KINÉSIS LAI (010) 511 99 99 SpalandNVM-makelaars.nl Laatste week! ronde fl 2e ronde mm www.keukenconcurrent.nl Op zoek naar een woning? Woning Weekend Ypenburg ie N lIM-makelaars ln elke vestiging prachtige L showroomkeukens 1 aannemelijk boi mdat u op de centen bent.. ronde QoJv^ VERKOOP ADVISEUR en een JUNIOR VERKOOP ADVISEUR WIJ BIEDEN VAM UW W Den Haag: Van der Kunstraat 19. Rotterdam: Water- manweg 303 (naast Woonmall). Baarle-Nassau: Chaamseweg 31 (elke zondag open). Ook gevestigd in: Amstelveen, Breda, Hoorn, Kaatsheuvel, Son en Woerden. 16 en 17 juni 2001 Ypenburg DONDERDAG 14 JUNI 2001 24-NS2-15 Postbus 56 2600 AB Delft www.kinesis.nl Vraag Antwoord Moet ik mijn huis opknappen voordat ik het te koop zet? De Loper 61, Vlaardingen GEMAK ƒ108,70 pei maand Inch alle apparatuur Incl. alle apparatuur Topkeukens van 2.500,- lot 12.500, ƒ166,79 per 'gemak gei maand Incl. alle apparatuur Incl. alle "SU apparatuur www.ypenburg.nl Ypenburg: van aquavilla's tot patio's Met vestigingen in Delft, Zoetermeer, Naaldwijk, Wateringen en Nootdorp is Kinésis een van de grootste official Ford-dealers van Nederland. Het bedrijf bestaat 75 jaar en staat bekend om z'n uitstekende service en vertrouwde vakmanschap. Verdeeld over de vijf vestigingen zijn in totaal 102 medewerkers voor alle Fordrijders "Volop in beweging". Voor onze showrooms in Delft en Naaldwijk zoeken wij een Een baan met veel toekomst voor dynamische mensen die snel vooruit willen komen en "Volop in beweging" zijn. Natuurlijk heeft FORD een fantastische gevestigde en bekende productlijn, met o.a. de nieuwe "MONDEO". Hiermee hebben wij de juiste ingrediënten om jouw carrière binnen de Kinésis organisatie verder uit te stippelen. Ervaring in verkopen of een commerciële opleiding is natuurlijk een pré, maar motivatie geeft de doorslag. Een interessante functie prettige jonge en dynamische werkomgeving een goed salaris met een uitste kende provisieregeling en secun daire arbeidsvoorwaarden zoals korting op personeelsaankopen een auto van de zaak spaarloonregeling uitstekende doorgroeimogelijk heden voor mensen die voorruit willen. Heb je interesse in deze nieuwe uitdaging, stuur dan een korte en duidelijke brief en een c.v., of liever e-mail naar onderstaand adres: Kinésis b.v., t.a.v. de heer R. de Ruiter Postbus 56, 2600 AB Delft e-mail: pz@ford-kinesis.nl heer Voor telefonische inlichtingen over deZf functie kun je contact opnemen met de G.B. van Hoek, tel. 015-251 68 88 Westvest 123 Schiedam Gelegen in Schiedam-Centrum, 2-kamerappartement voorzien van royaal zonneterras met vrij uitzicht op de Nieuwe Haven. Gelegen op de 3e etage, tevens bereikbaar met lift. Garage en berging aanwezig in de onderbouw. Indeling: entree, hal, diepe kast v.v. c.v.-combiketel (1995), meterkast, betegeld toilet met fonteintje, slaapkamer, toegang naar badkamer v.v. ligbad, vaste wastafel met meubel, wasmachine/-droger-aansluiting, woonkamer v.v. beuken laminaatvloer, schuifpui naar zonnig terras incl. zonnescherm, nette open keuken (crème) met lami naatvloer, vlakschermafzuiger, gaskookplaat, koelkast met vriezer en magnetron. Vraagprijs: 225.000,k.k. Westvest 141 Schiedam-Centrum In Schiedam-Centrum gelegen 2-kamerappartement met zonneterras, vrij uitzicht over de Nieuwe Haven. Gelegen op 3e verdieping met lift, garage en berging. Indeling: entree, hal, toilet met fonteintje, meterkast, woonka mer inclusief open keuken, schuifpui naar zonneterras, slaap kamer, badkamer v.v. warm water boiler (huur), douchehoek, wastafel en wasmachine-aansluiting. Bijzonderheden:geschik- te starterswoning gehele woning is v.v. laminaatvloer stucwerk wandafwerking Vrij uitzicht Bouwjaar 1980 Gelegen op eigen grond Garage in onderbouw. Berging in de onderbouw. V.V.E fl. 278,- per maand inclusief stookkosten boiler. Vraagprijs: 195.000,k.k. Lavendelveld 57 te Schiedam-Spaland In Schiedam-Spaland gelegen een fraaie 4-kamermaisonnette woning op de begane grond met tuin in fraai appartementen complex v.v. berging. Voortuin (ca.8 meter) entree, hal v.v. pla- vuizenvloer, meterkast, toilet met fonteintje, woonkamer v.v. plavuizenvloer, ruime trapkast, open keuken v.v. gaskomfoor, voldoende onder en bovenkasten en afzuiger. Slaapverdieping: Overloop v.v. plavuizenvloer, 3 slaapkamers, badkamer met douchecabine, badkamermeubel, wastafel en 2e toilet, aparte kast voor c.v.-combiketel. Bijzonderheden: Woning is geheel v.v. dubbel glas en verkeert in goede staat, V.V.E. fl. 305,- per kwartaal, afgekochte erfpacht tot 2043. Vraagprijs: 339.000,k.k. Nicolaas Beetsstraat 42 Schiedam Zeer ruime 6-kamer, net gerenoveerd Herenhuis met zonnige tuin gelegen in een gezellige straat in Schiedam-West. Indeling: entree, hal, designradiator, nieuw betegeld toilet (close-in), ruime L-vormige woonkamer v.v. fraaie kurkvloer, gasgestookte open haard, Schuurplafondafwerking, complete open keuken in hoekopstelling met inbouwapparatuur. Toegang naar tuin middels schuifpui, zonnige tuin. 1e etage: overloop, nieuw betegeld toilet. 3 slaapkamers, aparte kast met combi ketel (98) en aansluiting wasapp., royale badkamer, geheel betegeld v.v. ligbad en aparte douche, wastafelmeubel, des ignradiator. 2 etage: overloop, slaapkamer, 2e badkamer v.v. close-in toilet, douchehoek met thermostaatkraan, wastafel, en designradiator, zeer grote woonslaapkamer v.v. dakkapel en beuken laminaat. Bijzonderh: Woning is zeer netjes gereno veerd. Vraagprijs: 365.000,k.k. -v* Westvest 41 Schiedam Gelegen in schiedam-centrum complex 't Nieuwe Werck' 3 -kamer-maisonettewoning op de begane grond v.v. tuin/zon neterras, eigen garage in onderbouw en berging. Indeling: groot zonneterras aan voorzijde woning, entree, hal, woonka mer met een witte open keuken v.v. afzuiger, gaskookplaat, ronde spoelbak, inbouwkoelkast, terras is bereikbaar middels schuifpui vanuit woonkamer, hal v.v. plavuizenvloer, toilet met fonteintje, toegang naar inpandige berging v.v. plavuizenvloer met wasmachine-aansluiting en c.v.-combiketel. Open trap vanuit de woonkamer naar slaapverdieping: overloop bereik baar middels schuifpui, 2 slaapkamers, badkamer v.v. ligbad, 2e toilet en vaste wastafel. Bijzonderheden: V.V.E. fl. 297.- per maand, eigen garage (parkeerplaats). Vraagprijs: 315.000,k.k. Esdoorndreef 104 Vlaardingen In een gezellige woonwijk gelegen zeer ruime en sfeervolle tussenwoning met aangebouwde serre. Indeling: Entree met modern toilet. Zeer royale woonkamer met open haard en openslaande deuren naar de achtertuin. Open keuken aan de voorzijde met inbouwapparatuur. 1e etage: overloop. Sfeervolle vergrote ouderslaapkamer aan de achterzijde met kastenwand en sierschouw. Vergrote voorslaapkamer. Moderne geheel betegelde badkamer met ligbad, designradiator, 2e toilet met hangend closet en wastafelmeubel. 2e etage: portaal. Wasruimte-opstelplaats voor wasapp. en c.v.-ketel. Studie/hobby kamer. Toegang tot de grote zolderslaapkamer met dakkapel. Bijzh: De woning is perfect afgewerkt en v.v. kunststof kozijnen draai- kiep ramen met dubbel glas. De serre is v.v. een automatische zonwering. De erfpacht canon bedraagt 1.011,— pjr. Vraagprijs: 495.000,k.k. Tenzij uw huis nog nagenoeg nieuw is zult u er meestal goed aan doen zaken te verhelpen die potentiele kopers zouden kunnen afschrikken. Immers, als er allerlei kleinigheidjes mis zijn zoals lekkende kranen, klemmende deuren, verveloze vensters, een barst in een raam en dergelijke, dan kan een koper al gauw denken: 'wat zal er aan grote dingen nog mis zijn'! Het is verstandig om uw eigen huis goed te inspecteren (alsof u het zelf zou willen kopen) voordat u het te koop zet. Wat u vervolgens nog opknapt hangt mede af van de haast die u hebt met de verkoop en de prijs die u wilt hebben. Maar als de opknapkosten beperkt zijn, loont dat al gauw! Vraag uw NVM-makelaar om advies over hoe u uw huis aan trekkelijker kunt maken. Bel voor een afspraak. n Bij aankoop van een complete keuken, actie geldig vanaf 8 juni, niet in combinatie met andere aanbiedingen. Het is rammen geblazen bij KeukenConcurrent. met de prijzen wel te verstaan! Nu, en alleen Nu, vindt U de ALLERMOOISTE keukens in alle smaken en maten tegen de ALLERLAAGSTE j PRIJZEN. Alleen tijdens de RAMRAM-dagen. Dus slimme keukenkopers komen bliksemsnel naar KEUKEN CONCURRENT! actie geldig bi/ aankoop van een Je te keuk complete keuken, vanaf 8 juni, niet in combinatie met andere 3 acties. Gratis montage geldt niet voor showroomkeukens. Locatie: Bedrijvenpark Ypenburg (voormalige Fokkerhallen) Laan van Ypenburg, Rijswijk toegangsprijs: fl. 2,50 kinderen gratis (t.b.v. het Ronald McDonald-fonds) Bont u op zoek naar uw droomhuis? Op Woning Weekend Ypenburg kunt n 3 kiezen uit meer dan 7..->00 unieke huur- en koopwoningen van Buitenplaats Ypenburg. Alle projectontwikkelaars en makelaars presenteren het complete, gevarieerde aanbod van woningen op deze groene, waterrijke locatie. Van aquavilla's tot patio's, vanaf fl. 350.000,- tot ruim een miljoen gulden. Daarnaast vindt u een overzicht van alle voorzieningen in de wijk en de vacatures van bedrijven uit de omgeving. Bovendien zijn er presentaties van interieur- en tuinadviseurs, die ook persoonlijk advies geven, en kunt u meedoen aan een Klus-Kwis. Wilt u een totaalbeeld van wonen op Ypenburg? Stap dan in de dubbeldekker voor een gratis rondrit, of in de helikopter voor een rondvlucht bóven Ypenburg! Buitenplaats wm M Alles over bedrijfsleven en vacatures in de omgeving Persoonlijk advies voor interieur- en tuinontwerp Professionele kinderopvang Drankjes, hapjes en muziek Ypenburg zien vanuit een dubbeldekker of... helikopter! 7.500 unieke huur- en koopwoning in Ypenburg Alle projectontwikkelaars en makelaars bij elkaar

Het Nieuwe Stadsblad | 2001 | | pagina 15