Gezocht: praatjesmakers, doorbijters, eigenheimers en toffe peren. www.ahcarriere.nl productievakman m/v 80% van alle ziektes komt door slecht drinkwater geef schoon productievakman senior m/v Saint-Gobain Glass Van den Heuvel Schiedam giro 300100 nlTT?n SAINT-GOBAIN GLASS Hollandse Eilanden en Waarden o cc samenwerkenaan een gezonde ontwikkeling Hollandse Eilanden en Waarden o C/5 Z CC LU Voor onze Albert Heijn winkel in het Hof van Spaland la in Schiedam zoeken wij enthousiaste VULPLOEGMEDEWERKERS. Als vulploegmedewerker ben je verantwoordelijk voor de goederenontvangst, het aanvullen van de producten en de uitstraling van de winkel. Werktijden vanaf 20.00 uur, voor één of meerdere avonden. Minimum leeftijd 16 jaar. Wil je meer weten over de functie loop dan binnen of bel: 010 - 471 00 47 en vraag naar Fred de Wilde of Philip van den Bosch. Het leuke van een baan bij Albert Heijn is dat je alle ruimte krijgt om te zijn wie je bent en te doen waar je goed in bent Voor de één is dat praatjes maken met klanten, maar ook regelneven, smulpapen of eigenheimers zijn welkom. Met passende opleidingen versterken we je kwaliteiten. En zo maak je voor je het weet carrière. Solliciteren via Internet kan ook, kijk hiervoor op Calculator (in opleiding) Uitvoerder WOENSDAG 14 FEBRUARI 2001 7-NS1-8 C/5 CO O z UI 3 N Gezond oppervlaktewater als deel van een leefbaar milieu in zuidelijk Zuid-Holland. Dat is de missie van het Zuiveringsschap Hollandse Eilanden en Waarden, gevestigd in Dordrecht. Zo'n 300 mensen wer ken aan de realisering van deze missie vanuit een resultaatgerichte organisatie. Deze bestaat uit vier clusters: Effluent, Integrale Water kwaliteit, Belastingen en Middelen. De productgroepen binnen deze clusters zijn integraal verantwoor delijk voor de realisatie van hun doelstellingen. Samenwerking met andere organisaties en overheden op het gebied van de waterkwaliteit is daarbij uitgangspunt. Maat schappelijke acceptatie en resul taatgerichtheid zijn voorwaarden om de missie te volbrengen. Wij nodigen vrouwen, gedeeltelijk arbeidsongeschikten en allochto nen nadrukkelijk uit om te sollicite ren. Bij gelijke geschiktheid zullen zij de voorkeur genieten. De cluster Effluent omvat de productgroepen Zuiverings- technische werken Noord, Oost, West, Zuid, Afvalwatertech nologie, Uitvoering Nieuwbouw en Coördinatie Nieuwbouw. Bij de productgroep ZT-Noord, locatie Dokhaven/Sluisjesdijk, (Rotterdam-Zuid) zijn wij op zoek naar een 37 uur per week Taakomschrijving: Betrokkene ressorteert rechtstreeks onder de productmanager en zal in geleid teamverband worden belast met de volgende taken: - controleren en bedienen van afvalwaterzuiveringsinrichtingen; - het uitvoeren van mechanisch en elektrotechnisch onderhoud; - bijhouden van slibadministratie. Functie-eisen: - technische opleiding op mbo-niveau bij voorkeur op elektro technisch gebied; - in het bezit van het diploma taz, utaz, n/p-verwijdering en vapro-A of bereid zijn tot het behalen van deze diploma's; - bereid zijn tot het volgen van veiligheidscursussen; - affiniteit vertonen met procestechniek; - in het bezit van rijbewijs BE; - bereid zijn tot verrichten van beschikbaarheidsdienst. Salaris: Bij aanstelling geschiedt indeling in aanloopschaal 5, waar voor een maximumsalaris geldt van f 4.412,-- bruto per maand bij volledige werkduur. Bij gebleken geschiktheid en voldoende ervaring vindt indeling plaats in functieschaal 6, waarvoor een maximumsalaris geldt van f 4.623,- bruto per maand bij volledige werkduur. Informatie: Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer J.C. van Tienen (productmanager ZT-Noord) of de heer J.A. Kevenaar (productiespecialist), telefoonnummer (010) 294 35 00. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan het Zuiveringsschap Hollandse Eilanden en Waarden, ter attentie van Vanessa Klein, productgroep P&O, Postbus 469, 3300 AL Dordrecht. U kunt ook e-mailen naar het volgende adres: v.klein@zhew.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Met 15 gulden drinkt een kind in Zimbabwe een jaar lang betrouwbaar water c Waterfonds i 3 N Gezond oppervlaktewater als deel van een leefbaar milieu in zuidelijk Zuid-Holland. Dat is de missie van het Zuiveringsschap Hollandse Eilanden en Waarden, gevestigd in Dordrecht. Zo'n 300 mensen wer ken aan de realisering van deze missie vanuit een resultaatgerichte organisatie. Deze bestaat uit vier clusters: Effluent, Integrale Water kwaliteit, Belastingen en Middelen. De productgroepen binnen deze clusters zijn integraal verantwoor delijk voor de realisatie van hun doelstellingen. Samenwerking met andere organisaties en overheden op het gebied van de waterkwaliteit is daarbij uitgangspunt. Maat schappelijke acceptatie en resul taatgerichtheid zijn voorwaarden r om de missie te volbrengen. Wij nodigen vrouwen, gedeeltelijk arbeidsongeschikten en allochto nen nadrukkelijk uit om te sollicite ren. Bij gelijke geschiktheid zullen zij de voorkeur genieten. De cluster Effluent omvat de productgroepen Zuiverings- technische werken Noord, Oost, West, Zuid, Afvalwatertech nologie, Uitvoering Nieuwbouw en Coördinatie Nieuwbouw. Bij de productgroep ZT-Noord, locatie Dokhaven/Sluisjesdijk, (Rotterdam-Zuid) zijn wij op zoek naar een 37 uur per week Functie-inhoud: Betrokkene valt rechtstreeks onder de productmanager en zal in teamverband worden belast met de volgende taken: - controle, bediening en onderhoud van zuiveringstechnische werken; - het uitvoeren van werkzaamheden die nodig zijn om de technische installaties up-to-date te houden; - het begeleiden van derden bij complexe activiteiten op elektrotechnisch, werktuigbouwkundig en/of elektronisch gebied; - het uitvoeren van de bij de werkzaamheden behorende administratie. Functie-eiser»; - mts procestechniek, elektrotechniek en/of werktuigbouw kunde (mbo-niveau); - in het bezit van het diploma taz, utaz en n/p-verwijdering, of bereid tot het behalen van deze diploma's; - een aanvullende opleiding (vapro-b) op het gebied van procestechniek en elektrotechniek; - ruime werkervaring (3 - 5 jaar) in procestechniek (met name op het gebied van meet- en regelwerkzaamheden); - bereid zijn tot het volgen van veiligheidscursussen; - affiniteit vertonen met meet- en regeltechniek; - de bereidheid tot het verrichten van beschikbaarheids- dienst en roosterdienst (ook op zaterdag en zondag). De toeslag hiervoor bedraagt circa f 500,- bruto per maand; - in het bezit van rijbewijs BE. Salaris: Bij aanstelling geschiedt indeling in aanloopschaal 7, waar voor een maximum salaris geldt van f 5.099,,- bruto per maand bij volledige werkduur. Bij gebleken geschiktheid en voldoende ervaring vindt indeling plaats in functieschaal 8, waarvoor een maximum salaris geldt van f 5.766,- bruto per maand bij volledige werkduur. v Informatie: Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer J.C. van Tienen (productmanager ZT-Noord) of de heer J.A. Kevenaar (productiespecialist), telefoonnummer (010) 294 35 00. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan het Zuiveringsschap Hollandse Eilanden en Waarden, ter attentie van Vanessa Klein, productgroep P&O, Postbus 469, 3300 AL Dordrecht. U kunt ook e-mailen naar het volgende adres: v.klein@zhew.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor onze vestiging zijn wij op zoek naar een Functieomschrijving: Na een fnwerkperiode start je met het maken van bouwkundige glascalculaties. Het resultaat hiervan is een vertaling van bestekken en tekeningen naar commerciële offertes. Hiervoor overlegje met leveranciers, klanten en collega's. Op basis van de gemaakte calculaties stel je een commerciële offerte samen waarin je ook de mogelijke alternatieven verwerkt. Daarnaast adviseer je klanten en leveranciers omtrent glastoepassingen. louw achtergrond: MTS-niveau (Bouwkunde/Wtb); relevante werkervaring is een pre. Jouw profiel: Je bent een harde werker die zich snel zaken eigen weet te maken. Daarnaast beschik je over goede communicatieve vaardigheden en heb je affiniteit met de bouw. Inzet en doorzettingsvermogen en de drive om glasspecialist te worden ronden je profiel af. Functieomschrijving: je bent verantwoordelijk voor de uitvoering en begeleiding van traditionele en speciale glasprojecten {technisch glas); je draagt zorg voor de financiële afwikkeling van uw projecten; je onderhoudt contacten met opdrachtgevers; je verzorgt de planning van en maakt de afspraken voor onze montageploegen. Jouw profiel: opleiding MTS-Bouwkunde; ruime ervaring in de glasbranche; tact, doorzettingsvermogen en vasthoudendheid; collegiaal, flexibel, creatief en klantvriendelijk; verantwoordelijkheidsgevoel. Ons aanbod: studiemogelijkheden; doorgroeimogelijkheden binnen ons concern; goede arbeidsvoorwaarden. x N Saint-Gobain Glass Solutions Van den Heuvel Schiedam maakt deel uit van de Franse multi national Saint-Gobain, die wereldwijd 165.000 medewerkers telt. In Nederland is Saint-Gobain Glass Solutions marktleider op het gebied van vlakglas in tal van variëteiten en toepassingen. In Nederland zijn, verdeeld over 26 vestigingen, ruim 800 medewerkers werkzaam die ver antwoordelijk zijn voor de verkoop, productie en bewerking van glas voor binnen- en buiten toepassingen. Jouw reactie: Indien je geïnteresseerd bent in deze functie verzoeken wij je jouw sollicitatiebrief met CV te sturen naar: Saint-Gobain Glass Solutions Van den Heuvel Glas Schiedam, t.a.v. de heer LA. van den Heuvel Postbus 265,3100 AG Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer LA. van den Heuvel, vestigingsleider, telefoon (010) 238 08 30.

Het Nieuwe Stadsblad | 2001 | | pagina 8