1 CNC-FREZER of CNC-DRAAIER SPARTA Seizoen Club Card 2© helft '99/'00 DIRECTIESECRETARESSE t/oor tckte; koopjesjagers! DONDERDAG 13 JANUARI 2000 2-478 Novamobili wandmeubel 'Soggiorno' nu 3.500,- 4000 vu? Unito vitrine kast nu 1.560,- Marquise glasvitri- nekast nu 2.235,- Voor iedereen en voor elk wat wils. Wie naar Nipius te Maasdijk komt wordt rijkelijk beloond. In de opruiming vindt u enorme koopjes! Meubelen van bekende merken gaan weg met enorme kortingen. Wie het eerste komt heeft de grootste keus! Waeht dus niet te lang... Unito dressoir Marquise Dressoir Zithoek Harvella nu 2.690,- 0" Slaapkamer Pellax Fauteuil Erice Van 1.695, PU 1.190,- Novamobili Estro G3 wandmeubel nu 3.900,- Zithoek Darina Zithoek Isandra WOONCENTRUM Maasdijk: Maasambacht 3 Telefoon (0174) 513 490 TUI HOUND INTERNATIONAL Profiteer nu van de halve seizoensaanbieding met GRATIS entree voor de openings wedstrijd op 25 januari tegen Glasgow Rangers Prijzen halve seizoenkaarten I (incl. wedstrijd tegen Glasgow Rangers) Goudse óPe««ios^ouu' ft\asq°^l Beleef 't mee in het nieuwe ENECO-Stadion! STICHTING PAUS JOHANNES XXIII Drie assistent-begeleiders (m/v) Van Herk Groep FUNCTIE-INHOUD: Van Herk Groep, Schitterend wandmeubel in kersenhouten uitvoering met gebroken witte laden en deuren. Breed 362 cm, hoog 230 cm, diep 45/60 cm. Normaal 7.450,- Prachtige vitrinekast met gezuurd glas, ladenblok met 4 laden, kerselaren uit voering. Breed 137 cm, hoog 146 cm, diep 48 cm. Normaal 2.080,- Eiken in loog patiné finish. Sfeervol in te passen in bestaande interieurs, als los element, maar ook als basis voor een komplete vernieu- weirg. Normaal 3.195,- 5- ruiming bij Nipius 9 r Mooi dressoir uitgevoerd met ladenblok met 4 laden, kerselaren uitvoering. Breed 270 cm, hoog 82 cm, diep 48 cm. Normaal 2.390,- py 1.750,- De veelheid aan elementen staat garant voor een interieur, waarbij de knusse sfeer voorop staat. Rijke profileringen en afwerking tot in de details. Normaal 3.825,- py 2.650,- Strakke zithoek in moderne stof en blank houten onderstel. Bijzondei is de gecapitionneerde zitting. 2 2'/2 zits, van 3.845, Moderne slaapkamer combinatie van kersenfineer met magnolie-lak. Bedset 180 x 200 cm van 2.495, py Bijpassende linnenkast met 4 draaideuren van 2.895, py 1.995," In visgraat gevlochten rieten fauteuil met hou ten poten en stoffen zit- en rugkussen. Schitterend wandmeubel in walnotenhouten uitvoering met schouder elementen. Breed 310 cm, hoog 230 cm, diep 45/60 cm. Normaal 7.815,- Heerlijk moderne zithoek' in moderne stof en blank houten onderstel. 2 2'/2 zits, van 5.050, nu 3.700,- Klassieke zitgroep. De fraai aansluitende ruitstoffering getuigt van puur vakmanschap. Met in diepte verstelbare zitting voor optimaal comfort. 2 2'/2 zits, van 6.595, nu 4-995,- NipiuS uw»? "■i .70 Den Hoo, U vindt ons via Rijksweg A20, afslag nr. 6, N220 richting Maasdijk - Hoek van Holland. Travel Unie Reisbureau Groep realiseerde in 1997/1998 met bijna 800 medewerkers een omzet van ruim 800 miljoen. Kwaliteit van dienstverlening staat centraal Er wordt daar om veel aandacht besteed aan het -deels interne- opleidingsprogramma. Travel Unie werkt met een Window-gestuurd reisbureau systeem, waarmee maximale efficiency wordt gerealiseerd. Hierdoor kunnen wij onze ruim 800.000 jaarlijkse klanten optimaal bedienen. Voor onze Holland International Reisburo's te Schiedam willen wij graag op korte termijn in contact komen met sollicitanten voor de functie van Allround Reisadviseur. De functie Je werkzaamheden bestaan onder meer uit het (telefonisch) verkopen, adviseren en boeken van reizen en reisfaciliteiten. Dit door middel van het informeren en verlenen van een opti male dienstverlening aan de klant, zodat een bijdrage wordt geleverd aan de omzet- en rendementsdoelstelling. Een goede klanten binding en het verstrekken van informatie met een hoog kwaliteitsniveau is belangrijk. Je profiel Je bent in het bezit van een toeristische opleiding. Tevens heb je geen moeite om de individuele klantwens om te zetten in een passende vakantiereis, die je natuurlijk boekt. lATA-kennis en -ervaring is wenselijk. Ook klinken de begrippen enthousiasme en doorzettings vermogen niet vreemd in je oren. Bijzonderheden Wij bieden je een uitdagende functie vol toe komstperspectief in een markt die zich razendsnel ontwikkelt. Tevens kan je rekenen op een prima arbeidsvoorwaardenpakket inclusief aantrekkelijke vakantiereisfaciliteiten. Heb je belangstelling? Spreekt de functie je aan, stuur dan binnen 14 dagen een korte brief met een cv. Je kunt de brief adresseren aan: Travel Unie International Nederland N.V., t.a.v. Marlon Visser, afdeling P&O Reisbureaugroep, Postbus 157, 2280 AD Rijswijk. Holland International is een activiteit van Travel Unie International Nederland N V met een jaaromzet van ruim drie miljard gulden het leidende reisconcern in Nederland Op het gebied van uitgaande en inkomende touroperating ontwikkelt zij met 14 merken, waaronder Arke en Holland International, een hoog waardig assortiment reisproduden en -diensten op het gebied van vakantiereizen Zij verkoopt deze ondermeer via een eigen netwerk van bijna 200 reisbureaus. Daarnaast is zij met FIRST TRAVEL MANAGEMENT marktleider op het gebied van zakenreizen Travel Unie biedt een uitstekende werkkring aan ongeveer 2700 medewerkers Reisburo Knising Engineering B.V. Toelevering Machme-onderdelen Handelsonderneming Fijnmechanische Industrie Krusing is een leverancier van fijnmechani sche onderdelen en compleet gemonteerde componenten voor diverse industrietakken. Deze onderdelen maken we in kleine en gro tere series met zeer moderne CNC- gestuurde draai- en freesbanken. We zijn een jong bedrijf met 15 man in dienst en zoeken voor spoedige indiensttreding een enthousiaste We bieden leuk en afwisselend werk in een prettige werksfeer, uitstekende salariëring en mogelijkheden tot verder ontplooiing. Ben je geïnteresseerd, bel ons dan voor meer informatie (tel. 010-4353667) of stuur een sol licitatiebrief naarTaanderijstraat 1B, 3133 ET Vlaardingen. E-mail: www.krusing.nl Hoofdtribune Kasteeltribune Oosttribune Hoektribune ZO/ZW volwassenen f. 225,- J f. 160,- f. 125,- f. 100,- t/m 16 jr./65+ f. 170,- f. 120,- f. 95,- f. 75,- Ja, ik maak fover op Postbankrekeningnummer 80866 t.n.v. Stichting Sparta Rotterdam. S. v.p. uw keuze aankruisen. Voor geztnskaarten gelden speciale tarieven. Naam Adres 'Êi Postcode Plaats Geb. datum Telefoon Stuur de bon in een gesloten enveloppe, ZONDER postzegel aan: Stichting Sparta Rotterdam, Antwoordnummer 206313020 WB Rotterdam. Of bel 010 - 890 9210 tussen 10.00 en 16.00 uur. wonen en begeleiding voor mensen met een verstandelijke handicap Stichting Paus Johannes XXIII biedt met ruim 300 medewerkers door woonbegeleiding een thuisbasis aan plm. 450 mensen met een verstandelijke handicap in de regio Rotterdam, Schiedam, Oostland en Westland. Dit gebeurt in elf gezinsvervangende tehuizen met vele buitenlocaties, terwijl ruim 120 cliënten zorg aan huis krijgen. We bieden met elkaar een begeleidingsaanbod dat zo goed mogelijk aansluit bij de wensen, mogelijkheden, zorgvragen en persoonlijkheid van de bewoners/cliënten. Een positieve, nuchtere werkhouding en collegialiteit vinden we van groot belang. Voor onze gezinsvervangende tehuizen „De Vleugel" (Schiedam) en „De Nederhof" (Honselersdijk) zoeken wij De Vleugel: 2 assistent-begeleiders voor 84,44% De Nederhof: 1 assistent-begeleider voor 60%, op de buitenlocatie Als (assistent-)begeleider begeleid je onze verstandelijk gehandicapte cliënten in hun dagelijks leven. Dit kan plaatsvinden in een gezinsvervangend tehuis, maar ook bij de cliënten thuis. Dit betekent dat je zo nu en dan van de ene naar de andere locatie moet reizen. Wij bieden je een zelfstandige, prettige en afwisselende baan, met daarin de mogelijkheid jezelf op diverse gebieden te ontplooien. Salaris conform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten, schaal 4 (minimaal 2617.- en maximaal 3737.- bruto per maand). Wij verwachten van onze toekomstige collega's t zij: Zelfstandig, praktisch, flexibel, doelgericht en in een dat zij: lfstanaig, p teamverband kunnen werken. Stevig in de schoenen staan. Een enthousiaste inbreng hebben in ons team. Willen meewerken aan de kwaliteit van de zorg en een goede werksfeer. Bereid zijn om onregelmatige diensten te draaien. Schriftelijke reacties, voor beide voorzieningen, kun je voor 26 januari sturen naar GVT De Vleugel, t.a.v. de hoofdleiding, Jac. Urlusplein 100, 3122 EL Schiedam. Vermeld in deze brief in welke voorziening jij werkzaam wilt zijn. Telefonische informatie bij Corry Kester (hoofd gvt De Nederhof) op 17 en 24 januari van 10.00-11.00 uur, tel. 0174-625047. De Van Herk Groep is een particuliere beleggingsmaatschappij in onroerend goed, met een groeiende portefeuille gevestigd ie Rotterdam, Brainpark II in de nabijheid van een goede openbaar vervoervoorziening. Wij zijn op zoek naar een fulltime (40 uur p/w) die zich in brede zin bezig zal houden met ondersteuning van de 3-hoofdigde directie en die flexibel inzetbaar is. beleggen van vergaderingen notuleren van besprekingen agendabeheer postbehandeling zorgen voor kantoorbenodigdheden bijhouden van personeelsdossiers bijhouden van aandeelhoudersregisters correspondentie verzorgen facilitaire zaken UW PROFIEL: opleiding op HAVO-niveau aangevuld met een secretariële opleiding is een pre communicatief en zelfstandig goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift ervaring met Word en Excell is een must affiniteit met de onroerendgoedbranche Wij bieden u een zelfstandige, verantwoordelijke en afwisselende functie in een moderne organisatie. U kunt rekenen op een goede salariëring afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Vos, financieel directeur, telefoon: 010-241 1555. Stuur uw brief metc.v. binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie naar: t.a.v. de heer R. Vos, Postbus 4068, 3006 AB ROTTERDAM.

Het Nieuwe Stadsblad | 2000 | | pagina 8