Als de stroom uitvalt... bij ons verdien je méér Shell zoekt. HET NIEUWE MILLENNIUM 1999 RADIO met het huis-aan-huis bezorgen van folders en kranten in je eigen omgeving. of 010-4.699.626 of 010-4.699.612 2000 V. LnterLanden sprelgroGp Stationmanagers m/v Verkoopmedewerkers m/v Weekend medewerkers m/v de grootste hits aller tijden mmtm ■aaanaiMOMM 52-1014 2000... Een magisch getal. Helaas voor computersystemen ook een lastig getal. Dankzij inspanningen van bedrijfsleven en overheid kunnen we er desondanks van uitgaan dat deze systemen gewoon werken. Ook in het komende jaar. De RET verwacht dan ook geen problemen tijdens de millenniumnacht. Mochten er zich tóch problemen voordoen (bijvoorbeeld een stroomstoring), dan kan de RET snel maatregelen treffen. Voor alle zekerheid hebben wij daarom tijdens de jaarwisseling extra werknemers in dienst. Daarnaast zijn er medewerkers 'stand-by', zodat ze in het geval van een probleemsituatie snel ingezet kunnen worden. Vóór alles willen wij er namelijk zeker van zijn, dat we onze reizigers zo goed mogelijk kunnen vervoeren. Voorlopig ziet het er naar uit dat we onze geplande dienstregeling kunnen rijden. Géén nachtbussen bij ernstige problemen Mocht de calamiteit zó groot zijn, dat bewoners in een be paald deel van de regio geëvacueerd moeten worden, dan komt de RET onmiddellijk in actie. Met behulp van bussen worden bewoners dan uit het probleemgebied gehaald. Als de calamiteit zich in de millenniumnacht voordoet, zijn de nachtbussen direct inzetbaar. Dit betekent wel, dat zij de dienstregeling niet langer kunnen voortzetten. Nachtelijke passagiers kunnen dan niet meer met de RET reizen. Wat doet de RET als de stroom is uitgevallen? Wanneer slechts delen van de stroom voor het tram- en metronet zijn uitgevallen, zullen er op die trajecten pendelbussen worden ingezet. De rest van de tram- en metrodiensten gaan dan gewoon door. Valt de stroom uit bij alle tram- en metrolijnen, dan kunnen alleen bussen nog rijden. In dat geval rijden de bussen alleen nog een alternatief lijnennet. De bussen rijden dan via een 8-tal hoofdroutes die hiernaast staan afgedrukt. De passagiers kunnen in- en uitstappen bij de langs de route gelegen halten van Bus, Tram en Metro. Ook op andere belangrijke locaties mogen passagiers in- en uitstappen, mits dit op een veilige en verantwoorde wijze mogelijk is. Luister naar Radio Rijnmond (93.4 fm), lees de huis-aan- huisbladen of raadpleeg Openbaar Vervoer Reisinformatie (0900-92 92) voor meer informatie. De RET wenst alle passagiers een goede jaarwisseling en een voorspoedig 2000! Zuidplein - Hoogvliet (Ringlijn) IS*. Zuidplein - Ridderkerk (Ringlijn) Vlaardingen via Schiedam naar Centraal Station Capelle a/d IJssel via Kralingen - Crooswijk naar Centraal Station Metrostation Zuidplein - Centraal Station (Ringlijn) Spaland via Woudhoek - Groenoord Overschie naar Centraal Station Metrostation Hoogvliet - Spijkenisse Metrostation de Akkers (Ringlijn) meer informatie over Ik wil graag n l het bezorgen bij Interlanden Spreigroep. I Naam I Voor onze stations in de Regio Rijnmond zijn wij op zoek naar: BEGINT 'T EERST OP RADIO lO FM NEDERLAND NIEUW-ZEELAND Aan de andere kant van de aarde begint het jaar 2000 al op vrijdagochtend 31 december 'onze tijd'. En Radio 10 FM is erbij, live vanuit Nieuw-Zeeland! Vanaf 7 uur 's ochtends ben je getuige van de totale millenniumgekte daar. Dus het beste voorproefje op Oud Nieuw be gint met deze feestuitzending van Radio 10 FM. Ook in heel Nederland via AM 675 en op de kabel. Bel voor de frequentie in jouw woonplaats 0909 300 0909 (50 cpm) of kijk op www.radio10.nl Metrostation Zuidplein halte Lijn 76 Charlois (Overstappunt Streekvervoer) - Gooilandsingel - Zuiderparkweg - Slinge - Groene Kruisweg - Laning - Aveling - la. Oude wal - Mosoelstraat - Max Havelaarweg - Venkeiweg - Aveling (Overstappunt Streekvervoer) - Duifhuisweg - Kapershoekseweg - Kouwenaardseweg - Metrostation Hoogvliet (Perron A) - Kouwenaardseweg - Kapershoekseweg - Duifhuisweg - Aveling (Overstappunt Streekvervoer) - Venkeiweg Max Havelaarweg - Mosoelstraat - Oude Wal - Aveling - Laning - Groene Kruisweg - Slinge - Zuiderparkweg - Gooilandsingel - Metrostation Zuidplein (Overstappunt Streekvervoer). Overstappunten Streekvervoer: Metrostation Zuidplein Aveling Hoogvliet Metrostation Zuidplein halte Lijn 75 (overstappunt Streekvervoer) - Gooilandsingel - Zuiderparkweg - Strevelsweg - Bree - Breeplein - Breeweg - Marathonweg - Stadionweg - Adriaan Volkerlaan - Groene Tuin Groeninx van Zoelenlaan (draaien bij de kruising Cannenburgstraat) naar halte van Connexxion aan de overzijde Groeninx van Zoelenlaan Groeninx van Zoelenlaan bij Cannenburgstraat - (Beverwaard) Groeninx van Zoelenlaan (overstappunt Streekvervoer) - Kreekhuizenlaan - Kreekhuizenplein - Spinozaweg (overstappunt NS Station Lombardijen) - Slinge - Zuiderparkweg - Gooilandsingel - Metrostation Zuidplein (overstappunt Streekvervoer). Overstappunten Streekvervoer: Metrostation Zuidplein Groenix van Zoelenlaan Spinozaweg (alleen overstappen NS Station Lombardijen) Begin/eindpunt Lijn 56: Olmendreef - Utrechtlaan - Parijslaan - Korhoenlaan Reigerlaan Lepelaarsingel - Burgemeester Heusdenslaan - Burgemeester Pruissingel - van der Driftstraat - Markgraaflaan - Liesveldviaduct (overstappunt streekvervoer) - Schiedamseweg - Verploegh Chasséplein - Schiedamseweg - Station Vlaardingen Oost (overstappunt streekvervoer en NS) - van Hogendorplaan - Burgemeester Heusdenslaan - Hargalaan - Nieuwe Damlaan (primair) - Burgemeester van Haarenlaan - 's-Gravenlandseweg - Broersvest - Koemarkt (overstappunt streekvervoer) - Rotterdamsedijk - Schiedamsedijk - Marconiplein - Mathenesserweg - Mathenesserplein van Citterstraat - Burgemeester Meineszplein - Beukelsdijk - Weena - Centraal Station halte Lijn 38 (overstappunt streekvervoer en NS) vice versa. Overstappunten Streekvervoer: Liesveldviaduct Vlaardingen Station Vlaardingen Oost (tevens overstap NS) Koemarkt Schiedam Centraal Station (Tevens overstap NS) Zevenkamp via Ommoord-Hillegersberg-Schiebroek naar Centraal Station Begin/eindpunt Lijn 35: Zevenkampsering - Zevenkampseweg - President. Rooseveltweg - Ommoordseweg - Terbregseweg - Molenlaan - Grindweg - Argonautenweg - Jasonweg - Ringdijk - Melanchtonweg - G.K. van Hogendorpweg - Schieplein - Schieweg - Schiekade (overstappunt streekvervoer) - Hofplein - Weena - Centraal Station halte Lijn 49 (overstappunt streekvervoer en NS) vice versa. Begin/eindpunt Lijn 31: Kerklaan bij Metro Centrum - Fluiterlaan - Rivierlaan - Kanaalweg - Capelseweg - Hoofdweg - Prins Alexanderlaan - Jac. Dutilhweg - Kralingse Zoom - via Busstation Kralingse Zoom (overstappunt streekvervoer) - afrit 's-Gravenweg - Kralingse Zoom - 's-Gravenweg - Oudedijk - Vlietlaan - Goudserijweg - Boezemsingel - Boezemstraat - Pijperstraat - Crooswijksestraat Linker Rottekade - Jonker Fransstraat - Adm. De Ruyterweg - Pompenburg - Hofplein - Weena - Centraal Station halte Lijn 45 (overstappunt streekvervoer en NS) vice versa. Overstappunten Streekvervoer: Metrostation Kralingse Zoom Centraal Station (tevens overstap NS) Metrostation Zuidplein halte lijn 76 (overstappunt Streekvervoer) - Gooilandsingel Carnissesingel - Goereesestraat - Zuidenwijdsestraat - Zuidplein - Mijnsherenlaan - Dordtselaan - Putselaan - 2e Rosestraat - Laan op Zuid - Stieltjesstraat - Koninginnebrug - Prins Hendrikkade - Brugweg - Willemsbrug - Boompjes - Schiedamsedijk - Coolsingel - Weena - Centraal Station halte lijn 49 (overstappunt Streekvervoer) - Weena - Beukelsdijk - Heemraadssingel - Mathenesserlaan - Claes de Vrieselaan - Rochussenstraat - G.J. de Jongweg - Droogleever Fortuynplein - Maastunnel - Pleinweg - Goereesestraat - Carnissesingel - Metrostation Zuidplein. Overstappunten Streekvervoer: Metrostation Zuidplein Centraal Station Begin/eindpunt Lijn 54: Slimme Watering - Scheepvaartweg - van Dalsemlaan - Mozartlaan - Zwaluwlaan - 's-Gravelandseweg - De Brauwweg - Vlaardingweg - Hogenbanweg - Burg. Baumannlaan - De Lugt - Oost Sidelinge - Kedichemstraat Abtsweg - Kleinpolderplein - Kanaalweg - Gordelweg - Statenweg - Statentunnel - Weena - Centraal Station halte Lijn 33 (overstappunt streekvervoer en NS) vice versa. Overstappunt Streekvervoer: Centraal Station (tevens overstap NS) Metrostation Hoogvliet (Perron A) - Kouwenaardseweg - Rietbroek - Aveling - Groene Kruisweg - Spijkenisserbrug - Schenkelweg - Ruwaard van Puttenweg - Metrostation Spijkenisse Centrum (overstappunt streekvervoer) - Hekelingseweg Heemraadlaan - Metrostation Heemraadlaan - Akkersweg - Lenteakker naar Metrostation de Akkers - Akkersweg - Heemraadlaan - Hekelingseweg - Ruwaard van Puttenweg - Schenkelweg - Groene Kruisweg - Spijkenisserbrug - Aveling - Rietbroek - Kouwenaardseweg - Metrostation Hoogvliet. Overstappunt Streekvervoer: Metrostation Spijkenisse Centrum Overstappunten Streekvervoer: Schiekade Centraal Station (tevens overstap NS) BEZORGWERK 010-4.699.710 Adres Postcode Plaats: Tel. nr. Opsturen aan (zonder postzegel): Interlanden Spreigoep, Antwoordnummer 828, 3000 WB Rotterdam. Werkt u momenteel in de detailhandel als assistent winkelmanager en wilt u verder?! Dan hebben wij de baan die u zoekt. Een verantwoordelijke en afwisselende baan die geen dag hetzelfde is. Heeft u ervaring in de detailhandel en weet u precies wat klantvriendelijkheid inhoudt? Zowel naar onze bezoekers maar ook naar de medewerkers die u begeleidt? Bent u een accurate coach met organisatietalent, tussen de 22 en 35 jaar en beschikt u over een MBO-denk- en werkniveau? Reageer dan vandaag nog en stuur uw sollicitatiebrief met c.v. naar onderstaand adres. (fulltime en parttime) Een baan waarin je dagelijks ongeveer 1000 mensen op weg helpt, 400 magen vult, 300 kinderen blij maakt, de winkel bijvult, kassa draait, de pompen schoonmaakt en ook nog de bloemetjes buiten zet. Kortom een afwisselende, verantwoordelijke en dus nooit saaie baan. Wat wij jou bieden: opleiding en training een afwisselende, uitdagende baan collegialiteit prettige werksfeer goede secundaire arbeidsvoorwaarden Wat wij van jou vragen: klantvriendelijke instelling goede Tekenvaardigheid accuratesse flexibele instelling parttime beschikbaar, een prima mogelijkheid voor herintredende vrouwen of studenten Belangstelling? Stuur een korte bondige sollicitatiebrief met c.v. naar onderstaand adres. Een baan waarin je per weekend ongeveer 150 schone auto's op weg helpt, de wasstraat schoonmaakt, diverse hand- en spandiensten verricht en je collega's helpt. Een prima baan voor scholieren vanaf 15 jaar. Even checken: - Je bent een type dat niet stil kan zitten en van aanpakken houdt V - Je bent flexibel inzetbaar in het weekend V - Iedere klant tevreden de deur uit is je motto V - Je bent een echte teamspeler V - Shell lijkt je een mooie werkgever om ervaring op te doen V Vijf keer V betekent snel reageren. Uw sollicitatiebrief kunt u sturen naar: TEM Nederland B.V. Regio Rijnmond, t.a.v. personeelszaken, Maasboulevard 10, 3061 NM ROTTERDAM.

Het Nieuwe Stadsblad | 1999 | | pagina 18