Voor de herinrichting van onze bouwmarkt in Schiedam zoeken wij zówet VASTE als TIJDELIJKE (vakantie)KRACHT£N KAK liiiiji leidinggevende voor de >teksnijden (m/v) chauffeur binnenland (m/v) Autotechnicus Verkoper Autobedrijf J. van Toorn b.v. MOSTERT Fides Straathof Fides Straathof Z2 Medewerk(st)er Verkoop Medewerk(st)er Inkoop Medewerk(st)er Technische dienst resp. onderhoudsmonteur Medewerk(st)er Orderadministratie/expeditie Produktiemedewerk(st)er mtze.n Intercedente uitzen In de periode van 5 februari 2001 tot en met 13 april 2001 zal KARWEI Schiedam een grondige metamorfose ondergaan. Om dit te realiseren kunnen wij wel wat extra hulp gebruiken. Wij zoeken zowel Fulltimers als Parttimers Heb jij binnenkort vakantie of heb je gewoon veel vrije tijd over en wit je wat bijverdienen? Dan is dit de ideale kans om kennis te maken met werken in de Doe Het Zelf-branche en te ondervinden hoe afwisselend en interessant dit werk is. Z Ook na deze periode zijn er voldoende mogelijkheden om via diverse opleidingen een toekomst op te bouwen bij KARWEI. REAGEREN? Schrijf' dan een briefje of bet even met één van de managementleden om een afspraak te maken KARWEI Schiedam Tel: 010-2981777 Fax: 010-2981788 p.a. Postbus 700 2920 CA Krimpen a/d IJssel e-mail: adveco@wxs.nl Op één van onze vestigingen in Maasland hebben wij op korte termijn plaats voor een enthousiaste Fides Straathof B.V, heeft een wereldwijde reputatie op het gebied van stekproductie en -verkoop van chrysanten, Kalanchoë, Impatiens New Guinea, Fortuni en Dahtinova -. Markt gerichtheid, kwaliteits- I bewustzijn, flexibiliteit, I servicegerichtheid en I betrokkenheid zijn eigen schappen, die hoog aan geschreven staan bij Fides Straathof en bij de internationale groep van bedrijven waarvan Fides Straathof deel uitmaakt Op deze afdeling worden Kalanchoë-stekken geproduceerd. Our Roots, Your Success. Wegens expansie van ons bedrijf en het merk Seat zoeken wij de onderstaande enthousiaste werknemer met vakdiploma met minimaal 2 jaar verkoopervaring-in de autobranche Wilt u reageren kan dat zowel mondeling als schriftelijk t.a.v. J. v. Toorn sr. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zijn wij voor ons bedrijf op zoek naar een Fides Straathof B.V, heeft een wereldwijde reputatie op het gebied van stekproductie en -verkoop van chrysanten, Kalanchoë, Impatiens New Guinea, Fortuni# en Dahlinova*. Markt gerichtheid, kwaliteits bewustzijn, flexibiliteit, servicegerichthjfid en schappen, die hoog aan geschreven staan bij Fides Straathof en bij di internationale groep van bedrijven waarvan Fides Straathof deel uitmaakt voor het laden, lossen en vervoeren van onze producten en materialen. Our Roots, Your Success. Mostert Absorbents B.V. is Europees markt leider in de produktie en verkoop van katten bakvulling Kitty Friend),volièrezand (Birdy Friend) en decoratiezand. De zorgvuldig geselecteerde grondstoffen worden verwerkt tot een hoogwaardig hygiënisch eindprodvkt. In onze fabriek worden de ver pakkingen over een tiental prodvktielijnen volautomatisch gevuld met de diverse soorten kwaliteiten van onze prodvkten, welke vervolgens worden gedistribueerd naar onze klanten door geheel Europa. Vanwege een verdere groei en professionalisering van onze organisatie zijn wij op zoek naar: Uw werkzaamheden: De werkzaamheden: De werkzaamheden: De werkzaamheden: Uw werkzaamheden: Wij bieden: ABSORBENTS BV is op zoek naar een Uitzendbureau Barendse T.a.v. Yvonne Zwolle Koningshoek 92-203 3144 BA Maassluis Ben je op zoek naar een leuke baan? Kijk dan even naar onderstaande vacatures! Bezorger DONDERDAG 18 JANUARI 2001 3-NS2-11 KABWEI ZOO(T HULP! MNMMNRNMNMMMRRNHMNMI De functie Uw taak is het leiding geven aan en het begeleiden van medewerksters die Kalanchoë-stekken snijden. Daarnaast verzorgt u administratieve werkzaamheden en voert u kwaliteitscontroles uit. U geeft leiding aan 10 tot 12 personen. De functie-eisen Voor deze uitdagende functie gaan onze gedachten uit naar een enthousiaste medewerker met leidinggevende capaciteiten en enige administratieve vaardigheden. Verder heeft u bij voorkeur ervaring in de tuinbouw. Het aanbod De geschikte kandidaat bieden wij: - een uitdagende en verantwoordelijke baan - een prettige werkomgeving - een goede beloning - gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden - een gedegen interne opleiding. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Maria Teeuwis, bedrijfsleider, op telefoonnummer 0174 - 530100. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Fides Straathof B.V., ter attentie van Marlen Smal, Postbus 26, 2678 ZG DE LIER. i w VW Delft zorgt ervoor dat toeris ten uit de hele wereld graag en lang in Delft verblijven en is be zoekers behulpzaam bij het vinden van hun weg in onze sfeervolle stad. Een professioneel team van medewerkers biedt in formatie, beheert de winkel, maakt reserveringen en doet marketing-communicatie. Voor de informatiedienst zoeken wij voor vast en tijdelijk (bij voorkeur) fulltime (SEIZOEN)INFORMA TRICES m/v Taken informatie verstrekken over Delft producten en diensten verkopen aan toeristen reserveren van hotelkamers, arrangementen e.d. Functie-eisen goede spreekvaardigheid in Nederlands, Engels en Frans of Duits (tenminste 3 talen) MBO-niveau (bij voorkeur MTRO) verkoopvaardigheid en bij voorkeur kassa-ervaring woonplaats bij voorkeur Delft of directe omgeving Ter ondersteuning van de informatiedienst zoeken wij - in ieder geval tot en met juli - een fulltime ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v Taken financieel-administratieve werkzaamheden inkoop en beheer drukwerken en souvenirs en analyse verkoop documentatie over Delft Functie-eisen MBO-niveau goede kennis van Word en Excel nauwkeurig communicatief Voor de reserveringdienst zoekt VW Delft tot en met mei een fulltime RESERVERINGSMEDEWERKER m/v Taken boeken en afhandelen van stadswandelingen, groeps- dagtochten, hotelkamers, hotelarrangementen en cam pingplaatsen coördinatie VW-gidsenteam Functie-eisen goede spreekvaardigheid in Nederlands, Engels en Frans of Duits (tenminste 3 talen) kantoorervaring MBO-niveau Wil je zien wat VW Delft allemaal doet? Bezoek dan onze website www.vwdelft.nl Je sollicitatiebrief met c.v. richt je aan de directeur de heer drs. J.S. Stokvis, Markt 83/85, 2611 GS Delft. Voor meer informatie bel je met Arina Zoun, tel. (015) 2 840 840. run SERT Off. SEAT-dealer voor Vlaardingen, Maassluis, Maasland Dirk de Derdelaan 18, Vlaardingen Tel. 010-4359474 De functie-eisen Voor deze verantwoordelijke functie gaan onze gedachten uit naar een enthousiaste medewerker die voldoet aan de volgende eisen: - verantwoordelijkheidsgevoel - accuratesse - bereid om op onregelmatige tijden te werken - flexibiliteit - minimaal 1 jaar ervaring als chauffeur - chauffeursdiploma en rijbewijs B-E-C Het aanbod De geschikte kandidaat bieden wij: - een verantwoordelijke baan in een leuk team - een prettige werkomgeving - een goede beloning - gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Daan Seitzinger, op telefoonnummer 0174 - 530100. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Fides Straathof B.V., ter attentie van Marlen Smal, Postbus 26, 2678 ZG DE LIER. «SS - het onderhouden en uitbreiden van de kontakten met bestaande en nieuwe relaties in de Benelux, met betrekking tot prijs, kwaliteit en assortiment. - het funktioneren als schakel tussen die relaties en de overige uitvoerende afdelingen binnen onze onderneming. Het profiel: - u bent enthousiast, representatief en communicatief. - u heeft affiniteit met de verkoop en het onderhouden van goede kontakten. - u heeft een commerciële MBO/HBO-opieiding, bijvoorbeeld met Nima-A. - u beheerst naast de Nederlandse-, ook de Duitse- en Engelse taal. - u kunt overweg met de computer, met Word, Excel enz. - u bent in bezit van een rijbewijs. - leeftijd 25-35 jaar. - het bewaken van voorraadniveau's van grondstoffen verpakkingen en andere materialen. - het verzorgen van bestellingen bij onze leveranciers aan de hand van verkoopcijfers en voornoemde voorraden. - het controleren op de nakoming van de inkoopafspraken betreffende kwaliteit, levering en prijs. Het profiel: - u bent enthousiast en leergierig. - u heeft een MAVO/MEAO-opleiding, of vergelijkbaar. - u werkt graag met een computer, met Word, Excell enz. - u hebt enige kennis van de Duitse taal. - leeftijd 20-35 jaar. - het verzorgen van het onderhoud aan onze produktielijnen in mechanische zin, waaronder afvul-, palletiseer-,wikkelmachines, transportbanen en verdere apparatuur. - het onderhoud voornoemd is zowel incidenteel als preventief Het profiel: - u bent een enthousiaste teamworker. - u heeft een middelbaar technische opleiding op MBO/MTS-niveau of vergelijkbaar. - u heeft enige jaren ervaring als monteur en bent toe aan nieuwe uitdaging. - u heeft de bereidheid, zelfs de wens, u verder te bekwamen in de computer aansturing van de machines, de PLC-engineering. (kortom een zeer afwisselende functie voor de geschikte kandiaat. - leeftijd 20-50 jaar. - het verwerken van de per post, per fax of per telefoon binnenkomende orders. - het voorbereiden van de aflevering van onze produkten door geheel Europa. - het afstemmen met de produktie en het overleggen met onze klanten met betrekking tot de afleverdata en -tijden. - het verzorgen van de benodigde documenten. Het profiel: - u bent enthousiast en leergierig. - u heeft een MAVO/MEAO-opleiding, of vergelijkbaar. - u werkt graag met een computer, met Word, Excell enz. - u hebt enige jaren ervaring en bent toe aan een nieuwe uitdaging. - leeftijd 20-35 jaar. - het assisteren bij het, en het afhankelijk van uw ervaring, bedienen van een grotendeels geautomatiseerde produktielijn. Het Profiel: - u bent een positief en enthousiaste werker. - u spreekt en begrijpt de Nederlandse taal. .wï-», - y hebt minimaal een LTS-opleiding, .-«•«L of vergelijkbaar, a*. -<j - u hebt géén moeite om ook in avonddienst te werken. - leeftijd 20-35 jaar. - een full-time funktie (38 uur) en - een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden, en - uitstekende vooruitzichten Heeft u interesse? Schrijf dan uw sollicitatie, begeleid van een CV, naar: Mostert Absorbents B.V. Postbus 236, 3130 AE Vlaardingen. t.a.v. Dhc j.M. van den Berg. Heeft u nog vragen? Schroom niet om telefonisch informatie in te winnen. Wegens snelle groei van ons uitzendbureau zijn wij op zoek naar een commercieel talent, die tevens beschikt over administratieve kwaliteiten. Wij zijn op zoek naar iemand die de Nederlandse en Engelse taal beheerst in woord en geschrift, MBO werk- en denkniveau, goede communicatieve vaardigheden en een serviceverlenende instelling. Spreekt bovenstaande jou wel aan en ben je op zoek naar een fulltime baan. Stuur je CV en motivatie dan op naar: In bezit van een brommercertificaat. Het bezorgen van kleine auto-ondefdelen. Interieurverzorgster Het schoonhouden van een winkel. Voor 6 tot 8 uur per dag. Magazijnmedewerker Het indelen en bijhouden van de diepvriesvoorraad. Elektromonteur Afbouwen van elektra-installaties in kantoorpanden. Productiemedewerker Werken in ploegendiensren. Technisch inzicht is vereist. Technisch medewerker Inbouwen van autoalarmen en autoradio's. Affiniteit met auto's. APK Keurmeester In bezit van diploma's. Grafisch medewerker bij een drukkerij LTS+ niveau Drukken, instellen, omdraaien en storingen verhelpen Koningshoek 92.203 3144 BA MAASSLUIS Tel.: 010-590 05 33

Het Nieuwe Stadsblad | 2001 | | pagina 11