voor u one n guldens vee blijft betalen tze ziekenfondspakket. Stap nu over! A Wat heeft de Lepus europaeus met te maken..? een professional voor al onze reparatie,-en onder houdswerkzaamheden <m/v) fjflfllilliHMl Het Zuid-Hollands Landschap o 0 DIENST SPORT EN RECREATIE (010) 2 466 444 www.dsw.nl Het Andere Ziekenfonds dickrii) ZWEMBAD ZUID INVALKRACHTEN (M/V) DONDERDAG 20 JANUARI 2000 3-478 1 i Openingstijden INDUSTRIEWEG 86-92 MAASSLUIS 010 - 590 36 24 ;1' 0 Schoonmaakbedrijf W. Tol SCHOONMAAKSTERS 00-15.00 u.l De Dienst Sport Recreatie houdt zich bezig met de voorbereiding en uitvoering van het sport- en recreatiebeleid, de planning en realisering van sportvoorzieningen, het beheer en de exploitatie van de gemeentelijke sportaccommodaties alsmede de uitvoering van sportstimuleringsactiviteiten en sportevenementen. Zwembad Zuid is een multifunctioneel zwem- recreatiebad. Het zwembad wordt gekenmerkt als het familiebad. Voor het zwembad zijn wij op zoek naar die bij ziekte, vakantie e.d. van het reguliere personeel kunnen worden opgeroepen. Een reguliere aanstelling kan op termijn tot de mogelijkheden behoren. caissière receptioniste u bent flexibel inzetbaar; u heeft een klantvriendelijke instelling; u heeft goede contactuele eigenschappen. Taken het verrichten van geautomatiseerde kassawerkzaamheden; het bedienen van de telefooncentrale; overige werkzaamheden. zweminstructeur u bent in het bezit van diploma zwemonderwijzer of opleiding CIOS. met aantekening zwemmen; u bent in het bezit van een geldig EHBO-diploma; u bent flexibel inzetbaar. Taken het geven van zwemlessen; begeleiden van doelgroepactiviteiten; het verrichten van water jtechnische werkzaamheden; het houden van toezicht; het verrichten van schoonmaakwerkzaamheden; overige werkzaamheden. toezichthouder u bent in het bezit van de zwemdiploma's A, B en C; u bezit bij voorkeur een geldig EHBO-diploma; u bent flexibel inzetbaar. Taken het houden van toezicht; het verrichten van schoonmaakwerkzaamheden; overige werkzaamheden. Aanstelling zal plaatsvinden bij de Stichting Educare. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de gemeentelijke regeling. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met zwembad Zuid. U kunt vragen naar mevrouw Pellegrom of mevrouw v.d. Pas. telefoonnummer (010) 426 16 82 of (010) 273 46 59. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de Gemeente Schiedam, ter attentie van de heer A. van den Berg, P&O-adviseur van de sector Cultuur, Educatie Sport, Postbus 1501, 3100 EA te Schiedam. -S Zorgverzekeraar DSW heeft als enige zorgverzekeraar in Nederland de nominale premie voor het jaar 2000 verlaagd. Onze nominale premie van 29,95 per maand is verreweg de laagste In de regio. Vergelijk onze premie met de verhoogde premie van uw huidige ziekenfonds en bereken uw voordeel! Het ziekenfondspakket is wettelijk vastgesteld en daarom in heel Nederland hetzelfde. Toch is de kans groot dat u voor hetzelfde ziekenfondspakket bij uw huidige verzekeraar honderden guldens meer betaalt dan dat u bij Zorgverzekeraar DSW zou betalen. Doordat de nominale premie van de meeste ziekenfondsen in de regio (fors) is verhoogd, zijn de verschillen met Zorgverzekeraar DSW nu groter dan ooit tevoren. De overheid heeft, zoals u weet, veel voorzieningen uit het ziekenfondspakket geschrapt. Daarom bieden onze uitgebreide aanvullende verzekeringen een kwalitatief uitstekende dekking voor heel veel voorzieningen. Fysiotherapie wordt bijvoorbeeld volledig uit onze Aanvullende Topverzekering vergoed. De meest voorkomende tandheelkundige verrichtingen worden eveneens voor 100 procent vergoed. Een extra tandartsverzekering is dus niet nodig. Onze (meest uit gebreide) Aanvullende Topverzekering kost u slechts 19,95 per maand. De Aanvullende Standaardverzekering kost overigens maar 13,00 per maand. Bovendien zijn kinderen tot 18 jaar GRATIS aanvullend verzekerd. De premie voor onze Aanvullende Standaard- en Topverzekering is al vier jaar lang niet verhoogd. Ook in het jaar 2000 zijn deze premies niet gewijzigd. Wij verwachten dat desbetreffende premies, behoudens wetswijzigingen of andere onvoorziene omstandigheden, ook in het jaar 2001 niet verhoogd zullen worden. Welke verzekeraar durft u dat in het vooruitzicht te stellen? Maak gebruik van uw recht om over te stappen Als de nominale premie van uw ziekenfondsverzekering is veranderd, en dat is vrijwel zeker het geval, dan heeft u het recht om over te stappen naar Zorgverzekeraar DSW. Overstappen is heel eenvoudig en op uw verzoek verzorgen wij de overstap moeiteloos en kosteloos voor u. Vul nu de antwoordbon in Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel zo spoedig mogelijk naar ons op. Wij sturen u dan alle informatie over ons ziekenfonds, de aanvullende verzekeringen en de gratis overstap-service toe. Ook zullen wij voor u berekenen hoe groot uw besparing bij een overstap zal zijn. Als u internet heeft, dan kunt u op www.dsw.nl uw voordeel zelf berekenen en ons informatiepakket aanvragen. Ook particulier prima verzekerd DSW heeft een prima particuliere ziektekostenverzekering met eveneens een zeer concurrerende premie. Wordt de premie van uw huidige particuliere ziektekostenverzekering verhoogd? Dan heeft u het recht om uw verzekering op te zeggen en over te stappen. Vraag snel onze informatie aan! Ja, ik ontvang graag het gratis informatiepakket over: ZORGVERZEKERAAR DSW Premie a*nvull eringeri m Uv v*-»* In onze Probeersalon kunt u na afspraak kennis maken met de verschillende systemen uit de Thermen S Badcultuur. Ontdek óók de meer waarde ten opzichte van 'gewoon baden'. Vooraf wordt u precies uitgelegd wat er zoal te proberen valt. De baden worden speciaal voor u gevuld. Onze Probeersalon is dis creet, hygiënisch en vrijblijvend. en spabaden sauna' infrarood warmtecabines luxe sanitair tegels en accessoires middelen onderhouds geurstoffen badoliën ia DL l/m do. 11.00-18.00 uur Vrij.: 11.00-21.00 uur Zat: 11.00 17.00 uur Niets, hij kent u niet eens! Hét voortbestaan van dit dier, ook wel haas genaamd, is echter sterk van u afhankelijk! Word daarom lid van het Zuidhollands Landschap voor slechts 35,- per jaar en ontvang naast het schitterende kwartaalmagazine GEHEEL GRATIS de rijk geillustreerde Groengids van Zuid-Holland. UIT032000 i Woonplus Schiedam is met 130 medewerkers en ruim 15.000 verhuureenheden een van de grotere woning corporaties in het Rijnmondgebied. Onze ambities zijn hoog voor onze dienstverlening en de woningmarkt. Bij Woonplus draait alles om goede woondiensten, innovatie en daadkracht. Onze marktgerichte organisatie willen wij aanvullen met: je bent werkzaam binnen de Unit Stad en als allround vakman houdt je je bezig met het uitvoeren van diverse reparatieverzoeken. Oit betekent onder meer het repareren en/of vernieuwen van ramen, deuren, kozijnen, vloeren en loodgieters- en electriciteitswerkzaamheden aan bestaande installaties. Verder verwachten wij dat je in staat bent bewoners te adviseren over het onderhoud en de veiligheid in en rondom de woning. OCZa Om deze functie goed te kunnen uitoefenen heb je een LTS- diploma aangevuld met een ruime ervaring op je vakgebied. Heb jij een klantgerichte instelling, toon je graag initiatief wil je verantwoordelijkheid en plezier in het werk kunnen combineren, dan voel je je vast thuis in onze organisatie. Wij bieden je een 36 urige werkweek waarbij de CAO voor woningcorporaties van toepassing is. Onze primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer uitstekend te noemen. Heb je interesse stuur dan je curriculum vitae met een begeleidende brief naar: Woonplus Schiedam T.a.v. mevrouw A. van Randeraat Postbus 25, 3100 AA Schiedam T (010) 20 45 100 Ewps@woonplus.nl >v iuS is op zoek naar voor diverse panden in Schiedam Viaardingen, voor de middaguren vanaf 15.30 uur en avonduren vanaf 1 8.00 uur. Iel...aanmelden bij: mevr. Tol 010-4746482 telden Dip 1 (fusfen 12 Informatie sollicitatie ou zijn ziekenfondsverzekering Naam Adres Postcode Woonplaats Indien u uw voordeel in guldens op uw ziekenfondspakket berekend wilt zien, vul dan tevens onderstaande gegevens in: Bent u zelf ziekenfonds verzekerd? ja nee Zo ja, bij welke verzekeraar? Is uw partner ziekenfonds verzekerd? Zo ja, bij welke verzekeraar? Geboortedatum Hoeveel kinderen zijn er medeverzekerd? Hoeveel inwonende zelfstandig verzekerde kinderen heeft u? Bij welke verzekeraar? Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel naar: Zorgverzekeraar DSW, Antwoordnummer 104, 3100 VB Schiedam n.v.t. Q particuliere verzekering Voorletter(s) Telefoonnummer Geboortedatum 0100np I

Het Nieuwe Stadsblad | 2000 | | pagina 14