Onze hypotheekofferte heeft een bijlage van 160 pagina's Airconditioning om leefklimaat ook in huis te kunnen regelen endragt Schneider Advies B.V. 19 mei 200tv SCHIEDAM Modern wonen aan de Nieuwe Haven KOOPSOMMEN V.A. E 161.092,- 355.000,-) V.O.N. Bezichtiging en inlichtingen: S.V.M. gediplomeerd vastgoedadviseur Tel.: 010-4266230 of 0651-825021 Jantje Beton BONTENBAL TE KOOP TE KOOP TE KOOP <e^Q HEINTZ MAKELAARDIJ O.G. B.V. UW WONING VERKOPEN? www.era.nl Stadsvernieuwing voor Schiedam door Schiedam. OPEN HUIZEN ROUTE Vraag nu een hypotheek- adviesgesprek aan. Lekker wonen begint met rekenen en tekenen APPARTEMENT, Bosboomlaan 20C SCHIEDAM Van Hogendorplaan 338 VLAARDINGEN lu de winter zorgen we er allemaal voor dat de tem peratuur in ons huis toch aangenaam is. De kachel in de huiskamer is vervangen doer centrale verwarming, zodat iedere ruimte in huls verwarmd kan worden. De cv wordt niet gezien als luxe, maar wordt door bijna iedereen gezien als noodzaak. Steeds meer mensen willen echter ook in de zomer de tempera tuur in huis kunnen rege len. Ze willen airconditio ning om ook in de warme re maanden een prettig leefklimaat in huis te kun nen creëren. Als buiteah de temperatuur oploopt, merken we steeds vaker, dat de temperatuur in oifee woning en op kantoor ook te hóóg wamt. Grotere bedrij ven ëhjhotös hebben al sinds jaar emdagt,airconditioning in hun gebouwen geïnstalleerd, ma^r in de woning is aircondi- tioni% iets van de laatste jaren. Ook mschijnen er steeds meer auto's met airconditioning op de markt.yWat vroeger een extra luxe was, wordt tegenwoordig als standaard geleverd. Om op 'tvafme dagen in onze woning eefl'prettig leefklimaat te kunnen scheppen leveren steeds meer bedrijven ook voor de particulier airconditioners op maat. Er is een grote variatie aan modellen, van compacte eenvoudig verplaatsbare units tot grotere vaste airconditio ningsystemen. Sommige apparaten zorgen niet alieen voor verkoeling, maar zijn daarnaast ook als verwar mingselement te gebruiken. Vooral in het voor- èn najaar, als de centrale verwarming is uitgeschakeld, kan zo'n extra verwarmingsunit erg comforta bel zijn. Maar een airco behoeft niet alleen gebruikt te worden voor het koelen of verwarmen van de lucht. Sommige airco's zijn ook in staat droge lucht vochtiger te maken, of vochtige lucht te drogen. Bovendien zorgen deze systemen er met een speciaal filter voor, dat de lucht gezui verd wordt van bijvoorbeeld tabaksrook en stofdeeltjes. Deze toch specialistische appa ratuur is dankzij de steeds gro tere vraag ook voor de particu lier betaalbaar geworden. Maatwerk Voor iedere specifieke situatie is, maatwerk te krijgen. De ver plaatsbare modellen worden het meest verkocht, maar voor klei nere woon- en kantoorvertrek- ken worden ook vaste wandmo- dellen, eventueel met afstands bediening steeds vaker gebruikt. Voor showrooms, kan toor of winkel, maar eveneens voor de woon- of slaapkamer hebben de fabrikanten gezorgd voor zo goed als geruisloos werkende modellen. De diverse airconditioningbe- drijven besteden steeds meer aandacht aan de vormgeving van hun modellen en hebben designers aan het werk gezet om de apparatuur in ons moder ne interieur te laten passen. Bij de aanschaf van een aircon ditioner wordt altijd uitgegaan van de kubieke meter inhoud ruimte waarin het apparaat geplaatst wordt. Zo is er ver plaatsbare- en wandaparatuur voor ruimtes van vijftig, maar ook van zo'n tweehonderd kubieke meter. Door gebruik te maken van afstandsbediening en een richtsysteem in de koe ling behoeft het apparaat niet meer op werkhoogte geplaatst te worden, zijn zelfs bevestigin gen in het plafond mogelijk. Baan 40 -C SCHIEDAM-CENTRUM Samen sterk! Verkoop en informatie Realisatie Architect De woningtypen JAH DES BOUVRIE Postbus 85233. 3508 AE Utrecht. Tel. (030) 244 70 00 Word donateur:-giro 1247 Onze jarenlange ervaring staat garant voor een professionele aanpak en optimaal resultaat. Wij bieden u onder andere: Gratis taxatie verkoopwaarde Bemiddeling op basis van geen resultaat - geen kosten Presentatie van uw woning in onze eigen woninggids, advertenties in de grote dagbladen en onze etalages in Rotterdam en Schiedam. Persoonlijke begeleiding. Vraag onze gratis woninggids.. ...met maandelijks meer dan 100 koopwoningen!!! Stadhoudersweg 76-78, Rotterdam/Koemarkt 18, Schiedam Bel voor gratis en vrijblijvende informatie: (010) 466 55 55 HOOEMA ONROEREND COED BV Denk je over de aankoop van een eigen huis? Dan is er één adres waar je eigenlijk niet omheen kunt: de Rabobank. Want daar krijg je niet alleen een waardevol hypotheekad vies; er ligt ook een prachtig interieur- boek van Jan des Bouvrie voor je klaar. Jan des Bouvrie en de Rabobank werken samen. Daarbij draait alles om rekenen en tekenen. De Rabobank voor alle geldzaken rondom je huis. En Jan des Bouvrie voor de beste woonideeën. Samen zorgen we datje goed zit. Vandaar het interieurboek. Je krijgt het cadeau, tijdens het hypotheekgesprek. Dat maakt een hypotheekgesprek nog eens extra waardevol. Dus: heb je plannen voor een huis? Bel dan nu voor een afspraak. Weet je zeker datje straks helemaal goed zit. Rabobank Rabobank Schiedam -Vlaardingen voor afspraak OIO - 2481550 WOENSDAG 9 MEI 2001 19-NS1-16 Van Vlissingenstraat 2b, Schiedam Goed onderhouden bedrijfskantoorpand met buitenopslag op 150 m2 erf pachtgrond. Bouwjaar ca. 1990. Recht van erfpacht tot 31-10-2088. Canon is afgekocht tot 01 -11 -2039. Gelegen achterin op het bedrijventer rein 's-Graveland recht tegenover de jachthaven. Het terrein ligt direct aan de A-20 en heeft daardoor een goede aansluiting op het wegennet. Indeling: Entree, receptie (ca. 21 m2) pantry, toilet met werkkast (ca. samen 15 m2), kantoor (ca. 19 m2). Via pantry toegang tot werkplaats bedrijfsruimte (ca. 31 m2) met betonvloer met draagvermogen van 1000 kg per m2. Vrije hoogte van ca. 6 m. Via handbedienbare gesegmenteer de aluminium roldeur met inrijhoogte vartca. 3.20 m toegang naar buiten. Via bedruifsruimte toegang tot werkplaats (ca. 43 m2). Via vaste trap toe gang tot magazijnruimte (ca. 66 m2) op entresol met houten vloer Via vaste trap in receptie toegang tot twee kantoorruimten ca. 21 m2 en 15 m2. C.v.-kast. Verwarming d.m.v. c.v.- ketel alsmede warmwaterheater. Alle kozijnen aluminium met getint dubbel glas. Alarminstallatie aanwezig. Grotendeels voorzien van systeemplafonds met tl-armaturen. 3 eigen par keerplaatsen. Voor info en bez.: Heintz Makelaardij o.g. b.v. Tel.nr. 010-460.12.11. Vraagprijs 469.000.- k.k.V €212.822 k.k. SCHIEDAMSEWEG 67,3134 BC VLAARDINGEN 1(0 Internet; wwwi.tieintz.nl nva TELEFOON (010) 4601211, FAX (010) 4602986 jQi atsd A li'. V8 Ol! Leuk appartement in Schiedam-West. Gelegen op de begane grond met tuin. Ca. 85 m2 op het westen met achterom. Indeling: entree uitkomend in royale door- zonwoonkamer 10.70x3.15/4.30 met plavuizenvloer (vloerverwarming). Openslaande deuren naar patio en tuin. Open hoekkeuken v.v. afzuigkap, gas koken, koelkast, dubbele spoelbak. In woonkamer deur naar binnengang met toilet en trap naar kelder (2.00x3.00m) met stahoogte C.V.-combiketel. Vanuit woonkamer toegang tot 2 slaapkamers: 4.40x3.20 m en 4.20x1.95 m en badkamer (1.35x2.20 m) met kl. ligbad, wastafel, wasmachineaansluiting. Actieve WE: bijdrage 115.40 p.mnd. Oplevering: direct. Vraagprijs: 259.000.- k.k. Nabij station-oost gelegen 2 v/h 3-kamerapparte- ment op de 10e etage. Uitstekende staat van onder houd en voorzien van nieuwe kozijnen met isolatie glas en nieuwe radiatoren. Indeling: entree met meterkast; hal met toegang naar: eenvoudige keu ken voorzien van koelkast, vrieskast, wasmachine en gaskomfoor. Warm water middels boiler. WC met duobloc. Badkamer met ligbad en wastafel, betegel de wanden en vloer. Woonkamer met balkonkamer. Opp. ca. 33 m2. Schuifpui naar balkon. Slaapkamer aan galerij (4.30x3.15). Berging in de onderbouw (2.00x2.60). Actieve vereniging van Eigenaren: bij drage 170.- p.mnd. excl. stookkosten op basis van verbruik. Eigen huismeester. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 242.500.- k.k. in het hart van Schiedam: klein appartement gelegen op de 1e en 2e etage met eigen opgang en voordeur. Het pandje is voorheen als opslagruimte in gebruik geweest en heeft daardoor geen woonvoorzieningen. Afm. 1e etage 5.40x5.85; zolderetage 5.40x5.85. Interessant voor handige doe-het-zelver met gevoel voor historisch Schiedam Vraagprijs: 139.000.- k.k. (Aan afbeeldingen en plattegronden in deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.) Help Jantje Beton projecten te realiseren die kinderen de kans geven zich op evenwichtige en speelse wijze te ontwikkelen. Forza Makelaars Broersvest 10-12 3112 DD Schiedam Tel. 010-273 12 22 Fax 010-273 01 70 Reeuwijk Bouw B.V. K E v' D E W E S £>Q »V Anke Bodewes makelaardij Nieuwe Haven 153 3117 AA Schiedam Tel. 010-246 44 44 Fax 010-246 44- 40 snijders snijders architecten bn. Wim .rcMtbtt.rwv.p bok fi, oof.oao lo.bv Den Hoorn Het appartementengebouw d'Eendragt, naar een ontwerp van Snijders Snijders architecten uit Den Hoorn, is van een bijzondere architectuur en sluit goed aan op de reeds bestaande aangrenzende woningen aan de Nieuwe Haven. De begane grond voorziet in kan toor- danwel bedrijfsruimten met een eigentijdse uitstraling. Daarboven zijn appartementen gesitueerd, waarvan een gedeelte met vier woonlagen en een pen- thouse-achtige topverdieping. Het andere gedeelte bestaat uit een appartementengebouw met een ronde kopgevel. Dit is wat lager dan het eerste gebouw en telt drie boven een kantoorunit gelegen appartementen met inpandige bal- cons. In de kelder bevinden zich de bergingen en private parkeergele genheid voor de bewoners. Appartementen type A Royaal ingedeeld hoek-appartement gesitueerd op de kop van het gebouw met panoramisch uitzicht op de molen. Woonkamer met loggia en halfopen keu ken. Het appartement telt drie slaapkamers, een badkamer met ligbad, een apart toilet en een ber ging. Entree via lifthal en trappenhuis. Eerste woonlaag Appartementen type B Deze driekamer-appartementen bevinden zich in vier woonlagen. Woonkameri met deels inpandige serre), halfopen keuken, twee slaap kamers, badkamer met ligbad en een berging. Appartementen type C Deze top-appartementen zijn bijzonder mooi en tellen twee woonlagen. Op de eerste woonlaag: Woonkamer met half inpandige serre. Keuken met aangrenzende ruimte, geschikt als eetkamer. Logeerkamer, toilet en berging. Tweede woonlaag: drie slaapkamers, badkamer Tweede woonlaag met ligbad en tweede toilet.

Het Nieuwe Stadsblad | 2001 | | pagina 16