'AU EB WONING goed Daarom kunnen wij ook Uw huis verkopen. Bel voor een gratis taxatie en vrijblijvend gesprek: 611000 woningen per dag in Spijkenisse! ruim 2 EB më mÊ www.kompas-makelaars.nl al maar dan 10.000 waningen verkocht in Spijkenisse al bijna 25 JAAR marktleider in Spijkenisse J Citroengaard 19 Spijkeriisse Symphonielaan 18 Spijkenisse De Praktijk Spijkenisse. Buntgras 87 Spijkenisse Wij bieden u: Een hoge prijs voor uw huis. Een gratis taxatie. Hoogwaardige bemiddeling. Concurrerende tarieven. NVM-makelaar. De garantie van het vertrouwde gevoel van een familiebedrijf. De ervaring van meer dan 10.000 verkochte woningen in Spijkenisse. Door onze media selectie bereiken wij de gehele regio incl. Rotterdam. Bel voor een afspraak0181-611000. NVM Rijnlaan 67 Spijkenisse Wulphoek 38 Spijkenisse Residence 'De Marckensteijn', luxe appartementen in fraai gebouw nabij centrum Spijkenisse en metrostation. VOOR MEER FOTO'S (INTERIEUR EN OMGEVING) MET MEER DAN 100 WONINGEN EN 500 FOTO'S OF IN ONZE ETALAGE IN HET CENTRUM VAN SPIJKENISSE: RAADHUISLAAN 2 0181 -611000 Marga Klompestraat 17 Spijkenisse Essenstraat 5 Spijkenisse Harriet Freezerstraat 64 Spijkenisse Akkerdonk 34 Spijkenisse H. Swarthstraat 1 Spijkenisse Karperveen 421 Spijkenisse In de afgelopen 25 jaar en nu nog steeds verkopen wij tussen de 400 en 600 woningen per jaar in Spijkenisse oftewel ruim 2 per dag. Haverdreef 2 Spijkenisse J. de Baanlaan 116 Spijkenisse NVM J.E.Agncotastraat 91 Spijkemsse Zien is kopen. Deze eengezinswoning is geheel verbouwd. Rustig gelegen in een kindvriendelijke omgeving, met de tuin op het zuiden en nabij fraaie speelplaats in een autovrije straat. Ind.: royale hal met moderne tegelvloer, toilet, meterkast, tuingerichte woonkamer met laminaatvloer en een luxe keuken (2000) in hoekopstelling eigentijds geel/beuken v.v. diverse apparatuur zoals koelkast, vriezer, vaatwasser, combimagnetron, keramische kookplaat. 1e Verd.: overloop, badkamer met ligbad, thermokraan, badkamermeubel en kunststof ligbad, 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon. 2e Verd.: overloop met CV-combi (1993), 4e slaapkamer met dakopbouw. De gehele woning v.v. dubbel glas. De oplevering is medio maart 2001. Bouwjaar 1982. Eigen grond: 130 m2. Vraagprijs f. 289.900,— k.k. Zr V- Goed en betaalbaar wonen in een goe goede wijk (Vogelenzang-Noord) met alleen koopwoningen. Dit royale hoekhuis heeft door de in 1994 aangebrachte grote dakkapel 3 volwaardige verdiepingen. Volledig geïsoleerd en dubbel glas. Royale tuin, fraai betegeld. Mooie woonkamer desgewenst met gezellige potkachel. Moderne dichte eetkeuken met inbouwapparatuur (koelkast, vriezer, vaatwasser, gasstel, oven) uitgevoerd in eigentijds room-wit met beuken 1e Verd.: 3 slaapkamers en badkamer met kunststof bad en thermokraan, aparte douche. 2e Verd.: 4e slaapkamer met dakkapel en ruime voorzolder. Direct te betrekken. Vraagprijs I. 299.900,— k.k. makelaars verkoopt Grote woningen met praktijk-, bedrijfs-, kantorenruimte. Ideaal voor lage huisvestingskosten, telewerken. Geen files. Nabij centrum en uitvalswegen. In collegiale verkoop met Ooms. Eigen grond. Fiscaal aantrekkelijk. Prijzen vanaf 494.500,— v.o.n. Mooie eengezinswoning met tuin op het zuiden, mooie woonkamer met open haard, (desgewenst) licht massief eiken scheepsdekvloer, moderne keuken (Essen) met inbouwapparatuur (koelkast, combi-magnetron, keramische kookplaat, vaatwasser, ciose-in-boiler). Voldoende parkeerruimte achter het huis. 1e Verd.: 3 slaapkamers, dakkapel en luxe badkamer met halfronde douche-cabine met thermokraan, fraaie wastafel en vrljhangend toilet. 2e Verd.: grote 4e slaapkamer met dakraam. Aparte wasruimte en nieuwe CV-ketel. Prima onderhouden. Oplevering: medio te kwartaal 2001. Vraagprijs I. 299.900,— k.k. MAKELAAR Grote eengezinswoning met rechte gevels voor vrij aan groen en singel en met tuin op het zuidwesten in de prima wijk Schenkel nabij supermarkt en metrostation (900 meter). Moderne keuken met inbouwapparatuur (koelkast, combimagnetron, kookplaat, kick-spacer). Geheel goed geïsoleerd en goed gebouwd. Grote woonkamer met parketvloer. 1e Verd.: 2 grote (voorheen 3) slaapkamers en badkamer met douchecabine, 2e toilet. 2e Verd.: grote zolder met mogelijkheid 1 of 2 extra slaapkamers. Meer foto's en plattegronden op www.kompas-makelaars.nl. Oplevering januari 2001. Bouwjaar 1985, C.V. ketel 1990. Vraagprijs f. 349.900,— k.k. Deze goed onderhouden eengezinswoning is bijzonder rustig gelegen aan een pleintje met veel groen en de fraaie tuin gelegen aan waterpartij. Ind.: berging aan de voorzijde en eventueel de mogelijkheid om te parkeren op eigen terrein. Hal, modern toilet, tuingerichte sfeervolle woonkamer, half open keuken in hoekopstelling v.v. gascomfort en schouw. De gehele begane grond is v.v. een mooie tegelvloer. 1e Verd.: badkamer met douche cabine, wastafelmeubel en 2e toilet, 2 slaapkamers (voorheen 3). 2e Verd.: overloop met CV-combi, aansluiting wasmachine en droger en bergvliering, 3e slaapkamer met Veluxraam. De oplevering zal zijn 2e kwartaal 2001. De tuin ligt op het oosten, het bouwjaar is 1980, eigen grond: 146 m2. Vraagprijs f. 299.000,— k.k. U, I» Grote woonkamer, keuken en 2 slaapkamers, ruim balkon. Verder lift en eigen parkeerplek/garage. De appartementen zijn bedoeld voor 50+. Een project van Woontrefpunt MaasDelta Spijkenisse. In collegiale verkoop met Ooms Make laars. Prijzen vanaf: 264.900,- v.o.n. excl. parkeerplek/garage v.v. 15.000,- v.o.n. Geheel verbouwde geschakelde 2/1-kapwoning, fraai gelegen voor blijvend vrij aan 10.000 m2 water met zwanen en aalscholvers, achter met tuin en 2 dakterrassen op het zuiden. Carport op eigen terrein. Verder de meest luxe denkbare keuken (winkelwaarde f 50.000,—). Prachtige grote woonkamer met fraaie tegelvloer met vloer verwarming. een moderne open haard. Grote berging (6,00 mtr. x 2,50 mtr.) Dakterras op 1e en 2e verdieping. Zeer luxe keuken met Miele inbouwapparatuur, unieke koffiezetmachine, vaatwasser, magnetron, aparte oven, echte inductiekookplaat, design afzuigervriezer, koelkast etc. 1e Verd.: 3 slaapkamers waarvan 1 met schuifpui naar dakterras, badkamer met ligbad en 2e toilet, aparte wasruimte. 2e Verd.: 2 slaapkamers. Oplevering medio 2001 Eenmalig aanbod f. 429.000,— k.k. Royale eengezinswoning aan de voorzijde rustig gelegen aan wandelpad en aan de achterzijde vrij gelegen aan gemeenteplantsoen. De tuin ligt op het zuiden. Aan de tuinzljde is de woning uitgebouwd (5m x 3.50m) met diverse mogelijkheden, maar oorspronkelijk bedoeld als slaapkamer en badkamer. In de woonkamer ligt een tegelvloer met vloerverwarming. Moderne witte keuken met hoge kasten v.v. diverse apparatuur. 1e Verd.: Overloop, badkamer met ligbad, 3 slaapkamers, 2e Verd.: open zolder met dakkapel en nieuwe CV-combi Vaillant. Grotendeels dubbel glas. Eigen grond 148 m2. De oplevering is in overleg Vraagprijs f. 309.000,— k.k. Halfvrijstaande riant grote 2/1-kap. Werkelijk een paleis van een huis met alle denkbare luxe. Riante woonkamer (8 meter breed, 10 meter lang) met prachtige natuurstenen schouw, luxe tegelvloer met vloerverwarming, luxe keuken in moderne kleur en met inbouwapparatuur, fraaie vide schuifpui naar schitterende beschutte tuin met meerdere terrassen, luxe vrijhangend toilet. 1e Verd.: riant luxe badkamer met sauna, 2 persoons Whirlpool, aparte douche en vrijhangend toilet, 2 ruime slaapkamers en werkkamer aan vide. 2e Verd.: ruime 3e slaapkamer. Oplevering in overleg. Vraagprijs f.599.900,— k.k. Bijzonder centraal gelegen t.a.v. groot winkelcentrum "Akkerhof", metro/bus, bibliotheek en medisch centrum, dit goed onderhouden 3-kamerappartement gelegen op de 3e woonlaag. Ind.: entree/hal, 2 slaapkamers, badkamer met douchecabine en aansluiting wasmachine en droger. Apart toilet, half open luxe keuken in hoekopstelling vanille/blauw v.v. gascomfort, koelkast, afzuigkap. Gezellige woonkamer met toegang tot inpandig balkon op het westen. Entree via centrale afgesloten hal met lift en toegang tot de berging. De oplevering is in overleg. De WE is f. 150,— per maand. Vraagprijs f. 259.000,— k.k. Werkelijk schitterende royale hoek-laaneengezinswoning met o.m. een prachtige luxe keuken, uitgevoerd in beuken met eigentijds geel (en eenvoudig te wijzigen in groen) met o.m. een apart afwasgedeelte, koelkast, vriezer, combimagnetron, keramische plaat, vaatwasser, desgewenst met eettafel en wandmeubel in dezelfde stijl als keuken. Mooie grote woonkamer en eetkeuken geheel uitgevoerd in eigentijdse terra-cotta kleuren. Ook de siergrintvloer met vloerverwarming. Schuifpui naar fraai aangelegde en ommuurde tuin op zuid-oosten. 1e Verd.: 2 grote slaapkamers en moderne witte badkamer, halfronde douche, vrijhangend toilet, dubbele wastafel met badkamermeubel. Groot dakterras. 2e Verd.: 2 grote slaapkamers en CV-ruimte. Centraal stofzuigsysteem. Oplevering: in overleg. Eenmalig aanbod f. 399.900,—k.k. Fraai aan waterpartij gelegen geheel verbouwde (voor Fl. 100.000,—) moderne eengezinswoning met onderhoudsvrije gevelbekleding en kunststof kozijnen. Mooie woonkamer met prachtige kalkzandstenen schouw/open haard en eigentijdse houten vloer. Moderne keuken met apparatuur (gasstel, vaatwasser, vriezer, koelkast). 1e Verd.: 2/3 slaapkamers waarvan één met zonneterras aan water en moderne badkamer met douche-cabine, badmeubel, 2e toilet. 2e Verd.: royale 3e slaapkamer en aparte wasruimte en apart CV ruimte (H.R. ketel 1999). Prima alarminstallatie (inbraak en brand). Zo te betrekken. Geheel gestoffeerd en prima onderhouden, Fraai aangelegde beschutte tuin. Oplevering in overleg. Eenmalig aanbod f. 329.900,— k.k. Mooie goed onderhouden hoekeengezinswoning met fraai aangelegde tuin op het zuiden. Ind.: hal, luxe toilet, meterkast, tuingerichte woonkamer met parketvloer (tropisch hardhout) en open haard, lamellen plafond en wandbetimmering. Halfopen luxe keuken in U-vorm v.v. koelast, vriezer, keramische kookplaat, oven, afzuigkap. 1e Verd.: badkamer met ligbad, dub bele wastafel in meubel en 2e toilet, aansluiting wasmachine en droger, 2 slaapkamers beiden v.v. laminaat. 2e Verd.: overloop met CV-combi 1997, 3e slaapkamer met Veluxraam. Achterin de schitterend aangelegde tuin met hardhouten schuttingen, water, tuinverlichting en zonnenscherm is een stenen berging. De oplevering is in overleg. Vraagprijs f. 319.900,— k.k. Nieuwe, moderne fraaie geschakelde villa in Rietvelden met ruime inpandige garage. Opgeleverd in juni 1999. Voor vrij gelegen aan groen. Schitterende grotewoonkamer, aparte gezellige eetkamer, luxe keuken met inbouwapparatuur (vaatwasser, magnetron, koelkast) uitgevoerd in beuken/blauw. Gehele woning voorzien van spuitwerkwanden en grotendeels laminaatvloeren. 1e verd.: Luxe badkamer met 2e toilet, bidet, luxe douchecabine, fraaie tegel, 2 mooie slaapkamers. 2e verd.: 2 mooie slaapkamers en 2e badkamer met douche en 3e toilet. Geheel geïsoleerd en dubbel glas. Met G.I.W. garantie. Fraaie aangelegde tuinen. Altijd zon. H.R. CV-ketel. Oplevering: in overleg. Vraagprijs f. 599.000,— k.k. kêmpas MAKELAAR

Het Nieuwe Stadsblad | 2000 | | pagina 12