Plaats ITe 1 e fo o n Inzenden aan: De Havenloods, t.a.v. de heer J. de Bruijn, Postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam. f

Het Nieuwe Stadsblad | 1999 | | pagina 12