5' p ■3 Cl N 5* Het Zonnehuis Vlaardingen JIJ OOK? GEVRAAGD: CHAUFFEUR B-C (MA) 3 Medewerker patiëntenservicebureau m/v Receptionist Spoedeisende Hulp m/v Het Zonnehuis heeft goede voornemens voor 2001 V) LEREN, WERKEN EN GELD VERDIENEN ZONDER SCHOOLGELD TE BETALEN! EERST VERANTWOORDELIJK VERPLEGENDE (EW'er) (aspirant) Leerlingen Verzorgende Individuele Gezondheidszorg AVOND-NACHTHOOFD (m/v) ACTIVITEITENBEGELEIDER (m/v) DONDERDAG 18 JANUARI 2001 3-NS2-T Pompfontijne houdt zich bezig met het verhuren en verkopen van pom pen aan de aannemerij. In de Rijnmond is Pompfontijne hierin markt leider. Ook vanuit Velsen-Noord worden pompen uitgeleverd. Voor de vestiging ROTTERDAM-WAALHAVEN wordt gezocht naar een voor het WEGBRENGEN EN OPHALEN VAN POMPEN e.d. Het aansluiten van de pompen en het geven van enige instructie aan de klanten over hoe de pompen bediend moeten worden maakt onderdeel van de functie uit. Hiervoor wordt intern een opleiding verzorgd. Bereidheid om opleidingen te volgen is gewenst. Het diploma Veilig heid I (VVA-I) dient te worden behaald. Binnen het bedrijf zijn goede doorgroeimogelijkheden aanwezig. Werktijden: werkdagen 07.30 - 16.45 Salaris volgens CAO Kleinmetaal Sollicitaties kunnen gericht worden aan: Pompfontijne Groep T.a.v. de heer J. de Lijster Postbus 59290 3008 PG Rotterdam f» (voor 18 uur per week) (voor avond- en weekenddiensten) Het Zonnehuis Vlaardingen is een academisch centrum voor verpleeghuiszorg en reactivering en heeft 134 plaatsen voor somatische en 91 plaatsen voor psychogeriatrische bewoners, 30 plaatsen voor revalidatie en/of stroke-servicepatiënten, een somatische dagbehandeling met 19 plaatsen en een dependance met 34 plaatsen voor psychogeriatrische bewoners te Schiedam. In het kader van de substitutie van verpleeghuiszorg werkt het Zonnehuis Vlaardingen samen met vier verzorgingshuizen en de thuiszorg. Het Zonnehuis Vlaardingen participeert in het universitair verpleeghuisnetwerk van de Vrije Universiteit te Amsterdam. Wij willen de zorg die we geven aan onze bewoners nog beter gaan leveren als we dat vorig jaar gedaan hebben. Om onze bewoners goed te kunnen verzorgen hebben we mensen nodig met het hart op de juiste plaats die beschikken over doorzettingsvermogen, enthousiasme en zin hebben om in het Zonnehuis aan de slag te gaan. Wil je een opleiding volgen of wil je gelijk gediplomeerd aan de slag? (32 of 36 u. per week) Functie-informatie: Als EW'er ben je verantwoordelijk voor de coördinatie van de verpleegkundige zorgverlening rond ongeveer 7 zorgvragers. Je maakt hiervoor in samenwerking met de zorgvrager en collega's het verpleegplan en bewaakt de voortgang hiervan. Je vertegenwoordigt de zorgvrager en jouw collega's in het multi-disciplinaire overleg en treedt op als contactpersoon naar relaties van zorgvragers. Naast uitvoerende en coördinerende taken speelt de EW'er een belangrijke rol in de begeleiding van collega's (leerlingen en ziekenverzorgenden) en adviseert hij/zij samen met de collega EW'ers de afdelingsleiding in beleidszaken. Functie-eisen: Je bent in het bezit van een diploma verpleegkundige en staat ingeschreven in het BIG-register. Je hebt (bij voorkeur) ervaring in het verpleeghuis. Je onderschrijft de uitgangspunten van Integrerende Verpleegkunde. Wij bieden" Salariëring conform de CAO FWG 40. Een prettige werksfeer. Aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zoals bij-, en nascholing, PC-privé project, fietsenplan, spaarloonregeling. Ben je nog geen verpleegkundige maar zou je, na wat studie, wel EW'er willen worden? Het Zonnehuis biedt ziekenverzorgenden, MDGO-vp'ers en VIG'gers de mogelijkheid om een verkorte opleiding tot verpleegkundige te volgen. Naast dat je gemiddeld 32 uur per week werkt in het Zonnehuis volg je de opleiding tot verpleegkundige niveau 4. Deze opleiding duurt maximaal 2 jaar en 4 maanden (afhankelijk van vooropleiding) en in het laatste jaar van deze opleiding word je aangesteld als aspirant EW'er. Op dat moment merk je deze verandering ook direct in je salaris. Op 5 maart 2001 start wederom de introductiecursus voor (aspirant) leerlingen, je begint dan in het Zonnehuis aan een twee maanden durende cursus waarin je deels theorielessen volgt, maar vooral veel kennis maakt met de praktijk van het verpleeghuis. Na deze introductiecursus ben je aspirant leerling en kun je bij de eerste gelegenheid beginnen met de opleiding VIG aan het Albeda-college. Zowel tijdens de periode als aspirant leerling als tijdens de opleiding VIG werk je 32 uur per week in het Zonnehuis. Vanaf het moment dat je begint met de opleiding VIG ga je daarnaast één dag per week naar school. Vanaf 5 maart verdien je dus gewoon een salaris!!! Vanaf de datum van indiensttreding totdat je tweede jaars leerling wordt bedraagt dit salaris minimaal 1806.- per maand. Het tweede jaar van de opleiding is dit 2130.- en in het laatste jaar van de opleiding verdien je 2753.- per maand. Deze bedragen zijn bruto bedragen maar worden vermeerderd met onregelmatigheidstoeslag. Ben je in het bezit van een VBO diploma met drie vakken op C-niveau, of ben je ouder dan 25 jaar en heb je andere aantoonbare kwaliteiten dan word je van harte uitgenodigd om eens een afspraak te maken met Hans Kramers, docent, of Kees Schriek, opleidingscoördinator. Zij zijn dagelijks aanwezig in het Zonnehuis Vlaardingen. Tel. 010-4759595. voor 30.5 uur gemiddeld per week Ben je geïnteresseerd in een van bovenstaande mogelijkheden? Maak gerust een afspraak met Kees Schriek om hier eens verder over van gedachten te wisselen. (010-4759595, tst. 285). Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan: Stafdienst personeelszaken Het Zonnehuis Vlaardingen Dillenburgsingel 5, 3136 EA Vlaardingen Telefoon 010-4759516 Of: personeelszaken@zonnehuisvlaardingen.nl Wilt u meer informatie over het Zonnehuis? Zie: www.zonnehuisvlaardingen.nl Het VHetland Ziekenhuis Is de nieuwe naam voor de gefuseerde organi saties van het Schieland Ziekenhuis in Schiedam en het Holy Ziekenhuis in Vlaardingen. Het Viietland Zieken huis bestaat thans uit twee goed geoutilleerde algemene ziekenhuizen In de regio Nieuwe Waterweg-Noord. In totaal beschikken zij over 600 bedden. Momenteel bereidt men de nieuwbouw op één locatie voor. Het streven is om in 2003 dit nieuwe ziekenhuis In Schiedam-Nieuwland te betrekken. De fusie en nieuwbouw bieden de regio Nieuwe Waterweg- Noord de garantie dat ook in de toekomst zorg op maat gewaar borgd blijft Het Vlietiand Zieken huis streeft naar een situatie van een gedifferentieerd behandel en zorgaanbod, waarbij kwaliteit, klantgerichtheid, gastvrijheid en goede afstemming met de overige zorgpartners in de regio centraal staan. Naast de huidige specialismen zal het Vlietiand Ziekenhuis in de toekomst beschikken over een hemo- dialyse afdeling, een geriatrische afdeling (GAAZ) en een multi disciplinaire oncologische unit (MOU). Op de locatie Vlaardingen is bij het patiëntenservicebureau een vacature voor een Op zowel de locatie Schiedam als Vlaardingen zijn patiëntenservicebureaus ingericht. Deze bureaus hebben een belangrijke publieksfunctie en geven algemene voorlichting aan patiënten, bezoekers en medewerkers; signaleren knelpunten en doen voorstellen ter verbetering van de kwaliteit van zorg, behandeling en dienstverlening. Dit jaar wordt een Plan van Aanpak uitgewerkt om beide bureaus te integreren. Het doel hiervan is te komen tot een onderling samenhangend aanbod van voorlichting en zorgondersteuning waarbij de patiënt als klant centraal staat. Uw functie: - zorgdragen voor de intake en registratie van klachten; - leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling c.q. samenstelling van het patiëntenvoorlichtingsmateriaal; - samen met uw collega's zorgen voor de organisatie van voorlichtingsbijeen komsten. Binnen het team (waarin ook vrijwilligers zijn opgenomen) werkt u met een grote mate van zelfstandigheid. Wij vragen: - een MBO-/HBO-opleiding richting Gezondheidszorg en relevante werkervaring; - goede communicatieve vaardigheden (zowel mondeling als schriftelijk); - representatief; doortastend, humor en stressbestendig; - onpartijdige en objectieve opstelling; - bekend met de moderne media en tekstverwerkingsprogramma's. Ons aanbod: Wij bieden u een interessante baan met een bijzondere uitdaging naar de toekomst. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Inschaling geschiedt vooralsnog in FWG 45, waarbij het salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal 5.056,- bruto per maand bedraagt bij een volledige werkweek. Informatie: Voor inhoudelijke informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Elly Fontein of Mieke Masthoff, patiëntenservicebureau, telefoon 010 - 249 38 50. De selectiegesprekken staan gepland op dinsdag 13 februari a.s. Op de afdeling Spoedeisende Hulp, locatie Schiedam is een vacature voor een De afdeling Spoedeisende Hulp locatie Schiedam, behandelt jaarlijks meer dan 12.000 patiënten van diverse specialismen. Tot de afdeling behoren o.a. acute traumatologie, cardiologie, neurologie en interne geneeskunde. Het team bestaat uit een teamleider, SEH-verpleegkundigen, SEH-verpleegkundigen in opleiding, een afdelingssecretaresse (dagdiensten) en de nieuwe functie van receptionist(e) voor avond- en weekenddiensten. Uw functie: - ontvangen en inschrijven van patiënten die zich melden voor de eerste hulp aan de balie; - administratieve verwerking van patiënt- en afdelingsgegevens; - verrichten van receptiewerkzaamheden. Wij vragen: - enige administratieve ervaring; - stressbestendig en kunnen werken in een afwisselende hectische werkomgeving; - goed kunnen werken in teamverband. Ons aanbod: Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Inschaling geschiedt vooralsnog in FWG 25, waarbij het salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal 3.957,- bruto per maand bedraagt bij een volledige werkweek. Het gaat in eerste instantie om een tijdelijk contract voor de duur van één jaar. Informatie: Voor inhoudelijke informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J.W. van der Klift, afdelingshoofd, telefoon 010 - 204 45 23 of mevrouw J. van Wolferen, teamleider, telefoon 010 - 204 45 20. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen - en onder vermelding van de functie waarnaar u solliciteert op brief en envelop - richten aan Vlietiand Ziekenhuis, t.a.v. mevrouw M.W. Kleijweg, Dienst P&O, Postbus 215, 3100 AE Schiedam. Acquisities n.a.v. deze advertentie stellen wij niet op prijs. Het Zonnehuis-Vlaardingen biedt je de mogelijkheid de opleiding tot verzorgende individuele gezondheidszorg te volgen die start in september 2001. Worden LEERLING ZIEKENVERZORGENDEN tegenwoordig VERZORGENDEN I.G. genoemd? De naam is niet belangrijk! Je opleiding is een driejarige opleiding waarin zowel praktijk als theorie aan de orde komen. Voor het theoretische deel volg je onderwijs op het Albeda College. Het praktijkleren vindt plaats in het Zonnehuis Vlaardingen. De opleiding start met een voorbereidende periode (BVP) van zeven maanden waarin met name theorie wordt aangeboden. Na deze introductie krijg je een leer/arbeidsovereenkomst van 32 uur gemiddeld per week en werk je dus in het Zonnehuis. Je gaat dan een aantal weken per jaar naar school. Het Zonnehuis biedt je een prettige werksfeer waarin een goede begeleiding wordt geboden gedurende je opleiding. Voldoe je aan de volgende eisen, dan kun je toegelaten worden tot de opleiding: - je bent in het bezit van één van de volgende diploma's: MAVO, LBOA/BO (minstens twee theorievakken op C-niveau waaronder Nederlands en de rest op B-niveau), INTAS; - of je hebt een overgangsbewijs naar het vierde jaar HAVO of VWO. Het salaris bedraagt: Tijdens de beroepsvoorbereidende periode van de opleiding: bruto zakgeld van 765.- per maand. Tijdens het eerste praktijkleerjaar: bruto salaris van/1.806.- per maand. Tijdens het tweede praktijkleerjaar: brutosalaris van/2.130.- per maand. Tijdens het derde praktijkleerjaar (vijf maanden): bruto salaris van 2.753.- per maand, voor zover het salaris niet onder 32/36 van het wettelijk minimumloon komt. Zowel op somatische afdelingen als op de afdelingen voor psycho-geriatrische zorgvragers is een vacature voor: voor 7 diensten per 4 weken (avond en nacht] Algemene informatie - overdag worden onder leiding van het afdelingsmanagement op 4 somatische afdelingen, één revalidatie afdeling en 3 psychogeriatrische afdelingen bewoners verzorgd door de eerst verantwoordelijke verplegenden en de (leerling)verzorgenden individuele gezondheidszorg. - het beleid binnen de zorgdiensten is gericht op integrerende verpleging en van de medewerkenden wordt gevraagd hieraan een actieve bijdrage te leveren. - tijdens de avond- en nachturen wordt door het dienstdoende verpleegkundig hoofd de leiding voortgezet op alle verpleegafdelingen. Functie-eisen: - u bent eindverantwoordelijk voor de kwaliteit van de zorgverlening tijdens uw diensten; - u beoordeelt crisissituaties en neemt naar aanleiding daarvan adequate maatregelen; - u legt en onderhoudt contact met bewoners, familieleden en leden van de multidisciplinaire zorgteams; - u draagt zorg voor een goede organisatie en bevordert een goed woon- en leefklimaat; - werktijden volgens rooster. Functie-eisen: - een verpleegkundige opleiding op HBO-niveau; - bij voorkeur leidinggevende ervaring in een verpleeghuis; - goede contactuele vaardigheden; - enthousiasme en doorzettingsvermogen; - bereidheid extra diensten te doen bij vakantie en/of ziekte van collega's; - goed kunnen motiveren. Voor deze functie is het gewenst dat u kunt instemmen met de protestants-christelijke signatuur van ons verpleeghuis, dat oecumenisch is ingesteld. Voor gehandicapten, mits inpasbaar in de functie, hanteren wij een voorkeursbeleid. Salariëring: Op fulltime basis maximaal te bereiken 5.758.- bruto per maand, volgens FWG 50. Wij bieden: - een goed arbeidsklimaat; - mogelijkheid tot scholing en bijscholing; - aanstelling en arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O. voor Verpleeg- en Verzorgingshuizen; - opname in het PGGM-pensioenfonds. Informatie: De heer C. H. M. Schriek, waarnemend hoofd zorgdiensten/opleidingscoördinator, geeft u graag meer informatie. U kunt hem bellen, bij voorkeur tussen 08.30 en 11.00 uur (tst. 285). Tel. 010-4759595. Functie-informatie: - het begeleiden van de bewoners bij activiteiten in het dagelijks leven. Dit vindt plaats in een centrale ruimte of op de afdeling en is individueel of groepsgericht; - het organiseren van activiteiten; - het is ook mogelijk werkzaam te zijn in de aanvullende verpleeghuiszorg (AVZ); - de werktijden zijn volgens rooster. Functie-eisen: - het bezit van het diploma MBO/MDGO-AB of een gelijkwaardige opleiding; - goede contactuele vaardigheden; - individueel en in teamverband kunnen functioneren; - bij voorkeur ervaring in het omgaan met psychogeriatrische en somatische patiënten/bewoners; - bereidheid om in wisselende diensten te werken, ook weekenden, avonden en feestdagen; - het kunnen begeleiden van vrijwilligers; - voor de hoofdlocatie is het gewenst dat u over muzikale kwaliteiten beschikt. Voor deze functie is het gewenst dat u kunt instemmen met de protestants-christelijke signatuur van ons verpleeghuis, dat oecumenisch is ingesteld. Voor gehandicapten, mits goed inpasbaar in de functie, hanteren wij een voorkeursbeleid. Salariëring: - maximaal te bereiken 4289.- bruto per maand, volgens FWG 35. Informatie: De heer A. Gelderblom, hoofd activiteitensector, geeft u graag meer informatie. U kunt hem bellen op telefoonnummer 010-4759595, toestel 290.

Het Nieuwe Stadsblad | 2001 | | pagina 7