Nipius en Jori, uw innovatieve partners in hoogwaardig zitcomfort NipiuS Probeer daar maar eens een baan bij te vinden... Velthuis Kliniek gespecialiseerd in blijvend verwijderen van overtollig vet Velthuis Kliniek (Parttime) Medewerkers (m/v) Plaatselijke vetophoping. Wie heeft er geen last van? Man of vrouw, jong of oud, vet discrimineert niet. Dat is ook logisch, want bij de geboorte ligt al vast waar het vet zich op uw lichaam zal gaan afzetten. Dit betekent echter niet dat u het dan ook maar gelaten hoeft te accepteren. Liposculptuur biedt dé oplossing tegen plaatselijke vetlagen. De behandeling is weinig belastend en kent een zeer korte herstelperiode. Het resultaat is fraai, natuurlijk en blijvend. DONDERDAG 17 FEBRUARI 2000 7-478 Oprecht milk NIEUW: Borstvergroting met eigen vet! De behandeling Snel herstel Blijvende contouren Kosten kl° WOONCENTRUM Nipius - Maasdijk uw Jori dealer Bel Irene van den Heuvel voor een baan die past: 015 - 2700 803 Liposculptuur brengt lijn in je lichaam Onze klinieken zijn gespecialiseerd in de meest vooruitstrevende medisch cosmetische technieken. De behandelingsme thoden zijn zo geperfectioneerd dat de ingre pen weinig belastend zijn en u weer snel lek ker in uw vel zit. V bent bij ons verzekerd van een optimaal resultaat. Wij zijn uw vertrou wen waard en dat witten wij u graag bewij zen. Mijn collega's en ik hopen u binnenkort te mogen begroeten. Dr. Peter Velthuis Liposculptuur is de modernste en beste variant van liposuctie, een cosmetisch chirurgische techniek waarvan de naam letterlijk het weg zuigen van vet betekent. Wie nu echter angstvisioenen krijgt van dokters die met stofzuigerachti ge buizen een lichaam te lijf gaan, moet zeker doorlezen. Want het mooie van liposculptuur is dat het nauwelijks pijnlijk of belastend is. Mits het zuigbuisje - de canule - in de vaardige handen is van een erva ren medisch specialist, zoals in één van de Velthuis Klinieken. De hier toegepaste vorm van lipo suctie heet officieel tumescent lipo- sculpture. Een hele mondvol die u onmiddellijk weer mag vergeten. Als u echter maar onthoudt dat hier aan enorme voordelen zijn verbon den, te weten: Bij de ingreep wordt uitsluitend gebruik gemaakt van plaatselijke verdoving waardoor de risico's van een narcose zijn uitgesloten Dankzij het gebruik van zeer fijne canules blijven er geen of nauwelijks zichtbare littekentjes over U herstelt zeer snel door de nau welijks belastende behandeling Het resultaat is blijvend en uiter mate fraai. Plaatselijke vetophopingen ontstaan door sterk groeiende vetcellen. Vanaf de pubertijd maakt uw lichaam echter geen nieuwe vetcel len meer aan. Voor de vetcellen die worden verwijderd komen dus geen nieuwe cellen terug! We kunnen dan ook gerust stellen dat liposculptuur een blijvende oplossing biedt voor plaatselijke vetophopingen. Dr. Martin Janssen, plastisch chirurg Belangrijk is wel dat de cliënt een reëel verwachtingspatroon heeft, zegt plastisch chirurg dr. Martin Janssen: "Nadat wij potentiële cliën ten informatie gestuurd hebben en ze te kennen geven behandeld te willen worden, volgt altijd een voor gesprek met de dokter. Daarin wordt bekeken wat de cliënt wil en in hoe verre wij daaraan kunnen voldoen. We kunnen immers niet altijd per fectie bieden, maar wel een grote verbetering. Je kunt wel gouden ber gen beloven, maar daar heb je niets aan. Dat leidt alleen maar tot teleur stellingen en ontevredenheid. Het is belangrijk dat wij oprecht zijn en ons wat behoudend opstellen. Dat houdt ook in dat wij soms moe ten zeggen dat we niets kunnen doen, bijvoorbeeld wanneer het vet zich achter de buikspier heeft opge hoopt, of bij echte zwaarlijvigheid. In het laatste geval raden we aan eerst een dieet te volgen." Tijdens het gesprek gaat de arts ook in op de gezondheidssituatie, het medisch verleden en de algemene Voor de behandeling gesteldheid van de cliënt om behan- delrisico's uit te sluiten. Hij benadrukt dat niet alleen vrou wen de weg naar de kliniek weten te vinden: "We zien ook steeds meer mannen komen. Vooral voor het wegwerken van een buik of de beruchte 'love-handles'." Een alternatief voor het vergroten van borsten door middel van implan taten is de borstvergroting met eigen vetweefseL Hierbij wordt vet dat door middel van liposculptuur is weggehaald ingebracht in de borsten. Vetweefsel is lichaamseigen en geeft in tegenstelling tot implantaten vrijwel geen risico op kapselvorming. De behandeling is zeer veilig en kent nauwelijks complicaties. Een borstvergroting met Éigen vet vindt plaats onder plaatselijke ver doving. Na de liposculptuur wordt het vet met een kleine naald voor zichtig ingebracht en gelijkmatig over de borsten verdeeld. De eerste dagen na de ingreep zullen de borsten licht gezwollen zijn en kunnen zij kleine bloeduitstortingen vertonen. Na enkele dagen is dit verdwenen. De borsten kunnen nog wel enige tijd gevoelig blijven. Bij een borstver groting met lichaamseigen vet zal in de meeste gevallen niet meer dan een vergroting van 1 cupmaat worden bereikt. Na de behandeling Liposculptuur maakt gebruik van zeer fijne zuignaalden, waarvoor sneetjes van slechts enkele millime ters in de huid gemaakt moeten wor den. Het te behandelen gebied wordt geïnjecteerd met een speciale verdo vende vloeistof. Dit zorgt ervoor dat er bij de ingreep nauwelijks bloed vrijkomt en deze nagenoeg pijnloos is. De verdoving is plaatselijk en de cliënt blijft volledig bij bewustzijn. Hiermee raken we ook één van de grote voordelen van liposculptuur. De chirurg kan de cliënt vragen van houding te veranderen, of te gaan staan. Zo is de verdeling van het vet veel beter te beoordelen dan wan neer de cliënt in één vaste positie ligt en wordt het resultaat stukken fraaier. Zoals gezegd, is de behandeling weinig belastend. Wanneer de zuig- naald onder de huid beweegt, is slechts een lichte druk of beweging voelbaar. Na de behandeling worden de sneetjes dichtgemaakt met een zelfoplossende hechting. De cliënt krijgt daarna een elastische broek of band die hij of zij een week moet dragen. Deze dient als ondersteu ning en gaat eventuele zwellingen van het behandelde gebied tegen. Binnen twee uur nadat de cliënt de kliniek is binnengekomen, loopt hij of zij alweer naar buiten. Het herstel gebeurt snel. Direct na de behandeling kan de cliënt zich wat slapjes voelen en mogelijk ver tonen de behandelde gebieden wat bloeduitstortingen. Bovendien is er een enkele dagen durend gevoel van stijfheid. De dag na de ingreep is een korte douche alweer toegestaan. Na vier of vijf dagen volgt een eer ste controle in de kliniek. De eind controle verricht de dokter na een maand of drie. Mochten cliënten tussentijds vragen hebben, dan kun nen zij altijd met de kliniek bellen of er naar toe gaan. De eerste resultaten worden na twee a drie weken zichtbaar. Het defini tieve resultaat kan al na een maand of drie worden bewonderd. In die tijd trekt de huid helemaal strak. De nieuwe contouren van het lichaam zijn blijvend, zegt plastisch chirurg dr. Janssen: "Het is natuur lijk niet zo dat een behandeling een vrijbrief is om je vervolgens maar weer vol te eten, want dan hoopt het vet zich weer over je hele lijf op. We raden iedereen aan op het eten te letten en wat lichaamsbeweging te gaan nemen. Je ziet trouwens vaak dat mensen uit zichzelf al voldoende gemotiveerd zijn om dit te doen". De kosten van een liposculp tuur beginnen bij 3.000,- afhankelijk van de omvang van het te behandelen gebied. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: EINDHOVEN HILVERSUM ROTTERDAM 040- 2868682 035 - 6231000 010 - 4369722 JR - 3200 Het belangrijkste bij het kiezen van een bank of stoel is dat u meteen goed zit. Vooral in een lederen zitmeubel is dit van belang. Daarom hebben wij alleen de beste meu beien in huis. Het door ons verkochte merk 'Jori' is daar een goed voorbeeld van. Bij de zitmeubelen van 'Jori' gaan technisch vernuft en vakmanschap namelijk hand in hand. Voor u dus het perfecte meubel om lekker in te zitten en tot rust te komen. JR - 7360 JR 7960 JR - 2700 Design J.70 Gratis parkeren voor de deur. U vindt ons via Rijksweg A20, afslag nr. 6, volg N220 richting Maasdijk. Maasdijk: Maasambacht 3, tel (0174)513490 m Hoe rijk gevuld je dagen ook zijn, voor een leuke en goedbetaalde baan bij Makro Delft valt altijd wel een gaatje te vinden. Want als parttime afdelings-, kassa-, restaurant- of vulploegmedewerker heb je je werktijden er voor het uitkiezen. 's Ochtends of 's avonds, door de week of alleen maar een paar uur in het weekend? Bij Makro Delft vind je de baan die past. Maar niet alleen de tijden zijn prettig. Het werk bij Makro is afwisselend en je hebt er i leuke collega's. Je verdient er een goed salaris en krijgt ook nog 'ns ie eiaen Makropas waar mee je voordelig inkopen kunt doen. Dus hoe druk je het ook hebt, neem even de tijd voor een telefoontje en maak Irene van den Heuvel van Makro Delft jouw wensen kenbaar. Dan weet je gelijk wat jouw mogelijkheden zijn voor een flexibele parttime baan die naadloos aansluit bij jouw drukke leven. Dit is 'm dan... de beroemde Makropas. Met deze pas op naam kunnen onder nemers uit de horeca, detailhandel, ambacht en het MKB bij Makro exclusief én voordelig inkopen doen voor hun bedrijf, variërend van kleding tot hifi en van kantoorartikelen tot en met voedsel en drank. Zij kiezen voor Makro om het brede assortiment, de goede bereikbaarheid en uiteraard de aantrekkelijke prijzen dankzij het slimme, kostenbesparende zelfbedieningssysteem.

Het Nieuwe Stadsblad | 2000 | | pagina 15