I «r 4.99 27.99 31.99 25.99 17.99 19.93 15.98 5p|jM Gemeente Schiedam jongerenwerker m/v WAT VINDT U VAN ONZE AANBIEDINGEN!!! Canei Sprankelende wijn De Kuyper Ballantines Smirnoff Safari Muier Stroh DE BEURS VAN SCHIEDAM Z In jubileumjaar weer op oude stek -3 Schipperbitter Caribbean rum 2-441 in m« BOUWZAKEN WELSTANDS- EN MONUMENTENCOMMISSIE WET MILIEUBEHEER WET MILIEUBEHEER KAPVERGUNNINGEN PUBLICATIES GEMEENTE SCHIEDAM, WEEK 2, WOENSDAG 12 JANUARI, 2 flessen Jonge jenever 1/1 liter Scotch Whisky 1/1 liter vodka 1/1 liter 30^# 0.7 liter 1/1 liter bruin-wit 0.7 liter Schiedam Schiedam WOENSDAG 12 JANUARI 2000 Gemeenteberichten Colofon Stadskantoor Telefoon: (010)246 55 55 Fax: (010)473 70 21 E- mail: info@schiedam.nl Gemeentelijk Informatiepunt Telefoon: (010) 2465304 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 8.00 - 17.00 uur donderdagavond tot 20.00 uur. Postadres: Postbus 1501, 3100 EA Schiedam Bezoekadres: Stadserf 1 Eindredactie: Bureau Communicatie Externe betrekkingen Telefoon: (010) 246 53 89 Fax: (010)246 53 64 Weekmarkt terug op Broersveld Ruim twee jaar na de verplaatsing komt de weekmarkt op vrijdag 14 januari aanstaande weer terug op het Broersveld. Begin oktober 1998 verhuisde een deel van de warenmarkt van het Broersveld naar het voormalige HEMA-terrein ("Land van Belofte"). Dit in verband met de uitvoering van herinrichtingswerkzaamheden aan het Broersveld. Inmiddels zijn deze werkzaamhe den afgerond en zijn de plannen voor bebouwing van het voormalige HEMA-terrein in een uitvoeringsstadi um gekomen. Dit betekent dat terugplaatsing van de weekmarkt naar het Broersveld zijn beslag kan krijgen. Het Broersveld werd uiteindelijk als de meest geschikte locatie beschouwd vanwege de ligging in het centrum en de wisselwerking met dat centrum. Bovendien wordt op deze locatie geen doorgaande verkeersader afgesloten. Ook het merendeel van de marktkooplieden gaf de voorkeur aan terugplaatsing naar het Broersveld. Toevallige bijzonderheid is dat de terugplaatsing valt aan het begin van het jaar waarin de centrumwaren markt jubileert. Op 1 september 2000 is het 50 jaar geleden dat de markt in het Broersveld officieel in gebruik werd genomen. In verband hiermede zal in september een aantal feestelijke activiteiten plaatsvin den. Q De markt is weer terug op 't oude stekkie Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, elke dag van 08.00 - 17.00 uur, telefoon: 2465565. Voor technische informatie kunt u terecht bij de afdeling Bouw- en Woningtoezicht op de 13e etage van het Stadskantoor dagelijks van 08.30 tot 10.30 uur. Ingekomen aanvragen van 30-12-1999 t/m 07-01-2000: bouwaan vragen/meldingen: Sveaparken, Sveaholm (C) J. Braakensiekstraat 3 Roggeakker 12 Smetanalaan 9 IJsselmondestraat 50 Dagpauwooghof 31 Bemog Projektontwikkeling woningen en appartementen bouwen P.C. Harmsen berging bouwen P.J. de Bruin berging bouwen R.M.T. Scheffers dakkapel bouwen J. Hoogland berging bouwen W.F. den Held woning vergroten Verleende beschikkingen van 03-01-2000 t/m 04-01-2000: bouwvergunningen/meldingen: Mgr. Nolenslaan 99b Bestuur Sticht. Maascollegen afzuiginstallatie inclusief geluidswerende omtimme- ring plaatsen Nieuwe Waterwegstraat 34 Exploitatie Mofashaven b.v. kantoorpand bouwen Sloo] Broe pvergunningen/sloopmeldingen kkade 12 H.J. J. Kerklaan asbest verwijderen N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of-melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemees ter en wethouders indienen. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behandeling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Rotterdam (sector bestuursrecht), postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. De volgende plannen zijn geagendeerd voor de openbare vergadering van de Welstands- en Monumentencommissie Schiedam in kamer 1.03 van het Stadskantoor, Stadserf 1, Schiedam. Datum: 17 januari 2000 Leliestraat 22 Zwaluwlaan 58 Kortlandstraat 5 klein 6 Stationsplein 2 Hoogstraat 27a Stadhouderslaan 58 Hoogstraat 184-186 A.P. Friedrich M. van der Nagel P. Dries B.V. Libkov J.A.P.M. van Groesen, Handyman b.v. E. Schilperoord G. Trade b.v. woning vergroten woning vergroten (dakop- bouw) woning vergroten kantoorgebouw verbouwen winkel vergroten woning verbouwen bedrijfsruimte bovengele- gen woningen verbouwen Belanghebbenden die daar prijs op stellen kunnen in de gelegenheid worden gesteld zich in de vergadering van de commissie te laten horen over vorenstaande. Nadere inlichtingen - waaronder het tijdstip van behandeling - kunt u krijgen bij het secretariaat, tel.: 2465490. jAiWeudienst Rijntr,0 ONTWERP-BESCHIKKING Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken, kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Deze vergunning moet in veel gevallen worden aangevraagd bij de gemeente. De procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerp-beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben op 2 juli 1999 een aanvraag om ver gunning op grond van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een aanvraag van SPR Coatings B.V. om een revisievergunning voor groothandel in verfproducten aan de 's-Gravelandseweg 274 te Schiedam. De verandering omvat ondermeer het vergroten van de hoeveelheid verf, het construeren van een verfaanmaakruimte, het aanbrengen van een spuitwand en drie verfkluizen. Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben het voornemen de gevraagde vergun ning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorschriften worden verbonden ter bescher ming van het milieu. Inzage U kunt de ontwerp-beschikking, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 12 januari 2000 tot en met 8 februari 2000 op werkdagen van 08.30 uur tot 17.00 uur op de volgende plaatsen inzien: - het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. Na telefonische afspraak kunnen de stukken gedurende deze periode ook buiten kantooru ren worden ingezien in het kantoor van de DCMR (telefoonnummer (010) 2468 402). Na bovengenoemde periode is inzage van de stukken mogelijk in het kantoor van de DCMR. Bedenkingen Wanneer u bedenkingen hebt over de inhoud van de ontwerp-beschikking kunt u deze tot en met 8 februari 2000 schriftelijk kenbaar maken aan Burgemeester en Wethouders van Schiedam, p/a DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Uw per soonlijke gegevens worden niet bekendgemaakt als u hierom, bij voorkeur in een aparte brief, vraagt. Als u behoefte hebt aan een gedachtewisseling over het ontwerp van de beschikking kunt u daarom telefonisch bij de DCMR verzoeken. Tijdens deze bijeenkomst kunt u ook mon deling gemotiveerde bedenkingen inbrengen. Een verzoek om een gedachtewisseling kan tot uiterlijk één week voor het einde van de inzagetermijn worden gedaan. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen de beschikking instellen als u bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Inlichtingen Voor informatie over de aanvraag en de ontwerp-beschikking kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR, telefoonnummer (010) 2468 340. Voor vragen over de procedure en ter inzage legging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Documentaire Informatievoorziening van de DCMR (telefoonnummer (010) 2468 402). Projectnummer: 99.26.13 (AiUeudienst Rijntr,0 BESCHIKKINGEN Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken, kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Deze vergunning moet in veel gevallen worden aangevraagd bij de gemeente. De procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerp-beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en Wethouders van Schiedam maken bekend de navolgende aanvragen om vergunning op grond van de Wet milieubeheer te hebben ontvangen. 1. Op 27 mei 1999 is een aanvraag ontvangen van Modelstaai B.V. om een revisievergun ning voor het veranderen van een inrichting bestemd voor het snijden en op andere wij ze voorbewerken van ijzer en staal en het handelen in staal aan de Kommiezenlaan 29 te Schiedam (99.21.05). De veranderingen betreffen onder meer het vervangen van een dieselkraan door een elek trische kraan, een toename van het aantal snijmachines, een toename van de snijwerkzaam- heden, het installeren van een aantal mobiele ventilatoren, het in gebruik nemen van een dieselheftruck en het vervangen van de propaantank door een Griesontank. 2. Op 4 augustus 1999 is een aanvraag ontvangen van Matrice uitvaartbegeleiding om een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een uitvaartcentrum aan de Stadhouderslaan 117 te Schiedam (99.31.08). Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben op grond van de artikelen 8.2, 8.8 en 8.10 van de Wet milieubeheer besloten de gevraagde vergunningen te verlenen. Aan de vergunningen zijn voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. Inzage U kunt de beschikkingen, de aanvragen en de overige van belang zijnde stukken van 12 januari 2000 tot en met 22 februari 2000 op werkdagen van 8.30 uur tot 17.00 uur inzien in het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schie dam. De beschikking, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van Modelstaai B.V., kunt u tevens inzien bij Gemeentewerken Rotterdam, afdeling Milieubeleid Rotterdam, Europointcomplex toren III, Galvanistraat 15 te Rotterdam. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen de stukken in de bovengenoemde periode ook buiten kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR (telefoon nummer (010) 2468 402). Beroep Binnen zes weken na de begindatum van ter inzage legging van een beschikking kan bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State beroep worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de desbetreffende ontwerp-beschik- Ung; - de adviseurs die advies hebben uitgebracht over het ontwerp van de desbetreffende beschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet verweten kan worden geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de desoetreffende ontwerp-beschikking. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Wij wijzen erop dat zowel voor het instellen van beroep als voor het indienen van een ver zoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Een beschikking wordt van kracht na afloop van de beroepstermijn, tenzij gedurende die termijn naast een beroepschrift een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend. Een dergelijk verzoek moet worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. Een beschikking wordt niet van kracht voordat op het ver zoek is beslist. Indien voor het oprichten dan wel veranderen van een inrichting tevens een bouwvergun ning is vereist, wordt de beschikking niet eerder van kracht dan nadat de gemeente de bouwvergunning heeft verleend. Inlichtingen Voor informatie over de aanvragen en de beschikkingen kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR, telefoonnummer (010) 2468 340. Voor vragen over de procedure en ter inzage legging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Documentaire Informatievoorziening van de DCMR (telefoonnummer (010) 2468 402). Projectnummers: 99.21.05 en 99.31.08 Op grond van artikel 4.4.2 van APV - Schiedam is een kapvergunning verleend voor het rooien van: - 1 goudenregen staande in de achtertuin Schiedamsweg 116, i.v.m. de situering - 5 populieren staande op het openbaar groen vóór de Rijmond M.T.S. aan de Nieuwe Dam- laan, i.v.m. dunning boombestand en stormschade - 3 abelen, 11 prunussen, 5 essen, 3 elzen, 1 haagbeuk, 1 esdoorn, staande in Westelijk deel van het Volkspark, begrensd door de Julianalaan, Adm. de Ruyterstraat, Westfrankelandse- dijk, i.v.m. herinrichting Volkspark - 78 populieren, 17 essen, 1 iep, 2 esdoorns, staande in het oostelijk deel van het Volkspark, begrensd door Pr. Bernhardlaan, Willem de Zwijgerlaan, Westfrankelandsedijk en Adm. de Ruyterstraat, i.v.m. herinrichting Volkspark Indien u het niet eens bent met dit besluit, dan kunt u binnen zes weken een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Schiedam. Indien u wilt voorko men dat de boom (of bomen) al gekapt wordt, dan dient u schorsing te vragen van het besluit bij de President van de Rechtbank Rotterdam, t.a.v. de sector Bestuursdienst, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Aan de rechtbankprocedure zijn kosten verbonden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. J.P. Krijgsman, tel.: 246 56 66. Wijkcentrum De Erker in Schiedam zoekt een voor 24 uur per week (verspreid over minimaal 4 dagen per week) Wijkcentrum De Erker wil wijkgericht jongerenwerk (van 13 tot 18 jaar) opzetten in samenwerking met andere werksoorten en collega-instellingen. Van de kandidaten wordt verwacht: - Ervaring met buurtgericht jongerenwerk - Goede contactuele eigenschappen - Organisatievaardigheid om samen met jongeren activiteiten voor te bereiden en uit te voeren - Bereidheid om in het weekend en 's avonds te werken Wijkcentrum De Erker biedt: - CAO-welzijn - Een aanstelling voor de periode van 1 jaar. Na gebleken geschiktheid volgt een aanstelling voor onbepaalde duur Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen gericht worden aan wijkcentrum De Erker, Jan van Avennesstraat 32, 3117 PR Schiedam. Voor meer informatie kan men telefonisch contact opnemen met Theo Kemna, tel. 010-4267767. Donderdag koopavond. Aanbiedingen geldig 12 t/m 18 jan. 2000

Het Nieuwe Stadsblad | 2000 | | pagina 2