We leiden onze groei graag in GOEDE BANEN! I bij ons verdien je m Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt? bjei met het huis bezorgen van folders en kranten in je eigen omgeving. of 010-4.699.626 of 010-4.699.612 ■w. Opleiding tot verzorgende I.G. Administratief medewerk(st)er After Sales Service- Meubelmonteurs Scholieren Studenten Chauffeurs Bijrijders Full- of parttime Verkopers Magazijn Medewerkers Interesse? NIET ZOMAAR EEN BAANbij even noteren! INFODAG11 NOV VAN 10.00 TOT 15.00 OOR LntGrLanden spreigroep Dan is dit (gratis) boek interessant voor u. U vindt hierin alles over de aanschaf, het leggen en het onderhoud van parket. Met tal van interieurvoorbeelden en de totale collectie van Bruynzeel Vloeren in traditioneel parket én het systeemparket dat u zelf kunt leggen. U bent van harte welkom in onze Bruynzeel Vloeren showrooms. Bijvoorbeeld in: Rotterdam, Burg. van Walsumweg, tel 010-4147368 DONDERDAG 2 NOVEMBER 2000 44-CG28-11 De ZuiderSter is, sinds de oprichting in 1936. uitgegroeid tot een grote, regionaal bekende woninginrichter met vestigingen in Capelle a/d IJssel (hoofdkantoor) en Rotterdam. Werken bij de ZuiderSter is kiezen voor de dynamiek van een bruisende woonwinkel waar geen dag hetzelfde is en een keuze voor inspirerende omgeving met prettige collega's. Wij onderscheiden ons in de markt door een goede prijs - kwaliteit verhouding en een grote, direkte leverbaarheid van onze artikelen. De ZuiderSter is een bedrijf dat in de bloei van zijn leven verkeert en een mooie toekomst tegemoet mag zien. Om onze groei in goede banen te leiden komen we graag in contact met kandidaten m/v voor de volgende functies: Hoofdweg 18, Capelle aan den IJssel, tel. 010 - 451 88 44 en Hillelaan 30-39, t.o. metrostation Rijnhaven Rotterdam-Zuid, tel. 010 - 485 22 73 Met ANGO komt u tot uw recht! infodag 18 nov van 10.00 tot 15.00 uur Belangstelling voor adverteren in deze rubriek? Oplage ruim 740.000 exemplaren. Bel (010) 46 99 218 voor de aantrekkelijke advertentie-mogelijkheden Ik wil graag meer informatie over het bezorgen bij Interlanden Spreigroep. Postbus 1193 4700 BD Roosendaal Tel: 0165-583000, www.bruynzeel-vloeren.nl (niveau 3) Binnen de ZuiderSter B V. wordt gebruik gemaakt van een geautomatiseerd systeem. Als administratief medewerker ben je verantwoordelijk voor het invoeren van de stamgegevens, welke informatie verschaft aan andere afdelingen binnen de ZuiderSter B V. Je coördineert en controleert de administratieve goederenstroom voortvloeiend uit het inkoopproces. De dagelijkse taken bestaan o.a. uit het verwerken van orders, geldlijsten, invoeren van prijswijzigingen en het onderhouden van contacten met leveranciers. Op de afdeling After-Sales inkoop zijn 10 enthousiaste (toekomstige) collega's werkzaam. Na verkoop van een artikel ben jij degene die klanten te woord staat wanneer het gaat om telefonische vragen of eventuele klachten over het product. Onder het motto: 'de klant is koning' ben jij degene die probeert ieder vraagstuk van de juiste oplossing te voorzien. De functie kenmerkt zich door een grote mate van variëteit; geen minuut is hetzelfde. Voor deze functie zoeken we ook her-intredende mensen die er weer werk van willen maken. Voor deze functies ben je 'de handigheid in eigen persoon'. Als service- monteur ben jij die persoon die reparaties en herstelwerkzaamheden aan de meest uiteenlopende artikelen op de juiste wijze weet uit te voeren. En als meubelmonteur ben je die persoon welke in staat is om de meest ingewikkelde handleidingen/bouw-tekeningen te ontcijferen. Je werkterrein zal zijn bij klanten thuis en in de showrooms van de ZuiderSter. Wil je in een prettige sfeer wat bijverdienen op de uren waarop jij beschikbaar bent? Tsja, dan is de stap naar een hulpkrachtfunctie bij de ZuiderSter zo gezet. Als hulpkracht werk je voornamelijk in het ZuiderSter-magazijn en zie er geen enkel probleem in om het betere sjouwwerk te verrichten. We hebben echter ook callcenter-medewerk(st)ers nodig en mensen die als hulpkracht artikelen coderen, administratieve taken willen vervullen, orderbevestigingen willen invoeren en bestellingen plaatsen. Heb je tussen de 4 en 12 uur per week de tijd vanaf 16.00 uur en ben je 16 jaar of ouder? Schrijf dan! Je baan is ZuiderSter-artikelen afleveren bij de klanten thuis. Je rijdt daarbij volgens een zorgvuldig geplande route en maakt deel uit van een hecht team. Als bijrijder ben jij de rechterhand van de chauffeur. Samen met je collega ben jij verantwoordelijk voor de juiste bezorging van artikelen bij klanten thuis. Voor onze bijrijders is er tevens een mogelijkheid het groot rijbewijs te halen. Heb je verkooptalent, ben je klantvriendelijk en servicegericht en wil je je in de meubelbranche tot een 'alleskunner' ontwikkelen? In dat geval kun je zowel fulltime als parttime bij de ZuiderSter aan de slag. Tijdens je inwerkperiode maak je kennis met ons verkoop automatiseringssysteem en -uiteraard- ons hechte en gemotiveerde verkoopteam. Ook voor deze functie zoeken we her-intredende mensen die weer kleur willen geven aan het leven. De afdeling logistiek, onderverdeeld in magazijn en expeditie, zorgt voor een optimale verwerking van alle inkomende en uitgaande goederen. Het lossen en laden van vrachtwagens, het op locatie zetten van meubels en orderpicking behoren tot je voornaamste taken. Ben jij degene die niet bang is voor het betere sjouwwerk en in staat je hoofd koel te houden in_ drukke tijden, dan is dit de baan voor jou Interesse in 'niet-zomaar-een-baan' bij de ZuiderSter? Stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. naar: de ZuiderSter B.V. t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie Hoofdweg 18 2908 LC Capelle a/d IJssel Wilt u meer informatie over de functie en functie eisen bel dan naar 010-451 88 44 en vraag naar de heer J.A.E. Smulders, manager Personeel Organisatie. Alle medewerkers heten je van harte welkom! cteZitólwSter De Algemene Nederlandse Gehandicapten Organisatie (ANGO), is de grootste alge mene belangenbehartiger van, voor en door mensen met een handicap, chronisch zieken en arbeidsonge schikten. Postbus 850 3800 AW Amersfoort Telefoon (033) 465 43 43 Internet: www.handicap.nl E-mail: ango@handicap.nl Opleidingen op de terreinen van Communicatie, Economie, Educatie, Management Juridische Dienstverlening en Sociaal Werk. Rotterdam, Posthumalaan 90. Den Haag, Louis Couperusplein 19. Dordrecht, Spirea 3. Oegstgeest, Hazenboslaan 101. Bel voor meer info 0900-ICHTHUS (42 48 487) (22ct p/m) of kijk op www.ichthus-hs.nl Hogeschool Delft, Brasserskade 1 .Voor specialistische opleidingen op econo misch, bedrijfskundig of technologisch gebied, vanuit een agrarisch perspectief. Bel voor meer info 0900 - 42 48 487 (22ct p/m) of kijk op www.hsdelft.nl Hogeschool OPEN DAG OP ZATERDAG 4 NOVEMBER VAN 10.00-14.00 UUR. VOLTIJD, DEELTIJD EN INTERNATIONAAL ECONOMISCH ONDERWIJS. Kralingse Zoom 91 Rotterdam, 010-4526663, www.hes-rdam.nl BEZ0RGWERK 010-4.699.710 Naam Adres Postcode Plaats: Tel.nr. Opsturen aan (zonder postzegel): Interlanden Spreigoep, Antwoordnummer 828, 3OOO WB Rotterdam. Plannen voor Parket? Verpleeghuis en reactiveringscentrum Antonius IJsselmonde vormt samen met de twee woon- en zorgcentra Dijkveld en Nijeveld de regio Oost van de overkoepelende Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen (KW) Rotterdam. Wij zijn een dynamische zorg- en dienstverlener die, verdeeld over drie locaties in Rotterdam, zowel chronische als gespecialiseerde zorg vormen aanbiedt. Landelijke bekendheid genieten met name onze unit voor kortdurende terminale palliatieve zorg en de reactivering van jongeren met niet-aangeboren hersenletsel. Kenmerkend voor ons zijn onder meer de ambitie om op alle terreinen van dienstverlening hoogwaardige kwaliteit te leveren en een goed werkklimaat te scheppen voor onze 650 medewerkers. Wij zijn op zoek naar enthousiaste mannen en vrouwen die in februari 2001 willen starten met de De opleiding In februari 2001 start namelijk de driejarige op leiding "werken en leren tegelijk". Wij begeleiden je tijdens je opleiding tot Verzorgende Individuele Gezondheidszorg (I.G.). Het leuke van deze op leiding is de combinatie van schooi en werken in de echte praktijk. De opleiding start met een theorie periode van 7 maanden op ROC Zadkine, locatie Spijkenisse. Tijdens deze schoolperiode verdien je aan zak geld 750,- (bruto) per maand. Na deze basispe riode start je met een leer-arbeidsovereenkomst en ontvang je een leerlingensalaris conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Na je voor opleiding werk je gemiddeld 70% en ga je de overige 30% naar school. Je werkt gemiddeld 32 uur per week. Je gaat werken in ons verpleeg huis en daarnaast loopje stage in een woon- en zorgcentrum en in een ziekenhuis. Gedurende deze driejarige opleiding kun je van ons een uit stekende begeleiding verwachten, want uiteraard willen we graag je diploma-uitreiking meema ken! Na diplomering ben je bij ons verzekerd van een baan. De vraag Om aan deze opleiding deel te kunnen nemen moetje minimaal 16 jaar en 5 maanden oud zijn en in het bezit van een vbo-diploma (minimaal 4 vakken op C-niveau) of een mavo-diploma. Geïnteresseerd? Heb je vragen, dan kun je contact opnemen met Frida Kurvers, opleidingscoördinator, telefoon (010) 479 86 00. Je sollicitatiebrief met motivatie kun je sturen naar Antonius IJsselmonde, t.a.v. Jeremy Barg, personeelsfunctionaris, Groene Tuin 13078 KA Rotterdam. Als je aan de eisen voldoet, word je uitgenodigd voor een informatie middag, waarbij je meteen een indruk van onze boeiende organisatie kunt krijgen. Deze infor matiemiddag is gepland op 22 november a.s. KW Antonius (Jsselmonde verpleeghuis en reactiveringscentrum Antonius IJsselmonde is aangesloten bij de stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen Rotterdam.

Het Nieuwe Stadsblad | 2000 | | pagina 23