Warmtebron 'averstede Restaurant De Mouterij 3 SL0GGI sloop) SLIPS GRATIS R Middelbosch Uw mening telt Acties tot nu toe: jitw v giifi tins ra II fesö. •A Vlaardingen Tel. 010 - 434 20 58 Nu asperges met vis, lamshaasjes of traditioneel Mode Lingerie in vlaardingen bij de best gesorteerde sanitair- en tegelspecialist van de regio Ruim lOOO soorten wandtegels van romantisch tot ultra-design. Ruim 300 1 verschillende panelen met direkt te bezichtigen, in alle stijlen, van rustiek tot hooglans gepolijst. Gerard Burgerlaan 32 (Woonboulevard Hoogstad) Kom vrijblijvend kijken en kennismaken en proef de sfeer in het gezelligste sportcentrum uit de verre omtrek. Sportcentrum Klaverstede De Brauwweg 46 3125 AE Schiedam Telefoon 010 - 2621472 Fax 010 - 2457316 info@klaverstede.nl Profiteer van ons feestelijke fitness-aanbod! Nadat eerst de squash- en de badmintonaccomodatie en het sfeervolle restaurant gereed kwamen is nu ook het fitnesscentrum volledig vernieuwd. Een beetje feest dus, vandaar dat wij t/m 31 augustus een speciaal kennismakings tarief hanteren. Kom even langs of neem telefonisch contact op, zodat wij in overleg een afspraak kunnen maken wanneer het u het beste uitkomt Noordvest 63 Schiedam tel. 010-4730962 fax' 010-4269875 Geopend vahaf 17.00 uur. Maandag gesloten Frankeland zoekt scholieren studenten Gemeente Schiedam grote schoonmaak van de stad wijkplan Oost, opgesteld voor en met bewoners en organisaties in Schiedam Oost facelift van de stad: nieuwe bestrating, lanta rens meer banen en minder werkloos heid aanleg van de waternetsteiger en aanschaf van fluisterboten om het toerisme een impuls te geven De gemeente Schiedam is een gsb-gemeente. Gsb staat voor grotestedenbeleid. Dat betekent dat de stad extra geld van de rijksoverheid krijgt om pro blemen op te lossen of te voorkomen. Geld uit de gsb-pot is bedoeld voor bijvoorbeeld meer banen in Schiedam, voor de jeugd, voor een sterkere binnen stad en voor een prettige leefomgeving voor alle Schiedammers. caul WOENSDAG 30 MEI 2001 22-NS1-5 OP MAANDAG GESLOTEN. OP VRIJDAG KOOPAVOND ker SPORT EN SFEER, DE PERFECTE COMBINATIE Squash Badminton Fitness Restaurant/Bar Metamorfose voltooid! Het woon-, zorg- en dienstencentrum Frankeland zoekt enthousiaste scholieren/studenten die het leuk vinden om in de (vroege) avonduren en in het weekend onze horecadienst te versterken. De werkzaamheden bestaan uit het serveren van maaltijden, snacks en drankjes in onze brasserie. Minimumleeftijd 16 jaar. Interesse? Schrijf een briefje t.a.v. personeelszaken met relevante gegevens zoals je leeftijd en welke opleiding je volgt. Woon-, zorg- en dienstencentrum Frankeland Sint Liduinastraat 10, 31 17 CS Schiedam Telefoon: 010 - 426 49 25 y Geldig voor alle modellen en kleuren (behalve Sloggi Sensual) van 1 t/m 30 juni 2001 Hof van Spaland 70 (direct naast de Edah) Schiedam. Tel. 010-47 1 8 433 DONDERDAG KOOPAVOND Vrij parkeren, tramhalte voor de deur Is Schiedam Is Schiedam met dit alles op de goede weg? Eens in de twee jaar beoordeelt de gemeente of het grotestedenbeleid voldoende vruchten afwerpt. Hiervoor maakt de gemeente een rapport, de zelfanalyse. Momenteel wordt gewerkt aan de zelfanalyse 2001, die eind dit jaar aan de minister moet worden gepresenteerd. De gemeente verzamelt zoveel mogelijk gegevens om te kunnen beoordelen of we de gsb- doelstellingen wel halen. Het conceptrapport is inmiddels klaar en geeft de gemeente aanleiding tot voorzichtig opti misme; er moet nog veel gebeuren, maar er is al heel wat op de rails gezet. Het begin is er, dus nu moeten we verder. De gemeente praat deze weken met een aantal groeperingen uit de stad over de zelfanalyse. Om te horen hoe zij erover denken. Maar ook uw mening telt uiteraard mee. Zijn we volgens u op de goede weg? Hebt u wellicht suggesties hoe het nog beter zou kunnen? r J Stuur dan het liefst voor 13 juni 2001, uw tips en sug- I gesties naar de gemeente Schiedam; projectbureau j Grotesteden-beleid, Antwoordnummer 33, 3100 VB I Schiedam (u hoeft geen postzegel te plakken) of mail, onder vermelding van Zelfanalyse Grotestedenbeleid met bremer@bd.schiedam.nl e* goede weg? Wie zich uitgebreid in de zelfanalyse wil verdiepen kan een exemplaar opvragen bij het projectbureau Grotestedenbeleid (telefoonnr. (010) 246 58 86). U kunt de volledige tekst ook downloaden van de gemeentelijke website, www.schiedam.nl (onderdeel nieuws en activiteiten).

Het Nieuwe Stadsblad | 2001 | | pagina 5