rö' a N 5* üi* fr. Van Der Waal c KUNSTSTOF KOZIJNEN HARPA Renovatie Schiedam PROPER Project Administrateur I Intergom rt P> 3 O 3 Medewerkers patiënten voorlichtingscentrum m/v it enthousiaste medewerk(st)ers Considine Consultants B.V. 4i'uv- Verkoop talenten gezocht!!! Boekhoudkundig/Administratief medewerker (m/v) DONDERDAG 17 AUGUSTUS 2000 vjw-*4 ,v "c*=; - :.w Vv - r Restaurant 't Oeverb verJbos zelfstandig werkend kok m/v CSO A<7 aam fin ar ij De CSG Aqu zoekt voor docenten: nieu tekenen wegens ziekte) technisch onderwijsassistent (natuurkunde) 1 wtf op vrijwillige basis Gevraagd: Sleepseweg 15, Brielle Tel. 0181 - 410571 vraagt voor haar kantoor in Brielle met spoed een (40 uur) Wij zijn een kantoor dat zich bezighoudt met de bescherming van merken, modellen, auteursrechten en soortgelijke rechten in alle landen ter wereld. Wij zoeken een medewerker voor onze boekhoudafdeling en voor diverse algemene administratieve werkzaamheden. De werkzaamheden behelzen o.a. de verwerking van bank en kas, het inboeken van facturen, debiteuren bewaking, het bijhouden van rekening-couranten, het verrichten van binnen landse en buitenlandse betalingen, alsmede diverse werkzaamheden ter ondersteuning van onze adviseurs. Ervaring op dit gebied, met name met Afas, strekt tot aanbeveling. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Considine Consultants B.V.. mevr. K. Kamies, Postbus 84, 3230 AB Brielle. Vrijblijvend prijsopgaaf 10 jaar garantie Crèmekleur geen meerprijs. Telefoon: 010-4739944 06-22515647 Laatste zomerkleding 'A prijs Nieuwe najaars collectie ALARMSYSTEMEN B.V. Proper Alarmsystemen is een beveiligings- en telecommunicatiebedrijf gevestigd in Papen- drecht en Zevenbergen. Door de groei van ons bedrijf zijn wij op zoek naar gemotiveerde medewerkers. BEVEILIGINGSMONTEURS Wij vragen - MTS of gelijkwaardig - Rijbewijs - Bekendheid met het Aritech systeem is een pré LEERLING MONTEURS Wij vragen - Goede motivatie - Bereidheid om aan te pakken - Geen 9 tot 5 mentaliteit - Leeftijd tot 20 jaar De werkzaamheden zullen bestaan uit het onder begeleiding installeren en bekabelen van telefooncentrales, alarmcentrales en videofoonsystemen, waarbij de nieuwste technieken worden gebruikt. Wij bieden: goed salaris en secundaire arbeidsvoor waarden opleiding en training een goede werksfeer werk met toekomst mogelijk heden Bedrijfsauto en telefoon voor beveiligingsmonteur 1 dag in de week naar school voor leerlingmonteur. Wanneer je denkt dat dit voor jou de baan is die bij je past stuur dan je CV op naar Proper Alarmsystemen BV, Achterom 8, 3351 PC Papendrecht of neem met de heer P.G.J.M. van Heeswijk kontakt op onder telefoon 078-6156730. Uitsluitend sollicitanten worden verzocht te reageren. Proper Alarmsystemen Achterom 8,3351 PC PAPENDRECHT Tel.: 010 - 2482828 Fax: 010 - 2482848 Bouwbedrijf Van der Waal 33-477 npii- Nk| - - ,4 Q* v*' - ":::V; V' .r'ï -v 4?>m, >5 .-.: V ;fs-" 'kk Chrysler Voyager. Vanaf f 55.995,-. Zoals elke Chrysler heeft de Voyager een rijk uitrustingsniveau met onder meer twee airbags, elektrisch bedienbare buitenspiegels en stuurbekrachtiging. Vanaf de SE luxe zijn ook airco, speed control en elektrische bedienbare ramen standaard. Daarnaast biedt elke Voyager veel flexibel in te delen ruimte. Stoelen en banken zijn eenvoudig te verplaatsen, te verschuiven en... te verwijderen. Ga voor de A II 11 lf A Ff* mogelijkheden en een proefrit naar onderstaande Chrysler dealer. lHliluLCll VOYAGER COUNTY CAR ROTTERDAM B.V. Toepad 15, Rotterdam. Telefoon 010 - 452 90 66. Openingstijden: maandag t/m vrijdag 8.30 - 17.30 uur. Zaterdag 10.00 -17.00 uur. Vrijdag koopavond tot 21.00 uur. Chrysler Voyager 2Ai SE vanaf f 55.995,- (Afgebeeld, Chrysler Voyager 3.3i V6 LE vanaf f 96.280,-.) Prijzen incl. BTW, af importeur, excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. Leaseprijzen op aanvraag bij DaimlerChrysler Finance 030 - 605 98 71. Bel voor meer informatie DaimlerChrysler Nederland B V.; 0347 - 36 34 00. Wijzigingen voorbehouden. Internet, www.chrysler.nl In ons jonge team zijn wij op zoek naar: Alle dagen vanaf 10.00 uur geopend Ook op maandag! Met uniek uitzicht op de Nieuwe Waterweg! Maassluissedijk 203 3133 KA Vlaardingen Tel. 010-4358569 Dhr. R. Bot Voor een grote winkelketen en diverse bouwmark ten zijn wij op zoek naar verkoopmedewerkers die het leuk vinden om de klant te adviseren. Naast een goede kennis van de Nederlandse taal ben je een vlot en zelfstandig type die van aanpakken weet. Ben je geïnteresseerd kom dan bij ons langs en wij, Esther, Artie, Francisca en Femke, regelen een leuke baan voor je met vooruitzicht op een vast dienstverband. Intergom Uitzendbureau, 's Gravelandse- weg 256, Schiedam. Telefoon 010-2981298 Vi»' Uitzendbureau Geen uitzendkrachten maar dienstverleners. De CSG Aquamarijn is een christelijke scholen gemeenschap voor vmbo. havo, atheneum en gymnasium. Het centrale doel van de CSG Aquamarijn is om elke leerling op grond van aanleg en inzet een optimale leerweg aan te bieden, waardoor iedere toegelaten leerling verzekerd Is van een gekwalificeerde uitstroom. Naast de lessen zijn er veel culturele, sportieve en sociale activiteiten. De CSG Aquamarijn telt 3 I 00 leerlingen, 300 personeelsleden en bestaat uit drie afdelingen: Afdeling Gilde Vmbo Schiedam en Vlaardingen Afdeling Groen van Prinsterer Vmbo/havo/atheneum/ gymnasium Vlaardingen Afdeling Westland Zuid- Vmbo/havo/vwo Maassluis en Vlaardingen. Afdeling Gilde godsdienst 3 uur Nederlands 8a 10 uur Frans 16 uur aardrijkskunde 16 uur wiskunde 8 uur natuurkunde 10 uur economie 6 uur bedrijfseconomie/bedrijfsadministratie 16 uur techniek 7 uur bouwtechniek 26 uur elektrotechniek 6 uur zwangerschapsverlof) Afdeling Groen van Prinsterer klassieke talen 4 economie en management en organisatie 17 muziek verzorging 10 5 4 uur uur uur UUr (vervanging wegens ziekte) uur Afdeling Westland Zuid maatschappijleer 1e graads) 14 uur (vervanging wegens ziekte) maatschappijleer (2e graads) 8 uur Duits (2e graads) 12 uur (per 28 aug. 2000, vervanging We verwachten van u dat u uit persoonlijke overtuiging de christelijke identiteit van onze school tot uiting iaat komen in de dagelijkse praktijk. U wilt enthousiast en actief meewerken aan een prettig leef-, leer- en werkklimaat in onze school. Gelieve uw sollicitatie za spoedig mogelijk te richten aan de Centrale Directie van de CSG Aquamarijn, t.a.v. de heer J. Hofland, Postbus 3040, 3130 CA Vlaardingen. De heer Hofland is ook telefonisch te bereiken |0I0) 435 70 00 (school) of (0182) 39 58 41 (privé) om uw vragen over deze vacatures te beantwoorden. Het Vlietland Ziekenhuis is de nieuwe naam voor de gefuseerde organisaties van het Schieland Ziekenhuis in Schiedam en het Holy Ziekenhuis in Vlaardingen. Het Vlietland Ziekenhuis bestaat thans uit twee goed geoutil leerde algemene ziekenhuizen in de regio Nieuwe Waterweg- Noord. In totaal beschikken zij over 600 bedden. Momenteel bereidt men de nieuwbouw op één locatie voor. Het streven is om in 2003 dit nieuwe ziekenhuis in Schiedam-Nieuwland te betrekken. De fusie en nieuw bouw bieden de regio Nieuwe Waterweg-Noord de garantie dat ook in de toekomst zorg op maat gewaarborgd blijft. Het Vlietland Ziekenhuis streeft naar een situatie van een gedifferentieerd behandel- en zorgaanbod, waarbij kwaliteit, klantgerichtheid, gastvrijheid en goede afstemming met de overige zorgpartners in de regio centraal staan. Naast de huidige specialismen zal het Vlietland Ziekenhuis In de toekomst beschikken over een hemodialyse afdeling, een GAAZ en een OAAZ. Voor zowel de locatie Vlaardingen als Schiedam zoeken wij enthousiaste Het Vlietland Ziekenhuis beschikt op de locaties Schiedam en Vlaardingen over een patiëntenvoorlichtingscentrum, dat open staat voor alle patiënten van het ziekenhuis, hun verwanten en bezoekers. Het doel van het centrum is het geven van aanvullende informatie aan (potentiële) patiënten, bezoekers en hulpverleners. Daarnaast wordt voorlichtingsmateriaal ontwikkeld en worden voorlichtingsbijeenkomsten georga niseerd. Op de locatie Vlaardingen vindt ook klachtopvang en -bemiddeling plaats. Uw werkzaamheden: U geeft aanvullende algemene informatie aan patiënten en bezoekers. Dit gebeurt mondeling, eventueel aangevuld met het uitreiken van schriftelijk voorlichtings materiaal. Daarnaast biedt u administratieve ondersteuning zoals bestellen, ver werken, archiveren en documenteren van voorlichtingsmateriaal. U ondersteunt de voorlichtingsbijeenkomsten. U voert uw werkzaamheden uit in samenwerking met de medewerksters van het patiëntenservicebureau (PSB), locatie Vlaardingen of de coördinator patiëntenvoorlichting van de locatie Schiedam. Wij denken aan: Enthousiaste mensen die het leuk vinden om een ander zelfstandig en met gevoel voor tact te informeren. U hebt kennis van of belangstelling voor de gezondheidszorg en bent bereid om 3 dagdelen per week te werken. Bekendheid met tekstverwerking is een pré. Wij bieden: Uitdagend werk Pn een dynamische werkomgeving met een prettige werksfeer. U krijgt een introductie in het ziekenhuis. Verder kunt u rekenen op een onkosten- en reiskostenvergoeding. Informatie/sollicitatie: Nadere informatie wordt graag verstrekt door mevrouw M. Masthoff of mevrouw P.M. Fontein, medewerkers van het PSB, telefoon 010 - 249 30 56 of door de heer X. Rodenburg, coördinator patiëntenvoorlichting, telefoon 010 - 204 40 30. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen 14 dagen en onder vermelding van de locatie van uw voorkeur - sturen naar het Vlietland Ziekenhuis, t.a.v. de Dienst Personeel en Organisatie, Postbus 215, 3100 AE Schiedam. voor: - filiaal Van Hogendorplaan 27A - 36 uur per week verdeeld over 4 dagen - filiaal Kuiperstraat 37 20 uur per week verdeeld over 3 dagen Tevens zoeken wij nog enkele enthousiaste scholieren die op oproepbasis enkele uren per week beschikbaar zijn. Voor inlichtingen en sollicitaties bij Nico Roest, tel. 010-470 49 01 Bent u na de zomervakantie op zoek naar een secretariële of administratieve baan? Wij hebben per direct vacatures voor: -Directiesecretaresse -Secretaresse bij een internationaal bedrijf -Administratief secretarieel medewerkster -Telefoniste/receptioniste 80% van de vacatures zijn voor vast dienstverband, parttime/full-time U kunt uw brief met cv sturen/mailen/faxen naar: H.T.C. Office Support B.V., Postbus 122, 2990 AC BARENDRECHT. Telnr. 010-2922020 Faxnr. 010-2922029/htc.barendrecht@wxs.nl Het is mogelijk om u in Schiedam of Brielle in te schrijven! "De vrijwilligers van Habitat leveren elke dag recordprestaties. Op mijn steun kunnen ze bouwen!" (Nellie Cooman. wereldkampioen 60 meter indoor) j GIRO 6261 Habitat for Humanity Voor informatie bel: 023-5474814 of schrijf naar: Postbus 3290 2001 DG Haarlem Samen Kuizen bouwen voor een menswaardig bestaan. Bouwbedrijf Van der Waal is een middelgroot bouwbedrijf met circa 140 medewerkers dat zich niet alleen bezighoudt met nieuwbouw van woningen en utiliteitsprojecten, maar ook met renovatie, groot onderhoud en projectontwikkeling. Daarnaast beschikt het bedrijf over een afdeling Gebouwenservice en Onderhoud, die onderhoudswerk zaamheden uitvoert voor bedrijven, overheid en particulieren. De jaar omzet bedraagt circa 100 miljoen gulden. Bouwbedrijf Van der Waal Schiedamsedijk 22 Postbus 165, 3130 AD VLAARDINGEN Nieuwe nrs. per 15-11-99 Ter versterking van ons team, bestaande uit 2 Proj. Adm., zoeken wij een Tot het takenpakket behoren o.a.: - bewerken calculatiebegroting naar werkbegroting; - muteren werkbegroting in verband met meer- en minderwerken; - factuurcontrole ten opzichte van contracten/budgetten; - prognotiseren/analyseren projectresultaten; - periodieke verslaggevingen van projecten; - projecten bezoeken. Functieprofiel: De gedachten gaan uit naar een kandidaat met MEAO/MTS. Bij voorkeur ervaring in het uitvoerend Bouwbedrijf en met Kraan Bouwcomputing programmatuur (niet noodzakelijk), Excel en Word. U beschikt over goede leidinggevende en contactuele eigenschappen. Leeftijd: 25-45 jaar. Voor deze functie bieden wij de kandidaat een salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Informatie over de functie kan worden ingewonnen bij: de heer J. J. M. Bijl, Directeur, tijdens kantooruren bereikbaar onder telefoonnummer 010-248 28 28 van 8.15 tot 16.45 uur, 0180-58 00 92 na 19.00 uur. Sollicitaties kunt u, vergezeld van curriculum vitae, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan: Schiedamsedijk 22, Postbus 165 3130 AD Vlaardingen V t

Het Nieuwe Stadsblad | 2000 | | pagina 4