Gemeente Schiedam 0 Verbouwinkj e MOOR PARTICULIEREN iS SPORTLERAAR/LERARES FULLTIME ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Sport Fitness l/A nnw WET MILIEUBEHEER BINNENPLANSE VRIJSTELLING WET MILIEUBEHEER AANVRAAG EXPLOITATIEVERGUNNING BOUWZAKEN WELSTANDS- EN MONUMENTENCOMMISSIE Kom naar de Stadswinkel, Stadserf 1, Schiedam KAPVERGUNNINGEN PUBLICATIES GEMEENTE SCHIEDAM, WEEK 45, WOENSDAG 8 NOVEMBER, 2 V.O.F. VONS ADMINISTRATIES zoekt op korte termijn voor ons kantoor in Schiedam een enthousiast De werkzaamheden bestaan o.a. uit telefonisch contact met cliënten, inboeken van gecodeerde documenten, alsmede de verwerking hiervan en de correspondentie met cliënten en belastingdienst. Voor deze functie zoeken wij kandidaten met: - MEAO-niveau - Kennis van Exact, Word en Excel - Het vermogen om in teamverband te werken - In het bezit van rijbewijs B. Salariëring en verdere arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de functie. Sollicitaties kunt u uitsluitend schriftelijk richten aan: V.o.f. Vons Administraties t.a.v. Dhr. J. H. A. Heetkamp Postbus 54 2920 AB Krimpen aan den IJssel i Qa Tino Hoogendijk Tel. nr.: 010-4.699.444 Faxnr.: 010-4.133.094 Oplage: 937.148 kranten DEZE BON IN EEN ENVELOP OPSTUREN NAAR DUO'S; POSTBUS 1980,3000 BZ ROTTERDAM WOENSDAG 8 NOVEMBER 2000 45-NS1-2 ^5©m©©nt©b©nc ht©n ITYm /TVyOv 1 1' Colofon Stadskantoor Telefoon: (010) 246 55 55 Fax: (010)473 70 21 E mail: info@schiedam.nl Gemeentelijk Informatiepunt Telefoon: (010)246 53 04 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 8.00 - 17.00 uur donderdagavond tot 20.00 uur. Postadres: Postbus 1501, 3100 EA Schiedam Bezoekadres: Stadserf" 1 Eindredactie: Bureau Communicatie Externe betrekkingen Telefoon: (010) 246 53 89 Fax (010) 246 53 64 ^Vieud'enst Rij„ ONTWERP-BESCHIKKING Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken, kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Deze vergunning moet in veel gevallen worden aangevraagd bij de gemeente. De procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerp-beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben op 14 juli 2000 een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een aanvraag van N.V. ONS Energie om een revisievergunning voor het veranderen van een windturbine gevestigd aan de Admiraal de Ruyterstraat 24 voorheen bekend als Nieuwe Water wegstraat ongenummerd tegenover 2 te Schiedam. De verandering omvat onder meer het vervangen van de bestaande gondelkop bovenop de mast en het verlegen van de mast van de windturbine. Hierbij wordt de diameter van de gondelkop 30 m en de lengte van de mast 50 m. Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben het voornemen de gevraagde vergun ning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorschriften worden verbonden ter bescher ming van het milieu. Inzage U kunt de ontwerp-beschikking, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 8 november 2000 tot en met 5 december 2000 op werkdagen van 08.30 uur tot 17.00 uur op de volgende plaatsen inzien in het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. Na telefonische afspraak kunnen de stukken gedurende deze periode ook buiten kantooru ren worden ingezien in het kantoor van de DCMR (telefoonnummer 010 - 2468 402). Na bovengenoemde periode is inzage van de stukken mogelijk in het kantoor van de DCMR. Bedenkingen Wanneer u bedenkingen hebt over de inhoud van de ontwerp-beschikking kunt u deze tot en met 5 december 2000 schriftelijk kenbaar maken aan Burgemeester en Wethouders van Schiedam, p/a DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekendgemaakt als u hierom, bij voorkeur in een aparte brief, vraagt. Als u behoefte hebt aan een gedachtewisseling over het ontwerp van de beschikking kunt u daarom telefonisch bij de DCMR verzoeken. Tijdens deze bijeenkomst kunt u ook mon deling gemotiveerde bedenkingen inbrengen. Een verzoek om een gedachtewisseling kan tot uiterlijk één week voor het einde van de inzagetermijn worden gedaan. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen de beschikking instellen als u bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerp-beschikking. Inlichtingen Voor informatie over de aanvraag en de ontwerp-beschikking kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR, telefoonnummer (010) 2468 340. Voor vragen over de procedure en ter inzage legging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Documentaire Informatievoorziening van de DCMR (telefoonnummer (010) 2468 402). Projectnummer: 00.28.13 (ART. 15 WRO) Burgemeester en wethouders maken bekend dat vergunning is aangevraagd voor: Het bouwen van woningen en appartementen, Sveapark Sveaholm (C) (bp Spaland-Oost Het bouwplan wordt aangemerkt als een verzoek om vrijstelling als bedoeld in artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening wordt aan burgemeester en wethouders de mogelijkheid geboden om in het bestemmingsplan een mogelijkheid op te nemen om van bepaalde voorschriften vrijstelling te verlenen. In het van toepassing zijnde bestemmingsplan is voorzien in een dergelijke vrijstellingsmoge lijkheid. Burgemeester en wethouders overwegen om met gebruikmaking van het bepaalde in artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening toepassing te geven aan deze binnenplanse vrij stellingsbevoegdheid. Vooraf willen burgemeester en wethouders belanghebbenden in de gelegenheid stellen hun bedenkingen kenbaar te maken. De vrijstellingsverzoeken liggen hiertoe vanaf 9 oktober gedurende 2 weken ter inzage bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu van de Stadswinkel in het Stadskantoor, Stadserf 1 te Schie dam. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden tegen het voornemen om vrijstelling te verlenen schriftelijk en gemotiveerd bedenkingen indienen. Bedenkingen dienen te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders, ter attentie van het hoofd Bouw- en Woningtoezicht, postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Milieudienst Rijnm0tla BESCHIKKINGEN Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) kunnen veroorzaken, kunnen op grond van de Wet milieubeheer een vergunning nodig hebben. Deze vergunning moet in veel gevallen worden aangevraagd bij de gemeente. De procedure voor het behandelen van de aanvraag bestaat uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning (ontwerp-beschikking) en vervolgens het verlenen van de vergunning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en Wethouders van Schiedam maken bekend de navolgende aanvragen om vergunning op grond van de Wet milieubeheer te hebben ontvangen. 1. Op 8 september 1999 is een aanvraag ontvangen van Confidence Trading Limited om een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een handelsonderneming, groothandel in diverse goederengroepen, montage-, demontage-, scheepsreparatiebedrijf, sloopbedrijf van civiele, maritieme, chemische en utiliteitswerken, alles in de ruimste zin van het woord aan de Jan van Riebeeckweg 17 te Schiedam (99.36.05). 2.-Op 11 april 2000 is een aanvraag ontvangen van W. van Loon International v.o.f. om een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een ongediertebestrijdings- bedrijf aan de Adriaen Banckertstraat voorlopig ongenummerd (unitnummer 14) te Schie dam (00.15.09). Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben op grond van de artikelen 8.2, 8.8 en 8.10 van de Wet milieubeheer besloten de gevraagde vergunningen te verlenen. Aan de vergunningen zijn voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. Inzage U kunt de beschikkingen, de aanvragen en de overige van belang zijnde stukken van 8 november 2000 tot en met 19 december 2000 op werkdagen van 8.30 uur tot 17.00 uur inzien in het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen de stukken in de bovengenoemde periode ook buiten kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR (telefoon nummer (010) 246 84 02). Beroep Binnen zes weken na de begindatum van ter inzage legging van een beschikking kan bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State beroep worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de desbetreffende ontwerp-beschik king; - de adviseurs die advies hebben uitgebracht over het ontwerp van de desbetreffende beschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet verweten kan worden geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de desbetreffende ontwerp-beschikking. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Wij wijzen erop dat zowel voor het instellen van beroep als voor het indienen van een ver zoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Een beschikking wordt van kracht na afloop van de beroepstermijn, tenzij gedurende die termijn naast een beroepschrift een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend. Een dergelijk verzoek moet worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. Een beschikking wordt niet van kracht voordat op het ver zoek is beslist. Indien voor het oprichten van een inrichting tevens een bouwvergunning is vereist, wordt de beschikking niet eerder van kracht dan nadat de gemeente de bouwvergunning heeft verleend. Inlichtingen Voor informatie over de aanvragen en de beschikkingen kunt u zich wenden tot de heer A.M. de Reuver van de DCMR, telefoonnummer (010) 246 83 40. Voor vragen over de procedure en ter inzage legging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Documentaire Informatievoorziening van de DCMR (telefoonnummer (010)2468 402). Projectnummers: 99.36.05 en 00.15.09 Bij de burgemeester is een exploitatievergunning aangevraagd op grond van artikel 2.3.2 van de APV Schiedam voor het uitbreiden van de openingstijden van het horecabedrijf gevestigd aan de Boterstraat 4. Vanaf vandaag ligt de aanvraag gedurende vier weken, tot en met 6 december 2000, ter inza ge bij het Gemeentelijk Informatiepunt aan het Stadserf 1, geopend op werkdagen van 8.00 tot 17.00 uur en donderdagavond tot 20.00 uur. Belanghebbenden kunnen over deze aanvraag hun zienswijze naar voren brengen. Dit kan zowel mondeling als schriftelijk gedurende de inzage periode. Als u uw zienswijze schriftelijk kenbaar wilt maken, kunt u dit schrijven richten aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mw. mr. M. Benamu, tel.: 246 58 30. Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief- li informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, S| dag, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 - 17.00 uur en donderdag van uur, telefoon 24655.65, Voor al uw vragen is, dagelijks bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, een bouwinspecteur aanwezig van 09.30 tot 12.00 uur. Ingekomen aanvragen van 24 oktober 2000 t/m 3 november 2000: bouwaanvragen/meldingen: Burg. Verveenstraat 29 Arnoldipad 21 Laagland 53 Spannerhof 1 Karei Doormanweg Zandooghof 9 Hoefsmidstraat 13 Warande 201 Gasstraat 1 Galjoot 21 SHVS L. Regoord C. Slagboom O.M.S. Hoogendoorn V.d. Tempel Vastgoed Heuvelhorst Architekten L.P. van der Linden A.G.M. Peeters J. Lingen C.C. de Wilde sloopaanvragen/sloopmeldingen: Nieuwe Waterwegstraat 52 Boskalis Dolman b.v. Lange Nieuwstraat 109 Adm. de Ruyterstraat 27 Geerlings Vastgoed B.V. Van Tiel Transport B.V. clubaccommodatie bouwen dakkapel bouwen dakkapel bouwen 2 dakkapellen bouwen kantoorpand bouwen woning vergroten berging bouwen woning vergroten woning vergroten (herziene aan vraag) berging bouwen inrijloods slopen (herziene aan vraag) entrepotgebouw gedeeltelijk slo pen loods slopen Verleende beschikking bouwvergunning van 31 oktober 2000 Houtstraat 17 A. de Haas B.V. dakkapel bouwen N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of-melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemees ter en wethouders indienen. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het - besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behandeling van, zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Rotterdam (sector Bestuursrecht), postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gtfdaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. De volgende plannen zijn geagendeerd voor de openbare vergadering van de Welstands- en Monumentencommissie Schiedam in kamer 1.03 van het Stadskantoor, Stadserf 1, Schiedam. Datum: 13 november 2000 Mina Krusemanstraat 32 Oostsingel 45 Jan van Galenstraat Maisakker 5 Maisakker 4 Spannerhof 1 Laagland 53 H.W. Allewelt, F. Greive M.C. v.d. Stappen Sauerbier N.J. Boef O.M.S. Hoogendoorn C. Slagboom woning vergroten berging vergroten buitenkozijnen plaatsen woning vergroten woning vergroten 2 dakkapellen bouwen dakkapel bouwen Belanghebbenden die daar prijs op stellen kunnen in de gelegenheid worden gesteld zich in de vergadering van de commissie te laten horen over vorenstaande. Nadere inlichtingen - waaronder het tijdstip van behandeling - kunt u krijgen van maandag t/m donderdag bij het secretariaat, tel.: 246 54 90. V '.rr/ Op grond van artikel 4.4.2 van APV - Schiedam is een kapvergunning verleend voor het rooien van: 2 zuilpopulieren staande aan de hoek Lorentzlaan/Buys Ballotsingel in verband met realisering A.A.P-voorziening, onder voorbehoud van verlening bouwvergunning. 2 esdoorns staande aan de Goereesestraat, Houthaven, in verband met bouwplannen. Indien u het niet eens bent met dit besluit, dan kunt u binnen zes weken een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Schiedam. Indien u wilt voorko men dat de boom (of bomen) al gekapt wordt (of worden), dan dient u schorsing te vragen van het besluit bij de President van de Rechtbank Rotterdam, t.a.v. de sector Bestuursdienst, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Aan de rechtbankprocedure zijn kosten verbonden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. J.P.Krijgsman, tel.: 246 56 66. Tino Hoogendijk Sport Fitness is een actieve onderneming met 2 vestigingen in Vlaardingen. Sinds jaren heeft Tino Hoogendijk een uitstekende reputatie. Dat heeft geleid tot een gestage groei naar ca. 2500 enthousiaste sporters die regelmatig met hun sport bezig zijn. Ter versterking van ons team zoekt Tino Hoogendijk Sport Fitness voor de volgende activiteiten: fitness, conditie training, TaeBo, jeugdjudo en jeugdkarate. Er zijn mogelijkheden voor zowel fulltimers als parttimers. Relevante opleiding en ervaring zijn een absolute vereiste. De lessen worden gegeven in onze moderne accommodaties in Vlaardingen. Recent zijn deze ruimtes volledig verbouwd resp. herbouwd. Belangstellenden kunnen schrijven naar: mevr. C.G. Hoogendijk, Hazelaardreef 71 3137 CG VLAARDINGEN VERENIGING EXCLUSIEVE SPORTCENTRA Westwijk. Blois v Treslongstr. 151 Holywijk. Zwaluwenlaan 478 Vlaardingen tel.: 010 - 460 02 60 Vlaardingen tel.: 010 - 474 94 50 O Rubriek: Naam: Straat: Postcode: Plaats: Tel.nr.: Faxnr.: Handtekening: Verzoekt om plaatsing van een: O advertentie in de dinsdag/woensdag uitgaven (oplage: 166.851) O advertentie in de donderdag/vrijdag uitgaven (oplage: 770.297) O combi advertentie in de dinsdag/woensdag/donderdag/vrijdag uitgaven (oplage: 937.148) loods Wij verzoeken u in het gedeelte waarop u de tekst van de advertentie vermeldt één letter per hokje te schrijven. Cijfers, leestekens en woordtussenruimten worden als een letter beschouwd. Prijs plaatsing dinsdag en woensdag Prijs plaatsing donderdag en vrijdag Prijs comb, plaatsing op diwo. en do./ vr. 1 TARIEVEN 2000 2 6.31 16.25 20.00 3 9.45 24.30 29.93 4 12.59 32.43 39.98 5 15.75 40.57 49.98 6 18.90 48.68 59.97 7 22.04 56.76 69.89 8 25.19 64.86 79.91 Voorwaarden: Deze tarieven gelden uitsluitend voor particulieren. Voor zakelijke adverteerders: zie de bon elders in dit blad. Tarieven zijn inclusief 17 'h% BTW. De advertenties kunnen worden opgegeven d.m.v. het opsturen van deze bon. 'Voor contante betaling kunt u een girobetaalkaart of eurocheque insluiten. Voor diverse rubrieken wordt contante betaling verlangd. EXTRA KOSTEN - Brieven onder nummer incl. BTW f 7.64.

Het Nieuwe Stadsblad | 2000 | | pagina 2