wmmmm Kies je toekomst met zorg! Rivas Zorggroep De beste start voor jouw carrière! jRlUQS De opleiding Verpleegkundige van Reinier de Graaf verpleegkundigen verpleegkundigen in opleiding radiodiagnostisch laboranten doktersassistenten apothekersassistenten (medisch) secretaresses Verpleegkundige in de thuiszorg iets voor jou? Albert Schweitzer (m/v) SIEMENS Kijk verder www.siemens.nl/career ii Zorg met hoofd, hort en zie! Vopak Wil je aan de slag in de verpleging? Is werken in de wijk bij mensen thuis iets voor jou? Dan kun je bij ons aan de slag als wijkverpleegkundige! Wil je meer informatie, bel dan met de afdeling personeelszaken: 010 - 282 69 46 Wil je verpleegkundige worden? Wij leiden op tot verpleegkundige op kwalificatieniveau 5 in samenwerking met de hogeschool Rotterdam. Bel voor informatie (078) 652 38 08 of kom naar de open dag op 31 maart a.s. op de locatie Zwijndrecht, Langeweg 336 in Zwijndrecht. ziekenhuis Rivas zorg, goed geregeld. VERPLEEGKUNDE STUDEREN ÉN WERKEN IN EEN ACADEMISCHE SETTING SoP1"3 liEKEUBBis narrigs*» rutves *m« «mmn srimeMT Ff8*6«m« U0M.iZJi.Ri. Gasthuis Sint Franciscus Op zoek naar een leuke baan? Dynamisch, realistisch, sociaal en dichtbij de mensen? Ontdek 't verschil. Solliciteer of loop een dagje mee. Interesse? Sollicitatie Sint Franciscus Casthuis. Zorgzaam en Gastvrij. 2e Stuurlieden en 2e Werktuigkundigen (m/v) Get a bit more. Siemens. Wijkverpleegkundige in de thuiszorg betekent zelfstandig werken, maar ook in teamverband. Alle aspecten van het vak komen aan bod. Je coördineert de zorg rond een klant en biedt hem of haar sociale ondersteuning. Je draagt dus een brede verantwoordelijkheid. We bieden betaalde praktijkplaatsen! Je kunt bij Thuiszorg Rotterdam tijdens je opleiding HBO-V betaald leren. Op 1 januari 1999 is de Rivas Zorggroep ontstaan, een voor aanstaande organi satie die grenzen tussen de zorg instanties wegneemt. Het uitgangspunt is cliënt centraal/ zorg op maat/ thuis als 't kan. Deze organisatie bestaat uit Rivas MediZorg, een ziekenhuis met buitenpolikliniek en verpleeghuizen. Rivas ThuisZorg Dienstverlening, een thuiszorg organisatie met maatschappelijk werk en jeugd gezondheidszorg en Rivas WoonZorg, een groep verzor gingshuizen en een aantal dienstencentra. Onze organisatie moet voor de werk nemer nét zo aan trekkelijk zijn als voor de cliënt. Zorg die zich aanpast aan de wensen en behoeften van de cliënt, dat is waar Rivas Zorggroep naar streeft. Om dit mogelijk te maken, vormt Rivas een zorgketen met een ziekenhuis, verzorgings- en verpleeghuizen, thuiszorg, maatschappelijke dienstverlening en jeugdgezondheidszorg. Het werkgebied van Rivas Zorggroep omvat de Alblasserwaard, de Vijfheerenlanden en de gemeente Lingewaal. De zieken- en verpleeghuizen zijn gevestigd in Gorinchem en Leerdam. Het hoofdkantoor is gevestigd in Gorinchem. Met 4100 medewerkers en zo'n 900 vrijwilligers is Rivas een van de grootste werkgevers in de regio. Rivas is een professionele en vernieuwende organisatie waar de mens centraal staat: de cliënt, maar ook de medewerker. Rivas staat voor een goede werksfeer, ruimte voor scholing, mogelijkheden voor kinderopvang, deeltijdwerken en volop carrièremogelijkheden. Wij willen voor de medewerkers nét zo aantrekkelijk zijn als voor onze cliënten. Sta je op het punt te beslissen welke richting je met je toekomst op wilt? Dan is Rivas Zorggroep een goed beginpunt. Wie een werkelijke bijdrage wil leveren aan de zorg voor of de hulp aan mensen die het nodig hebben, is bij een zorgvernieuwende organisatie als Rivas aan het goede adres. Rivas biedt scholingsmogelijkheden op het gebied van verpleging en verzorging op alle niveaus (niveau' 1 t/m 5). Tevens bieden we specialistische opleidingen voor onder andere diabetesverpleegkundigen, IC-verpleegkundigen, HAIO's, AGNIO's en verpleeghuisartsen. We bieden een dynamische werkomgeving waar ruimte is voor initiatief en nieuwe ideeën, met veel door groeimogelijkheden omdat Rivas zoveel verschillende zorgvormen in huis heeft. Met mogelijkheden voor job rotation binnen het brede zorgveld waarop Rivas werkzaam is. Het spreekt vanzelf dat ook de primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden van Rivas - net als de zorg die wij bieden - goed geregeld zijn. Voor informatie kunt u contact opnemen met Lydia Roest, personeelsadviseur, tel. (0183) 64 44 88. Zorgconcern langs Lek en Menuede Florence Nightingale, de legendarische, toegewijde verpleegster. Een beeld dat decennia lang talloze meisjes (en enkele jongens) inspireerde om te kiezen voor het vak van verpleegkundige: mensen helpen. Het mooiste werk ter wereld. Dat "mensen helpen" is gebleven. Maar die goedbedoelde roeping is allang achterhaald. De verpleegster is een verpleegkundige m/v geworden. En bij Reinier de Graaf, een groep ziekenhuizen en medische centra in en om Delft, begint deze professional een heel andere legende te worden, een van deze tijd. We zijn dus trots op onze verpleegkundigen! waarschijnlijk heeft dat te maken met onze opleidingen. Dit zijn niet de doorsnee vaktechnische cursussen, gericht op zuiver verpleegkundige handelingen, we leren je vooral ook met gevoelens om te gaan. niet in de laatste plaats je eigen gevoel. Het vraagt immers een zesde zintuig om op de juiste manier aandacht te geven aan wat je meemaakt en wat er op je afkomt. Met zo'n zorgvuldige voor bereiding ben je vier jaar bezig voor een diploma op MBO-niveau, op basis van mavo-4 op D-niveau (of gelijkwaardig). Met een HAVO-opleiding volg je de HBO-opleiding aan de Hogeschool Rotterdam, deze opleiding duurt 4,5 jaar. je begint met de opleiding in september 2001 (MBO- en HBO-opleiding), wanneer je dan tenminste 17 jaar bent. vervolgens ben je gediplomeerd voor - inderdaad - het mooiste beroep ter wereld en sta je misschien wel aan 't begin van een eigentijdse, persoonlijke legende. wil je meer weten over onze opleiding tot verpleegkundige? Bel dan met onze afdeling Personeel Organisatie, 015-260.37.76. Of stuur een sollicitatiebrief naar de Reinier de Graaf Groep, t.a.v. ingrid Lots, dienst Personeel Organisatie, Postbus 5011, 2600 GA Delft. Als je de HBO-opleiding wilt volgen kun je telefonisch kontakt opnemen met de Hogeschool Rotterdam, telefoon 010-241.44.00 REINIER DE GRAAF GASTHUIS: REINIER DE GRAAFWEG 3 -11 DELFT DIACONESSENHUIS VOORBURG FONTEYNENBURGHLAAN 5 VOORBURG BEHANDELCENTRUM WESTLAND MlDDELBROEKWEG 2A NAALDWIJK DIAGNOSTISCH CENTRUM SSDZ REINIER DE GRAAFWEG 7 DELFT Rciüier dt Graaf GlOtp kun je tijdens je praktijkof uitstekende begeleiding door Zij zijn daar speciaal voor a je tijdens je gehele leer-w de nodige ondersteuning en dus om cure traininq-on-the ns je hbo-opleid1ng een betaald misch Ziekenhuis Rotterdam? Vo gsroute Verpleegkunde leren-» school Rotterdam aanbiedt in ia met het Academisch Ziek *.CABEStsC| 1— Sint Franciscus Gasthuis Al ruim een eeuw neemt het Sint Franciscus Gasthuis een belangrijke en gewaardeerde plaats in op de kaart van Rotterdam. Een algemeen gedeelde zorgvisie en respect voor elkaar en eikaars deskundigheid zorgen ervoor dat we ons credo 'zorgzaam en gastvrij' kunnen waarmaken. En die zorgzaamheid en gastvrijheid bewaren we niet alleen voor de patiënten maar ook voor onze medewerkers. Regelmatig hebben wij vacatures voor: Het Sint Franciscus Gasthuis biedt haar medewerkers vele mogelijkheden om (vervolg) oplei dingen te volgen of om zich te specialiseren, bijvoorbeeld tot IC- of kinderverpleegkundige. Inlichtingen over deze functies kunt u inwinnen bij: Rachel Eijzenbach, Aris-Jan Hofker of Hester Griek, personeelsadviseurs, tel. nr. 010-46160 60. Zij informeren u graag over uw moge lijkheden in het Sint Franciscus Gasthuis. U kunt uw sollicitatie richten aan de stafafdeling P&O van het Sint Franciscus Gasthuis. Postbus 10900, 3004 BA Rotterdam. WERKGEBIED EN MEDEWERKERS Het primaire werkgebied van het Sint Franciscus Gasthuis strekt zich uit over Rotterdam Noord en de gemeenten Bleiswijk, Bergschenhoek en 8erkel en Rodenrijs, jaarlijks komen er ongeveer 250.000 patiënten naar ons ziekenhuis voor een poli- kliniekbezoek en worden er meer dan 17.000 patiënten in de kliniek opgenomen. Met de ruim 1.500 medewerkers en 600 bedden behoren wij tot een van de grootste algemene ziekenhuizen in de regio Rotterdam. Voor acht medische specialismen verzorgen wij de opleiding tot medisch specialist en wij werken mee aan de opleiding van huisartsen, basisartsen en verloskundigen. Verder hebben wij opleidingsplaatsen voor onder andere verpleegkundigen, operatie-assistenten, anesthesie-assistenten, radiodiagnostisch laboranten en doktersassistenten. Vopak Shipping B.V. zoekt voor haar gerenommeerde zeevaartrederijen Vopak Chemical Tankers (voorheen Broere) en Vopak Theodora Tankers (voorheen Theodora Tankers) Beide rederijen nemen sinds vele jaren een vooraanstaande marktpositie in door de succes volle combinatie van een vloot van gespecialiseerde en gea vanceerde schepen én een bemanning van hoog opgelei de, ervaren en betrokken medewerkers. Vopak ChemicalTankers exploiteert 16 schepen voor het vervoer van vloeibare chemica liën en maakt tevens deel uit van Vopak Essberger ChemPool, europa's grootste pool in de chemische tankvaart met een gezamenlijke vloot van 24 schepen. VopakTheodoraTankers heeft een vloot van 7 tankers, waarmee high-heat producten worden vervoerd. Het vaarge- bied bevindt zich voornamelijk in Europa, terwijl deTheodora- schepen ook regelmatig de Aziatische en Caraïbische wateren bevaren. Wij werken er keihard aan om de bemanning op onze schepen als team te laten opereren en wij zouden je graag in zo'n team willen verwelkomen. Wij bieden, als aanvulling op de CAO Handelsvaart, een uit stekend pakket extra arbeids voorwaarden. Zo ontvang je, naast een gemiddeld bruto jaarinkomen van ca. 90.000,— (incl. 13e maand en 8,33% vakantietoeslag), extra ver goedingen voor reis- en studiekosten. Verder kennen we een spaarloon- en premiespaar regeling, diverse aanvullende verzekeringen op het gebied van sociale zekerheid en een prima kinderopvangregeling. Tevens kunnen wij uit stekende promotiekansen garanderen. De vaarperioden zijn bij Vopak ChemicalTankers en Vopak Theodora Tankers beperkt tot 2 respectievelijk 3 maanden, maar momenteel wordt onder zocht om over te gaan naar een flexibel vaar-verlofsysteem, waarbij tevens gekozen kan worden voor een 1 op1-sys- teem. Zou je graag bij ons willen werken, heeft de zee je passie en ben je in het bezit van het juiste vaar- bevoegdheidsbewijs, neem dan telefonisch contact op met: Jean-Paul Martinot of Arthur Groeneweg (tel. 078-6 528 495 of 497). E-mailen mag ook naar jmartinot@vopak.com of jgroeneweg vopak.com of stuur je sollicitatiebrief met je c.v. naar Vopak Shipping B.V., Postbus 150, 3300 AD Dordrecht t.a.v. Bemanningszaken. Wij nemen dan zo snel mogelijk contact met je op. Vopak, the link between producer and end-user of chemicals and oil products Het beleid van Vopak Shipping B. V. is erop gericht om ambitieuze zeevarenden aan te trekken. Daarvoor hebben wij regelmatig plaatsingsmogelijkheden voor: Marof's en stagiaires

Het Nieuwe Stadsblad | 2001 | | pagina 14