Oude legendes en nieuw bloed op North Sea Jazz fesival Vakantiegids voor kleine avonturiers SCHIEDAM, HET FEEST GAAT BEGINNEN STREEK medewerker secretariaat m/v opdrachtleider m/v assistent-accountant m/v HOLLANDSE NIEUWE MAATJESHARING; VERS VAN HET MES Het is ons gelukt de allerbeste kwaliteit maatjes te kopen, zo lekker, zo fijn, gewoon het neusje van de zalm DIT IS UNIEK!!! Even 06-26408187 bellen en uw bestelling staat klaar HARINGADRES VAN SCHIEDAM HOEK BROERSVEST Je hebt graag veel te doen. Maar niet elke dag hetzelfde. Ambities die je herkent BERK Tevens belegde broodjes paling, zalm, garnalen enz., enz., (meer dan 25 soorten). Het goedkoopste adres van Nederland. MET PINKSTEREN GEOPEND TOT PLM. 17.00 UUR Tot ziens bij het gezelligste (Tegenover slagerij Groeneveld) WOENSDAG 30 MEI 2001 22-NS1-18 Wondermiddelen waarmee je slank wordt en slank blijft, bestaan niet. Annemarie, 43 jaar, kern gezond, moeder van twee actieve pubers en succesvol in haar leidinggevende functie, is hiervan al jaren overtuigd. Zij vindt zichzelf te zwaar en heeft daarom al ettelijk pogingen onder nomen haar gewicht wat te laten afnemen. Niet echt eenvoudig, want minder eten is erg moeilijk. En op afslankmiddelen heeft ze het niet zo, hoewel die zon der uitzondering een zon nig slanke toekomst voor spellen. Ze heeft te vaak gezien dat die alleen op korte termijn werken. Steeds als je ermee stopt, neemt je gewicht weer toe, soms zelfs extra snel. Nu heeft ze echter gelezen dat er ook medicijnen zijn die overge wicht zouden helpen afnemen. Hoewel ze daar huiverig tegen over staat, is ze toch wel nieuws gierig en vraagt haar huisarts advies. Deze meldt haar dat medicijnen om af te vallen niet bestaan. Wel zijn er een of twee middelen die de effecten van een dieet kunnen versterken. Daaraan zijn echter duidelijk gezondheidsrisico's verbonden. Bovendien zijn ze schreeuwend duur en worden ze niet vergoed. Zin en onzin Nederland wordt overspoeld met afslankmiddelen. Volgens de reclame laten zij tientallen kilo's op eenvoudige wijze verdwij- Op ons kantoor in Schiedam hebben wij de volgende vacatures fulltime of parttime Afwisselend werk? Dan is deze functie geknipt voor jou. Want als secretariaatsmedewerker zul je je bij Berk nooit vervelen. Je verzorgt de correspondentie en jaarrekeningen, behandelt telefoonverkeer, ontvangt bezoekers, doet de post- Accountants zijn bij Berk op een zeer breed terrein actief. Uiteraard met 'traditionele' accountantstaken. Maar als Berk accountant wil je natuurlijk meer. Ondernemers ondersteunen bij tal van uitdagende bedrijfseconomische kwesties, bijvoor beeld. Dit maakt deze functie wel zo boeiend en stimulerend. Als opdrachtleider geef je rechtstreeks leiding aan opdrachten, onder verantwoordelijkheid van de accountant of vennoot. Tevens begeleid en coach je assistent-accountants, controleer je jaarrekeningen en tussentijdse rapportages en stel je die Als assistent-accountant verricht je, in samenwerking met de opdrachtleider, uiteenlopende accountancywerkzaam- heden zoals het opstellen van jaarrekeningen en tussentijdse rapportages. Je voert financiële administraties en begeleidt bedrijven bij het inrichten van hun administraties. In je verzending, kopieert en archiveert. In feite ben je de 'spil'van het kantoor. Daarom krijg je ook alle ruimte en mogelijkheden om je verder te ontwikkelen binnen de organisatie. Voor deze uitdagende functie vragen wij in ieder geval een afgeronde opleiding op havo of meao-niveau. Daarnaast kun je goed organiseren, plannen en in teamverband werken en doe je je werk nauwkeurig. In je contacten met klanten signaleer je behoeften en trends en speel je daar snel en adequaat op in. Bovendien krijg je de ruimte en de mogelijkheden om je verder te bekwamen en je carrière uit te bouwen binnen de organisatie. ook op. Verantwoordelijk en boeiend werk dus, waarvoor je wel wat in je mars moet hebben. Je hebt de NOVAA-opleiding afgerond en minimaal 3 jaar werkervaring. Uiteraard beschik je over de nodige sociale en leidinggevende capaciteiten. Tevens ben je vaardig in woord en geschrift en kun je goed analyseren, plannen, coachen en in teamverband werken. contacten met klanten signaleer je behoeften en trends en speel je daar snel en adequaat op in. Enfin, je begrijpt dat we nogal wat van je verwachten. In elk geval datje in het bezit bent van een vwo- of hbo-diploma. Daarnaast ben je bereid om verdere opleidingen te volgen. Verder beschik je over vaardigheden zoals analyseren, organi seren en plannen en kun je goed in teamverband werken. Herken jij jezelf in onze ambities? Dan nodigen wij je vein harte uit voor een nadere kennismaking. Voor algemene informatie overwerken bij Berk: kijk op www.berk.nl, of bel (0182) 57 06 77. Meer weten over de functies? Neem dan contact op met J.A. de Goeij, tel. (010) 426 78 00, e-mail: hdgoeij@berk.nl. Wil je meteen solliciteren, stuur dan een brief met c.v. naar Berk Centrale diensten, t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 200,, 2800 AE Gouda. E-mailen kan ook: ambities@berk.nl. nen. De Nederlandse Obesitas- vereniging (NOV) en de Bond van Formaat vinden het daarom hoog tijd worden voor objectieve informatie over de werking en bijwerkingen van deze midde len. Daarom hebben zij in samen werking met DGV, het Nederlands instituut voor ver antwoord medicijngebruik, de brochure 'Overgewicht? Let op met medicijnen en afslankmid delen' uitgebracht. De brochure gaat in op de zin en onzin en de risico's van de verschillende afslankmiddelen die in Nederland te krijgen zijn. Hoe het bijvoorbeeld komt dat het gewicht na een kuur vaak snel weer toeneemt, het zogenoemde jo-jo-effect. Verder geeft de bro chure informatie over medicij nen tegen overgewicht: bij gebruik daarvan kunnen noodza kelijke vitamines als A, D, E en K. verloren gaan. En bij onei genlijk gebruik van medicijnen, bijvoorbeeld plaspillen, kunnen extreem lage bloeddruk, duize ligheid en zelfs hartritmestoor nissen optreden. Tenslotte vertelt de brochure waar op gelet moet worden bij de aanschaf van een afslankmiddel dat zonder recept verkrijgbaar is. Brochure De brochure 'Overgewicht? Let op met medicijnen en afslank middelen' is te bestellen door een aan uzelf geadresseerde envelop met 1,60 gulden aan postzegels op te sturen naar de Nederlandse Obesitasvereniging (NOV), Postbus 2066, 1180 EB in Amstelveen.Meer informatie bij de Nederlandse Obesitas-ver- eniging (NOV), telefoonnummer 023-561 17 23, www.dikke-men- sen.nlde Bond van Formaat, Postbus 10145, 1301 AC Almere, 036-536 69 75, www.spin.nl/bvf.htm. Of neem contact op met DGV, Postbus 3089, 3502 GB Utrecht, 030- 291 62 16, www.medicijnge- bruik.nl. Dit onafhankelijke instituut geeft informatie over medicijngebruik via folders en brochures en organiseert overal in het land voorlichtingsbijeen komsten over het specifieke medicijngebruik bij verschillen de soorten aandoeningen. Na alle feestelijkheden rondom het vijfentwintigjarige jubileum van vorig jaar richt North Sea Jazz zijn blik weer op de toe komst. Op deze editie brengt het grootste indoor jazzfestival ter wereld weer een breed program ma met zowel oude jazzlegendes als progressieve en hedendaagse artiesten uit de jazz en aanver wante muzieksoorten zoals soul, funk en blues. Op 13, 14 en 15 juli worden op 15 podia circa 220 optredens en workshops door 160 groepen gegeven. Nieuw op het North Sea Jazz Festival is het programma 'Artist in Residence', waarbij een artiest in de gelegenheid gesteld wordt iedere festivaldag in een andere setting te spelen. Dit jaar valt pianist George Duke de eer te beurt. Deze allround musicus en producent, die zijn sporen in de jazz, klassieke muziek en r&b ruimschoots heeft verdiend, treedt drie keer op: met zangeres Dianne Reeves, met het Prima La Musica Orchestra en met een Electric Band. Nog een primeur is het concert van soulqueen Erykah Badu, die nauwelijks eerder in Europa te bewonderen was en in juli voor het eerst Nederland aandoet. Ook bijzon der is het gezamenlijke optreden van Chick Corea en Bobby McFerrin. Dat is sinds 1990, het jaar waarin het duo zes unieke concerten gaf, niet vaak meer voorgekomen. Het festival is ook trots op de komst van de legendarische Isaac Hayes, die met zijn soundtracks voor films als South Park en de zojuist vol tooide remake van Shaft weer volop in de belangstelling staat. De Brecker Brothers laten zich de laatste jaren altijd begeleiden door een electric band. Op het North Sea Jazz Festival verschij nen ze sinds lange tijd weer eens met hun Acoustic Band. Andere grote namen die het fes tival heeft uitgenodigd zijn Herbie Hancock, Al Jarreau, Marcus Miller, George Benson. Guru's Jazzmatazz, Miriam Makeba en Buena Vista Social Club presents Omara Portuondo. Natuurlijk reizen er ook weer heel wat oudere jazzlegendes af haar Den Haag, zoals Ron Carter, Toots Thielemans, Ray Brown, de leden van het Gil Evans Orchestra. Hank Jones, Ahmad Jamal, Pat Martino en Joe Lovano. Maar het North Sea Jazz Festival heeft vanzelfspre kend ook oog voor nieuwe ont wikkelingen binnen de jazz, zoals de opvallende opmars van Scandinavische jazz met artie sten als Bugge Wesseltoft en Stian Carstensen. Het volledige programma van het North Sea Jazz Festival staat in de uitge breide festivalbrochure, die ver krijgbaar is bij alle voorver koopadressen en tevens op te vragen is via het festivalinfor matienummer 015-215 77 56. Of kijk op internet: www.north- seajazz.nl. De kaartverkoop voor North Sea Jazz Festival is inmiddels begon nen bij de bekende voorverkoop adressen, de 151 grotere post kantoren, 33 GWK-Stations- kantoren en 12 grote VVV-kantoren. Telefonische bestellingen via TicketService (0900-3001 25 01, 99 cent per minuut) en voor creditcard hou ders via de NTK (010- 591 90 00). Online kaartverkoop via www.northseajazz.nl. Geen idee wat je in de zomerva kantie gaat doen? De ANWB helpt een handje met de 'Vakantiegids voor kleine avon turiers'. De gids bevat 101 knutselideeën en survivaltips voor kinderen van 6 tot 14 jaar. Zo wordt uitge legd hoe je een vlot bouwt of een barometer maakt. Dankzij de duidelijke tekeningen en instruc ties zijn ze makkelijk te maken en gaandeweg leer je een hoop over de natuur. De vele survivaltips helpen je de natuur beter te begrijpen en de trektocht met de ouders zelf voor te bereiden. De vakantiegids kost 19,95 gul den is verkrijgbaar bij alle ANWB-vestigingen, via internet www.anwb.nlen via telefoon nummer 0800-0503. ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS Overgewicht? Let op met medicijnen en afslankmiddelen Berk legt zich volledig toe op accountancy en belastingadvisering, aangevuld met bedrijfsjuridische advisering. Vanuit 25 vestigingen in heel Nederland bedienen ruim 700 medewerkers zo'n 1 5.000 klanten in (vooral) het grotere middenbedrijf. De Berk-organisatie neemt in de markt een geheel eigen plaats in door ambities en professionaliteit te koppelen aan een sterke betrokkenheid bij de klant. Met gemiddeld 30 medewerkers zijn de Berk-kantoren overzichtelijk en toegankelijk. De informele bedrijfscultuur staat tevens borg voor een collegiale, stimulerende werksfeer. Vestigingen Accountants en Belastingadviseurs Berk: Almelo, Almere, Amsterdam, Boxtel, Breda, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Cent (België), Helmond, Hilversum, Kampen, Katwijk, Leiden, Nijmegen, Noordwijkerhout, Roosendaal, Rotterdam, Schiedam, Utrecht, Velsen, Woudenberg Zaandam, Zwolle, Centrale diensten Couda.

Het Nieuwe Stadsblad | 2001 | | pagina 18