Wegener m ujegener Wegener huls - aan - hulskranten Media s Marketing Communicatie Manager (parttime) Business Consultant [parttime] Coördinator Opleidingen [parttime] Secretaresse Programma Bureau "Ben jij de junior systeemontwikkelaar die wil meebouwen aan onze ICT-omgeving?" WEEK 24-28CT-9 (Rotterdam] [Rotterdam) [Rotterdam] [Rotterdam] 0k Hart voor zekerheid Applicatiebeheerder (m/v) □TP/Oigidesk operator (m/v) LuegenEr huls-san-hulskranten p Wegener Huis-aan-huiskranten West (WHW) is uitgeefster van 87 huis-aan-huiskranten in de regio's Utrecht/Amersfoort, Den Haag en Rotterdam met een totale oplage van ruim 2.8 miljoen per week. De organisatie is op 1 januari 2001 ontstaan doordat de huis-aan-huiskrantentitels uit de bestaan de Wegener uitgeverijen zijn samengevoegd in één nieuwe organisatie. De onderneming telt op dit moment ruim 400 medewerkers en heeft 15 kantoren in het verspreidingsgebied. Het hoofd kantoor is gevestigd in Nieuwegein. De administratieve organisatie van Wegener Huis-aan-huiskranten West (WHW) is inmiddels 5 maanden van kracht. De activiteiten van Sijthoff Pers (Rijswijk), Wegener Sijthoff Weekbladen (Rotterdam) en Wegener Uitgeverij Midden Nederland (Houten) zijn echter op het gebied van huis- aan-huiskranten op onderdelen nog geïntegreerd met de dagbladactiviteiten. Naast de verdere 'ontvlechting' van deze activiteiten wordt in de vorm van het implementatieprogramma 'Orka' de aandacht gericht op de realisatie van een aantal middellange termijn doelstellingen, te weten: goed werkgeverschap, verbeteren van de marktpositie, betere allocatie van middelen en verhogen van de winstmarge. Orka: groot, snel, en schijnbaar bedreigend, maar goedaardig. Naar de Orka is het implementatie programma vernoemd. Het is een groot en veelomvattend programma, dat relatief snel wordt uit gevoerd. In de periode van 1 juni 2001 tot 1 juni 2003 worden 34 projecten uitgevoerd die veel ver anderingen met zich mee zullen brengen binnen de organisatorische, menselijke en informatie technische inrichting van WHW. Ter ondersteuning van het programma wordt in Rotterdam een Programma Bureau ingericht. Het Programma Bureau bewaakt de programma planning; bewaakt de Wegener normen en richtlijnen; ondersteunt de projecten, o.a. met workshops; coördineert bij de invulling van opleidingen; en ver zorgt de periodieke programma rapportage. Voor de inrichting van het Programma Bureau zijn een aantal uitdagende functies gecreëerd. Het betreft zowel fulltime als parttime functies voor bepaal de tijd (2 jaar). Aanvullende informatie over de functies en over de activiteiten van het Programma Bureau Orka kan verkregen worden bij Gerco Stassen, programmamanager Orka (010-4699460). Met uw ervaring op het gebied van communicatie levert u een belangrijk bijdrage aan de bege leiding van de veranderingsprocessen. U stelt een intern communicatieplan op aan de hand van de geformuleerde doelen en uitgangspunten van het programma. U brengt dit plan ten uitvoer en initieert en controleert de benodigde communicatie. Daarnaast ondersteunt u de projectlei ders bij de invulling van de communicatievraagstukken op projectniveau. U heeft een HBO of universitaire achtergrond (PR/Communicatie). U heeft ervaring met verande ringstrajecten en het managen van projecten. U bent resultaat gericht en beschikt over een ont wikkelde organisatie sensitiviteit. Media Marketing Wegener Huis-aan-huiskranten West BV maakt deel uit van Wegener NV, de in Apeldoorn gevestigde, beursgenoteerde, onderneming in de informatie- en direct marketingindustrie. Wegener is de grootste uitgever van regionale dagbladen en huis-aan-huiskranten in Nederland en is daarnaast marktleider in Nederland en belangrijke speler in West-Europa op het gebied van direct marketing. Daarenboven ontwikkelt en exploiteert Wegener tal van internetproducten en diensten en exploiteert zij gemeentelijke informatiediensten, cartografische producten, geeft professionele en special interesttijdschriften uit, levert grafische producten en diensten en is actief op het terrein van commerciële radio en televisie. Met uw bedrijfskundige kennis levert u een belangrijke bijdrage aan de concretisering van de pro grammadoelstellingen. U ondersteunt de programmamanager bij de diverse activiteiten ter beheersing van het programma, zoals planning, doel bewaking, uitvoering en rapportage. U bege leidt de projectleiders bij het plannen en beheersen van projecten. U leidt workshops bin nen de projecten. Daarnaast levert u een bijdrage aan de analyse en het herontwerp van diverse bedrijfsprocessen. U beschikt over een HBO of universitaire achtergrond (Bedrijfskunde). U bent thuis in projectmatig werken en u heeft bij voorkeur ervaring met bedrijfskundige analyse van een organisatie waaronder Business Process Redesign (BPR). U gaat kritisch en gestructureerd te werk. U bent gedreven en besluitvaardig. Bij voorkeur heeft u ervaring met het opzetten en uitvoeren van workshops. U identificeert en formuleert de opleidingsbehoefte, welke beïnvloed wordt door de programmaresultaten. U bent coördinator bij het vervullen van deze opleidingsbehoefte. Met uw kennis ondersteunt u de verwerving of ontwikkeling van passende cursussen en opleidingen. U beschikt over een HBO werk- en denkniveau. U heeft actuele kennis van de opleidingsmarkt en ervaring in een gelijksoortige functie. U beschikt over een coördinerend vermogen. Daarnaast bent u analytisch, initiatiefrijk en ontwikke lingsgericht. Het Programma Bureau vormt het hart van het implementatieprogramma Orka. Continuïteit en kwaliteit zijn criteria die moeten worden nagestreefd. U bent in staat om het Programma Bureau op een dusdanige wijze administratief en facilitair te ondersteunen, dat deze criteria worden gere aliseerd. U bent in het bezit van een MBO opleiding, bij voorkeur in secretariële richting (bijv. Schoevers, MEAO). U heeft ervaring met de vervulling van een zelfstandige secretariële functie. U heeft een dienstverlenende instelling. U bent communicatief en initiatiefrijk. Daarbij beschikt u over het nodi ge aanpassingsvermogen. Wij bieden Uitdagende functie die veel ruimte biedt aan eigen initiatief en creativiteit. Een dynamische en collegiale werkomgeving. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen twee weken na verschijning van deze advertentie, richten aan: Wegener Huis-aan-Huiskranten West, t.a.v. mevrouw P. Breshamer, hoofd P&O, Postbus 1202, 3430 BE Nieuwegein. Reageren per e-mail kan ook: p.kleuver@whw.wegener.nl Algemene informatie over Wegener N.V. kunt u vinden op internet: www.wegener.nl Kom praten bij Stad Rotterdam en ontvang twee kaartjes voor de Kuip of het theater Stad Rotterdam Verzekeringen, onderdeel van de ASR Verzekerings groep, werkt aan de fundamentele vernieuwing van haar Informatie Automatiseringsorganisatie. Alle ASR Groepsmaatschappijen, waaronder Stad Rotterdam, De Amersfoortse en de Europeesche, kunnen daardoor in de toekomst gebruik maken van één applicatie- en infrastructuur, ontwikkeld en onderhouden door een centrale ICT-organisatie: ASR ICT. Daarvoor zoeken we beginnende systeem ontwikkelaars die in zichzelf willen investeren bij een organisatie met een sterke no-nonsense cultuur en een informele werksfeer. Wat bieden wij We bieden je een projectmatige en innovatieve werkomgeving waarin je samen met collega's nieuwe systemen bouwt voor de ASR Verzekeringsgroep. De veelzijdigheid aan systemen en projecten geeft je een unieke kans brede praktijkervaring op te doen in een dynamische omgeving, waar gewerkt wordt met de nieuwste tech nologieën. Hierbij kun je onder andere denken aan het ontwikkelen van internet/intranettoepassingen, datawarehousing en datamining- trajecten. Daarbij houden we natuurlijk rekening met jouw ambities en persoonlijke ontwikkeling. Ontwikkelingskansen zijn er bij ASR namelijk genoeg, letterlijk en figuurlijk. Jouw profiel Je hebt een academische of HBO-opleiding gevolgd in een exacte of technische richting, bijvoorbeeld informatica. Of je studeert nog en je wilt naast je studie al wat werkervaring opdoen in de ICT, voor circa 20 uur in de week. Hoe dan ook: je bent gemotiveerd, onder nemend en creatief, en het spreekt je aan om in een dynamische omgeving te werken. Heb jij die bagage? Dan zetten wij daar graag een prima beloning tegenover. Om te beginnen twee kaartjes voor een wedstrijd van Feyenoord of twee theaterbonnen, als je uitge nodigd wordt voor een gesprek. Word je aangenomen, dan kun je rekenen op een goed salaris met secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een dertiende maand, winstdeling, korting op verzekeringen, een studiekostenregeling, kinderopvang en premievrij pensioen. Reageren? Durf je de uitdaging aan door flink te investeren in jezelf? Stuur dan een e-mail met jouw CV naar henk.karstel@asr.nl of solliciteer via een brief met CV naar Stad Rotterdam Verzekeringen ter attentie van Henk Karstel, postbus 100, 3000 AC Rotterdam, onder vermelding van vacaturenummer SO-P06, of kijk op www.werkenbijstadrotterdam.nl. En of je nu liever naar Feyenoord gaat of naar het theater: de kaartjes liggen al klaar. Stad Rotterdam Verzekeringen is een van de grote verzekeraars van Nederland. Een toonaangevende organisatie met een duidelijk gezicht in de markt. Een fors bedrijf dat niet log is geworden en dat in de praktijk laat zien dat verzekeren sinds 1720 een boeiend en persoonlijk beroep is. Stad Rotterdam heeft bewust gekozen voor de Nederlandse markt en dan met name voor de markt van particulieren en het midden- en kleinbedrijf. Het is een keuze voor kwaliteit en een persoonlijke benadering. Van onze klan ten via tussenpersonen, maar ook intern met een overzichtelijke bedrijfsstructuur en een cultuur van ondernemers. Stad Rotterdam Verzekeringen is een onderneming van de ASR Verzekeringsgroep N.V., een onderdeel van Fortis N.V. west STAD ROTTERDAM VERZEKERINGEN Wegener Huis-aan-Huiskranten West (WHW) is uitgeefster van 87 huis-aan-huiskranten in de regio's Utrecht/Amersfoort, Den Haag en Rotterdam met een totale oplage van 2,8 mil joen per week. De onderneming telt op dit moment meer dan 400 medewerkers en heeft ruim 15 kantoren in het verspreidingsgebied. Het hoofdkantoor is gevestigd in Nieuwegein. Binnen de regio Groot Rotterdam zijn wij voor de Multifunctionele Binnendienst op zoek naar een: Standplaats: Rotterdam De functie In deze functie hou je je bezig met het applicatiebeheer van het advertentiesysteem Enterprise en de servicedesk, maar ondersteun je ook het productieproces. Dit houdt in dat je de applicaties onderhoudt en de BO rapportages opbouwt. Verder coach je de super-users Enterprise, en fungeer je als servicepunt/vraagbaak ten behoeve van de organisatie. Het opstellen en bij houden zowel als het bewaken en rapporteren van richtlijnen voor het gebruik van applicaties behoren tot het takenpakket. Tot slot ben je de aangewezen persoon voor het opstellen en bijhouden van nood scenario's. Jouw profiel opleiding op HBO/MBO+ niveau kennis automatisering kennis van Windows en MS Office pakketten kennis van SQL en SQL plus en Business Object inzicht in Oracle Standplaats: Rotterdam De functie Tot je takenpakket hoort het ontvangen, beoordelen en bewerken van door adverteerders (via reclamebureaus, studio's en verkoop) aangeleverde digitale documenten. Verder ben je verantwoordelijk voor het manipuleren en corrige ren van beeldmateriaal en de opmaak van digitale documenten (DTP). Jouw profiel Grafisch technicus (MBO) ruime ervaring met de gangbare grafische applicaties zowel op PC- als op Apple Macintosh-platform kennis van het krantenvervaardigingsproces is een pré grafische basiskennis v.w.b. kleurverwerking servicegerichte instelling naar klanten en eigen medewerkers Wij bieden Een boeiende en afwisselende commerciële functie binnen een gezond en groei end bedrijf. Een dynamische en collegiale werkomgeving met veel kansen voor persoonlijke ontwikkeling. De arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Jouw reactie Voor meer informatie kan je contact opnemen met mw. H. Rijn, teammanager Traffic Planning Wegener Huis-aan-Huiskranten West regio Rotterdam, telefoon 010-4699450. Jouw schriftelijke sollicitatie kan je, binnen twee weken na verschijning van deze advertentie, richten aan: Wegener Huis-aan-Huiskranten West B.V. t.a.v. de heer R. Matsinger, afdeling Personeel Organisatie Postbus 1202 3430 BE Nieuwegein Algemene informatie over Wegener N.V. kun je vinden op internet: www.wegener.nl Wegener Huis-aan-huiskranten West BV maakt deel uit van Wegener NV, de in Apeldoorn gevestigde, beursgenoteerde, onderneming in de informatie- en direct marketingindustrie. Wegener is de grootste uitgever van regionale dagbladen en huis-aan-huiskranten in Nederland en is daarnaast marktleider in Nederland en belangrijke speler in West-Europa op het gebied van direct marketing. Daarenboven ontwikkelt en exploiteert Wegener tal van internetproducten en diensten en exploiteert zij gemeentelijke informatiediensten, cartografische producten, geeft professionele en special interesttijdschriften uit, levert grafische producten en diensten en is actief op het terrein van commerciële radio en televisie.

Het Nieuwe Stadsblad | 2001 | | pagina 12