Wie is Wie? 'Enschede' kan ook in Schiedam Op reis door Europa met een Griekse Godin SCHIEDAM In auto na rij-verbod Kortweg Info Oven week stil na brand AVR Inbraken 'Berend'haalt uit tijdens stadsgesprek: Park op A-4 zandlichaam tegenzet vanuit Schiedam en Vlaardingen Het Nieuwe Stadsblad LET OP DIT KEURMERK ALS U AAN GOED DOEL Autoservice Eigenraam HET NIEUWE STADSBLAD ROZENBURG - Na een brandje aan de buitenkant van één van de verbrandingsovens van de AVR bij Rozenburg is die oven voor een week stilgelegd. De regionale bedrijfsbrandweer rukte maandagavond massaal uit •naar het afvalverwerkingsbe drijf, omdat het risico erin zat dat het vuur zou overslaan. De brand was binnen een kwartier onder controle. Er is geen afval verbrand, zegt Laurens Cheva lier, woordvoerder van de AVR. Ook raakte niemand gewond. Wel ontstond lichte schade aan de verbrandingsinstallatie. Wat de oorzaak is van de brand, wordt nog onderzocht. SCHIEDAM - Begin deze week werd ingebroken in een woning aan de Buijs Ballotsingel. Het huis bleek te zijn doorzocht en er waren onder andere sieraden weggenomen. Dinsdagmiddag sloegen inbrekers hun slag in een woning aan de Mariastraat. SCHIEDAM - De politie be trapte maandagavond op het Broersvest een 29-jarige auto mobilist die een rij-ontzegging had en dus helemaal niet mocht rijden. Tegen de man, een Rot terdammer, werd proces-verbaal opgemaakt. Dinsdagmorgen j rond 6 uur werd op de Laan van Bol'Es een 38-jarige Schiedam mer aangehouden die eveneens met een rijverbod achter het stuur zat. Ook hij kreeg een be keuring. SCHIEDAM - *Vandaag is er een zomeravondconcert op het carillon van de Sint Jans- kerk, aanvang 19.30 uur 8 juni is Gijsber Kok de beiaardier, het thema is; Salonmuziek, melo dieën uit de periode 1870-1930. Marianna Marras verzorgt 20 juli het avond-concert dan is -het thema; Musical, Henk Groe- neweg is 32 augustus aan de beurt dan is het thema; Barok. *In het Stedelijk Museum is nog tot 18 juni de tentoonstelling 100 vondsten uit de cultuurhis torische collectie te zien. Tot en 15 oktober 'Lang niet ge zien'. Een keuze uit de collectie 20e eeuw. (010) 4.699.444 BEZORGING: 0900 - 8998200 Het Gemeentearchief van Schiedam is be zig met de uitbrei ding en beschrijving van haar fotobe stand en roept daarbij de hulp in van Schiedammers. Ondermeer voor deze foto van de in 1927 gehouden Boomplantdag in de Jan van Avennestraat. De datum en plaats zijn bekend, de gelegenheid ook, maar niet wie er op deze foto staan. De vraag is dus wie dit zijn. Wie iemand herkent of meer wil weten kan zaterdag 10 juni tus sen twee en drie uur in de mid dag bellen naar het programma van de Ziekenomroep, ZOS-Ma- gazinedat rechtstreeks wordt uitgezonden via de kabel op 91.5 Mhz. Het telefoonnummer van de ziekenomroep is 4260000. Ook kan contact opgenomen worden met het gemeentear chief, Stadserf 1 (3e etage), tel. 2465757. 4*4 SCHIEDAM - 'Station Centrum ziet er niet uit. Het stationsplein is trooste loos, het Stadserf leeg. De stad staat met z'n kont naar de bewoners toe.' Hier is geen eriteaster van het gemeentelijk beleid aan het woord, maar een hoge amb tenaar. Op het stadsgesprek in de Aleidazaal heet hij al leen Berend, als om aan te geven dat -vrij naar Multa- tuli- ook vanaf de bestuurs- vleugel van het stadskan toor uit gezien wij allen even groot zijn. Berend, zo veel moge duidelijk zijn, woont niet in Schiedam. Net zoals de meeste van zijn collega's. 'Hoe hoger de ambtenaar, hoe groter de reisafstand' lijkt niet ver bezijden de waarheid. De vaste bewoners en bewo nersvertegenwoordigers die de gemeentelijke bijeen komsten bijwonen -je kunt gerust van een harde kern spreken- went maar niet aan de Amsterdamse, Bra bantse en Oostelijke accen ten van het kader. Berend werkt intussen vijf maanden in Schiedam. Met veel arbeidsvreugde. Maar aan de stad kan veel verbeteren. 'Heeft hij in die tijd al wat gekocht in Schiedam? 'De vraag van ge spreksleider Han van der Horst was kennelijk niet, zoals de rest van het gesprek, tevoren ge pland. 'Neen, maar in een van die leuke winkeltjes hebben ik wel iets gezien dat ik wil gaan kopen.' Geen man voor spontane impulsinkopen in de middag pauze, die Berend. En van der Horst vroeg niet door. 'De afge lopenjaren is het centrum alleen maar achteruitgegaan, niets bij gekomen', heette het. En het ABC-complex dan? De Nieuwe Passage? 'Maar in 2015 zal het allemaal heel anders zijn. Dan zal Schiedam helemaal zijn zo als we het graag willen. 'We, vroegen bewoners zich hardop af, 'wie zijn dat? Wij, de dage lijkse gebruikers van de stad, of de bestuursambtenaren die el ders blijven wonen?' 'We hebben al zoveel mooie plannen gezien, vergeef ons het ongeloof dat het deze keer wel zou lukken', zegt de een, maar hij vertolkt de ge voelens van velen. Als de ver wachtingen worden bewaarheid, wordt in 2015 de Hoogstraat tus sen Museum en Grote Markt druk bevolkt door de bezoekers van antiek- en curiosawinkels. Het winkelgebied is geconcen treerd in de Nieuwe Passage aan de ene en het Land van Belofte met daarnaast het ABC-complex aan de andere kant. Verbindings schakel is het Broersveld, de ruimste winkelstraat van Schie dam. In de Lange Kerkstraat is een horeca- en terrasfunctie ont staan met eetcafe's en restau rants. Dit komt, aldus burge meester Reinier Scheeres, tot stand zonder winkeliers uit hun panden weg te jagen. Uitkopen zou veel te veel kosten voor de gemeente met zich meebrengen. Beoogd wordt daarom het ge wenst resultaat langs de weg van vrijwillige verhuizing te berei ken. Volgens de bewoners ging het teveel om de ondernemers. Als er wordt gezegd 'Wij met z'n allen, en als ik zeg allen, dan be doel ik alle ondernemers in de stad', voelen wij als bewoners ons buitengesloten, zegt een van die bewoners. Een ander komt met een kopsug- gestie: 'zet er maar boven: Veel gelul in de ruimte'. Maar een an der corrigeert het meteen: 'Veel gebouw op de kleine ruimte' zou volgens haar een betere typering van de Schiedamse dadendrang zijn. In tegenstelling tot eerdere vergelijkingen, waarin die met Delft of beroemde Italiaanse pleinen niet uit de weg werd ge gaan, wilde Schiedam zich dit maal niet spiegelen aan Breda, Maastricht of Vlissingen, die ten voorbeeld werden gesteld voor de inrichting van de openbare ruimte. Het in Schiedam met veel gejuich en hooggespannen verwachtingen binnengehaalde bureau Seinpost had voor een verkeerscirculatieplan in Vliss ingen 50 miljoen ter beschik king. Over dat soort bedragen kan men in Schiedam niet pra ten, denken of zelfs dromen. Be woners betoogden dat het ambi tieuze bouwen van de gemeente ten koste van de leefbaarheid van de stad gaat. John van Gestel, voorzitter van de bewonersvereniging Schie dam centrum, was een van de grootste tegenstrevers. Hij deed verslag van minstens 250 auto's die 's avonds in de binnenstad wild geparkeerd staan, 2200 vrachtautobewegingen per week door de Grofbaan waar een truck nauwelijks doorkan maar waar door ze in twee richtingen af en aan rijden, problemen rond het lossen bij Albert Heyn, Bas van der Heyden en Mc Donalds en een slechte inpassing van de weekmarkt. De suggestie van de ambulante handel een rol te krij gen binnen het centrummanage ment werd meteen ingewilligd. Men zal gezamenlijk acties be denken om de binnenstad op vrijdagen aantrekkelijker te ma ken. 'En als het geen rol krijgt voor de markt, doe dan ook wat aan de aankleding van het gat van Bolmers' vroeg John van Gestel aan wethouder Luub Haf kamp (VVD), 'daar wordt ont zettend lang over gepraat, het ligt er al 25 jaar, doe er nu ein delijk wat aan.' Hafkamp: 'die dingen kosten tijd.' Van Gestel: 'dit kost een baal graszaad.' Johan Jongen, secretaris/pen ningmeester van de bewoners vereniging Schiedam Oost, stel de een ontwikkelingsmaatschap pij voor. De gemeente zou die op kunnen richten en Schiedammer in staat stellen hun geld daarin 'in plaats van in world online' te beleggen. Burgemeester Scheer' es sloot het niet uit. George Toth zag er weer een teken van teveel praten en te weinig doen in. 'Jul lie gaan er weer jaren over pra ten. ik doe morgenochtend.' Ver der was het vooral de avond voor de lachers. Soms onbedoeld, als historicus en publicist Han van der Horst zegt dat het Broersveld tot in de jaren negentig van de vorige eeuw (die immers nog maar vijf maanden achter ons liggen) een singel was. Vooral de stemmen vanaf de tribune had den het naar hun zin. Han van der Horst, al een kwartiertje be zig met zijn inleidende mono loog: 'We willen rond 22.30 uur stoppen, maar als altijd zal dat moeilijk zijn dat te halen' kreeg te horen 'als jij zo doorgaat ze ker niet'. En toen hij de aanwe zigen aanmoedigde geen blad voor de mond te nemen en te doen alsof 'alle gemeenteraads leden plotseling doof zijn ge worden' kwam de repliek 'maar dat zijn ze altijd al geweest'. Zijn vraag 'Het Broersveld wordt een machtige winkel straat, maar dat gebeurt niet zomaar. Waar komt dat van daan?' 'kon reken op: 'Uit een grote duim!' en Maurice, collega van Berend kreeg op de opmer king 'Jan de Bouvrie komt niet voor niks naar Schiedam' te ho ren 'Neen, voor een gulden!' Musis-teams Nederlands kampioen SCHIEDAM - De kampioenen van Nederland in de eredivisie trio-league komen uit Schiedam en dat zorgt voor een uniek wa penfeit. Het is namelijk in de historie van de Nederlandse Bowling Federatie niet eerder voorgekomen, dat een bowling huis zowel bij de vrouwen als bij de mannen de nationale titel op eist. Dat het kampioenschap er aan zat te komen was meteen vanaf de eerste speeldag al dui delijk. De dames van Musis/Cad Inside en de heren van Ons/Al- mela namen meteen de kop positie in en hebben die niet meer afgestaan. Bij de start van de laatste wedstrijden had Musis een voorsprong van zes punten op Den Bosch en ONS vier op Duivendrecht. De vrouwen kon den de ruime voorsprong niet handhaven en moesten twee punten inleveren, zodat er een marge van vier overbleef. Bij de heren eindigde de competitie in een ware thriller. Het lukte Dui vendrecht maar ook Zutphen om veel van hun achterstand onge daan te maken. Toch hield ONS een punt over en dat was vol doende om het kampioenschap zeker te stellen. Het andere Schiedamse mannenteam Mu- sis/Warehouse behaalde op de afsluitende wedstrijddag zes punten en wist daarmee degra datie te voorkomen. Na het be halen van het Nederlandse kam pioenschap in de stedenontmoe- ting in januari heeft Musis vier van de drie te vergeven nationa le titels gewonnen. Alleen de na tionale 5-mansleague is in ande re handen. Bovendien hebben de Schiedammers in de laatste twaalf seizoenen tien Neder landse kampioenen afgeleverd in de Nationale Trio League. Fietsvierdaagse start 19 juni In tegenstelling tot voorgaande jaren is het niet langer mogelijk om de ritten van de fietsvier daagse - ditmaal vanaf 19 tot en met 22 juni - al in de middag uren af te leggen. De toerclub Rijnmond, die het evenement or ganiseert, heeft er twee jaar mee geexperimenteerd. Daarmee hoopte men meer mensen in staat te stellen om aan de vier daagse deel te nemen.Omdat het aantal middagfietsers ver onder de verwachtingen bleef is beslo ten om er weer een echte avond vierdaagse van te maken. Tege lijk is er een pakket nieuwe rou tes samengesteld, waardoor de deelnemers vanaf hun stalen ros weer vier avonden kunnen ge nieten van de omgeving, waarin ze wonen. Voor de echte door zetters zijn er tochten van 50 ki lometer. Voor mensen, die het iets rustiger aan willen doen zijn er ritten van 25 km. Het vertrek punt is het wielerbaancomplex in sportpark Harga. Daar kan men tussen 18.00 en 19.00 uur vertrekken. De fietsers dienen uiterlijk 21.30 uur terug te zijn. Iedere avond worden de deelne mers onderweg voorzien van een verrassing. Het Rode Kruis en de Motortoerclub Schiedam zijn paraat voor pech-onderweg. In de voorinschrijving kost deelna me zes gulden. Daarvoor kan men zich melden bij vijf rijwiel handelaren: Hans Damme, Bo- rodinlaan 60; Hoppstein, Dam 16a; Van Rietschoten, Prof. Kam. Onneslaan 82; Wim Wil- lemse, Jan van Avennestraat 37a en 't Centrum, Noordeinde. Voorts kan men terecht bij het VVV-kantoor, Buitenhaven weg 9. Darts in Cafe Nergens De Schiedamse Darts Competi tie organiseert op zaterdag 10 ju ni voor de deelnemers aan de zo mercompetitie weer een Single 501 toernooi. Het is de laatste uit de reeks. Het toernooi wordt gehouden in Cafe Nergens aan de Vlaardingerdijk 85. Vanaf 19.00 uur kan men zich aanmel den. Het inschrijfgeld is fl 5,00. De wedstrijden beginnen om 20.00 uur. Informatie bij Rob Eekman, tel. 010-4263523. Juventus-jeugd naar Polen Een jeugdteam van de basketbal lvereniging Juventus heeft vori ge week in het Poolse Piotrkow Trybunalski deelgenomen aan een straatbasketball-toernooi. Met de Poolse stad bestaan sinds 1998 contacten. Piotrkow is reeds enige jaren partnerstad van het Duitse Esslingen, dat tot de kring steden behoort waarmee Schiedam al geruime tijd een goede relatie heeft. Op bestuur lijk en ambtelijk niveau hebben er tussen beide steden vorig jaar diverse ontmoetingen plaatsge vonden. Eerder al waren Poolse schakers te gast in Schiedam. Ju ventus is de eerste Schiedamse vereniging, die naar Polen is af gereisd. Aan het toernooi namen verder teams deel uit de gaststad, het Wit-Russische Molodetsch- no en Rovne uit de Oekraine. Namens de gemeente maakten Jan van Vugt (directeur van de Dienst Sport en Recreatie) en Jan Brouwer (van het bureau Ex terne Betrekkingen) deel uit van de Schiedamse afvaardiging. Uniek Hermes/Excelsior-cric- ketteam In het kader van het festiviteiten rond het 80-jarig bestaan van Excelsior'20 speelt een Excelsi- or/Hermes-combinatie op zater dag 10 juni een cricketwedstrijd tegen een team bestaande uit journalisten aangevuld met en kele echte cricketers.Gezien de heersende anti-Hermes-stem- ming in het Excelsior-kamp is het opmerkelijk, dat de organisa toren er in geslaagd zijn om vol doende spelers uit Harga over te halen om een combinatie te vor men. Het team bestaat uit Thom de Veth, Ger de Leede, Henk de Groot, Erik Dulfer, Hennie van Bochove, Jan van Harmeien, Jan-Willem Heshusius, Edu Ver hulst, Hennie van Wijk, John Beijer en Jacques Geeratz. De umpires zijn Will van Wijk en Guido Abbenhuis.Om 12.00 uur beginnen de heren aan tweemaal 40 overs. De inzet is de Orange- Cup, die beschikbaar is gesteld door Wijnhandel Oranje. Na af loop zorgt de band 'Moondogs' met zeventiger jaren muziek voor een aantrekkelijk epiloog. Tafeltennissers kiezen naam De leden van de gefuseerde ta feltennisverenigingen De Koren beurs en De Reling kiezen op donderdag 8 juni een nieuwe clubnaam. Dat doen ter afslui ting van een onderling toernooi, dat gehouden wordt in het huidi ge onderkomen aan de Thomas a Kempisstraat. De combinatie verhuist op korte termijn naar een pand aan de Dr.Kuyperlaan. Zoals bekend moest Korenbeurs het gelijknamige gebouw aan de Lange Haven verlaten, terwijl De Reling een clubhuis aan de Singel achterlaat. De leden heb ben vanavond de keus uit twee namen: Brandersstad en Molen- stad. Ventura heeft top-arbiters Carla van Dijk en Yvonne Ho- lierhoek hebben onlangs met succes de cursus voor internatio naal handbal-scheidsrechter af gerond. De beide arbiters volg den de cursus in Antwerpen, waar zij wedstrijden leidden tus sen teams van Belgie, Bosnie- Herzegovina, Finland, Israel, Letland en Luxemburg. Beide dames, die lid zijn van de hand balvereniging Ventura, slaagden met vlag en wimpel en zorgden ervoor, dat Nederland met Noor wegen het enige land is met twee internationale scheidsrechters. DONDERDAG 8 JUNI 2000 23 - 1475 SCHIEDAM - Met het aanleggen van een park op het zandlichaam dat al 25 jaar klaarligt voor de snelweg tussen Schiedam en Vlaar dingen, wil het 'Samenwerkingsverband tegen de aanleg van de A4 door MiddenDelftland' een tegenoffensief inzetten tegen Netelenbos. Als reactie op het Bereikbaarheidsoffensief Randstad waarmee de minister volgens hen 'de oorlog verklaart aan rustgebied Midden Delftland'. Vanuit Vlaardingen en Schiedam wordt al jarenlang actie gevoerd te gen het doortrekken van de A4, vanwege de gevreesde stank- en ge luidsoverlast. Nu er hernieuwde 'rampzalige' plannen van bedrijfsle ven en het Verkeersministerie zijn opgedoken voor 'doorstroomrou- tes en tolwegen', acht het samenwerkingsverband de tijd rijp voor steviger actie. Om hun argumenten tegen de wegaanleg kracht bij te zetten, willen diverse lokale natuur- en milieuorganisaties het huidige groene zand lichaam een aantrekkelijker invulling geven. Zij hebben een ont werpwedstrijd uitgeschreven voor een park op dat stuk grond. Schie dammers worden uitgenodigd een park te tekenen en dat ontwerp (voor 13.30 uur) in te leveren op de ParkPlantDag op 18 juni op de kop van het zandlichaam. Die middag wordt uit de inzendingen een winnaar gekozen en wordt gelijk met de realisatie van het plan be gonnen. Het geheel wordt van 13 tot 16 uur omlijst met een pro gramma van spel, muziek, optredens voor de kinderen en een wan deling door het gebied. Gelijktijdig wordt 25 jaar actie tegen Rijks weg 19/A4 gevierd. Voor informatie kan gebeld worden: tel. 4264607/4732091 of 015-2142173. SCHIEDAM - Voormalig PvdA-afdelingsvoorzitter Jan-Willem Mennink maakt zich zorgen dat een ramp zoals in Enschede ook in Schiedam mogelijk is. In Voorwaarts, het partijblad, rept hij van 'de knagende vraag of je zeker weet dat een vergelijkbare catastrofe zich niet in je eigen gemeente kan voordoen'. Mennink: 'Schiedam is net als Enschede een stad met een industrieel verleden, waarbij historisch de situatie ie gegroeid dat een deel van de industrie met een woon functie is verweven, of daar niet ver van af ligt.' Mennink, die verwijst naar de plannen om op het Gustoterrein wo ningen pal naast aanwezige bedrijven te bouwen, vindt dat een risi co-inventarisatie voor de hand ligt. 'Ook al brengen de meeste be drijven schijnbaar onschuldige risico's met zich mee, HoekLoss, een producent van medische en industriële gassen ligt bijvoorbeeld op een paar steenworpen afstand van een dichtbevolkte woonwijk.' Ver plaatsen naar de rand van de stad is voor Mennink ook niet het ant woord, omdat hij zich realiseert dat de gevaren van de petrochemi sche industrie aan de andere kant van de Nieuwe Waterweg, al ligt de ze op iets grotere afstand, vele malen groter zijn. 'Schiedam ontkomt er daarom niet aan een aantal potentiële risicofactoren te tolereren. Van de vuurwerkcatastrofe moet echter geleerd worden. Nieuwe ver gunningen moeten pas verleend worden als vaststaat dat geen onver antwoorde gevaren voor de bevolking bestaan. Als de kennis om dat te beoordelen ontbreekt, moet de gemeente het advies van experts daarover inwinnen. Regels aanscherpen betekent ook dat er controle op de naleving moet zijn.' Mennink roept medewerkers van bedrij ven, die er weet van hebben dat gevaren ontstaan doordat regels in het bedrijf aan de laars gelapt worden, op niet hun mond te houden. Een betere juridische bescherming voor deze 'klokkenluiders', zodat ze door hun mond open te doen niet hun baan kunnen verliezen, is daarvoor nodig. Uit 'Enschede' trekt Mennink ook de lering, dat de bestaande rampenplannen tegen het licht moeten worden gehouden: 'Hoe onvoorspelbaar een ramp ook is, het is een geruststelling om te weten dat de betrokken partijen in ieder geval op elkaar ingespeeld zijn. Niemand kan helaas de garantie geven dat een dergelijke ramp Schie dam niet zou kunnen treffen, maar op het gebied van risicobeheersing moet de gemeente een voortrekkersrol vervullen.' SCHIEDAM - Onder toeziend ook van een Griekse Godin kon de jeugd van Schiedam zich vrijdagavond op wereldse wijze uitleven bij het 'Zweedse Ioopspel'. Waarbij ze aan de hand van een landkaart al le landen van hun eigen kleur moesten voorzien. Het Ioopspel vorm de onderdeel van de Blauwe Brug Nacht die dit jaar geheel en al in het teken stond van 'Een reis door Europa'. Achttien kinderen kwamen de nacht doorbrengen in het wijkcentrum waar ze na het opmaken van hun slaapplaats aan de slag konden met activiteiten als T-shirt beschilderen en de pyamadisco. Na het vlot verlopen avondprogramma wilde het om elf uur met slapen overigens niet direct lukken. 'Dat is traditiegetrouw altijd een beetje dollen' meldt een woordvoerster van de Blauwe Brug vergoeielijkend, 'maar het was weer heel leuk'. Na een Frans ontbijt, bedden opmaken en ochtengymnastiek wachtte de jeugd nog een spannende Star Wars film alvorens om 12 uur 's middags Je Blauwe Brug Nacht definitief werd afgesloten. verschijnt elke woensdag en donder dag in Schiedam en Kethel en is een uitgave van Wegener Sijthoff Weekbladen BV Rotterdam en Sijt hoff Pers BV Rijswijk, beide behoren de tot Wegener NV Oplage 40.816 REGIOKANTOOR: Westhavenkade 14 Postbus 52 3130 AB VLaardingen Telefoon: (010) 4.344.022 Telefax (010) 4.602.727 Kantooruren: 8.30 - 17.00 uur (vrijdag tot 16.00 uur) ADVERTENTIEVERKOOP: R. Spierings, tel privé: 06 55.133.049 Lokaal accountmanager: E.H. den Breejen, tel privé: 06 53.67.38.84 Teammanager: C. Vijfvinkel, tei. privé (010) 4.359.421 Regionaal accountmanagement: (010) 4.699.215 REDACTIE: Look J.Boden, Ger van Veen, Evelyn de Ruyter (chefredacteur) tel. (010) 4.344.281 fax.: (010)4.600.205 loods De Havenloods is een uitgave van Wegener Sijthoff Weekbladen B.V. en telt 29 edities. Totale oplage 937.148 HOOFDKANTOOR: Wegener Sijthoff Weekbladen BV, Prins Hendrikkade 16 3071 KB Rotterdam Postadres: Postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam Telefoon: (010) 4.699.911 Duo's: DIRECTIE: W. van der Steen Hoofd advertentie exploitatie: C.H. Ratelband Hoofd redactie: Jan Sieben Interlanden Spreigroep Bezorgklachten: HNS V I 'De stad staat met zijn kont naar de bewoners toe SPORT LANGS DE WATERWEG Want alleen fondsenwervende organisaties die op verantwoorde wijze geld inzamelen en besteden krijgen het CBF-keur. Voor vragen over het CBF-keur: Centraal Bureau Fondsenwerving.Tel. 0900-2025592 (75ct./min.) of internet: www.cbf-keur.nl VOOR GOEDE DOELEN Fokkerstraat 576, Schiedam.Telefoon 010 - 462 20 22 PEUGEOT U vindt ons ook in Vlaardingen en Naaldwijk •V -A

Het Nieuwe Stadsblad | 2000 | | pagina 3