Gemeente Schiedam II I Informatie Sl. Janschool Kom meepraten over het Wijkpian Oost van 19.00 tot 21.45 uur Van Swindensingel 66 ideeen Van Swindensingel 66 We wonen écht perfect in Schiedam Oost We laten er geen gras over groeien: Eind oktober is het wijkpian gereed en uw ideeën verwerkt! Gemeente Schiedam WOENSDAG 28 JUNI 2000 26-441 BOUWZAKEN OPENBARE VERGADERINGEN IN JULI BOUWZAKEN ook op teletekst pag. 701-711 (achter het mozaïekkanaal). INVALIDENPARKEERPLAATS WELSTANDS- EN MONUMENTENCOMMISSIE Dichtbij het centrum, prima openbaar vervoer en met Tram-plus straks nóg beter, fantastische woningen, we hebben een veilig gevoel, er zijn voldoende goede scholen, sportfaciliteiten en voorzieningen voor ouderen, we hebben allemaal een leuke baan, er is voldoende groen in de wijk, van burenoveriast is geen sprake en we kunnen overal paikeren. De gemeente Schiedam gaat samen met ONS, Woningstichting Woonplus en Stichdng Welzijn Schiedam in Schiedam-Oost een wijkpian voor de wijk maken. In dit wijkpian komt van alles aan de orde. Wat moet er blijven en wat moet er veranderen? Omdat u als bewoner de wijk beter kent dan wie ook, is het belangrijk dat u uw ideeën over hoe het nóg beter kan in de wijk, laat horen. Dit kan op dinsdag 4 juli van 19.00 tot 21.45 uur in de aula van de St. Janschool aan de Van Swindensingel 66. Tijdens deze avond kunt u uw ideeën over wonen, werken, recreëren, vervoer, onderwijs of wat dan ook kwijt bij de vele aanwezige medewerkers van de gemeente en andere organisaties. De aftrap van de avond wordt gedaan door twee wethouders. Cabaretier Ruut van Hooft zal het geheel voorzien van een kritische noot. PUBLICATIES GEMEENTE SCHIEDAM, WEEK 26, WOENSDAG 28 JUNI, 2000 ■V Gemeenteberichten Colofon Stadskantoor Telefoon: (010) 246 55 55 Fax: (010)473 70 21 E- mail: info@schiedam.nl Gemeentelijk Informatiepunt Telefoon: (010) 246 53 04 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 8.00 - 17.00 uur donderdagavond tot 20.00 uur. Postadres: Postbus 1501, 3100 EA Schiedam Bezoekadres: Stadserf 1 Eindredactie: Bureau Communicatie Externe betrekkingen Telefoon: (010) 246 53 89 Fax: (010)246 53 64 o Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in archief- )stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 - 17.00 uur en donderdag van 08.00 - 20.00 uur, telefoon 2465565. Voor al uw technische vragen is, dagelijks bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, een bouw- inspecteur aanwezig van 09.30 tot 12.00 uur. Ingekomen aanvragen van 15-06-2000 t/m 22-06-2000: bouwaanvragen/meldingen: Zaluwlaan Woonplus Schiedam 20 garageboxen en een fietsen stalling bouwen INC Groep rolluik plaatsen Aannemers- en Bouw Bedrijf Lucas berging/garage bouwen (herziene aanvraag) Ribeslaan 21 J.A.M. Snijder woning vergroten (herziene aanvraag) Dam 5 Pruimengaarde 17 Ingekomen sloopaanvragen 15-06-2000: Singel 104 R.K. Kerk Liduina noodgebouw slopen N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of-melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemees ter en wethouders indienen. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behandeling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Rotterdam (sector Bestuursrecht), postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Gemeenteraadsvergadering Datum: maandag 3 juli Tijd: 20.00 uur Plaats: Stadskantoor in de Aleidazaal Vergaderingen van de raadscommissies en de gemeenteraad zijn openbaar. De agenda kan één week voor de vastgestelde vergaderdatum telefonisch bij de secretaris van de desbetreffende commissie worden opgevraagd. Wilt u gebruik maken van het spreekrecht voor burgers over agendapunten dan moet u dat vooraf melden bij de secretaris (bij voorkeur minimaal 24 uur tevoren) onder vermelding van het onderwerp waarover men het woord wenst te voeren (maximaal 5 minuten per spreker). Spreekrecht voor burgers over andere dan op de agenda opgenomen punten: tijdens de rondvraag. Voor agenda's, verslagen en stukken van commissievergaderingen kunt u terecht bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1Ook liggen daar de raads stukken ter inzage O Binnenplanse vrijstelling (artikel 15 WRO) Burgemeester en wethouders maken bekend dat een vergunning is aangevraagd voor een Atval Apart Punt (AAP) op de percelen: - Chopinplein ter hoogte van ingang plein. Het bouwplan is in strijd met het vigerende bestemmingsplan randbebouwing Groenoord. - Koekoekslaan ter hoogte van de Zwaluwlaan. Het bouwplan is in strijd met het vigerende bestemmingsplan Kethel Dorp. - Zwaluwlaan ter hoogte van Hof van Spaland. Het bouwplan is in strijd met het vigerende bestemmingsplan Winkelcentrum Kethel. - Valeriusstraat ter hoogte van de Laan van Bol'Es. Het bouwplan is in strijd met het vigeren de bestemmingsplan Groenoord. - Emmaplein ter hoogte van de hoek le Tuinsingel. Het bouwplan is in strijd met het vige rende bestemmingsplan Binnenstad. - Rubenslaan ter hoogte van de Fr. Haverschmidtlaan. Het bouwplan is in strijd met het vige rende bestemmingsplan Bebouwde Kom. - Rembrandtlaan ter hoogte van het Rubensplein. Het bouwplan is in strijd met het vigerende bestemmingsplan Bebouwde Kom. - Nassaulaan ter hoogte van het Schieland Ziekenhuis. Het bouwplan is in strijd met het vige rende bestemmingsplan Bebouwde Kom. - Marconiweg ter hooge van de Galvanistraat. Het bouwplan is in strijd met het vigerende bestemmingsplan Bebouwde Kom. De bouwplannen moeten daarom tevens worden aangemerkt als een verzoek om vrijstelling als bedoeld in artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening wordt aan burgemeester en wethouders de mogelijkheid geboden om in het bestemmingsplan een mogelijkheid op te némen van bepaalde voorschriften vrijstelling te verlenen. In de van toepassing zijnde bestemmingsplan nen is voorzien in een dergelijke vrijstellingsmogelijkheid. Burgemeester en wethouders overwegen, met gebruikmaking van het bepaalde in artikel 15 WRO, toepassing te geven aan deze binnenplanse vrijstellingsbevoegdheid. Vooraf willen burgemeester en wethouders een ieder in de gelegenheid stellen bedenkingen kenbaar te maken. De vrijstellingsverzoeken liggen hiertoe vanaf donderdag 29 juni 2000 tot en met woensdag 26 juli ter inzage in het Stadskantoor, balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur en donderdag tot 20.00 uur. Gedurende deze termijn kunnen belang hebbenden tegen het voornemen om vrij stelling te verlenen van de bestemmings planbepalingen schriftelijk en gemotiveerd bedenkingen indienen. De bedenkingen dienen te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders, t.a.v. hoofd Ruimtelijke Ordening, Verkeer en Vervoer, postbus 1501, 3112 EA Schiedam. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij, op grond van ingekomen verzoeken, op 26-06-2000 hebben besloten tot: - het aanleggen van een invalidenparkeerplaats ter hoogte van het pand Korte Singelstraat huis nummer 15, ten behoeve van het parkeren van een voertuig met kenteken TZ-49-ZG - het aanleggen van een invalidenparkeerplaats ter hoogte van het pand Van Leeuwenhoeckstraat huisnummer 21b, ten behoeve van het parkeren van een voertuig met kenteken ZB-SF-19 - het aanleggen van een invalidenparkeerplaats ter hoogte van het pand Tuinlaan huisnummer 52a, ten behoeve van het parkeren van een voertuig met kenteken 30-06-XS - het aanleggen van een invalidenparkeerplaats ter hoogte van het pand 's- Gravelandseweg huis nummer 668, ten behoeve van het parkeren van een voertuig met kenteken ZD-58-JG - het verplaatsen van een invalidenparkeerplaats van de oude locatie ter hoogte van het pand Rotterdamsedijk huisnummer 216a, naar de nieuwe locatie ter hoogte van het pand Johan Straussplein huisnummer 247, ten behoeve van het parkeren van een voertuig met kenteken XL-NB-93 - het aanleggen van een invalidenparkeerplaats ter hoogte van het pand Villastraat huisnummer 2a, ten behoeve van het parkeren van een voertuig met kenteken VS-31-KX Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan iedere belanghebbende binnen 6 weken, gerekend vanaf de eerste dag na de datum waarop het besluit aan verzoeker is bekend gemaakt, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. De volgende plannen zijn geagendeerd voor de openbare vergadering van de Welstands- en Monumentencommissie Schiedam in kamer 1.01 van het Stadskantoo'r, Stadserf 1Schiedam. Datum: 03-07-2000: Jan van Galenstraat Stiho Vastgoed Karei Doormanweg V.d. Tempel Vastgoed b.v. Zwaluwlaan Woonplus Schiedam Datum 10-07-2000: Nieuwstraat 35 V.d. Tempel Vastgoed b.v. Adm. De Ruyterstraat 24 Lagerwey Windturbine b.v. Mieriksveld 24 P.S. de Jong le Tuinsingel 20 S.K. Chau Nassau Dillenburgstr. 18E. Braams bedrijfsgebouw bouwen bedrijfsgebouw bouwen 20 garageboxen en een fietsen stalling bouwen woning verbouwen windturbine verbouwen woning vergroten woning verbouwen woning verbouwen Belanghebbenden die daar prijs op stellen kunnen in de gelegenheid worden gesteld zich in de vergadering van de commissie te laten horen over vorenstaande. Nadere inlichtingen - waaronder het tijdstip van behandeling - kunt u krijgen bij het secretariaat, telefoon: 246 54 90. of niet somsP Janschool GR

Het Nieuwe Stadsblad | 2000 | | pagina 2