Burgerlijke stand Wie is wie? Schiedam en Vlaardingen in gesprek over invulling Hoekpunt Noordwest 'Geheim van Holland' vernieuw en uitgebreid SCHIEDAM Kortweg Info Brug wordt non-stop in twee weken gerenoveerd Trombone en hoorn naar Torun Wonen, werken, promenade en rivierpark Dierenambulance hoopt op chiplezer van darters WOENSDAG 18 APRIL 2001 15 - SCHIEDAM *Maandag 23 april is er van 14 tot 16 uur een inloopspreekuur voor mensen met chronische pijn van de stichting pijn/hoop het wordt gehouden in het Vlietlandziekenhuis aan de Burg. Knappertlaan 25. Voor info: J.A. Blandell tel. 0348-502259. *Het informatiecentrum van de Beneluxlijn aan het Stationsplein 2 is op Koninginnedag, Hemelvaartsdag en met Pinksteren gesloten. In het Stedelijk Museum, Hoogstraat 112 is t/m 20 mei de tentoonstelling van Jaap van den Ende te zien, denkbeeld en waar neming en recente schilderijen. Lijst op zicht is tot 20 mei te zien, iedere week is in een speciale lijst het werk van een andere kunste naar te zien. Voor info: tel. 2463666. STICHTING WELZIJN Maandag 30 april is er in en rondom de Erker een rommel markt huur tafel 15,- borg 10,-) kinderactiviteiten en diverse bands van 9.30 tot 16 uur. Zaterdag 5 mei is er een rommel markt op het Fabriplein de grond- plekken zijn gratis borg 10,-, duur van 11 tot 16 uur. Voor info: de Erker. Jan van Avennesstraat 32 tel. 4267767 inschrijven betalen aan de balie van8.30 tot 22 uur. OUDERENWERK In de Woudhoek is plaats bij de gymnastiek 55+ op dinsdag van 13.15 tot 14.15 uur, le les gratis, kosten 10,- per maand met R'dam-pas 6,50. voor info over activiteiten van 9 tot 12.30 uur tel. 2486890. *Bingo op 18 april in de 4 molens van 13.30 tot 16 uur, kosten 7,- voor 6 ronden, maaltijd van de maand in Oost van 12 tot 13 uur, kosten 8,50 op 27 april opgeven voor 25 april. SCHIEDAM - Oud-Schiedam mer Chris Scheper en zijn vrouw hebben vorig jaar met hun actie 'Instrumenten voor het Poolse muziekkorps van Torun', 4.762,86 ingezameld voor hun goede doel. Bijna genoeg voor de grote hoorn en trombone (5025,- die bij het Poolse muziekkorps zijn afgeleverd. Het orkest uit To run bestaat uit circa 40 leden, vooral jongelui tussen de 12 en 22 jaar. Vooralsnog kan het orkest niet worden uitgebreid omdat voor de nieuwe kandidaten geen instrumenten beschikbaar zijn. In oktober 1996 startte het echt paar Scheper een privéactie die het Poolse korps inmiddels 14 nieuwe instrumenten heeft opge leverd. Na een eerder publicatie over de actie in Het Nieuwe Stadsblad, waar ook ZOS-radio op insprong, kreeg het duo Scheper, dat nu in Hoge Zwaluwe woont, veel bijval en de nodige bijdragen uit hun voormalige woonplaats. Wie contact wil opnemen met Chris Scheper kan bellen: tel. 076-5933603 of mailen: Chris.Scheper@12move.nl. Het Gemeentearchief van Schie dam is bezig met de uitbreiding en beschrijving van zijn fotobe stand en roept daarbij de hulp in van Schiedammers. Hier een foto uit 1965 van de jongerensociëteit 'Jeugdhaven Nieuwland' in de gemeen schapsruimte onder de Magnalia Deïkerk aan de Albardastraat. De vraag is wie de personen op deze foto zijn. Wie iemand her kent, meer wil weten of anekdo tes kent, kan op zaterdag 21 april tussen 14.00 en 15.00 uur bellen naar het programma van de Zie kenomroep, ZOS-Magazine, dat rechtstreeks wordt uitgezonden via de kabel op 91.5 Mhz. Tele foonnummer van de Ziekenom roep is 4260000. Ook kunt U contact opnemen met het Gemeentearchief Schie dam, Stadserf 1 (derde etage), telefoon 2465757. SCHIEDAM - De omwo nenden van de Oranjebrug worden binnenkort verlost van het gerammel van de losliggende metalen platen op de brug als daar verkeer overheen rijdt. De brug staat dit jaar op de plan ning voor een onderhouds beurt, maar de gemeente heeft besloten het karwei versneld aan te pakken omdat bewoners veel last hebben van het lawaai. Niet alleen het wegdek en het mechanisch gedeelte van de brug worden onder handen ge nomen, ook de onderkant ervan wordt volledig gereviseerd. De rondvaart(fluisterboten die van af half juni door de havens van de binnenstad gaan varen kun nen er dan ook meteen veilig on derdoor. Inmiddels is begonnen met de voorbereidende werkzaamheden die geen overlast veroorzaken. Van maandag 23 april tot en met zaterdag 5 mei wordt de brug echter afgesloten voor alle snel verkeer, met alle effecten van dien. Omleidingsroutes worden middels borden aangegeven. Voetgangers, eventueel met de SCHIEDAM - In een geza menlijke commissieverga dering bespreken bestuur lijk Schiedam en Vlaardingen deze week de ontwikkelingsvisie voor Hoekpunt Noordwest. Het gebied op de grens van Schiedam en Vlaardingen dat volgens de beide gemeenten grote mogelijk heden biedt om dit deel van de regio een belangrijke economische en kwalitatie ve impuls te geven. Naast de functies wonen en wer ken wordt ook gedacht aan een havenpromenade een rivierpark en verdere ver sterking van de ecologische groenzone. 'Het gebied is uitstekend bereik baar, zowel over de weg als met openbaar vervoer, ligt op een (brom)fiets aan de hand, kunnen wel gebruik blijven maken van de brug. Er is gekozen voor een reparatie eind april/begin mei unieke plek aan de ring en aan de rivier en biedt ruimte voor ontwikkeling', zo wordt in Schiedam geconcludeerd. 'Bo vendien heeft het gebied kwali teiten, zoals de grootschalige groenstructuur en het deels his torische havenkarakter.' De ontwikkelingsvisie gaat uit van het verhogen van de kwali teit van het gebied. Dat omvat de Poldervaartzone waar de groen structuur tot aan de Nieuwe Maas wordt verstrekt met een getijdenpark, een nieuwe oost west verbinding tussen Babbers- polder en Harga en een kwalita tief goede verbinding via de Ko ningin Wilhelminahaven tussen knooppunt Vijfsluizen en de Vlaardingse Buitenhaven. Binnen het gebied moet de eco nomische betekenis van het ha vengebied uitgebouwd worden door het realiseren van een 'pro- omdat in deze periode veel feestdagen vallen en het dus rus tiger in het verkeer zal zijn. Normaliter zou de onderhouds- menade' in het verlengde van de Koningin Wilhelminahaven en een 'rivierpark' bij de Vijfslui- zerhaven. Het gebied rond de stations Vlaardingen-oost en Vijfsluizen zal verder worden ingericht met kantoren, voorzieningen en woonprojecten. De kwaliteit van het tussen Schiedam en Vlaar dingen liggende groengebied moet verhoogd worden door overkluizing van de A4. Ook de Babberspolder en regio Bijdorp krijgen een kwaliteitsimpuls. Schiedam en Vlaardingen gaan in de komende tijd bepalen of en hoe de visie straks in concrete plannen wordt omgezet en hoe die worden uitgewerkt. Voorals nog wordt er vanuit gegaan dat het plan Hoekpunt-Noordwest deel gaat uitmaken van het Re gionaal Structuurplan dat eind 2004 moet worden vastgesteld. beurt zes weken kosten. Om die tijd te bekorten wordt in twee ploegen doorgewerkt van 7 tot 24 uur, ook op zaterdag en Ko ninginnedag, maar niet op de zondagen. Alleen op 4 mei wordt vanwege de Dodenher denking gestopt tussen 19 en 21 uur. De klus kan daardoor in twee weken worden geklaard. Over de brug heen worden ten ten gespannen waaronder wordt gewerkt. De tenten hebben een dempend effect, maar omwo nenden moeten toch rekening houden met geluidsoverlast. Af gesproken is wel dat na 22 uur stilte in acht wordt genomen. ii Onder de brug wordt gewerkt vanaf een ponton. Verwijderd materiaal zal worden afgevoerd volgens de strengste milieuei- sen, aldus ONS IBOR. Op de rij banen van de Oranjestraat, vlak voor de Oranjebrug, wordt een werkterreintje ingericht. De onderhoudsbeurt van de Oranjebrug wordt uitgevoerd in opdracht van de gemeente door ONS IBOR. Aannemer is Hof man Sliedrecht bv. Aanspreek punt is Hans Vorstenbos, coördi nator voor de uitvoering namens ONS IBOR. Hij is telefonisch, ook buiten kantooruren, bereik baar onder nummer tel. 2082303. KUNSTGEBITTEN Tandprothctische Praktijk Veringmeier SCHIEDAM - De brochure 'Geheim van Holland', waarin het verleden van steden als Schiedam, Delft, Dordrecht, Gouda, Haarlem en Leiden wordt belicht, is vernieuwd en uitgebreid. Hun verleden, dat wat Schie dam betreft in het teken staat van de molens, branders en distillateurs, koesteren ze als het Geheim van Holland. In de toeristische gids wordt verteld dat bijna alle jenevers, waar ook ter wereld gedronken, hun oor sprong hebben in Schiedam. De stad die ooit 390 branderijen telde. Met toevoeging van jeneverbessen voor het aroma, distilleerden de Schie dammers uit moutwijn hun fameuze jenever. De belasting op een fles wijn was even hoog als op een fles gedistilleerd, maar de laatste leverde veel meer op. 'Geen wonder dat de ruimen van de schepen vol jenever werden gestouwd.' Museummolen De Nieuwe Palmboom houdt die his torie levend. Hier wordt nog steeds op ambachtelijke wijze jenever ge stookt en kunnen bezoekers een glaasje proeven. Van alle distilleerderij en zijn er nu nog vijf over, waaronder Nolet, befaamd om zijn Kethel 1 jenever. De nieuwe brochure Geheim van Holland ligt in vier talen bij de VW's, het toeristisch bedrijfsleven, de gemeentelijke infocentra en wordt ook via (inter)nationale beurzen verspreid. Speciaal voor kinderen zijn er vanaf mei in alle Geheim van Holland steden Kinderstadsgidsen beschikbaar. In die 'stadse geheimen voor kinderen' wordt op een leuke manier verteld over cultuur en geschiedenis. De kinderen worden twee routes langs geheimzinnige, griezelige en historisch belangrijke plekken geleid. In de gidsen staan verhalen over zakkendragers, een 13-voudige moord in Dordrecht, Gekke Gerritje, Jan met de hoge schouder en de moedige muggen van Haarlem, over heksen, heiligen en reuzen van Schiedam en over de moord op Willem van Oranje in Delft. Via een spe ciale speurtocht worden de verborgen dieren van de stad ontdekt. SCHIEDAM - De Stichting Die renambulance Schiedam heeft de toezegging gekregen dat een deel uit de opbrengst van het darttoer- nooi dat op 27 en 28 april in de sporthal Margriet wordt gehou den, naar deze dierenhulporgani- satie gaat. De medewerkers van de ambulancedienst weten al precies waaraan ze dat bedrag willen besteden. 'Wij willen heel graag een chiplezer aanschaffen. Hiermee kan een chip die is aan gebracht in het lichaam van een dier gelezen worden. Als een kat of hond bijvoorbeeld is aangere den of in het ergste geval dood is aangetroffen dan kunnen wij met de chiplezer achterhalen wie de eigenaar is van dat beest', ver klaart een medewerkster van de Dierenambulance. 'Als er be hoorlijk wat belangstelling is voor het darttoernooi dan wordt het voor ons wellicht mogelijk zo'n ding aan te schaffen. Voor een beetje chiplezer leg je toch gauw tussen de 500 en 600 neer.' De Dierenambulance is, dankzij giften en donaties van dierenlief hebbers, al twaalf jaar in de weer om dieren te helpen. Pogingen om het gemeentebestuur over te halen dit particuliere initiatief te ondersteunen liepen tot nu toe op niets uit. Inmiddels is de organi satie dagelijks op pad. Soms is het zo druk dat zelfs een reservewagen moet worden inge zet. De vier medewerkers van de Dierenambulance weten nu al dat het de komende maanden druk zal worden. 'Honden wor den nog altijd vastgezet aan bo men als het baasje met vakantie gaat en katten moeten hun kostje in die periode maar een tijdje buiten de deur bijeen'scharrelen. Dat is al jaren zo en dat wordt al leen maar erger. Met een chiple zer zal het makkelijker worden om die 'dierenliefhebbers' op te sporen.' PD LAR I D 2 februari t/m 4 maart Geboren Ginger d.v. D. Krabbendam en M. de Regt; Bloem d.v. R.J. Wels en A.W.W. van Erp; Rochela d.v. J. van Buuren en PH. Segers; Melany d.v. C. Evora en T. Margarida Cabral; Ishi Yehmana d.v. M. Diener; Jordy z.v. R.P.W. Bakker en U. Kortrijk; Nicky Shue-Yin d.v. W.H. Cheung en Y.F. Tang; Jessica Emmely d.v. L.P. Brand en J.G. Rebers; Rêzan z.v. M. Düzgiin en Z. Dogan; Alev d.v. A. Bahan en A. Bulut; Ahmet Kaya z.v. H. Aankaya en S. Karakus; Eyiip Han z.v. B. Buhur en S. Buhur; Kelly d.v. P. de Jeu en N.K. de Hoog; Jara Aimee d.v. R. van Akkeren en A.R. van Irsen; Sterre Meander d.v. N.A.J. Greeve en M. Ottevanger; Jay Quinten Perkash z.v. B.J. Fatingan en A Tjon At- soi; Riglently Antonio z.v. S.A. Camelia; Soraya d.v. M. Lima en L. Rocha Pires; Thijmen Pieter Christian z.v. W.P. van der Burg en C.J. den Ouden; Romano z.v. T.J.C. Giezekamp en C. de Mos; Jelle z.v. P. van den Broek en R.A. van derTuijn; Hilal d.v. Hl Harmankaya en H. Karatas; Ralph André z.v. S. van Suchtelen van de Haare en A. Pont; Mackenzi Marenze d.v. O.T. Karlsen en M. Sprong; Evie d.v. C.F. van Lieshout en K. Klein; Donato Giovanni z.v. D. Cinturrino en S. van Gooi; Bas z.v. S.N. Wolthuis en N. van der Vliet; Dylan z.v. J.L. Scholte en B. Noordzij; Isabelle d.v. P.E. Poesiat en P. Tettelaar; Ro bin z.v. L.M. van IJzerloo en A. Struijk; NoA D.V. nr. Josen en I. Adams; Selenay d.v. A. Günday en F. Demir; Shaquiona Valentina d.v. S.S. Cijntje; Joëlla d.v. P. van Geene en B. de Vries; Noraly d.v. A.S.M. Bes en D.G.M. Smit; Inge d.v. J. Leentvaar en M.C. Kooij; Madelief Maaike d.v. R.T.A. Veldhoven en E.H. de Jong; Sarah Nel- leke d.v. W. Hamerslag en E.S. Bergkotte; Floris dik Huns z.v. J. Hol lander en N.L.S.L. Liem; Julide d.v. N. Konukseven en K. Konuks- even; Giulietta d.v. J.A. Dries en M. Dattin; Cheyenne Joyce d.v. E.J. van Gend en SD Harms; Liduina Maria d.v. M.A.C. Schoenmakers en A.M. van der Plas; Seijmen z.v. P. van der Stelt en A.P. Spruijt; Muna Salad Ali d.v. S.A. Dini en F.A. Ibrahim; Revellino Marciano z.v. R.P. Alves en M.H. Kingswijk; Emma Margaretha d.v. J.L.D. van Ballegooien en D.M.H.M. Vloedman; Noa d.v. R. de Wit en I.J.A. Ja eger; Mike Jonathan Maria z.v. G.H.M. Weffers en M.A. Smol; Fleur d.v. G.A. Snoeij en Y. de Nijs; Jason z.v. F.M. Silva da Luz; Joël Ju an z.v. C.N.E. Servanie; Maud d.v. H. Weber en M. Ouwerling; Mah- mut z.v. I. Iznavruz en D. Giirsel; Michelle d.v. M. Koster en O.F. Bonte; Dominique Nick z.v. D. Romijn en M. Nels; Boyd Sebastiaan z.v. R. van Leeuwen en A.W.N. Schellingerhout; Sebastiaan z.v. F. van Marion en M. van der Heiden; Abdullahi Jamal Ben Sika z.v. R. Mohammed en S. Nagtegaal; Abduljamil Ron Sika z.v. R. Moham med en S. Nagtegaal; Djairo Raoul z.v. E. Verschuur; Denisa d.v. D.M. Radu en C. Roman; Robin d.v. L.A. de Jonge; Tim z.v. L.A. de Jonge; Muhaimin z.v. A.F.N. Al-Robayi en May Mouad Abdelrahim; Elin d.v. P. Kegel en G. Olivier; Bob z.v. P. Kegel en G. Olivier; Yoël- le d.v. H.P. Creyghton en D. den Ouden; Timo z.v. J.M. Koogje en M. Munnikhof; Beyza Gülsüm d.v. M. Cerit en A. Gill; Casimiro Sal vador z.v. J.C. Couto Martins en M.C. de Oliveira Canito Martins; Tirza Jorinde d.v. W.A. Dolfsma en M.E. van Bokhorst; Sai Jun d.v. N. Yue; Mare Manana d.v. D. Satsjelasjvilli en J.M. Dierick; Luke z.v. D. van Deventer en A. Dijkshoorn; Salma d.v. A. Azagagh en F. Da- haoui; Sem z.v. S. Hofman en N. Westdijk; Gerlize d.v. D.C. van Pienbroek en G.L. Kruidenier; GayliPn Manuel z.v. C.M. Jackson; Ayoub z.v. A. Rguibi en K Ait Ahmed Ou Ali; Eren z.v. A. Canpolat en T. Fitoz. Gehuwd G. Jansson en Y. Snep; R.N. van der Veer en J.A. Gouw; B.C. Jacobs en V Harteveld; J.L. van Deurzen en P.D. Huijgen; D. Kruize en D.C. Goudappel; D.T.G. de Koning en R.S.A.W. van de Ruit; M. Altintas en J. Elemans; P. van Holst en S.F. van Lom; E. Westerveld en N. Schildkamp; E. Palmers en I. de Vuijst; P.E. van Dijk en D. Muensri- prom; J. Tijssenraad en A. Verspaget; H.A. Otten en S. Jansen; L.N. van Rij en D. Stetca; L. Pelgrim en I. Nissing; D. de Koster en M. Schaper; A.R. Machielsen en N. van der Knaap; E. Bijlsma en S.A. Dekker; E.L. Gouka en B.P. van Haren; F. van Harmelqn en O.P.C. Veenman; E.J. Kerkhof en P.M. Poot; M. Torenvliet en A. Gommel; M. Meijndert en S. Homburg; E.L. van Riel en S.J. Lenos; H.A. Lis- senburgen E.M. van den Hoven; J.J. Olivier en A.S. Nagtegaal; F.W.P. van Hengst en C.T.M. Zwaard; P.A. Lagarde en M.H.M. van Slobbe; S.J.P. Stevens en J.C.L. van Hasselt; J.S. Engering en N.C.D. van Jaarsveld; R. de Man en J. Hamerslag; M. de Leeuw en L.A. Veer; G.C. van Oosten en M. Vitayamaneegom; R.T. Vlaming en A.S.V Sheombar; J.M. Schreuders en N. de Lange; A. Lieve en Y Melief; A.M. Heijboer en A.M. Bos; R.R. Flapper en M. Scholtens; J.H. de Heer en S. Versluis; R.F. Dijkstra en M. van Rooijen; M. Morrhadi en S. Brouwer; J.H. Stam en L. Kotterer; J.C. de Graag en C.R. Lechu- ga Moreno; D. de Koster en M. Schaper; J. Waasdorp en J. Duursma; M. Fennema en C.C.W. Francke; A.R. Machielsen en N. van der Knaap; J. Kloos en K.M.H. Engering; P.M. Otjens en P. Vreeswijk; K. Heres en N.S.C.M. van der Meijs; R. Pors en C.J.E. van der Ree; G. Ramadhin en R. Jainandunsing Overleden H.J. Geeratz, man, 94 jr., geh. gew. met A.H. Baris; J.C. de Rijke, vrouw, 76 jr., geh. met A.P. Baris; C. Koogje, man, 84 jr., geh. met AW Kreukniet; T.J. Rademakers, man, 92 jr., geh. gew. met CWC Remmig; M. Verkade, vrouw, 84 jr., geh. gew. met D.H. Licht; F. Genft, vrouw, 65 jr., geh met H. Genft; C.J. de Jongh, vrouw, 85 jr., geh. gew. Met T.F.J. Herscheid; K. van Gelderen, vrouw, 74 jr., geh. met W.F. Ouwejan; B. Verhulst, man, 75 jr., geh. met M.J. van Oos- tenwijk; E.G. Kerkhof, vrouw, 70 jr., geh. met A.F.J. Verspeek; L. Krako, man, 92 jr., geh gew. met E. de Groot; J.G. de Vries, man, 80 jr., geh. met J.W. Weber; J. Willemse, man, 74 jr., geh gew. met G.J. Groenendijk; R.J. van Rhijn, man, 68 jr., geh. met E. van Vliet; W.P. Voets, vrouw, 64 jr., geh. met H.J. Brand; A. van den Hoek, man, 80 jr., geh. met J.W. Steeman; C.P. Lutz, man, 90 jr., geh. met H. Vrolijk; A. Kristo, vrouw, 71 jr.; F.A.W. Huibers, man, 83 jr., geh. met L. Agter; J. van der Ent, vrouw, 95 jr., geh gew. met D. La- brujftre; WJ. Bruijne, man, 79 jr., geh. met A. van Dommele; S. Kool, 55 jr., geh. met J.M. Vóllebregt; A.A. de Lange, man, 79 jr., geh gew. met C.G. de la Bije; C. Mulder, vrouw, 87 jr., geh gew. met J.D.G. de Bruijn; E.D. van Otterloo, vrouw, 90 jr., geh gew. met K. Liebeek; P. van Kan, man, 79 jr., geh. met D. De Backer; A. in 't Veld, vrouw, 92 jr., geh gew. met H.J. Eikmans; J.J. Vermeegen, man, 87 jr., geh. met J. van den Bos; D.L. Goossen, man, 43 jr.; T. Altay, man, 67 jr., geh met S. Altay; S. de Heij, vrouw, 69 jr., geh. met N. van Gerwen; E. van der Tas, man, 48 jr.; G. Verschoor, man, 71 jr., geh gew. met H.K. Verweel; J. Huis, man, 87 jr., geh gew. met E.C. Kros; A. in 't Hol, man, 84 jr., geh. met I. Langenbach; J.C. Smit, vrouw, 77 jr., geh gew. met W. de Reuver; P. van der Wel, man, 87 jr., geh gew. met S. van Drunen; C.P.J. van der Sluis, man, 81 jr., geh gew. met L.A. Beijl; M.C. Smit, vrouw, 88 jr., geh. met N. Schneider; A. van Dommele, 68 jr., geh gew. met W.J. Bruijne; E. Krop, vrouw, 71 jr., geh. met H. Zwep; B.C. Kerkhof, man, 46 jr.; J. van der Doe, vrouw, 88 jr., geh gew. met D. Christen; D. Milosavljevic, vrouw, 53 jr., geh. met Z. Ug- rinovic; J.H. Oyen, man, 76 jr., geh. met A.C. de Laat; J. Winkelman, vrouw, 85 jr., geh. met H.J.W. Jansen; P. van den Berg, man, 76 jr.; B.W. van Til, man, 73 jr., geh. met M.C. den Edel; C.J. Westerman, 80 jr., geh. met A. Onderdelinden; M. van Leeuwen, 85 jr., geh. met M.C.J. van Troost; C. Vink, 63 jr., geh met M. van Rijnsbergen; J.C. Poldervaart, man, 90 jr., geh. met J.F. van Dintel; B. Stolk, vrouw, 55 jr., geh gew. met A.L. van Dooren; C. Panis, vrouw, 77 jr.; C.H. Soe- ters, vrouw, 68 jr., geh. met P. Sla; H.M. Ponsioen, vrouw, 80 jr., geh. gew. met T. Kortrijk; J.G. Tetteroo, man, 74 jr., geh. met E.J. Sonne- veld; E. Braun, man, 73 jr.; S.H.L. van der Maat, vrouw, 95 jr., geh. gew. met G.H. Ribbelink; G. Scheepmaker, man, 77 jr., geh. met J. van den Noort; L. van Deventer, man, 0 jr.; I.J. van Woensel, vrouw, 85 jr., geh. gew. met W. van der Wildt; M.F.W.C. van Altenburg, vrouw, 90 jr., geh gew. met D.G. Wiering; A.M. van Gogh, man, 81 jr., geh. met M. Hamerslag; T. van Jeveren, vrouw, 80 jr., geh. gew. met WH Ravenschot; A. Nels, man, 70 jr.; J. van der Bijl, vrouw, 49 jr.; K.H. Jetten, vrouw, 85 jr., geh. gew. met K.J.L. Daalmeijer. V J Geluidsoverlast Oranjebrug wordt versneld aangepakt Over de brug wordt binnenkort een tent gespannen foto: RONALD STAM Ziekenfonds/particulier Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Dagelijks geopend van 08.30 - 17.00 uur Behandeling volgens afspraak Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 Het team van de Dierenambulance staat altijd klaar om hulp te verlenen aan gewonde dieren foto: RONALD STAM Schiedam, Hoogstraat 1/, tel.: OIO - 4Z6 76 65 AËR O-DYNAMISCH Wrap-around Beach SUN FAS H I N ZOO t

Het Nieuwe Stadsblad | 2001 | | pagina 3