BuitenFVet plpl woonadviseur EXCLUSIEF WONEN IN VLAARDINGEN Mk Prorest Hoe mooi kan slapen zijn Oase de specialist Slapen STRESS: GAAT T ÉCHT NIET? II fie biedt veel k in uw carrière? woonst rend Heeft uw vader of moeder diabetes? Sales Consultant Bedrijfswagens parttime VERKOOPSTER DE LANGE REEK Prorest Catering BV Constructiewerker Pijpfitter IJzerwerker/lasser DONDERDAG 9 MAART 2000 10-479 DOORLOPENDE DEMONSTRATIES Openingstijden INDUSTRIEWEG 86-92 MAASSLUIS 0I0 - 590 36 24 ZEISS' RA.van der KOOIJ Tapijt - laminaat - vinyl - gordijnen - zonwering matrassen - bedmode Wij zijn op zoek naar een representatieve om ons verkoopteam te versterken leeftijd 20 - 40 jaar beslist enige jaren ervaring in onze branche voor 3 dagen in de week en de werktijden in overleg. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Woontrend van Engen, dhr. K. van Engen, Dr. Wiardi Beckmansingel 61, 3132 CM Vlaardingen of telefonisch 010 234 04 71. in een fulltime job. Interesse, bel voor meer informatie of voor een afspraak de heer R.A. van Krieken. Atta Vlaardingen Atta Vlaardingen Heemraadstraat 98 3131 VH VLAARDINGEN Tel. 010-460 49 99 www.atta.nl Wij zijn tevens op zaterdag geopend van 11.00-14.00 uur. Management Assistente /Officemanager m/v Catering heeft alles te maken met rust, sfeer, fijne dingen rond je heen. Oase heeft een ruime keuze uit meer dan 100 slaapkamers in diverse stijlen. Romantisch, klassiek, modern en design. Om uitgerust de volgende dag te begroeten is een goed slaapcomfort zeker belangrijk. Door een goed persoonlijk advies en het proefliggen in onze slaapstudio zorgen wij voor een gezonde nachtrust. De afgebeelde slaapkamer is in kersen en beuken leverbaar. 12'li jaar Oase garantie Uniek in Nederland Slaap tamcr Speciaalzaken "Oase" het kwaliteitsmerk voor slaapkamers en slaapcomfort Vestigingen op de Woonboulevards: Apeldoorn - Amersfoort - Breda - Capelle a/d IJssel - Den Bosch Diemen - Enschede - Groningen - Heerlen - Rotterdam Alexandrium III - Sliedrecht - Son/Eindhoven Utrecht - Zoeterwoude/Rijndijk - Bleiswijk Hoefweg 137 Euromet b.v., gevestigd te Vlaardingen, is een groeiend bedrijf met diverse activiteiten op het gebied van metaal bewerking. In eigen werkplaats ontwerpen en fabriceren wij constructie-, plaat- en leidingwerk. Constructie- en leidingwerk veelal gevolgd door montage op locatie. Wegens uitbreiding van ons bedrijf en de toename van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: Hoofdtaken: zelfstandig samenstellen en aflassen (MIG) van bordessen, trappen, leuningwerk, pijpsteunen enz. Hoofdtaken: zelfstandig meestal vanaftekening fitten van zowel koolstofstaal als rvs-leidingwerk. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die ook ervaring heeft met TIG laswerk. Hoofdtaken: vanaf tekening knippen, ponsen, samenstellen en aflassen (MIG) van diverse plaatwerk. Gevraagd wordt: Vaklieden met ervaring in hun vakgebied Minimaal LTS-opleiding op gelijkwaardig Leeftijdsindicatie 25 tot 45 jaar Wij bieden: Goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden Spaarregeling Werken in een goede sfeer Voor verdere informatie over bovenstaande vacatures kunt u bellen met dhr. W. Brussaard. Tel.nr.: 010-4359638. Uw schriftelijke sollicitatie gaarne per omgaande richten aan: Euromet b.v. Postbus 185 3130 AD Vlaardingen "vanuit de praktijk van het Nationaal Fonds Geestelijke Volksgezondheid" Bij te veel stress geeft ons lichaam diverse waarschuwingen. Ver moeidheid, hartkloppin gen, slapeloosheid, maagpijn, hoofdpijn. Men voelt zich opge jaagd, krijgt het gevoel nooit iets te kunnen afronden. Vluchten in pilletjes of alcohol is geen oplos sing. De situatie wordt vrijwel zeker erger. Gaat het echt niet? Zoek dan hulp, ga naar uw huisarts. Hij zal ook een lichamelijk onderzoek doen of uw klachten niet voortkomen uit lichame lijke oorzaken. Hij zal u adviseren en zo nodig doorverwijzen naar ge specialiseerde hulp bij Algemeen Maatschap pelijk Werk of Riagg. MEER WETEN? EROVER PRATEN? Het Nationaal Fonds Geestelijke Volksgezondheid (NFGV) verstrekt u gratis themabrochures. Bel: 030 - 297 11 97, of schrijf naar NFGV, postbus 5103, 3502 JC UTRECHT. Zie ook www.nfgv.nl. Erover praten? Bel de (Correlatie Hulplijn: 030- 233 13 35. V Alles in werking te bezichtigen y -7V5J i whirlpools en spabade» sauna's stoom/douchecabines infrarood warmteeabines zwembaden luxe sanitair tegels en accessoires onderhoudsmiddelen geurstoffen en badoliën AQUA PALACE heeft door het uiterst complete programma en de benodigde installatiekennis een uniefee combinatie in huis. Opzetzwembaden zijn ideaal voor zwem- en badplezier in de hollandse tuin. Van groot tot klein, voor groot tot klein. Fun. verkoeling en badplezier. Di. t/mdo.11.00- 18.00 uur Vrij.: II.00-21.00uur Zat.: II.00- 17.00uur De nieuwe Opel Movano is /eer goed ontvangen door de internatio nale vakpers. Voor de verkoop van deze bedrijfswagens zijn speciaal geselecteerde dealers aangesteld. P.A. van der Kooij is één van de geselecteerde dealers. Met vesti gingen in Schiedam, Vlaardingen en Maassluis bestrijkt van der Kooij een zeer kansrijke regio. Om de kansen optimaal te benutten zoeken wij een: De juiste man of vrouw beschikt over de volgende eigenschappen: Klantgericht Enige jaren ervaring in de verkoop van (bedrijfs)wagens Leeftijd 30-50 jaar Zeer gemotiveerd Grote mate van zelfstandigheid Kennis van relevante wetgeving Kennis van geldende normen en waarden Wij bieden: Een uitdagende functie, waarbinnen de Sales Consultant Bedrijfswagens alle mogelijkheden krijgt om het bestaande netwerk verder uit te breiden en nieuwe gebieden te verkennen. Een hecht team van specialisten op financieel en technisch gebied zorgt voor een optimale ondersteuning waar door gemaakte afspraken stipt worden nagekomen. Naast een uitstekend sala ris en goede secundaire arbeidsvoor waarden bieden wij de geschikte kandi daat alle ruimte voor persoonlijke groei. llw reactie, voor/ien van een kort C.V., kunt u richten aan: Automobielbedrijf l'.A. van der Kooij t.a.v. dhr. W (ïoedcndorp Burg. de Bordesplein 19-20 3135 HG Vlaardingen Tel.: 010-434 07 22 OPEL0 WIE WORDT Ons bedrijf heeft dringend behoefte aan versterking. Ervaring in de branche is minder belangrijk, want je collega's helpen je graag op weg bij het opdoen van de nodige kennis. Veel belangrijker vinden wij een representatief voorkomen, een servicegerichte instelling en oog voor kleur en detail. Ben je een jongeman tussen de 18 en 25 jaar die het leuk vind om mensen te adviseren en alle aspecten van het vak wil leren kennen, dan biedt de Lange Reek je een leuke baan in een ip hecht team met gezellige collega's. WONINGINRICHTERS Bettoweg 17 spaan» PowerSchiedam Tel. 010 -437 49 44 Fax 010 - 437 40 07 Zo n 500.000 mensen in Nederland hebben diabetes. V Heeft u overgewcht. hoge bioeddruk, vaak dorst en bent u ouder dan 40 jaar, dan kan dit wijzen op diabetes (suikerziekte) Bel voor de gratis informatie brochure (033) 46 22 055 Diabetes Fonds Nederland Regentesselaan 39, 3818 HH Amersfoort Email mfo@diabetesfonds nl y JOHANNA NABERKADE 63. VLAARDINGEN In gewilde nieuwbouwwijk "De Vaart", aan waterpartij gelegen, goed onderhouden twee-onder-één kapwoning met achterterras op het zuidwesten en zij- en voortuin. Begane grond: entree/hal, meterkast, toilet met fonteintje, woonkamer (ca. 7.50x5.OOm) v.v. plavuizen met vloerverwarming, gas-open haard, zijraam, schuif pui naar terras, open trap, luxe open keuken (ca. 3.00x3.OOm) met inbouwappara- tuur o.a. keramische kookplaat, afzuigkap, combimagnetron, vaatwasser en vries/koelkast, zijdeur naar tuin. 1e verdieping: overloop met bergkast, 3 slaapka mers (resp. ca. 4.30x3.00, 5.20x2.90, 2.90x2.05m) waarvan 1 met kastenwand, luxe badkamer v.v. verwarmd ligbad, douchecabine, wastafelmeubel en 2e toilet. 2e verdieping: overloop met kastenwand, technische ruimte met opstelling c.v.- installatie, aansluiting wasmachine, mechanische ventilatie, zolderkamer (ca. 3.20x4.20m) met wastafel en toegang naar dakterras (ca. 3.13x5.13m) op het zuidwesten. Ca. 152 m2 eigen grond. De woning is geheel geïsoleerd. Aanvaarding in overleg VRAAGPRIJS: 698.000 - kosten koper ALETTfl JAC0BSKADE 132. VLAARDINGEN Nabij de Vlaardingse Vaart gelegen luxe geschakelde villa met tuinen, dakterras en garage. Begane grond: garage met aansluiting wasmachine en toegang naar hal. Entree/hal. meterkast, toilet, trapopgang, tuingerichte woonkamer (ca. 5.94x5.45m) met dubbele schuifdeuren naar achtertuin, salon (ca. 4.00x3.04m), ruime luxe keuken (ca. 5.50x3.04m) met inbouwapparatuur. 1e verdieping: ruime overloop, toegang naar dakterras (z.) aan de voorzijde, slaapkamer (ca. 3.68x3.29m) met deur naar dakterras, ruime badkamer met douchehoek, dubbele wastafel met wastafelmeubel, 2e toilet, vloerverwarming en aansluiting ligbad, slaapkamer (ca. 2.45x5.44m) aan de andere zijde. 2e verdieping: overloop, 2 slaapkamers (resp. ca. 3.40x5.54 en 2.80x5.54m), bergruimte met aansluiting wasmachine en opstelling c.v.-installatie. Erfpacht afgekocht voor 50 jaar. Kavel grootte ca. 253 m2. Aanvaarding 4e kwartaal 2000. VRAAGPRIJS: 780.000 - kosten koper FRANCISCAH0F 8, VLAARDINGEN In een hofje gelegen, zeer ruime eengezinshoekwoning met grote achtertuin op het zuidoosten met houten berging, dakterras op de 1e verdieping en terras op de 2e verdieping. Begane grond: entree/hal, meterkast, toilet met fonteintje, trapopgang, zeer ruime woon-/eetkamer (ca. 80 m2) v.v. plavuizen met vloerverwarming, zijra men en toegang naar achtertuin, halfopen luxe keuken met trapkast, inbouwappa ratuur o.a. oven, kookplaat, afzuigkap, inbouwkoelkast, vaatwasser en close-in boiler. 1e verdieping: overloop, 3 ruime slaapkamers (resp. ca. 17 m2, 12 m2 en 20 m2) waarvan de kamer op de "punt" toegang heeft naar dakterras (ca. 10 m2), badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet 2e verdieping zolderkamer (30 m2) met technische ruimte met opstelling c v -ketel en aansluiting wasmachine, kasten wand, toegang naar dakterras (ca. 25 m2) aan voor- en zijkant Perceelgrootte ca. 264 m2. erfpacht afgekocht tot 2043 Aanvaarding in overleg VRAAGPRIJS. 695.000 - kosten koper K0RTEDIJK 104, VLAARDINGEN Op loopafstand van centrum en scholen op 157 m2 eigen grond gelegen ruime 7-kamereenge- zinswoning met bestrate siertuin, terras en balkon op het westen. Souterrain: toegang naar 2 kel ders vanuit de achtertuin. Kelder ruimte met opstelling c.v.-ketel toegankelijk vanuit de hal. Begane grond: entree met originele bete geling en wanden en vloeren, glas-in-looddeuren naar hal, tra popgang, toilet, garderobenis, voorkamer (ca. 4.91x3.80m) met erker en schuifdeuren naar de achterkamer (ca. 5.60x3.80m) met 3 inbouwkasten en ontbijt- bar, keuken (3.30x2.22m) met deur naar terras, trap naar sier tuin met vijver. 1e verdieping: overloop met toilet, 3 slaapka mers (resp. ca. 4.22x3.90, 4.50x3.90 en 3.10x2.00m) waarvan 1 met erker en 2 met inbouwkasten, badkamer met ligbad, wastafel en deur naar balkon. 2e verdieping: overloop met deur naar plat dak, 2 slaapkamers (resp. ca. 6.00x2.40 en 3.33x3.25m) waarvan 1 met dakkapel en aansluiting wasmachine en 1 met inbouwkast. Kelders zijn op sta- hoogte. De woning ligt op ca. 157 m2 eigen grond Aanvaarding in overleg, kan spoedig. VRAAGPRIJS: 499.000 - kosten koper Woningen Hypotheken Voor ons hoofdkantoor, gevestigd in Schiedam, zijn wij op zoek naar een fulltime: In deze functie biedt u secretariële ondersteuning aan het Management Team van Prorest Catering, zoals het voeren van correspondentie, agendabeheer, postafhandeling, telefoonbehandeling en notuleren. Tevens organiseert u bijeenkomsten, onderhoudt u contacten met leveranciers en geeft u leiding aan het secretariaat. Voor deze functie zijn wij op zoek naar een enthousiaste kandidaat met een MEAO-, Schoevers- of vergelijkbaar diploma. Bij voorkeur heeft u reeds ervaring opgedaan in een soortgelijke functie en kunt u overweg met Word en Excel. Overige trefwoorden: accuraat, klantgericht en zelfstandig. Indien u geïnteresseerd bent, kunt u uw brief met curriculum vitae binnen twee weken richten aan de heer D. Geense, personeelsmanager, 's-Gravelandseweg 258, 3125 BK Schiedam. Heeft u nog vragen, dan kunt u contact opnemen met de heer Hoekstra, divisiedirecteur op telefoonnummer 010 - 298 11 99. Internet www.oase-slaapkamers.nl HAH032000

Het Nieuwe Stadsblad | 2000 | | pagina 9