Vrouwen Brandersstad spelen extra wedstrijd Schiedamse kinderjury kiest favoriete boeken Surrealisten maken internet kunstwerk Brandersstad test nieuwe kantine uit SCHIEDAM Kortweg Kunstverkoop voor Roparun Verrassende dag van de verpleging Theater aan de Schie schenkt theaterliefhebbers prachtig programma Sport langs de Waterweg Geraniummarkt op het Bachplein Leefbaar Schiedam voert het email-referendum in Het Nieuwe Stadsblad ~1 HET NIEUWE STADSBLAD WOENSDAG 9 MEI 2001 19 - 1440 SCHIEDAM Morgen ontvangt Harmonia mevr. Jos Atsma die aan de hand van de glazen bol en voorwerpen helderziende waarnemingen zal doen, aanvang 19.45 uur in het wijkcentrum Wibautplein aan het Wibautplein 165, toe gang 10,-. Voor info: tel 4270983. *In podium café De Graauwe Hengst is donderdag om 21.30 uur Leon Elias and Friends te horen, zaterdag om 22 uur De Korsakov Cowboys een cover band die rock 'n roll speelt met Tim Kutzte (gitaar), Jeroen Dik kers (piano), Jacco Taal (zang), Brian Kruit (bas), en Kalin Ve- liov (drums). Zondag cantate is er bij de Evangelisch-Lutherse gemeente met Ds. A.C.J. v.d. Poel, aanvang 10 uur. OUDERENWERK *Donderdag is er een modeshow (Esther thuismode) in de Woud- hoek aanvang 10 uur, entree gra tis, in de 4 molens is er lentebil jart van 18.30 tot 22 uur. Vrijdag in Oost van 14 tot 16 uur geheu- genspel, kosten 1,- per keer. Ie dere dinsdag kolfie inloop in de 4 molens van 10 tot 12 uur, kos ten l,-'per keer, iedere zondag koffie inloop in de 4 molens van 11 tot 13.30 uur, toegang gratis. In de Harg/Spaland zijn er de linedancers The Eagles, dinsdag 15 mei is er bingo, woensdag 16 mei Kloostermode modeshow om 10 uur en 14 uur, na de mo deshow begint de verkoop. In Thurlede is vandaag om 14 uur bingo in de conversatiezaal, entree 2,50, zaterdag 19 mei is er een pianoconcert van Piet Ki- schemuller om 14 uur in de con versatiezaal, entree 2,50. SCHIEDAM - Jaarlijks vieren verpleeg- en reactiveringscentra DrieMaasStede in Schiedam en DrieMaasHave in maassluis op 12 mei de Dag van de Verple ging. Omdat 12 mei dit jaar in het weekend valt is de viering verplaatst naar vrijdag 11 mei. Naast het verplegend personeel delen die dag ook andere mede werkers mee in de feestvreugde. Op beide locaties wordt het een dag van verrassingen, verwenne rij, inspanning en ontspanning en uiteraard veel humor. Wat er allemaal gaat gebeuren blijft vooralsnog even geheim voor het verpleeghuispersoneel. Gebruikelijk is dat alle mede werkers 's ochtends bij binnen komst een stevig en uitgebreid ontbijtbuffet krijgen, tijdens de lunch wordt er allerlei gekkig heid op touw gezet. Patiënten en familieleden kunnen volop mee genieten van de verrassingen. In DrieMaasHave wordt traditie getrouw de Meeuwen Award uit gereikt aan een medewerker die zich het afgelopen jaar extra ver dienstelijk heeft gemaakt. (010) 4.699.444 BEZORGING: 0900 - 8998200 (22ct per minuut) HNS door Ger van Veen SCHIEDAM - Lang leve het Theater aan de Schie, in het seizoen 2001/2002 het enige theater in Schie dam. De Teerstoof is niet meer. Geen kleine voorstel lingen van beginnende ca baretiers in het mooie pandje aan de Nieuwstraat. Alles speelt zich nu af tus sen het Zweedse grenen hout van het theater met de naam van de bank. Het nieuwe programma is uit. Veel cabaret maar ook mu sical, opera,toneel en voor stellingen van het eerste Schiedamse Stadsgezel- schap 'Els Ine'. Theater aan de Schie levert een mooi en overzichtelijk program maboek. In de opening staat dat het nieuwe programma een groot krentenbrood is waaruit de lekkerste krenten gepikt mogen worden. De eerste krent is al een heel smakelijke. Hans Teeuwen opent op zaterdag 8 september het nieuwe seizoen met zijn vier de solovoorstelling 'Dat dan weer wel', op 18 september ge vold door 'Hoogwoord' van Lebbis Jansen. Veel grote ca baretiers doen in het nieuwe sei zoen Theater aan de Schie aan. Freek de Jonge bijvoorbeeld, Le- nette van Dongen en ook Hans Liberg, de Berini's, Hans Dor- resteijn, Niet Uit Het Raam en de cabaretrevelatie van vorig sei zoen Marc-Marie Huijbrechts. Voor toneel is er ook veel ruim te in het nieuwe aanbod. Vier grote toneelgezelschappen ko men naar Schiedam. De Appel speelt Marleni van Thea Dorn, Het Nationale Toneel 'King Lear' van Shakespeare, het RO theater 'Leonice en Lena' van Büchner en Toneelgroep Am sterdam John Gabriël Borkman van Ibsen. Het splinternieuwe Schiedamse stadsgezelschap 'Els Inc.' bijt in haar eerste Schiedamse seizoen in novem ber het spits af met de 'Revisor' van Gogol, later in het seizoen volgen de producties 'Leed der gevoellozen' en 'Achiel de Bae- re'. Els Inc. is een theatergroep onder leiding van regisseur Arie Mol en dramaturg Mart-Jan Ze- gers. Samen met een vaste groep spelers maken zij geëngageerde voorstellingen; een mengeling van revue, spektakel en intimi teit. Ook presenteert het theater vier theaternachten. Voor de vierde maal is er op 17 november de nacht van het cabaret, waar een podium wordt geboden voor aanstormend en doorgebroken cabarettalent. Nieuw is de 'Cel tic Night' op 26 januari, waar Ierse en Schotse folkmuziek centraal staan. In de vierde nacht van de blues op 16 maart staan de vrouwen centraal en op 18 mei als afsluiting van het sei zoen de 'Latin Dance Night', muziekoptredens en acts uit La tijns Amerika. 'Lekkere' avondjes uit Het Schiedamse theaterkrenten brood is nog lang niet op. Ook voor musical is er een ruime plaats gereserveerd. In novem ber de Joop van der Ende pro ductie Rex, gebaseerd op de Griekse tragedie Oeidipus van Sophocles. 'Sonneveld' van Jos Brink doet in januari drie dagen het theater aan. Jasperina de Jong is in maart te zien als Mar iene Dietrich en in april de musi cal 'Irma La Douche' met Carry Tefsen en Janke Dekker. Meer dan 125 voorstellingen in het theater, een mooi uitgekiend aanbod. Voor ieder wat wils, zeg maar. Van snel, uitdagend en hi larisch tot serieus, teer en emo tioneel. Grote sterren, aanko mende talenten, dansacts als het beroemde Scapinoballet en ope ra zoals Madame Butterfly en Tommy. Voor de jeugd en fami lievoorstellingen zijn er twee bladzijden in het programma boek ingeruimd. Het RO-theater en jeugdtheater Hofplein komen onder ander. De Schiedammer hoeft in het nieuwe jaar niet naar het nieuwe Luxor Theater maar kan gewoon in de eigen stad blijven. Met het overzichtelijke programmaboek onder handbereik is het gemak kelijk kiezen. Toch een beetje jammer dat de Teerstoof is over leden. Het theater vervangt de intimiteit van de Nieuwstraat door voorstellingen 'Toneel op Toneel' te geven. Een leuk idee wellicht maar geen vervanging voor het zoldertheater waar ve len hun 'grote' carrière aanvin gen. Maar dat is dan ook het eni ge. Het programma en het pro grammaboek zijn van hoge kwa liteit en staan garant voor vele 'lekkere' avondjes uit. door Gerard S. Verver SCHIEDAM - De vrouwen van de tafeltennisvereniging Brandersstad spelen op zaterdag 12 mei in Zwolle een beslissingswedstrijd. De inzet is een plaats in de ere divisie. De Schiedamse dames eindigden in de voor jaarscompetitie op de twee de plaats, hetgeen hen het recht geeft op een promotie duel tegen de nummer zeven uit de eredivisie, Dc Borgmeren. Deze ploeg is afkomstig uit het Groningse dorp Scharmer. In de Overijsselse hoofdstad wordt om 15 uur begonnen. De Groningse dames lijken ge zien hun plaats op de Naderland- se ranking veruit favoriet. Diana Bakker is namelijk negende, Su zanne Derkx vijftiende en Cath- ry Hof zestiende. De nummer vier uit het noordelijke team Lu cy van Veen heeft geen nationale plaatsing. Brandersstad zet daar Jolanda Waterreus (nummer 30), Daniëlle Maas (43), Sylvia Wa terreus (44) en de ongeplaatste Kim van der Poort tegenover. Gezien de verschillen is het dui delijk, dat de Brandersstad-da- mes het in Zwolle van hun vechtlust en karakter zullen moeten hebben. Bovendien heb ben ze het voordeel, dat ze vrij uit kunnen spelen'. De druk ligt bij de tegenstanders. De Schie damse verliezen immers niets. Voor de Groningsen staat de po sitie in de hoogste klasse op het spel. De wedstrijd wordt ge speeld volgens het eredivisie systeem: per team spelen drie speelsters twee enkelspelen, per wedstrijd aangevuld meet een dubbelspel. De wedstrijd is be slist wanneer een van beide teams vier punten behaalt. Tien weken bridge- zomerinstuif In het clubgebouw van de voet balvereniging Excelsior'20 in sportpark Thurlede begint op woensdag 23 mei weer de jaar lijkse zomer-bridge instuif. De reeks, die wordt georganiseerd in samenwerking met de Dienst Sport en Recreatie wordt tien weken later afgesloten op woensdag 25 juli. Tussen start en finish wordt wekelijks op woensdag vanaf 19.45 uur ge speeld. Het inschrijfgeld is fl 7,50 per paar. Men kan zich vooraf telefonisch aanmelden of uiterlijk tot 19.30 uur aan de zaal. Wekelijks is er voor het paar met de hoogste score een fles wijn beschikbaar. Op de slotavond ontvangt iedereen, die zes of meer keer heeft gespeeld, een prijs. Voor de eindstand tel len de zes beste scores. Voor deelnemers, die lid zijn van de NBB worden aan het einde van de competitie Mesterpunten toe gekend volgens de geldende schaal voor Zomercompetities. Voor informatie en inschrijving kan men terecht bij mevrouw T.Vester-Prein, tel. 010- 4261562. Nico Thienpondt in EK- selectie De Schiedamse bowler Nico Thienpondt is door bondscoach Chris Mijnsbergen geselecteerd voor het Nederlands team, dat op maandag 11 juni in het Deen se Aalborg begint aan het toer nooi om het Europees kam pioenschap. Ook Vlaardinger Remco Verboon maakt deel uit van het team. Ook de uit Maas sluis afkomstige, maar voor Mu sis spelende Chris Koopmans reist af naar Aalborg. Zij werd geselecteerd voor het dames team. Ter voorbereiding op het Europees kampioenschap spelen de Nederlandse teams van 18 tot en met 20 mei in Denemarken een oefeninterland. Suzanne Steen leidt landelijke competitie In Purmerend werd zondag een run-bik-run gehouden, waarvan de klassering meetelde voor de stand van de landelijke jeugd- en juniorencompetitie. De Schie damse Suzanne Steens finishte bij de junioren als derde en be hield daarmee de eerste plaats in de totaalstand. Haar zusje Liset- te werd bij de jeugd achtste. TV Rijnmond-triatleet Tom Steens werd, nadat hij vorige week in Lelystad in de categorie vetera nen een korte run-bike-run (5 km lopen, 20 km fietsen, 2,5 km lopen) winnend had afgesloten, in Purmerend vierde. Feestdag bij HBSS Ruim 100 oud-leden hebben zich gemeld voor de reünie die de voetbalvereniging HBSS op zaterdag 12 mei houdt in het ka der van de viering van het 75-ja rig bestaan. Dertig van hen zul len naast het ophalen van oude herinneringen de kicksen aan trekken voor het spelen van een onderling toernooitje. De oud leden en huidige oudere leden zullen zich vanaf 14 uur verza melen in het clubgebouw in sportpark Harga. Vanaf 15 uur wordt er gevoetbald. Het voetbal wordt tussen 15 en 17 uur van een gezellige deun voorzien door een dixieland orkest. Daar na verplaatst het gezelschap zich weer naar de kantine waar de reünie zijn finale krijgt. Spirit wordt tweedeklasser Mathijs Oomen, Sander Janson en Jeroen van Duikeren sluiten hun hockey-carriere dit seizoen op een gepaste wijze af. De he ren werden met het eerste man- nenteam van de hockeyvereni- ging Spirit kampioen en zorgden ervoor, dat er aan de Hargalaan voor het eerst sinds achttien jaar sportief weer eens wat te vieren viel. Het laatste mannenkam- pioenschap stamt namelijk uit 1983. Toen werd gewonnen van Aeolus. Nu voerde een van deze Rotterdamse clubs afkomstig driemanschap de regie over het zondag af te sluiten succesvolle seizoen: manager Jeroen Jense en de trainers John Legierse en Marcel van der Heiden. Vorige week vierden de heren na de winst op Krimpen (0-2) uiter aard hun feestje. Afgelopen zon dag werd dat na de thuiswed strijd tegen Hoeksche Waard, waarvan overigens met 0-2 werd verloren, nog eens dunnetjes overgedaan. Waterweg-topscorer Een eenvoudige op middenmo ter Schoonhoven had het zater dagelftal van DRGS in de laatste wedstrijd van het seizoen het kampioenschap kunnen bezor gen. Had! Want de mannen van trainer Mario Krabbendam ver zuimden een vuist te maken. Ze verloren - nota bene voor eigen publiek - en werden gepasseerd door ZW, dat wel won en de Schiedammers passeerde. Hoewel Excelsior'20 een ach tenswaardig competitie-slot af leverde, lukte het de ploegen van Paul Roos niet om voldoende punten te incasseren om het ve ge (degradatielijf) te redden. De enige genoegdoening was, dat het de Schiedammers is gelukt om in ieder geval de laatste plaats van de hand te doen. De stand: 1. TSB 4 (88 doelpunten uit 22 wedstrijden); 2. RKWIK 3,66 (66 uit 18); 3. GTB 3,40 (75 uit 22); 4. Demos 3,22 (57 uit 18); 5.VFC 3,18(70 uit 22); 6. DVO'32 2,63 (58 uit 22); 7. DRGS/zo 2,55 (48 uit 18); 7 t/m 10. HSC/za, DRGS/za en VDL 2,22 (49 uit 22). Bloementoernooi bij Rolling Stoons In de Sporthal Groenoord stre den op zaterdag 5 mei twintig triples om de eindzege van het Bloementoernooi van de Bowls Club de Rolling Stoons. Voor het van oorsprong Engelse spel (veel te zien op de BCC) hadden de organisatoren op de sporthal vloer vijf wedstrijdvelden uitge zet. Bij het samenstellen van de mixed-teams had wedstrijdleider J. Nauman er nauwlettend op toegezien, dat elk van de drie spelers van een andere vereni ging afkomstig was. Uiteindelijk ging de winst naar het trio Mar- rie Brobbel (Stoons), Bep Gran- dia (IBC Rotterdam) en Hans van der Linden (Charlois). Zij versloegen in de finale Jan Vor- stenbos (Stoons), Corry van Driel (IBC Rotterdam) en Cor Dikkeboom (Oud Beijerland). Derde werd het triple Jacques Groen (Stoons), Lena van Vliet (IBC Rotterdam) en Hennie Vonk (Charlois) en vierde Cor Warmerdam (Stoons), Henk van der Lely (IBC Rotterdam) en An Plooij (IBC Roosendaal). Het volgende toernooi van de Rolling Stoons is het Branders- stad-toernooi in september. Dan wordt er gespeeld door vereni- gings-triples. Berichten voor de sportredactie Berichten voor de redactie kun nen tot maandag 20 uur worden aangeleverd via fax (010- 5913733) of e-mail (gver- ver@hetnet.nl). Het postadres is: Het Nieuwe Stadsblad, West havenkade 14, 3131 AB Vlaar- dingen of Van Beethovenlaan 4, 3144 AS Maassluis. SCHIEDAM - De dag voor moederdag organiseert Groei&Bloei zaterdag 12 mei van 10 tot 16 uur weer de jaar lijkse Natuur- en Geranium- markt. Vele jaren werd deze markt gehouden op het oude He- ma-plein, maar vorig jaar ver huisde de markt naar het Bach plein wegens de reorganisatie van het plein aan de Broersvest. Ook op hetBachplein in Schie- dam-Noord viel vorig jaar niet te klagen over belangstelling. Naast de geraniums zijn er bij de markt op het Bachplein ook an dere planten te koop, zoals perk- planten, struiken en cactussen, terwijl ook houten kuipen en bloembakken en vlijtige Liesjes in-speciale-pot aangeboden wor den. De aquariumvereniging is aanwezig en bij de Groe&Bloei/KMTP-stand zijn diverse activiteiten waaronder een demonstratie bloemschik ken. In de middag kunnen kinde ren onder bekwame leiding zelf aan de slag. Bij de door ONS/IBOR gesponsorde groen- wagen kunnen bezoekers een ei gen bloembak of pot met op de markt gekochte plantjes vakkun dig op laten maken, eventueel als hanging basket. SCHIEDAM - De uitslag van de landelijke kinderjury over het 'bes te boek' wordt begin juni bekendgemaakt. Maar voor Schiedam is die uitslag er al. De kinderen die vorige maand massaal via een invul- formulier hun mening en een cijfer gaven, hebben hun keuze bepaald. In de groep 6-9 jaar werd via bibliotheek Stadserf 'Jubelientje wil winnen' van Hans Hagen als winnend boek gekozen. Bij bieb Noord kwam '1-0 voor buurvrouw Krul' van Koos Meinderts als beste uit de bus. De jeugd van 10-12 jaar bestempelde via Stadserf'Razend'van Carry Slee als winnend boek, bij Noord was dat 'Hoe overlees ik de brugklas' van Francine Oomen. In Zuid sprong 'Computerheks in de sneeuw' van Oomen er als topper uit en in Nieuwland kreeg 'Me vrouw Fledder neemt wraak' van Lieneke Dijkzeul de meeste stem men. Als beloning zijn de meest enthousiaste juryleden uitgenodigd voor een vertelvoorstelling van de Schiedamse Gerrie Cuijpers op woens dagmiddag 16 mei in de bibliotheek aan het Stadserf en ze mogen een vriend(in) meenemen. SCHIEDAM - In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen, volgend voorjaar, richt de nog niet in de gemeenteraad vertegen woordigde politieke partij 'Leefbaar Schiedam' zich rechtstreeks tot de burger. Leefbaar Schiedam wil de mening van de inwonefs gaan peilen over de onderwerpen die spelen in de Schiedamse politiek en voert daarvoor het email-referendum in. Vanaf vandaag wordt elke twee a drie weken een nieuw onderwerp aan de Schiedammers wor den voorgelegd, waarover zij zich per email kunnen uitspreken. Wie niet over e-mail beschikt, kan ook per post of fax reageren. De vraag wordt via de pers, affiches en een groot aantal flyers bekendgemaakt. De eerste flyers worden morgen en overmorgen uitge'defcid. Wie per email reageert krijgt een 'reply' met de resultaten. FIétieerste refe rendum gaat over de nieuwbouwlocatie van het Vlietland ziekenhuis. De vraagstelling van het eerste referendum luidt: De bouw van het nieuwe streekziekenhuis staat gepland op het terrein naast het poli tiebureau te Schiedam (Bijdorp). Deze gekozen locatie levert echter veel discussie op. Discussiepunten zijn o.a.: parkeren, groen en Pol dervaart, bereikbaarheid met auto en openbaar vervoer. Is de locatie voor het nieuwe ziekenhuis goed gekozen of kan dat beter elders wor den gebouwd? Bewoners kunnen aangeven of ze 'voor' of 'tegen' die locatie zijn, eventueel met toelichting. Het email adres voor het refe rendum is: leefbaarschiedam@soon.com. Inzenden kan ook per post aan: Leefbaar Schiedam, Postbus 830, 3100 AV Schiedam, of fax naar 010 273 2183. SCHIEDAM - Wetenschappelijk directeur professor Dr. J.W. Ooster huis van de Daniël den Hoedt kliniek opent zaterdag 12 mei om 11 uur de expositie 'Kunst(net)werk' in het gebouw van de DCMR Mi lieudienst Rijnmond aan de 's Gravelandseweg 565 in Schiedam. Op 12 en 13 mei tonen zeventien gerenommeerde kunstenaars van 10 tot 16.30 uur hun schilderijen, foto's, keramiek en bronswerk in het DCMR-gebouw. De expositie wordt gehouden in het kader van de Roparun, de langste non-stop estafetteloop ter wereld. De tocht over 530 km start dit jaar op woensdag 23 mei op de Coolsingel en eindigt zaterdag 26 mei in Parijs. Aan de loop doen 150 teams mee die naast het leveren van een sportieve prestatie ook zoveel mogelijk geld in zamelen voor kinderen met kanker in Nederlandse en Franse'instel lingen. Het team van de milieudienst doet dit jaar voor de achtste keer mee aan deze marathon en de opbrengst van deze galerie komt dan ook geheel ten goede aan de goede doelen van de Roparun. Het DCMR- team nodigt iedere kunstliefhebber uit om de geëxposeerde surrealis tische en abstracte werken te komen bezichtigen en te kopen. De toe gang is gratis. SCHIEDAM - Onder leiding van de Schiedamse surrealist Willem den Broeder is de afgelopen maanden gewerkt aan een kunstproject onder de titel: 'Made on Earth. Behalve Den Broeder werkten de Oostenrijkse surrealiste Zazie, de Amerikaanse Pablo Weisz Carring- ton en de Australische Xtian aan het kunstwerk. Het project sluit aan bij de traditie waarin de surrealisten van de ja ren twintig van de vorige eeuw werkten. Deze techniek staat bekend onder de naam 'exquisite corpse' (kostelijk kadaver). Hierbij leveren verschillende kunstenaars een bijdrage (corpse of kadaver genoemd) aan een kunstwerk. Zij weten niet hoe de bijdrage van hun collega's eruit ziet. Het eindresultaat wordt verkregen door de verschillende bijdragen in elkaar te schuiven. Het bijzondere aan 'Made on Earth' is vooral dat dit! kunstwerk via internet tot stand is gekomen. Het kunstwerk is, te zien op http://www.surrealisme.nl/corpse.htm Willem den Broeder (1951) begon in 1995 met het maken van surre alistische kunstwerken. Den Broeder plaatst herkenbare vormen in een verrassend perspectief. Hij werkt niet vanuit een vast concept, de ideeën ontstaan meestal tijdens het schilderen. Wei-aijn er in zijn werk steeds terugkerende thema's aan te wijzen, zoals heboog. SCHIEDAM - De officiële ingebruikname laat nog even op zich wachten maar de hondensporters van Brandersstad hebben hun nieu we kantine aan de Sportlaan vorige week al officieus in bedrijf ge steld. Met een hapje en een drankje werd het nieuwe stamlokaal van de sportvereniging alvast feestelijk uitgetest en prima in orde bevon den. Wegener hus-aan-hulskranten verschijnt elke woensdag en donder dag in Schiedam en Kethel en is een van de 28 edities van Wegener Huis-aan-Huiskranten West b.v., re gio Groot Rotterdam, behorende tot Wegener N.V. Oplage 40.708 REGIOKANTOOR: Westhavenkade 14 Postbus 52 3130 AB VLaardingen Telefoon: (010) 4.344.022 Telefax (010) 4.602.727 Kantooruren: 8.30 - 17.00 uur (vrijdag tot 16.00 uur) ADVERTENTIEVERKOOP: R. Spierings, tel privé: 06 24921359 Bladmanager: C. Vijfvinkel Regionaal accountmanagement: (010) 4.699.215 REDACTIE: Look J.Boden, Ger van Veen, Evelyn de Ruyter (chefredacteur) tel. (010) 4.344.281 fax.: (010) 4.600.205 Hoofd redactie: Jan Sieben HOOFDKANTOOR: Wegener Huis-aan-Huiskranten West Regio Groot Rotterdam, Prins Hendrikkade 16 3071 KB Rotterdam Postadres: Postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam Telefoon: (010) 4.699.911 Duo's: DIRECTIE: W. van der Steen Interlanden Spreigroep Bezorgklachten: 'Krentenbrood van hoge kwaliteit' Lebbis en Jansen op dinsdag 18 september te zien in Theater aan de Schie Foto: MARTIN OUDSHOORN y. In de sporthal Groenoord leverde 20 triples strijd om de eindzege van het Bloementoernooi van de Bowlsclub de Rolling Stoons foto: HANS KEIJZER foto: RICHARD HOGEVEEN

Het Nieuwe Stadsblad | 2001 | | pagina 3