'Het is schandalig dat m'n kinderen in die situatie les krijgen!' Kortweg Afscheid van een kei Brandersstadvrouwen met één been in eredivisie SCHIEDAM Lord Calvin in Grote Markt Extra telefoon lijnen Woonplus Hooghoudt zsc 22," €io.« GALL* GALL Het Nieuwe Stadsblad Ouders kinderen El Furkan roeren zich. Oranj efestiviteiten in en rond Erker Openlucht voorstelling Kolk op mooiste plekje Schiedam Raadsleden verbijsterd over 'nieuwe kijk' op A4 Sport langs de Waterweg HET NIEUWE STADSBLAD WOENSDAG 25 APRIL 2001 17 - 1440 Per 1 mei zijn de telefoonnum mers van Woonplus voor klan tencontacten gewijzigd. Vanaf deze datum kunnen de huurders van Woonplus zowel met vragen over huur en incasso als met re- paratieverzoeken rechtstreeks te recht bij de Unit waartoe hun woning behoort. Voor elke unit is er nu een apart telefoonnum mer voor vragen die betrekking hebben op uw woning en één voor het doen van reparatiever- zoeken. Ook de afdeling Com merciële Zaken, die voor een aantal complexen het VVE-be- heer voert, krijgt eigen num mers. Naast de aparte nummers voor de afzonderlijke units blijft het algemene nummer van Woon plus (010 - 2045100) gewoon bestaan. Dit nummer kan men bellen voor algemene informa tie. Het huidige nummer voor reparatieverzoeken zal op den duur echter verdwijnen. Vanaf 1 mei wordt men via voice-re- sponse doorverwezen naar de juiste afdeling. De nieuwe tele foonnummers per 1 mei zijn: Voor Nieuwland 2045101 (2045201 voor reparaties); Noord (Bijdorp, Groenoord, Woudhoek, Spaland) 2045102 (2045202); Stad (Centrum, Oost, West en De Gorzen) 2045103 (2045203);Commer- ciële Zaken 2045104 (2045204). De gewijzigde opzet van de Klantenservice heeft ook tot ge volg dat de hal van het hoofd kantoor van Woonplus aan de Valeriusstraat een ander aanzien krijgt. Deze wordt groter en krijgt bo vendien een andere indeling: el ke unit krijgt een eigen balie. Eind van dit jaar moet de nieuwe hal voor het publiek gereed zijn. In de tussentijd vraagt Woonplus begrip voor de mogelijke over last die de verbouwing kan ver oorzaken. (010) 4.699.444 BEZORGING: 0900 - 8998200 (22ct per minuut) SCHIEDAM - Wekelijks zetten we in deze krant en kele tijdelijke bewoners van dierenasiel de Hargahoeve in de schijnwerpers. Deze week zijn dat de cypers/witte kater Charlie en de blonde Golden retrie ver Ceasar. Zij zitten in de dierenopvang te wachten op hun verloren baas of op een aardige nieuwe. De me dewerkers van de Harga hoeve doen een boekje open over dit fraai ogende tweet al. Charlie is gewond Charlie (door ons zo genoemd) is een cypers/witte kater van on geveer l jaar oud, hij is nog on- gecastreerd. Charlie is gevonden in de Prins Mauritsstraat. Waar schijnlijk was hij aangereden of uit het raam gevallen, want na onderzoek door onze dierenarts bleek hij een behoorlijke frac tuur aan zijn achterhand te heb- hem op cursus willen gaan. Ce asar kan eventueel wel bij kinde ren vanaf 8-10 jaar en kan ook met katten overweg. Dierentehuis Hargahoeve is te vinden aan de Sportlaan 2 in Schiedam. De openingstijden zijn dinsdag t/m vrijdag van 11.00-12.00 uur en van 13.30-16.00 uur. Op za terdag van 11.00-15.00 uur. Zondag en maandag is het asiel gesloten. Voor informatie over de dieren kan gebeld worden: tel. 4714151. Via internet: http://www.hargahoeve.nl ben. Op dit moment maakt hij het gelukkig goed. Wij zouden graag weten waar deze lieve ka ter thuishoort. Druktemaker Ceasar Ceasar is een blonde Golden Re- triever van 8 jaar oud. Ceasar is een lieve hond, maar hij heeft niet helemaal het karakter dat je van een Golden Retriever zou verwachten. Hij kan namelijk niet bij kleine kinderen en ook is hij erg druk. Daarom zoeken wij voor Ceasar mensen die hem consequent wil len aanpakken en eventueel met door Wim Schelberg SCHIEDAM - De Islamitische Basisschool El Furkan houdt de gemoede ren nog steeds bezig. De basisschool kampt al jaren met ruimtegebrek. Inmiddels is de tijdelijke vergunning voor een aantal noodgebouwen verlopen. Het schoolbestuur legde onlangs een aanbod door wethouder Wiegman voor een nieuwe locatie aan het Bachplein naast zich neer. C.O. Lont stelde namens het schoolbestuur dat voor hem het Bachplein geen optie is. Nu roeren ook de ouders van schoolgaande kinderen zich: ze vinden het schandalig dat hun kinde ren nog steeds in noodge bouwen les krijgen. Er moet een oplossing komen, stellen ze en ze zijn voornemens zich te wenden tot Wiegman om eindelijk een einde te maken aan alle onzeker heid. Dhr. Atalay reageert namens de ouders verbolgen. 'Natuurlijk volg ik de problemen rond de school al langer Maar toen ik onlangs las dat een verhuizing naar Nieuwland niet tot de opties behoort, besloot ik medestanders te mobiliseren. We hadden dit niet verwacht.' Atalay doelt daar mee op de nog steeds levende hoop, dat een tweede locatie voor El Furkan in Nieuwland gevon den kan worden. Hij en een aantal andere ouders zien hun kinderen in alle vroegte met de bus naar Groenoord vertrekken. Dat, ter wijl ze wonen en spelen in Nieuwland. 'Ik begrijp niet waar Wiegman mee bezig is.' El Furkan bestaat al lang. 'En mijn kinderen moeten al net zo lang vroeg op. Ze zijn laat thuis. Hoe zou Wiegman reageren als het om zijn kind ging?' El Furkan is op dit moment de enige basis school op Islamitische grondslag in Schiedam. Dat overigens sinds 1990. Bovendien vervult de school niet alleen een stedelijke, maar ook een regionale functie: een niet onaanzienlijk deel van de kinderen komt uit de regio. Daarnaast komt een groot deel uit Nieuwland. Juist dat steekt de ouders. Atalay: ik woon en werk nu al zo'n 25 jaar in Schiedam. Ik heb nooit de mogelijkheid of de tijd gehad voor goede scholing. Mijn kinderen hebben dat wel. Is er dan niet één bestemmingsplan dat gewijzigd kan worden?' Het ongenoegen over de gang van zaken zette Atalay aan tot het ver zamelen van handtekeningen ten behoeve van een schoollocatie in Nieuwland. Binnen een week steunden al bijna zestig ouders het initiatief. 'En dat zijn er vol gende week twee keer zoveel', is de overtuiging van Atalay. Kinderen de dupe 'Natuurlijk hebben wij als ouders begrip voor de reactie van omwo nenden. Maar wij kunnen niets aan de situatie doen. En de kinde ren worden daar dan de dupe van. Dat is niet goed', zegt hij. Ook de ouders keuren de locatie aan het Bachplein af. 'Ik wil er eindelijk eens van af dat mijn kind met de bus naar school moet. Binnen de stad, nota bene!' El Furkan is op de huidige locatie, voornamelijk gezien het aantal leerlingen op die plek, gewoon te groot. 'Dus moet er op de één of andere manier gesplitst worden.' Lont gaf aan dat nog steeds de gehoopte reactie van de zijde van Wiegman achterwege blijft, inmiddels is er wel een schrijven door CES (Cultuur, Educatie en Sport) binnen gekomen. De pro blematiek wordt meegenomen in de volgende vergadering'. CES heeft in de brief verzocht om een goede specificatie van het huidi ge leerlingenbestand van de school, uitgesplitst naar herkomst binnen en buiten Schiedam. 'Men zegt zich te beraden op de situ atie', aldus Lont. Van Wiegman heeft hij nog niets vernomen en dat verbaast hem. 'Ik had op z'n minst een briefje verwacht'. Met het aftreden van de wethou der in het nabije vooruitzicht is het twijfelachtig of deze zijn belofte, nog voor het einde van zijn termijn als wethouder een oplossing te vinden voor het pro bleem. Lont: 'Ik hoop dat het lukt, maar gezien de tijd heb ik mijn twijfels'. El Furkan is inmiddels begonnen met het op papier zetten van de historie van de school. Het ver haal speelt immers in feite al vanaf 1990. Ook toen spanden ouders en het schoolbestuur zich al in om naar een andere locatie te verhuizen. 'Nu is het net of het verhaal veel korter speelt', stelt Lont. 'En dat is niet goed voor de beeldvorming'. Ouders en schoolbestuur zitten op één lijn: een school hoort thuis in het voedingsgebied. Het is nu volgens ouders en schoolbestuur aan de gemeente - en met name wethouder Wiegman - om ervoor te zorgen dat eindelijk reëel zicht komt op een oplos sing. In podium café De Graauwe Hengst is donderdag om 21.30 uur een jamsessie met o.a Kees, zater dag om 22 uur Danny Guinan Red met songs die variëren van subtiel akoestisch tot intens stevig. In de Weerklank, Cornelia van Zantenplein 51 start 10 mei van 10 tot 11.30 uur een koffïebijeen- komst voor moeders met jonge kinderen. Voor info: tel. 4735206. Dinsdag 1 mei worden er via fo to's waarnemingen gedaan door de paragnost Jan Bouw, aanvang 20 uur in wijkcentrum De Blauwe Brug, Bachplein 590, kosten 10,-. Voor info: Jan Bouw tel. 06- 20130673. In de Liduinakapel is zondag een eucharistieviering om 9.15 uur, voorganger is pater L. v.d. Velden. Het Ouder en Kind centrum or ganiseert kinderfeestjes voor kin deren van 6 t/m 12 jaar op woens dagmiddag van 14 tot 16 uur, er zijn 3 keuzes: een discoparty, doe&spelletjesmiddag, een knut- selmiddag, reserveren min. 1 maand van te voren, kosten 8,50 p.p. (minimaal 8 personen). Voor info: het Ouders Kind Centrum, Broersveld 142 tel. 4491511. Te vens is men op zoek naar vrijwil ligsters hiervoor en voor de kin deropvang. In de Lutherse Gemeente, Lange Nieuwstraat 219 is zondag Mise- ricordias domini met Eerw. Heer B. Griffoen. In de Liduinabasiliek is zaterdag om 18.00 uur een eucharistievie ring, zondag om 10.15 uur: plech tige hoogmis m.m.v. I.H.D. en Ju- bilatio, hoofdcelebrant: bisschop A.H. van Luyn S.D.B. 16.00 uur: gezongen vespers ter ere van Li- duina, verzorgd door het broeder schap, 16.45 uur: stille omgang door de stad en aansluitend is er uitstelling van het allerheiligste, 17.30 uur: rozenkransgebed, 18.00 uur plechtig sluitingslof, predikatie door em. Pastoor Th. Hulspas, oud kapelaan van de voormalige ffankelandse Liduina- kerk. Processie en Te Deum. Zondag om 10.30 uur is er een dienst bij de Vrijzinnige Geloof gemeenschap aan het Westvest 90-92 met Ds. E.M. Plantier uit Amsterdam. Bij ZOS radio is vanavond van 20 tot 22 uur het programma Di vertimento te beluisteren (klas siek) via 91.5 Fm van het kabelnet. STICHTING WELZIJN SCHIE DAM In de Blauwe Brug is vrijdag van 19 tot 21 uur Blue Light Dis co voor 10 tot 12 jarigen, toegang 1,50 pasje verplicht, dit kan van te voren aangevraagd worden d.m.v. het invullen van een formulier voorzien van foto en handteke ning van de ouder/verzorger. Deze avond wordt de 200e pasjeshouder gehuldigd. Vanmiddag is er Fanta sia van 13.30 tot 16 uur voor de kinderen van 4 t/m 9 jaar, kosten 1,- er worden zonnekleppen ge maakt. Iedere vrijdag kan er ge klaverjast worden (geen competi tie) inschrijven vanaf 19.30 uur, kosten 2,50. Voor info: tel. 2470464. In wijkcentrum Dreesplein is op dinsdag van 10 tot 11 uur een lijn- club voor dames vanaf 18 jaar, kosten 2,50 per keer, er wordt ge lijnd volgens het veertig punten systeem. Voor info: tel. 4738671. OUDERENWERK Dinsdag is er koffie-inloop in de 4 molens van 10 tot 12 uur, kosten 1woensdag 2 mei is er apotheek Jansen, onderwerp: slaap proble men oplossen zonder medicatie in Oost van 10 tot 11.30 uur, iedere maandag country dansen in de 4 molens van 19 tot 22 uur, kosten 23,- per maand iedere dinsdag 3- banden biljart in de 4 molens van 12 tot 16 uur. SCHIEDAM - In café de Grote Markt treedt vrijdag 27 april Lord Kalvin op. De zanger van gos pelsongs in countrystijl schrijft het merendeel van zijn liedjes zelf. Zijn optreden begint om 21 uur in het café aan de Grote Markt 17. SCHIEDAM In het kader van Ko ninginnedag wordt het de komen de dagen in en rondom wijkcen trum de Erker een gezellige druk te. Vrijdag 27 april start daar om 21 uur een lampionnenoptocht voor de kinderen van de basis scholen. Maandag 30 april is er op het Erkerplein een rommelmarkt van 9.30 tot 16 uur. Een tafel hu ren kost 15 gulden. Om 10.15 uur begint het straatte kenen, om 11.30 uur volgt de prijsuitreiking. De kinderkermis met luchtkussen is van 11.30 tot 16 uur. Binnen in het wijkcentrum is er van 12.30 tot 17 uur een open podium met optredens van diverse bands. De entree is gratis. SCHIEDAM - De nieuwe Schie- damse buitenproductie KOLK van SCHAT beleeft woensdagavond 9 mei zijn première op volgens de organisatoren het mooiste plekje van Schiedam, de bakermat van de stad: de Oude Sluis. KOLK is de eerste bijdrage van Schiedam aan de activiteiten van de regioge meenten rond Rotterdam Culture le Hoofdstad 2001, Havens en Heerlijkheden. De voorstellingen vinden van 9 t/m 13 mei plaats vanaf 22 uur. Al sinds september is er door 40 voornamelijk Schiedamse acteurs en actrices hard gewerkt om van KOLK een spectaculaire voorstel ling te maken. In een anderhalf uur durende show wordt vanaf 22 uur de geschiedenis van de plek verteld, door de eeuwen heen. KOLK vertelt het verhaal van een geslacht van Schiedamse kunste naars en hun worsteling met het scheppingswerk in de steeds gro ter wordende stad. De groei van Schiedam wordt (letterlijk) in de voorstelling zichtbaar en de karak teristieken van de locatie worden ten volle benut. Een sfeervol spek takel met veel (amateur)spelers in een professionele setting, onder steund door speciaal gecompo neerde muziek. Een veertigtal ac teurs, een tiental orkestleden en een honderdtal medewerkers staan klaar om op deze avonden duizen den bezoekers een bijzondere er varing te laten beleven. Kaarten 15,-) zijn verkrijgbaar bij de VVV en te bestellen via tel. 0900-3001250 (99cpm). - SCHIEDAM - Een 'kei', zo noemt het Schiedams Overleg Bewoners Organisaties (SOBO) de aftredende wethouder Aad Wiegman. In een open brief be dankt de organisatie Wiegman voor zijn inzet voor de stad Schiedam en schrijft: 'Wiegman is een echte Schiedammer, een van de weinige politici met een goed oog en oor voor wat de Schiedammers bezig houdt en die weet wat er onder de bevol king speelt. In zijn tijd als pen ningmeester van Schiedam heeft Wiegman noodgedwongen niet iedereen altijd en overal te vriend kunnen houden. Impopu laire maatregelen zitten nu een maal standaard in het takenpak ket van de wethouder die verant woordelijk is voor de centen. Maar mede onder zijn verant woordelijkheid is Schiedam er ook in geslaagd om extra geld te krijgen uit de pot van het Grote Steden Beleid. Wiegman heeft altijd geprobeerd om oplossin gen te vinden en de pijn zo eer lijk mogelijk te verdelen. 15 jaar wethouderschap in Schiedam gaan iemand niet in zijn koude kleren zitten. Het SOBO heeft respect voor de manier waarop Wiegman dat gedaan heeft. Na tuurlijk zijn er tal van kritische kanttekeningen te plaatsen over zijn beleid, maar wat overeind blijft, is zijn positieve instelling en de wil om er ondanks alle problemen het beste van te ma ken.' Het SOBO hoopt dat zijn opvol ger Menno Siljee dezelfde in stelling heeft als Aad Wiegman en 'ook open staat voor wat er leeft bij de Schiedamse bevol king.' SOBO wenst Menno veel succes in de Schiedamse slan genkuil en hoopt dat ook hij er in slaagt positieve resultaten te boeken. SCHIEDAM - De positieve reacties op plan Norder, de 'integrale onwikkeling tussen Delft en Schiedam' waarvan het doortrekken van de A4 deel uitmaakt, zijn Schiedamse raadsleden in het verkeerde keelgat geschoten. Via schrif telijke raadsvragen willen de raadsfracties van GroenLinks, PvdA, CDA, SP en D66 van b&w opheldering over de uit sluitend positieve opmerkin gen over dit plan in de Nieuwskrant Een plan, waar aan ook Schiedam, als lid van de stuurgroep 'braaf heeft meegewerkt'. De fracties bren gen b&w in herinnering dat het standpunt van de gemeente Schiedam over de A4 nog steeds is: geen aanleg. In de Nieuwkrant 'Norder' wordt volgens de vragenstellers een wei zeer eenzijdig beeld gege ven 'standpunt van de Tweede Kamer niet vermeld, standpunt Stop Rijksweg 19 niet ver meld, drie gemeentes tegen niet vermeld'. De fracties willen weten of er al afspraken zijn gemaakt tus sen Schiedam en de projectlei ding waarvan de gemeenteraad niet op de hoogte is en wensen complete openheid van zaken. SCHIEDAM - De vrouwenformatie van de tafeltennisver eniging Brandersstad staat met één been in de eredivisie. Om ook het tweede been zover te krijgen moet in een beslis singswedstrijd gewonnen worden van de nummer zeven uit de hoogste klasse De Borgmeren. Het duel wordt mogelijk volgende week gespeeld. De Brandersstadmeiden speelden vrijdag eerst de inhaalwedstrijd te gen Maasbree en verloren met 7-3. Deze uitslag maakte de laatste competitiedag bijzonder spannend, omdat maar liefst teams nog uit zicht hadden op het kampioenschap. Om zelf in de race te blijven moesten de Schiedamse vrouwen tegen Amsterdam'78 minimaal ge lijk spelen en hopen dat concurrent Red Stars eveneens op een pun- tendeling zou eindigen. Het uitduel tegen Amsterdam'78 werd geen kopie van de eerste wed strijd toen de hoofdstedelijke ploeg makkelijk met 7-3 werd versla gen. Nu ging het minder eenvoudig. Na zes partijen stonden er na melijk twee punten in het Schiedamse boekje en bij een tussenstand van 4-2 leek de strijd bij voorbaat verloren. Het tij keerde echter door winstpartijen van Kim van der Poort, Jolanda Waterreus en Sylvia Waterreus (4-5). Daarna moest de laatste partij toch weer worden prijsgegeven en werd op 5-5 afgesloten. Voor de mannen van Brandersstad stond alleen het vervullen van de sportieve plicht nog op het spel. In Venray was degradatiekandidaat Red Stars de te kloppen ploeg. Dat gebeurde (2-8), waardoor de Lim burgers volgend seizoen een klasse lager moeten aantreden. Andere uitslagen: Hotak'68-Brandersstad 2(h) 8-2, Hotak'68-Bran- dersstad 2(da) 6-4. Jeugdtoernooi bij SVVSMC De voetbalvereniging SVVSMC organiseert op maandag 30 april een toernooi voor A- en B-elftallen. De deelnemende verenigingen zijn KSC Eendracht Aalst, KRC Genk, KFC Verbroedering Geel, KFC Germinal Beerschot Antwerpen, Excelsior Rotterdam, FC Gronin gen, SC Heerenveen, Helmond Sport, Fortuna/Sittard, Willem II en SVVSMC. De eerste wedstrijd van dit supersterk bezette internationale toernooi begint om 10.30 uur. Marathonresultaten RV Rijnmond Veertien leden van de Triathlonvereniging Rijnmond hebben, terzijde gestaan en aangemoedigd door familie en vrienden, zondag de einds treep van de Rotterdam-Marathon gehaald. Ramon van der Wilde deed dat in 3.10.7. Na hem volgden Ger Vis, Koos de Vos, Marcel Verburg, Koert Keijburg, Peter van der Ham, Ronald Tertoolen, Ar jen van de Bos, Ellen van Maagdenburg, Marco Verwijs, Erika Vis, Nanno Huizing, Gerard Oomen en Patrick Kuyper. Oefenderby opent cricketseizoen Excelsior'20 en Hermes DVS openen vrijdag 27 april met een 2x 20 overs oefenduel het cricketseizoen, dat een week later op zondag 6 mei begint. Hermes DVS heeft dan een thuiswedstrijd tegen Quick/H en Excelsior'20 gaat op bezoek bij HBS. De Schiedamse oefenduel wordt om 17.30 uur open gebowld door scheidend wethouder Aad Wiegman, die daarmee sportief zijn laatste daad verrichten. Na af loop zal Henk Eikenbroek, directeur bij Excelsiors hoofdsponsor ONS de 'man of the match' bekend maken. Inmiddels laat sponsor ONS ook binnen de stadsgrenzen van Schie dam - via de reclamezuilen - merken, dat het trots is bij het cricket betrokken. Schiedam cricketstad' is de leuze en daarmee is niet te veel gezegd. Hoewel Hermes en Excelsior rondom het cricketveld een ware pre- stigeslag uitvechten, werken beide clubs in het kader van de jeugd- sportstimulering en breedtesport nauw samen. Vorig jaar heeft Ex celsior'20 in samenwerking met de Dienst Sport en Recreatie bijeen komsten en clinics verzorgd op de basisscholen. Het streven is om dat ook bij het voortgezet onderwijs te gaan doen. Dankzij de ondersteu ning van de ONS Groep zal er voor de jeugd op woensdag 2 mei op het Stadserf van 14 tot 16 een cricketclinic zijn. Het competitieprogramma van Hermes DVS en Excelsior is: 6 mei Hermes DVS-Quick/H, HBS-Excelsior'20; 13 mei Quick/H-Excelsi- or'20, Hermes DVS-VRA; 20 mei HCC-Hermes DVS, Excelsior'20- VOC; 24 mei VCC-Excelsior'20, Hermes DVS-R&W; 27 mei Excel- sior'20-Gandhi, HBS-Excelsior'20; 3 juni Hermes DVS-Excelsior'20; 4 juni Excelsior'20-VRA, VOC-Hermes DVS; 10 juni HCC-Excelsi- or'20, Hermes DVS-VCC; 16 juni Excelsior'20-HBS, Quick/H-Her- mes DVS; 17 juni Exceisior'20-R&W, Gandhi-Hermes DVS; 22 juli Excelsior'20-VCC, R&W-Hermes DVS; 29 juli Gandhi-Excelsior'20, Hermes DVS-HBS; 5 augustus Excelsior'20-Hermes DVS; 11 augus tus VRA-Hermes DVS, Excelsior'20-Quick/H; 12 augustus Hermes DVS-VOC, VRA-Excelsior'20; 19 augustus VCC-Hermes DVS, Ex- celsior'20-HCC, 26 augustus Hermes DVS-Gandhi, R&W-Excelsi- or'20; 1 september VOC-Excelsior'20, Hermes DVS-HCC. Waterweg topscorer De stand: 1. RKWIK 3,88 (66 doelpunten uit 17 wedstrijden); 2.TSB 3,55 (71 uit 20); 3. Demos 3,53 (53 uit 15); 4. VFC 3,25 (65 uit 20); 5. GTB 3,21 (61 uit 19); 6. DRGS/zo 2,88 (52 uit 18); 7. DVO'32 2,75 (55 uit 20); 8. HSC/za 2,45 (49 uit 20); 9. DRGS/za 2,30 (46 uit 20); 10. WK 2,25 (45 uit 20); Monique Zwaai wint in Musis Het laatste Musis bowlingtoernooi in de vestiging aan de Lange Ha ven is bij de mannen gewonnen door de Belg Chris Vandamme. Het was een nipte zege, want over 20 games was het verschil met de num mer twee Michiei Krull slechts 11 pins. Bij de vrouwen ging de zege verrassend naar Monique Zwaai. De Vlaardingse kwam als vijfde uit de voorronde en werkte zich in de halve finale op naar de tweede plaats. Haar toernooi-gemiddelde was 208 pins. Tweede werd Ross Greiner. De Musis-spelers waren Hans Snelting (zesde) en Chris Koopmans (4e). Berichten voor de sportredactie Berichten kunnen per fax (010-5913733) of per e-mail (gverver@hetnet.nl) worden aangeleverd. Het postadres is: Het Nieu we Stadsblad, Westhavenkade 14, 3131 AB Vlaardingen of Van Beet- hovenlaan 4, 3144 AS Maassluis. i V Hooghoudt Dubbele Graan Jenever lOOcl Geniet, maar drink met mate. Aanbieding is geldig t/m 1 mei 2001. WWW.GALL.NL Wegener huls-aan-hulskranten verschijnt elke woensdag en donder dag in Schiedam en Ketnel en is een van de 28 edities van Wegener Huis-aan-Huiskranten West b.v., re gio Groot Rotterdam, behorende tot Wegener N.V. Oplage 40.708 REGIOKANTOOR: Westhavenkade 14 Postbus 52 3130 AB VLaardingen Telefoon: (010) 4.344.022 Telefax (010) 4.602.727 Kantooruren: 8.30 - 17.00 uur (vrijdag tot 16.00 uur) ADVERTENTIEVERKOOP: R. Spierings, tel privé: 06 24921359 Bladmanager: C. Vijfvinkel Regionaal accountmanagement: (010) 4.699.215 REDACTIE: Look J.Boden, Ger van Veen, Evelyn de Ruyter (chefredacteur) tel. (010) 4.344.281 fax.: (010)4.600.205 Hoofd redactie: Jan Sieben HOOFDKANTOOR: Wegener Huis-aan-Huiskranten West Regio Groot Rotterdam, Prins Hendrikkade 16 3071 KB Rotterdam Postadres: Postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam Telefoon: (010) 4.699.911 Duo's: DIRECTIE: W. van der Steen Interlanden Spreigroep Bezorgklachten: HNS Nieuws van de Hargahoeve foto's: HANS KEIJZER Ouders pleiten voor de vestiging van El Furkan in Nieuwland foto:ED DEWAERHEIJT éÊm dêfifa Excelsior '20 en Hermes DVS in duel foto: RICHARD HOGEVEEN

Het Nieuwe Stadsblad | 2001 | | pagina 3